DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Neden Malazgirt? Altındaki Sır Ne?

emreblkcemreblkc Gönderiler: 5

Neden Malazgirt? Altındaki Sır Ne?

 

  Yiğitler kan döker, Bayrak  solmaya, Anadolu başlar, Vatan olmaya. Kızılelma'ya hey Kızılelma'ya, En güzel marşını vurmadan mehter, ya Allah, Bismillah, Allahuekber.

 

  Malazgirt Zaferi’nin şimdiye kadar görülmemiş en kapsamlı kutlaması Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu sözleriyle başladı.

 

  Evet Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni bir hedefi ortaya atmıştı aslında bu hedef Alparslan’ın Ataları Tuğrul ve Çağrı Bey dönemlerinden beri süre gelen bir özlem, o özlem Kızılelma özlemi,o özlemin ilk meyvesi bize Anadolu olarak geldi,eğer Türkler Anadolu’yu Müslüman yapmasaydı en sadık hristiyan olacaktı Anadolu ve gaye bu 1000 yılda Anadolu ve Asya bağlantısını hristiyan yapmak Vatikan’a bağlı bir yer haline getirmek,Allah bu yüzden Türkleri İslam ile müşerref kıldı,Anadolu Düşerse,Türkiye diz çökerse tüm İslam alemi çöker şüphesiz Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır tabi ki. Ortadaki mesele güç veya para değil Din savaşıdır.Bu savaşta bir çok piyon kullanılmakta bu piyonlardan bazılarının Milletleri yok bazılarının var,Milleti olmayan DEAŞ geçici bir Terör örgütüdür gücü her geçen gün azalıyor nasıl Talibanın devamı niteliğindeyse, DEAŞ’ında devamı olacak bir Terör örgütü yeniden İslamın başına Musallat edilecektir.Bir yandan DEAŞ ile İslamiyetin Barış ve Kardeşlik dini olduğu fikrini alttan alttan oyarken diğer yandan Milleti olan terör topluluğu olan PYD bölgeyi çoktan hristiyanlaştırdı bile.

 

 Fırat Kalkanı Operasyonu başladığı ilk zamanı hatırlayanlarınız vardır, nasıl altını irdelemişlerdi.Neden girdiler? Nasıl Girdiler? Orada ne Yaptılar? diye..

Daha sonra ortaya iftiralar atmaya başladılar Türk Askeri sivil halkı katlediyor diye,bunu ülkemizde FETÖ kalıntıları şişirip medya’ya sunarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan zaten haz etmeyen,kin güden topluma servis edip karalama kampanyaları yürüttüler.Çok şükür Fırat Kalkanı Operasyonu biteli 1 Yıl oldu ve biz orada kendi sınır güvenliğimizi sağladık.Bu defter böyle kapandı ve bizim son düşmana karşı savunmamız oldu.

Artık söz bizde zaman birlik olma zamanı, zaman durma zamanı değil,Fırat Kılıç’ı ile Kızılelmaya koşma zamanı.

  Nasıl Sutlan Alparslan Malazgirt Ovasında dünya tarihini değiştirdiyse,bugünde Torunları yeniden dünya tarihine yön vermeleri İslamı yeniden yüceltmelidir.

  

  Sultan Alparslan ilk saldırı için 26 Ağustos 1071’i seçmişti,Cuma namazı sonrası üzerindeki beyaz kıyafetiyle ordusuna seslenirken bu beyaz kıyafet benim kefenimdir diyerek ordusuna nasıl bir İman ve Cesaret aşkı yüklediyse o ordunun devamı kazandıkları bu yurttan 3 kıtaya hükmedecek bir imparatorluk doğurdu.

 

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Önümüzdeki süreçte kefenlerinizi giymeye hazır mısınız? Bu yolda benimle birlikte yürümeye hazır mısınız?, ‘’Türkiye artık ayağa kalktı, bunu böyle bilesiniz. Bu şahlanışın önüne geçemeyeceksiniz diyor her seferinde, evet bizler kefenlerimizi giydik bu yoldan bizi artık kimse geri çeviremez algısını Haçlı ordusunun kafalarına vura vura sokuyor.

 

   İşte bu yüzden özellikle Malazgirt seçilerek 26 Ağustos 1071 Malazgirt kutlamaları bu derece heybetli kutlandı.Türkiye Cumhuriyeti Devleti diyor ki, biz artık atalarımızın izinden gideceğiz  İslam adına 100 yılda çok şey kaybettik,atalarımız Malazgirt’ten başladı bu kutlu davaya, yine ilk adımı 26 Ağustos tarihinde tüm dünyaya göstererek Malazgirt’ten attık,hiç kimsenin endişesi olmasın Allaha olan imanımız kuvvetli olup birlik ve beraberliğimizi elden bırakmadıkça kimse sırtımızı yere getiremez, unutmayın Alparslanın ordusu da azdı ama imanlıydı ve sonunda zafere ulaştı, bizde bu yolda imanımızı güçlü tutup vatanımıza,bayrağımıza sımsıkı sarılırsak İslamın kanayan yarasını Allahın izniyle kapatırız.

 

Teşekkür edenler (2)hakimbeyaz Cengizhan_29

Yorumlar

 • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 434
  Ülkemizdeki   sünepelerin ne yazdığı, ne çizdiği,  sosyal medyada ki  aymaz azınlığın  sosyal itliklerine bakmadan saf tutarak saflarımızı sıklaştırıp  geleceğe yürümeliyiz.
  Anadolu hiçbir zaman ari bir ırkın olmadı. Tam bir mozaik coğrafyadır. Bu bilinçle sabırla azimle ve en önemlisi de  sürekli uyanık olarak mücadelemizi sürdürmeliyiz. 
  Allah hepimize uyanık ve sabırlı olmayı nasip etsin.


  Teşekkür edenler (1)emreblkc
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  ALLAH hakiyla toplu sekilde uyanmagi nasib etsin ve bu uyanisin icinde sakli olan tuzagi bizden uzak etsin
  Teşekkür edenler (1)emreblkc
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Kardes ağzına sağlık. .güzel bir makale olmuş. .

  Ama Azer kardeşim in dedikleri doğru zira karşı taraf boş durmuyor. .şimdiden imam hatip okullarına el attilar. .Allah devletimiz e zeval vermesin
  Teşekkür edenler (1)emreblkc
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .