DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Artan Katastrofik İklim Olayları

TheHUNTheHUN Gönderiler: 216
Kategori DÜNYA
H.A.A.R.P mi, İklim Değişikliği mi ?

Bilimsel veriler gösteriyor ki “HAARP” projesi faaliyete geçtiği günden bu yana, dünyanın farklı bölgelerinde anormal iklim yapıları gözlenmeye başlandı. Kar yağması gereken yerlerde güneş kavururken, Yazların Sıcak ve kuru geçtiği bölgelerde de yağmur ve kar yağışları, hatta fırtınalı dolu yağışları gözlenmektedir. Daha geçtiğimiz günlerde İstanbulda bir nesil boyunca bugüne kadar görülmemiş büyüklükte dolu fırtınasının olması ve bütün yaz boyunca Avrupa'nın kuzeyinde, Kanada'da, Güney Asya'nın Pasifik kıyıları ve Dünyanın çeşitli bölgelerinde meydana gelen sel ve afet olayları ve en son ABD'nin Texas eyaletini vuran Harvey kasırgası akıllarda bir sürü soru işareti bırakmaktadır.
Şu bir gerçektir ki Küresel çete'nin sahip olduğu medya kaynakları bu durumu genelde küresel ısınma ile ilişkilendirip beyinlere kazısa da son zamanlarda artan katastrofik ( catastrophic) afetlerin asıl sebebinin, HAARP tekolojisi olduğu ve küresel çete tarafından İklim Mühendisliği ( Climate engineering) şemsiyesi altında orkestra edilebileceği şüphesi zihinleri her geçen gün daha da kurcalamaktadır.

Bu arada İstanbuldaki büyük sel felaketinin ardından satılık bir medya kanalınca Tv ekranlarına çıkartılan ve Meteoroloji uzmanı olduğu iddia edilen bir şahsın "Bundan sonra İstanbulda hep böyle olacak. İstanbulda yaşayanlar hazırlıklı olmalı" diye verdiği mesaj hem manidardır hem de bu konuda akıllara bir başka soru işareti getirmektedir.

Uzun uzun detaylara girmeden bu teknolojinin nasıl çalıştığı konusunu kısaca özetleyip asıl sorulması gereken sorulara birazdan geçeceğim sevgili dostlar.

Çoğunuzun bildiği üzere Yüksek Frekanslı Etkin Güneşsel Araştırma Programı (High Frequency Active Auroral Research Program) ya da kısaca H.A.A.R.P; Amerika Birleşik Devletleri Silahlı Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri ve Alaska Üniversitesi tarafından ortak yürütülen, iyonosferin özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere Alaska’da 1997 yılında devreye giren ve halen devam etmekte olan elektromanyetik teknoloji geliştirme programıdır.

1981 de nükleer mühendis ve Amerika’daki önde gelen Tesla araştırmacısı Albay Thomas Bearden, Amerikan Psikotronik Derneği’nde bir konferans verdi. Bearden HAARP’ın nasıl çalıştığını anlatıyordu; “Yaptığınız şey frekansı değiştirmektir. Eğer frekansı bir yönde değiştirirseniz, enerjiyi dünyanın diğer bölümünde hedeflediğiniz yerin ilerisindeki atmosfere boşaltırsınız. Havayı iyonize etmeye başladıkça, hava akış seyirini, jet gidişlerini vb. şeyleri değiştirebilirsiniz. Bu mükemmel bir hava makinasıdır. Eğer ani bir şekilde boşaltırsanız, bunun gibi küçük iyonizasyon elde etmezsiniz. Bu kez kıvılcımlar ve ateş topları dünyanın yüzeyine boşalacaktır. Bu aletle ileri geri oynayarak, dünya çapında dev hava değişikliklerine yolaçabilirsiniz.”

Böylece elektromanyetik teknoloji ile iklimler değiştirilebilir, kutuplar eritilebilir, okyanus dalgaları ve suni tusinamiler, fay hatları tetiklenerek depremler oluşturulabilir. Ayrıca düşük frekanslı Elektromanyetik dalgalar ile insan beyni kontrol altına alınabilir.
Chemtrail ile 600 m. yükseklikten spreylenen iyonesfer tabakası Yüksek derecede toksik yönden ağır metaller ve kimyasallar, son derece güçlü radyo frekansı sinyalleri ile manipüle edilebilir. Üstelik bu frekansların bulut oluşumlarındaki etkileri de bilinmektedir.

Son zamanlarda NASA'nın uydu görüntüleri de iklim değişikliğinin insan kaynaklı olduğunu göstermektedlr. Birçok alanda yapılan iklim değişikliği, görüntülerle kanıtlanıyor.

Şimdi soru şu;

1- İklim değişikliği palavrası küresel medya tarafından neden sürekli pompalanmaktadır?
2- insan eli ile fabrike edilen iklimler ile oluşturulan katastrofik felaketlerle ne amaçlanmaktadır?
3- Nihayi hedef nedir?
Teşekkür edenler (2)Azer BAMSI_BEYREK
«13

Yorumlar

• AzerAzer Gönderiler: 490
    kardes sorularinin cevabi yazdigin makalededi zaten,tekrar tekrar okuyub dusundukce hedefin ve maksadin ne oldugunu anliyorsun

asil hedef bence insanlari tamamen yok etmek diyil, sadece bir yerlerden hedefe dogru insan gocunu saglamakdir

Allahualem
    Eylül 3 düzenlendi
    detayli bilgi ve cavabin Ahmet hocanin SICAK-SOGUK KOMPLOSU adli makalesindedir diye dusunuyorum
    Teşekkür edenler (2)BAMSI_BEYREK TheHUN
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 571
    Kutup bölgelerin de buzul lari eritip altındaki keşfedilmemiş madenleri çıkarmak (Norveç le Rusya arasındaki çekişme ornek)..
    İklim değişikliğinin en fazla vuracagi bölge avrupa bölgesi. .tabi bizde nasib lenicez
    Teşekkür edenler (1)BAMSI_BEYREK
    Doğal olarak basedilemiyen ülkenin doğal olmayan yollar ile yönetilmesi. ..

Mesala bu haarp teknolojisi ile Gölcük depremi yapıldı. .

Ve suan istanbul . .İzmir. .Bodrum çevresinde olan ve olucak depremler de bu teknoloji nin parmağını olmadığı ne malum. .

Dertleri bence istanbul depremini tetikleme. .

Tabii suan bu deprem işi hükümet in işine geldi bu sayede istanbul dönüşüm yaşayacak. .
    İstanbul un sallanmasi Türkiye nin sallama anlamina gelir ekonomik olarak
    Birde şunu duydum dünyanın güneş etrafında ki dönüş ünde 27 ° sapma olduğu. .ama tarihte bunun örneği olduğu var..Yani güneş in ters den doğması. .Kıyamet alameti. ..

Acaba ne kadar doğru. ..
    Çünkü bu adamlar ki Kabe'nin üzerine melek hologrami indirdiler. .bir sonraki hamle sahte Mesih hologrami. .

Bu adamlardan hersey beklerim şeytanın avukat lari. .

Allah yardımcımız olsun
    bir tasla bircak kus vurmak niyetindeler, ama asil tas ilada donub dolasib kendilerini vuracak buna eminim

• BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 90
    Eylül 4 düzenlendi
    Öncelikle tesekkür ederim bu konu icin.

Gecenlerde deagel sitesinin 2025 icin nüfus tahminlerini paylasmistin, aklima o geldi. Amerikanin nüfusu 35 milyona düsüyordu galiba, 300 milyondan!

Aklima bu soru geldi: Milleti öldürmek mi istiyorlar yoksa dendigi gibi bir göc dalgasi mi olusturulmak isteniyor? Ikincisi ise bu kadar insan nereye gidecek? Yüz ölcümüne nazaran az nüfusa sahip olan Kanada mi yoksa Meksika taraflarina mi? Simdi ABDyi Irma felaketi bekliyormus, bu Harveyden daha siddetli olacakmis.

Üstüne Kim Jong-Un hidrojen bombasi atarak depremlere sebebiyet verdi. 

Bu chemtrail mevzuu Almanyada fazlaca gördügüm bir sey. Ben de yapay bulut olusturmada kullanildigini biliyorum. 

Cengizhanin dedigi cok dogru. Buzullari altindaki madenleri sömürmek icin eritmis olmalari mümkün, daha gecenlerde duymustum cok sayida, sanirim altin madeniydi, maden oldugunu.

Sonuc olarak nüfusu seyreklestirme operasyonu basvermis olabilir. Ayrica Trump polisleri militarize etmeye baslamis. Askerde olan mühimmat ve silahlar artik polise de verilmeye baslanmis. Acil durum birimi FEMAya 7 milyar dolar bütce ayirmislar. Bu FEMA pek hayirli birsey degil diye biliyorum. Amerikan halkini özellikle zor zamanlar bekliyor.
    Teşekkür edenler (3)TheHUN Cengizhan_29 Azer
    benim dusunduren bunlarin nakadar insan oldurmek istemeleri diyil, ikinci asamada sag kalan insanlari nereye ve hangi maksatla goc edirmek istemeleridir

benim zanimca asil hedef Turkiyeye  ortadoguya afrikaya insan gocunu saglamakdir, sebebini ise malum

ayrica yeni ingiltere avusturaliya kitasi olucakdir diye dusunuyorum

dogrusunu ALLAH bilir ve bunlara hazir bekletilen ekstra bir surprizi vardir elbet
  • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 90
    TheHun'un daha önce paylastigi tahminlerde göze carpan nokta batili ülkelerin cökecegidir. Nispeten daha az gelismis dogulu ve Afrika ülkelerinde nüfus artacak ama bu artis dogumla mi yoksa göcle mi olur, dogum agirlikli olur diye düsünüyorum.

Meksika ve Kanadaya baktim onlarinki de düsecekmis. Yani oralara göc mümkün gözükmüyor. 

Amerikalilarin bazilari bu acil durum yasalarindan süphelendigi görülüyor. Acaba daha önce ise yaramayan insanlari fisleyip acil durumlarda bunlari katil mi edecekler? Yapay zekanin bizi internet üzerinden takibi konusuldu daha önce.

Daha önce de vurgulamistim sag kalanlarin bazilari calisma kamplarina götürülecegidir. Diger "sadik" insanlarinda cip takilip tamamen kontrol altina alinmasi. Tabi bunlar simdilik uzak ihtimaller.

Türkiyeye göc olur mu, pek zannetmiyorum. Türkiye bence daha fazla almaz. Yoksa halk ayaklanabilir diye düsünüyorum. Bunun icin Türkiyenin Osmanli bakiyesi bölgelerde gücünü atrirmasi lazim, ki göc dalgalarini ta sinirdisinda durdurabilsin veya engellesin. Zaten Türkiyedeki muhtemel dogal afetler insanlari buradan caydirabilir. 

Aklima birsey daha geldi. Acaba yillar öncesinden baslayan multikültürcülügü hizlandirip sona mi erdirmek istiyorlar? Yani küresel düzlemde bir karisik irk. Tek bir millet. Tek bir dünya devleti. Bunu yazinca Trumpin tek millet, tek devlet lafi da geldi aklima. Fazla mi abartiyorum bilmiyorum. 
    o cpler insanlardan habersiz sekilde insanlarin vucuduna dahil edilecekdir, nasilmi? virusder bahane edilib panzehir verilince sular ve baska vastalarla,  ve aksam yadigi yerde ruya gorub uyanib nereye lazimsada o tarafa gidecekler,  kurtaricimiz boyle emredi ve geldiyi ucun diyerek ve dusunerek 
  • yörükyörük Gönderiler: 230
    insan kaynaklı olsun doğal sebeplerden askeri siyasi ekonomik sosyal sebepler, nerden bakarsak bakalım insanlık duvara doğru son hızla ilerliyor. bu konuda aynı görüşteyiz sanırım. ben 2030 sonrasını duvara çarpma zamanı olarak düşünüyorum, o zaman hazırlıklı olan ve olmayanlar diye ikiye ayrılacağız.
    Benim anlamadigim 300 milyon dan 35 milyon a düşmesi. .Bu kadar insan i ne yapacaklar.

.Türkiye nin de 7 milyon düşüyor. .aklıma bu evangelis yahudiler bişeyler çeviriyor diye geliyor. .

Çünkü dünya döngüsü 450 milyon insan la olabilir mis bu arkadaş lar in tezi ne göre. .

Bu kuzey Kore işi yapmacikta gelse onu alınamaz bi nükleer patlamaya doğru gidiyor is..

ABD iç savaşı göze almış yanlız kontrol devlet te olmak şartıyla. .bunu söyleyen ler yurtdışında devlet leri karıştı ran ajanları. .yani bi bakima etme bulma dünyası. .

Bu arkadaş lar deki abd de iç savaş olma oranı suan %60 imiş. .yiyin gari birbirinizi diyesi geliyor insanın. .

Bi yerde savaş çıkacak ama bu savaş ta biz Nerede yer alicaz konu bu..

Biraz altın mi toplasak diyorum. .

Bu arada Türkiye güvenli liman olucak izlenimi var..Borsa ya yabancı para girişi oluyor. .

Ahmet yozgat abimizin dediği gibi arap sermayesi parayi Türkiye ye taşıyor. .Kara kasimiza hasret değil ler ama yakinda savaş çıkacak ondan heralde. .
    Thehun. .sana göre bu Türkiye de ki 7 milyon neden eksiliyor. .meşale Çin in artıyor. .Burada bi tezatlik var..

Hadi abd kendinden olmayanları kovucak ..
    Yani trump a göre çöp insanlar dışarı. .

Dünyanın her tarafı nda sanki savaş hazırlığı var. .
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 216
    Eylül 5 düzenlendi
    Bamsı öncelikle seni tebrik etmem gerekir. Nokta atışı yorumları sen yapmaktasın. Çünkü bilerek attığım konu başlıkları ile aralarındaki bağlantıyı kurabildin. Diğer yorumcu kardeşlere de teşekkür ederim onlar da olup bitenin farkındalar.

Değerli kardeşlerim zaten bildiğiniz üzere şu anda Dünyada olup biten hiçbir politik ve jeopolitik gelişme birbirinden bağımsız değil. Hatta Ülkemizin içerisinde olanlar bile emin olun ki dış gelişmelerden ayrı değildir.
    Sanki bir üst akıl birilerini organize etmiş ve onlara sen şu konularda, sen bu konularda, sen de o konularda internet ve sosyal medya üzerinden manüpüle edici spekülatif haberler yapacaksın gibisinden talimatlar vermekte. Ne amaçla ve neden?

Attığım konu başlıklarına dikkat edilirse her biri diğeriyle bağlantılıdır. Bunu özellikle yaptım. Amacım resmin büyüğünün görülmesidir.

Örnek:
    Sam amca'nın tayfası şu şu yıllar arasında Küresel ekonomik çüküş yaşanacak diye bir öngörüde bulunuyor, hemen ardından Apocalyptic inanca sahip siyonist hıristiyanlar dediğimiz Kıyametçi Evanjelistler Danyel peygamberin takvimine göre 2030'dan sonra gelmesi beklenen mesih'in tarihini pat diye öne alıyorlar. Türbülasyon dönemini 2017- 2024 aralığına çekip bir nevi avuntu içerisine girmekteler. Diğer bir deyişle kendi elleriyle "Tanrıyı Kıyamete Zorlama" gibi bir işe soyunuyorlar.

Şimdi burada asıl önemli olan şey şudur;
    Gerçek söz sahiplerinin kimler olduğudur.
    Bana göre bu sorunun cevabı içerisinde mevcuttur.
    Paranın gerçek sahipleri kimler? sorusuna verilecek cevaptadır.

Dünyayı kıyamete sürükleyenler nüfusları hiç de azımsanmayacak kadar çok olan Evangelist hıristiyanlar mı yoksa Sam Amca'nın azınlıkta olan tayfaları mı sizce? Yoksa her ikisi de birlikte mi? Sam amca'nın tayfalarından kastım bildiğiniz üzere nüfusu azaltıp bu yüzyılda "Tek Dünya Devleti" kurma hayali kuran mikroçipci Satanist Küreselcilerdir.

Şimdi konu başlıklarının sıralamasını alt alta doğru yerleştirip sonra büyük resme tekrar bakalım.

1- 2017'den 2024'e Türbülasyon dönemi
    2- Küresel ısınmaya bağlı iklim felaketleri
    3- Küresel Finansal çöküş
    4-Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerdeki nüfusun 2025 yılına kadar düşmesi

SONUÇ:
    Yedi senelik Türbülasyon dönemi, Küresel Isınmaya bağlı Doğal afetler, Küresel Ekonomik çöküş ve beraberinde gelen açlık kıtlık ve sefalete bağlı ters göçler. Yani ABD, Avrupa ve diğer gelişmiş ülkelerdeki göçmen nufusunun kendi istekleri ile geldikleri ülkelere geri dönmeleri ya da dönmek istemeyenlerin FEMA gibi toplama kamplarında imha edilmeleri. Bu arada Avrupa'da yaşayan Türk kardeşlerimiz de bu durumdan etkilenirler mi? Evet etkilenirler. Anlayacağınız gurbetçilerimize vatana dönüş yolu gözüktü şimdiden. Orada kalıp şehit olmak isteyenleri saymazsak tabi.

Bu arada Türbülasyon döneminin sonunda Mesih beklentisi içerisinde olan Siyonist Hıristiyanların ve Yahudilerin umutları mesih'in gelmemesiyle boşa mı gidecek? diye sorabilirsiniz.
    Sam Amca'nın tayfaları onlar için de birşeyler planlamıştır" diye düşünüyorum. Sizce?

Gelelim bizi asıl ilgilendiren konuya yani Ülkemizin akıbetinin bu durumda ne olacağına.

ABD ordusuna silah yapan Military İndustrial Complex yani Askeri Silah sanayi dedikleri "Deagel" Türkiye'nin nüfusunu 2025 yılında neden 7 milyon düşmüş göstermektedir?
    ABD nüfusu 320 milyondan 50 küsür milyona düşüyor da biz de neden bu kadar az! Düşündürücü mü? Evet düşündürücü.

Şimdi bir de İhtimalleri sıralayalım isterseniz

1- Küresel ekonomi çöktüğünde her ülke gibi Türkiye'de bundan nasibini alır. Dışarıya göç başlar ve nüfus düşer.
    2- Küresel savaş çıkabilir ve 7 milyon insan şehit düşebilir.
    3- Yedi milyon rakamı bizi yanıltmaya yönelik olabilir. Küresel bir savaşta nükleer de işin içine gireceğinden 80 milyon nüfus 7 milyon değil en az yarıya düşer.
    En fazlasını siz hesap edin!
    4- Bu ihtimal biraz zayıf da olsa Sam Amca'nın Tayfalarının yaptığı bu hesap tutmaz ve de hiçbir şey olmaz.
    Sonra da inandırıcılıklarını kaybetmemek için çıkıp "Yanlış öngörü'de bulunmuşuz" Sorry diyerek özür dilerler ve 2030 sonrası için plan hazırlıklarına başlarlar.

Tabi ki herşeyin en doğrusunu şanı yüce Hazreti Allah bilir.
    Erbakan hocanin ustu ortulu ne demek istediyi simdilerde anlasiliyor bence
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .