DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

İlk Operasyon

2»

Yorumlar

 • misafirmisafir Gönderiler: 1593. Derece
  Ne güzel diyiyorsun mhp tabanı kaymış. Bahçeli'nin peki ne faydası var ? Yada neden bu tarafta? Tabanı karşı tarafta olan birinin ne işi var? O tabanı karşı görüşte olmasını ancak liderleri sağlardı, tabanın görüşünü bir tarafa iteleyen lider peki karşı tarafta ne işi var ?
 • AzerAzer Gönderiler: 3853. Derece
  sn Bahceli kimin tarafindadir diye hep 2 cur dusunmusum
  1 cisi sn Bahceli yeni duzende muhalifet eskisi gibi yabancilarin diyil devletin kontrolunde olsun diye gorevlendirilib
  2 ci yada sn Bahceli cok akili bir sekilde yeni duzene sizdirilmis yabancilarin plandir, belkide herkes bu chp ye fazla kafasini takdi gozden kacan birseyler ola biler

  Allahualem
  Teşekkür edenler (2)Cengizhan_29 misafir
 • misafirmisafir Gönderiler: 1593. Derece
  Zamanında yapılmayan Operasyonların sonucu çok ağır bedellere mahkum. Türkiye tekrardan parçalanma aşamasına girdi.
 • misafirmisafir Gönderiler: 1593. Derece
  Erdoğan , Bahçelinin K.Irak sabotajını ve diğer taraftan Esed ile işbirliğine zorluyanların kuşatmasını delmiş durumu lehine çevirmiş,ülke savaş moduna girmiş durumda. Pyd-Esed projesini delmek üzere Bir an önce Afrin ve İdlip üzerinden giriş yapıp Halep"i kuşatmalı. Çıkacak ayrık sesleride TalAbyad üzerinden giriş yaparak Süleyman Şah Türbesi operasyonu ile dizginlemeli ve Halep üç taraftan kuşatılmış olmalı.
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 1343. Derece
  Eylül 23 düzenlendi
  Bize sağ gösterip sol vuruyorlar hep. Türkiyenin Kuzey Irak dış politikası başından beri yanlış. Taa Ahmet Davutoğlunun dış işleri bakanlığı yaptığı döneme kadar dayanır bu hatalar. Bugüne kadar Barzani yönetimine milyonlarca dolar ülkemiz tarafından yardım edildi. Yatırımlar yapıldı, alt yapısı onarıldı. Sonuç ne oldu? Hain gene hainliğini yaptı. Barzani efendi şimdiye kadar durdu durdu da neden 2017 yılının sonunu bekledi referandum için? Bunu durup bir düşünmeliyiz. Neocon'ların 3000 tır ağır silah yardımının bir taraflarını kaldırdığına şüphe yok ancak asıl, hadi yürü arkanda biz varız diyenlere güveniyor olmalılar. 2018-2020 aralığı Ortadoğuda bölgesel savaşların daha da kızışacağı, vekalet savaşlarının devletler ve milletler arası savaşa dönüşeceği bir zaman olacak gibi görünüyor. Eğer ABD'nin Kuzey Kore çıkmazı da işin içine girerse bölgesel savaşların daha ileride küresel bir savaşa dönüşme ihtimali hayli yüksek. Zaten kaos'dan düzen kuran uluslar üstü finans aktörlerinin başını çektiği küresel çetenin istediği de bu değil mi?
 • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 2363. Derece
  Bir günde biz küresel çete olup kaos çıkartalım.
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 1343. Derece
  Kaos çıkarmak mümine yakışmaz kardeşim. Onlar bu geçici Dünya'yı biz ise Ahireti tercih ettik.
  Onlar
  2 - BAKARA/205- İş başına geçince yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya, ekini ve nesli yok etmeye çalışır. Allah bozguncuları hiç sevmez.
  Teşekkür edenler (1)GüneyKutbu
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 4733. Derece
  Yusa Hz yeşil kitabeye bakın. .2016...ve 2020 yıllarından bahsedilir. .2016 yi Türkiye kazandı. ..2020 yi kim kazanıcak. ...
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 4733. Derece
  Yahudinin bir olayı açık seçik desteği görülmüş bişey değil. .
 • AzerAzer Gönderiler: 3853. Derece
  Eylül 24 düzenlendi
  asil kazananlar madalyon icin kosdurmazlar,cunki madalyonu ve madalyona giden yolu yaradib cizeler, bence biz nerde kazanacagimizi ve kaybedeceyimizi kendimiz tayin etmel liyik
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • BiKarıncaBiKarınca Gönderiler: 1703. Derece
  Eylül 24 düzenlendi
  GüneyKutbu "Bir günde biz küresel çete olup kaos çıkartalım."

  Kaos olayına katılmamakla birlikte;

  Dünyanın ilk ve en uzun süreli "Küreselcisi" Türklerdir, zaten. Aynı zamanda İslam dini de dünyayı/küreyi ister. Bugün ki Küreselciler ise konjonktür olarak güçlü dönemde oldukları için küreselci oldular. Türklerin küreselciliği genlerimizden gelir ve fıtrat icabıdır. Doğal olarak "hakiki" küreselciliktir. Bundan dolayı kadim tarihimizde kızıl elma hep "Cihan Hakimiyeti" olmuştur.

  Bugün ki küreselcilik ise sonradan görme ve taklidi bir durumdur. Tabi Şeytanın bunda etkisi büyüktür. Zira şeytan da küresel planlar doğrultusunda çalışır. Yani sadece son yüzyıllarda dünyayı isteyenleri çok da büyütmemek gerekir. Bu devran döner biiznillah...
  Teşekkür edenler (2)TheHUN Cengizhan_29
  SAYGILARIMLA
  HAKAN CERAN
 • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 2363. Derece
  Döner inşallah. Lakin makro küreselciliğimizi kast etmemiştim o hamdolsun vardı ve var olacakta hep Allah'ın izniyle. mikro küreselizme değinmiştim. Hadi kaos demeyelim ona biz, kısasa kısas olsun.
  Teşekkür edenler (3)BiKarınca TheHUN Cengizhan_29
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .