DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

Son aktivite

 • Twitter adresim ; https://twitter.com/YikaG

  Facebook adresim ; https://www.facebook.com/yigit.karatoprak.3

  Youtube kanalım ; Videolarım var izlemek isteyen izleyebilir. ''Gerçek Türkiye'' kanalımın ismi.

  Ulaşmak isteyenler ulaşabilirler. Saygılar ve Sevgiler...

  Ağustos 20
 • Değerli dostlarım,

  Erdoğan bana göre en başarısız siyasetçilerden biridir.Şu anda açık ara en başarısızı.Ama buna rağmen % 50 oy alabiliyorsa bu milletin zeka düzeyinin düşüklüğünü gösteriyor.Bir arkadaşımız dedi ki sabah akşam çalışıyor bu adam !.Yahu ne çalışmasından bahsediyorsunuz.Atamış 90 tane danışman onlar yürütüyor.Bir sürü yollarımız var duble duble diyorsunuz.Yahu sen yolunun 10 mislini adamlar 5 yılda yapıyor.Bak bakalım Abd ye Almanyaya.Siz ne yolundan bahsediyorsunuz.Yol yaparlar ama bir yandan da firmalara hakedişleri ödemezler.Millet işsiz kalır.İş varmı , Bilim varmı,Savaş Sanayiin ne durumda,benim cebime bir kuruş fazla gidiyormu vs vs çoğaltabiliriz.Beni ilgilendiren bunlar.Yol yapmışda bilmem neymiş de.Onun tek yaptığı 15 yılda hırsızlık yolsuzluk ulusal değerleri ayaklar altına almak,Vatana ihanet,Atatürk'e ihanet daha bir sürü var.17-25 Aralık da doğrudur,15 Temmuzda bir tiyatrodur.2004 yılında Yunan'a satılan 18 ada,Süleyman Şah Türbesii düşman terörist gruplara bırakmak bunlar Anayasanın 3 ve 4. maddesine ihlal olup,Vatana ihanet kapsamında yargılanması gerekiyor.Siz neyi biliyorsunuz ki ? bana burada ahkam kesiyorsunuz.Kendi oluşturdukları Anayasa paketlerindeki maddeleri yine kendileri ihlal ediyor.Fener Rum patriği meselesinden tut da 2010 seçimine kadar,hatta  16 nisan şaibeli referandumuna kadar akp 15 yıl da onlarca yasa ihlali yaptı.Ben daha bunları da söylemiyorum ha !.Söylesem demekki siz üstüme çullanırsınız.


  Haa şunu sanıyorsanız.Yok efendim biz asarız keseriz.Hakimiyet bizde artık. ''Nah sizde''.Bu yapılanların bedeli mutlaka olacak.Ama inşallah ağır bedel ödemezsiniz.Bunu istemem.Hafif ödeyin.Sadece iktidardan olun oluyorsanız.Ama size birşey olmasını istemem.Ve kesin söylüyorum ki her ihanetin bir bedeli olur.Ama bugün ama 10 yıl sonra ama 1 yıl sonra.Erdoğan Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kötü yöneticisidir.Adnan Menderes ten beter.Ben yine Cumhurbaşkanına saygılıyım.Ama sadece verilen  oylara.Ama kendisini zerre sevmem ve sevenide anlamam.Bu kadar basit.

  Ayrıca son zamanlarda dikkatinizi çekmiştir.Almanya ile külhanbeyliği yapıyor erdoğan.Niye yapıyor ?.Hemen diceksiniz fetö..Yahu ne fetösü.Fetö metö hikaye.Almanya referandumda hayır'a destek olduğu için.Hayır'a destek veren bütün ülkeleri fetöcü ilan ediyor.Tıpkı ülkemizde Akp'yi sevmeyenleri fetöcü ilan ettiği gibi...SENİ ZALİM !


  Bu da son yazımdı size.Siz hoplamaya zıplamaya devam edin.Benim iyi niyetimi hepiniz suistimal ettiniz.Siz burada yazı yazmamı hak etmiyorsunuz.Siz tötonlar,medeniyetler,Metomorfoz dönemi diyip hoplayıp zıplayın.


  Ahmet ağabey'in şahsına saygım sonsuz.Ancak yazılarına katılmak zorunda değilim.Bu platform benim sayemde şu anda bir sürü yeni kullancıya sahip oldu.Hepinizin bana teşekkür etmesi gerekiyor aslında.Benim sayemde ününe ün kattı bu platform.İnşallah yeni gelen arkadaşları da çok zehirlemezsiniz.


  Ülkede Ataputçuluk yok ama ''Akaputçuluk'' var.Siz tapmaya devam ettikçe en sert tepkimi her platform da göstereceğim.Siz  tek bir adamı vatan millet sevdanızın önüne koymuşsunuz.15 Temmuzda da bunu gördük.Vatan için değil,Erdoğan için çıkıldı.Siz körsünüz,Akp ve Erdoğan sizde daha kör.Körler sağırlar meselesi.Ama bu ne kadar gidecek göreceğiz.Daha çok var ama kısa tutacağım.

  Ben bir çok kişi tanıyorum ve bizzat muhabbetler ediyorum.Bir çok kişi akpden mutsuz artık.Hemde bunlar 15 yıldır akp'yi destekleyenler.''Fetöcü falan da değiller''.Bir daha akp'ye oy vermeyeceğiz diyorlar.Neden acaba ? Fetöyle mücadele ediyoruz deyipte kendi içinde fetöcü barındırdıkları için mi,Ülkeyi mahvettikleri içinmi,Ulusal değerleri ayaklar altına aldıkları içinmi,Dikdatöryel bir yönetim gösterdikleri için mi, vs vs Yoksa hepsimi ?.Bence hepsi.Yani kafanızı bu platformdan kaldırın da biraz sokağa inin bakalım.Ben burada olurum veya olmam çok önemli değil.2019 seçimlerinden sonra beni anarsınız.Hep birlikte göreceğiz.Demokratik yol ile geldiler,demokratik yol ile de gidecekler.

  Gümbür gümbür gelen bir ulusalcı genç nesil var.Ben bunu bizzat görüyorum ve şahidiyim.Genç nesilin her 3 kişiden 2 si Chp ve mhp ci.Yani ulusalcı.Sizin Atatürk'ün annesine ve şahsına ettiğiniz küfürlerle bu sayıyı kat ve kat arttıyorsunuz.Siz küfür ettikçe,Atatürk'ü sevmeyenlerde Atatürkçü oluyorlar.Adam oturup araştıyor ve Atatürkçü oluyor.Ayrıca uhrevi açıdan da sizin Atatürk'e ettiğiniz küfürler onu ahirette rahat ettirtiyor.Kendisine ve annesine ettiğiniz küfürler,onun az olan günahlarını aşağıya çekiyor.Aslında siz küfür ederek hem dünyevi açıdan bizi büyütüyorsunuz hem de uhrevi açıdan Atatürk'ü cennet katlarında yükseltiyorsunuz.

  Atatürk'ün son sözleriyle hepinize veda ediyorum ; '' Ve aleykum selam ''.


  Not : Beni tanısaydınız pişman olurdunuz. Her biriniz Müslümansanız,cevap hakkı doğuracak bişey yazmazsınız.Çünkü bu Müsllümanlığa yakışmaz hadi eyw..

  Bana ulaşmak isterseniz ;

  Twitter adresim ; https://twitter.com/YikaG

  Facebook adresim ; https://www.facebook.com/yigit.karatoprak.3

   Ayrıca www.yazarport.com da yazılarım var.   Herkese saygılar ve sevgiler sunuyorum...

  ULUSALCILIK ÖLMEZ !!!

                                                                                                       HAKKINI HELAL ET AHMET AĞABEY,KENDİNE İYİ BAK.

  Ağustos 20
 • nurdan 10 Gönderi rozetini kazandı.
  Fikirlerini paylaşmaya devam etmelisin!
  Ağustos 19
 • YikaG changed onun profile picture.
  Küçük Resim
  Ağustos 19
 • YikaG Fb Üzerinden Bağlı rozetini kazandı.
  Ağustos 19
 • BAMSI_BEYREK bir bonus kazandı, 3. Derece.
  Ağustos 18
 • TheHUN 10 Gönderi rozetini kazandı.
  Fikirlerini paylaşmaya devam etmelisin!
  Ağustos 17
 • furkanbalikciii bir bonus kazandı, 1. Derece.
  Giriş
  Ağustos 17
 • furkanbalikciii bir bonus kazandı, 1. Derece.
  Giriş
  Ağustos 17
 • furkanbalikciii ve SarkKervani aramıza katıldı.
  Aramıza Hoşgeldiniz!
  Ağustos 17
 • SarkKervani İlk Gönderi rozetini kazandı.
  İlk gönderin! Bir rozeti hak ediyor!
  Ağustos 17
 • Ağustos 17
 • SarkKervani bir bonus kazandı, 1. Derece.
  Giriş
  Ağustos 17
 • Ağustos 16
 • YikaG Birinden Bahsettin rozetini kazandı.
  Ağustos 16
 • nurdan bir bonus kazandı, 2. Derece.
  Ağustos 16
 • TheHUN bir bonus kazandı, 2. Derece.
  Ağustos 16
 • nurdan Birinden Bahsettin rozetini kazandı.
  Ağustos 15
 • ibrahimsarikaya
  Biraz sende kendimi buldum hun kardeş benimde sosyal medyada işim yok ve bazı konulara kafa yoruyorum. sen hangi şehirdesin? ve ismin nedir ? yaş kaç? iş güç nedir?
  benim Abdullah istanbuldayım 37 yaşında peyzaj işleri ile uğraşıyorum.
  Ağustos 15
 • YikaG changed onun profile picture.
  Küçük Resim
  Ağustos 14
 • İttihatTerakki bir bonus kazandı, 2. Derece.
  Ağustos 14
 • ÜVEYSİ bir bonus kazandı, 1. Derece.
  Giriş
  Ağustos 14
 • AhmetYozgat
  Sevgili Yiğit... Veda yazının ardından ara vermeden geri dönüşün karşısında sadece hoş geldin diyorum.Lakin bir şart koymak durumundayım. Yazılarını, "Makaleler" bölümünde yayınlamaktasın yani bir bakıma, "Derindunya Yazarları"nın bir parçası olmayı kabul etmişsin ya da öyle sayıyorum. Yiğitçiğim, bu durumda, Gerindunya yazarlarının , genellikle uyduğu bir görünmez kuralımız var bu kıstakta... Şöyle ki... Derindunya Yazarı, makalesini yayınlamakta ancak yayınlanan yazı üzerinde yorum yapanlar safına inmemekte... Fakir, buna örnektir. Bu itibarla platformumuzda ya yazar, ya da makale altı yorumcu olmak durumundayız. Ve senden ricamız da sadece yazar olman, özgürce makalelerini yayınlaman lakin yorumlara yorum yapmamandır. İnşallah, bu sana yazdığım son uyarı mesajı olur... Rica ediyorum, Ahmetabine tükürdüğünü yalatma! Ve ilaveten, senden yazı diline incelik ve nezaket eklemendir. Bu noktada şunu da eklemeliyim; son yazılarının birinde "Sn. Erdoğan" demişsin. Senin ve Derindunyanın sakinleşmesi adına sevindim. Bununla birlikte "Sn. Kılıçdaroğlu" demeyi unutmuşsun! Buradaki şahısların isminin önüne konan ve konması arzulanan "Sn." takısının o insanlar açısından hiçbir önemi yoktur fakat seni yüceltir, makaleni okunur kılar ve şahsinin ve yazılarının cidiyeti artar. 
  Son bir ilave: Bir önceki uyarı mesajımda "Hain" sıfatı üzerinde durmuş ve "Merhum" İnönü için bu sıfatın yakıştırılmasını yadırgamıştım. Genel bir çerçeve çizerek. Ancak son yazıların birinde d bir başka Osmanlı paşası "Hain" damgasını yemiş. Enver paşadan söz etmekteyim. Zaten yazıya yapılan altyorumların birinde bu husustan tenkit edilmişsin. Oysa orada Enver Paşa'nın hain olduğunu değil de yanlış yaptığını hatırlatsan ve "Bize göre" diye ekleseydin ... Ben bu paragrafı yazmayacak Fatih DR'de uyarısını  yapmayacaktı.... 
  Sevgili  Yiğit... Bu uyarıları bir dostun ve seni seven Ahmetabinin haddi aşan tavsiyeleri olarak kabul et! Canını sıkma! Ve hak geçirme kendine... Hoş geçirsen de önemi yok tüm hakkım helaldir sana ve diğer kardeşlere. 
  Sevgi ve selamlarımla... İnşallah, kalemin şaşmasın ve sadece hakikati yazsın; biz, beğensek de beğenmesek de... 
  Ve EN SERT UYARI! Yazılarına alt yorum yazarsan sileceğim ha! 
  Ağustos 14
 • nurdan İlk Gönderi rozetini kazandı.
  İlk gönderin! Bir rozeti hak ediyor!
  Ağustos 14
 • misafir 100 Gönderi rozetini kazandı.
  Ağustos 14
 • evren aramıza katıldı.
  Aramıza Hoşgeldiniz!
  Ağustos 13
 • İttihatTerakki 10 Gönderi rozetini kazandı.
  Fikirlerini paylaşmaya devam etmelisin!
  Ağustos 13
 • İttihatTerakki İlk Gönderi rozetini kazandı.
  İlk gönderin! Bir rozeti hak ediyor!
  Ağustos 13
 • Ağustos 13
 • İttihatTerakki bir bonus kazandı, 1. Derece.
  Giriş
  Ağustos 13