DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

İlk Operasyon

misafirmisafir Gönderiler: 196
Cerablus - Azez hattı kısa sürede başarıya ulaşmış. Lakin şeytanist "Derin Türk Devletinin" müdahil olması ile 6 Ay boyunca 2 kilometre gidilememiş Ruslar ve Amerikalılar tarafından set çekilmişti. Zamanında aynı taktik kullanılmış sızma girişimini Cuma hutbesi ile kendini gösterdi. Kahraman bir asker daha çıkardılar. Artık kullanacakları bir kahramanları var! Onlar için zamanı gelince piyasaya süreceklerdir.Tarihsel bakış ile baktığımızda Yunanlılar bu kahramanı doruk noktasına getirmeye çalışacağı aşikar ...

Herkesin gözü İdlib'te , Türkiye'nin Tel Fırat üzerinden Fırat Kalkanı ile İdlib'i birleştireceği var sayılıyor. Bahçeli'nin bu yönde beyanatlarıda vardı önceden. Lakin bugünkü açıklamalara göre 2 yada 3 cephe açılcağı görülüyor. TelFırat, TelAbyad bunlar ilk 2 cephe 3.cephe Irak üzeride olabilir. Bu İlk operasyonun getirisi götürüsü ne olacak. Dünya bunu nasıl okuyacak. Operasyon kolaymı olacak, yoksa gene rampalarlamı karşılaşacak.
«13

Yorumlar

• Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 540
    Yine bişeyler dönüyor. .bence bi kaç noktadan yarma operasyonu yapacaklar. .rakka yi bekliyorlar. .abd nin verdiği sözde duracakmi diye. .durmayacagi belli. .ama abd bu Coğrafya da Türkiye yi kaybetmek istemiyor. .onun için anlaşma yapmak zorunda. .
  • AzerAzer Gönderiler: 429
    dunya donuyorsa hep birseyler donuyordur elbede, asil surpiriz yunanlilarla acilmak istenen eski cebhe diyil bence
    Yunanistan in sahibi suan roshit ailesi. .

Yeni cephe den ...anlamadım. .Azer.

Çin ile birlikte ipek yolu üzeri yunanistan da var. .
  • AzerAzer Gönderiler: 429
    anlamak ucun devletlerin diyil, aylelerin sahiblerini tanimak lazim kardes
    Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
  • misafirmisafir Gönderiler: 196
    Bahçeli'nin eline tekrardan fırsat geçti ve olası Suriye operasyonu sabote etmek için Kuzey Irak meselesini ortaya atıp Savaş nedenidir dedi. Binali Yıldırım anında cevaplayarak savaş devletler arasında olur diyerek hem Bahçeli'nin bu sabote girişimini bertaraf etmiş oldu, hemde bunu fırsata çevirerek Başika'ya girme işini garantiye alınmış oldu.
    Hocam, Bahçeli ağlıyor helaya gidecekmiş.
    Bahçeli son golün u attı siyaset e ..ne aglamasi. .
    :))) Bahçeli ve arkadaşları tarihin çöplüğüne atılmıştır. Belkide haklarında vatana ihanetten Fetöcü olmaktan davalarda açılır.
    Ben hiç öyle zannetmiyorum kardeş. .

Bahçeli'nin nasıl bir denge olduğunu. .

7 haziranda. .15 temmuz da..
    Referandum da..gördük. .

Ve Meral abla Bahçeli'nin son golü dur. .chp dusunsun. .

En çok oy u chp den alicak çünkü. .demedi demeyinn..
    Nasıl bir hayal dünyanız var? Refarandumda gördük %1 bile oy gelmemiş Mhp'ye size göre %49 oy getirmiş.
    Şimdide yeni senaryo yazmışsınız. Bahçeli'nin hamlesiymiş Meral (!)
    Sokağa düşmüş kadınlar misali, herkesin kapatma yapmak istediği Mhp'yi sokaktan alıp yert yurt aş veren Erdoğan'dı.
    Ya sizler ne kullanıyorsunuz?
    Kardes biz milli içki ayran tuketiyoruz. .sen karışık bişeyler tuketiyorsun ki kafan karışık. .

Meral abla nasıl ki proje ise..
    Ona destek olanlar nasıl plan yapıyorsa. .

Bahçeli nin yaptığı da proje..
    5 parti olsun diyen kim di. .

Ve hala iddia ediyorum. .
    En çok oy u chp den alicak 

AKP den Erdoğan olduğu sürece oy alamaz. .

MHP den en fazla %3 veya 5 oy alicak. .
    Mhp nin Türkiye Cumhuriyeti nde nasil bir denge olduğunu sen bilmiyorsanız yapacak bişey yok. .
  • çokuğraştılarçokuğraştılar Gönderiler: 158
    Eylül 2 düzenlendi
    Bahçeli bitmedi hatta bitmeyecek bahçelinin o kritik dönemde tercihini vatan ve millet adına yapması bağzı hainleri çok sinirlendirdi ve bahçeliyi bitirme planı başladı önce öldürmeye çalıştılar bahçeli erdoğan tarafından uyarıldı şimdi ise lekelemeye ve parti içi bağzı muhaliflerle bitirilmeye çalışılıyor planları bahçeliyi bitirip mhp tabanını yeni sistemde kendi zeminlerine oturtmak  refarumdanda anlaşılıyorki mhp nin oy kitlesinin çoğunu  kendi zeminlerine oturtular fakat geri kalan ve neyin ne olduğunu farkında olan zemin bize yeter....
  • ISO-CANISO-CAN Gönderiler: 297
    Bahceli kapali kutu. Taaa hayirci oldugu donemde bile ben acaba neden boyle davraniyo bu adam diye dusunurken bahceli ne zaman devletin basi sikissa orda elini uzatti. Ben taaa basindan beri erdoganin bahceliyle derinlerde anlasip devleti bagimsizlastirmak abd ve avrupa mandasindan kurtarmak icin beraber hareket ettiklerini dusunuyorum. Nasilki erbakan erdogana muhalif gozuksede aslinda ayni dava icin calisiyolarsa bu plana mhpninde dahil oldugunu dusunuyorum.2000 yillik turk aklindan bahsedip buna mhpyi dahil etmemek saflik olur. Bahceli bitti diyenler su soruyu cevaplasin acaba tugrul turkes bi 6 aylik koltuga babasinin partisini satacak kadar ucuz birimi yoksa baska derin mevzular icinmi geldi akp ye. Oyun daha yeni basliyor.

Teşekkür edenler (2)Cengizhan_29 FenomenKUARK
  • çokuğraştılarçokuğraştılar Gönderiler: 158
    Beni üzen  bağımsızlık davasına solcuların sahip çıkıp hükümete yardımcı olmamaları dahada üzen ise bazı hainler yüzünden ülkemizdeki solcu ve ulusalcı kısmın neye hizmet etiklerini bilmemeleri. Türkiyede ahlaklı namuslu vatansever insan kadar şerefsiz  haysiyetsiz  günü kurtarmayı düşünen hainler var bunlar genellikle kendi çabaları ile bir şeyler yapmayı beceremeyen ve bir yerlere gelmek için sırtını düşmanlarımıza yaslayan beceriksiz aşşalık  böcekler bu böceklerin üzerlerine basılmadıkça Türkiye daha çok darbeler oyunlar komplolar görür....

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .