DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Avrupa'nın Geleceği! Göç Krizi ve 3. Dünya Savaşı

TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
Kategori DÜNYA
Avrupa'nın Geleceği! Göçmen Krizi ve 3. Dünya Savaşı

The Future of Europe!! | 'Migrant Crisis' | 'WW3' | 'Donald Trump'

«1

Yorumlar

 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Dallas Texas'da mülüman karşıtı silahlı protestocular.

  Armed Anti-Muslim Protesters against Mosque in Dallas Texas  Polonya'da İslam karşıtı protesto "İsa bizim kıralımız, müslümanlar def olup gidin"

  Poland to Muslims: " Here, Jesus is our King so get out "  Anti Şeriat karşıtı proteso in San Bernardino

  Anti-Sharia Law Protest Held In San Bernardino, Counter Protesters Accuse Group Of Being Anti-Muslim  "Burada cami istemiyoruz" Almanya'da protesto

  'No mosques in Germany!' Mass rally against Muslim houses of worship in Thuringia  Anti İslam yürüyüşü (Arizona ABD)

  "Anti-Islam" Rally in Phoenix, Arizona  Müslüman karşıtı protesto( İrlanda Dublin)

  Anti Muslim /fascist protest in Dublin.  Kanada'nın parlamento binası önünde islam karşıtı gösteri

  Canada: Anti-Islam and anti-Trudeau protesters hold demo on Parliament Hill  Avıstralya'da Amerika karşıtı gösteriler müslümanlar tarafından şiddete dönüştürüldü

  Anti US Protests By Muslims Turns Violent In Sydney Streets of Australia  Antifa'lar la müslümanların sokak çatışması

  ANTIFA and Muslim Thugs Violently Interrupt Americans Protesting Sharia Law  Polonyalı kız " Müslümanlar def olup gidin"

  Polish girl speaks out against Muslim migrants - Poles support Mr. Trump's Immigration Policy
  Yüzlerce Finlandiyalı müslüman göçmenleri protesto yürüyüşünde

  Finland: Hundreds rally against Islam and EU refugee policy


  Sığınmacılar Avrupa'ya akın ettikçe Göçmen karşıtlığı büyüyor ABC TV

  Anti-Immigrant Protests Grow as Refugees Flood Europe | ABC News
  İsveçte göçmen karşıtı protesto

  Sweden: Pro and anti-immigration protesters face off in Stockholm
  Londra'da sağcı parti müslümanları protesto etti.

  Far-right party incite anti-Muslim feelings in London

 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Thehun. .biraz da türkçe video gönder.kardes .lanet olsun şu icimdeki ingilizce bilmeme. .

  Yahu kardeş bu adamların tek din ve karma bir ırk oluşturmak istedikleri biliniyor. .

  Şuan illumination yeni bir din kitabı piyasaya sundu. .alıştırma yapiyorlar. .

  Yanlız bu işi Rusya ve Türkiye bozuyor. .

  Bu rus lar konusunda bi makale okumuştum. .aklımda değil ama ortadokslar üzerinden bişey planlaması yapmaya çalışıyor lardi. .

  Türkiye üzerindeki plan fetos du ..tutmadı. .

  Bu ikilinin aforoz edilmesi lazım onlar icin . .Bunun için çalışmalar yapiyorlar. .
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Planları Allah'ın izniyle zaten tutmayacak da biz onların kirli çamaşırlarını ortaya döküp ne yapmak istediklerini gösteriyoruz.
  Bu arada anlamak için ingilizce bilmene gerek yok sevgili Cengizhan. İzleyerek de anlayabilirsin. Her şeyin üst akıl tarafından organize edildiğini ispat etmeye çalışıyorum. Bu İslam karşıtı protestocular kendi başlarına sokağa çıkmıyorlar. Biz de gezi olaylarında olduğu gibi onları da organize eden birileri var sahnenin gerisinde.
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  dikatli olmak gerek kufur kazanmak hesabini kaybetdiyor goruntusunde saklamisdir bence, hertarafdan geliyorlar aklimiza  gelmiyen bazi yollardan da  geliyorlar
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 105
  Ben bir yorum yazdim ama göstermiyor.
 • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 105
  Yalniz ilk video cok fena, daha önce izlemistim. Dün bahsettigim yahudi kadin ilk videonun 27:30 dakikasinda konusuyor. Planlarini acikca belli ediyor.

  Ayrica söyle bir sey de var: Göcmenlerin neredeyse hepsi göc ettikleri ülke tarafindan daha önce sömürülmüs ülkelerden geliyorlar. Bir nevi adalet tecelli ediyor. Ama görünüse göre yahudi eliyle. Ya da söyle mi: Bir Hadisi Kudside buyuruldugu gibi “Azîz ve celîl olan Allah şöyle buyurdu; 'Buğzettiklerimle buğzettiklerimden intikâm alırım. Sonra da döner, hepsini cehenneme döker, sürer, atarım.' ” (Mecmeu’z-Zevâid, 7/289)

  Bir de cok sayida zenciler var. Mevcut zencileri de katarsak Avrupada zenci nüfus cogaliyor. Gecenlerde bir iddia duymustum; o da eskiden Avrupanin aslinda bir zenci kita oldugunu. Zenci krallar, filozoflar falan. Ama sonra dogudan gelen kavimler göcüyle beyazlarin (Türklerin, Cermenlerin ve Slavlarin) etkisinin giderek arttigi da söylenir. 

  Bunun hakkinda somut bilgisi olan var mi? Acaba Ahmet abi bu konuda derinlemesine bilgiye sahip mi? Cok Merck ediyorum bu konuyu ve iddianin dogrulugunu. Eger iddia gercekse tarihin yeniden yazilmasi kacinilmaz.
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Avusturya "Ülkemizde daha fazla İslamlaşma istemiyoruz"

 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Kasım 2017 düzenlendi
  Bamsı! Avrupada bu hıristiyan toplumları müslümanlara karşı kimler kışkırtıyor? Youtube bu tür propaganda video'larla doldu. Neyin peşindeler?
  Avrupa, sonu müslüman soykırımına gidecek bir kulvara girdi. Ne olacak bu işin sonu?
  Bana öyle geliyorki 2.Dünya savaşında yahudi soykırımı yapanlar bu defa müslüman soykırımı yapma teşebbüsüne girişecekler.
  Irkçı hırıstiyanlar işin dozunu öyle kaçırdılar ki, müslümanları Konsantrasyon kamplarına doldurup imha etmeyi gündeme getiriyorlar bu türden videolarda.
  3. Dünya savaşı alevlenirse çıkacak kaos ortamında avrupadaki müslümanları iyi günler beklemiyor. Silahları olmadığı için direnemezlerde. 1482'de Avrupanın göbeğinde İspanya'da 500.000 müslümanı pırasa gibi doğrayıp şehit ettiler. Allah göstermesin bunu müslümanlara tekrar yapabilirler. avrupada gidişat hiç iyi değil..
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  2 dunya savasinda yahudi adiyla polonyali lari oldurduler, ve eger dunyada her bir sehit edilen muslumanin asil katileri bizleriz batililar diyil, cunki goz yumuyoruz bos bos lanet okuyoruz ve gelmiyecek birisini bekliyoruz, sistem boyle kurulubdu hun kardes kufur muslumani oldurecek ve bir musluman onun intikamini almak isteyerken hemen bizden birileri cikip biz muslumana insan oldurmek haradir ve af etmek lazim dir diyecek boylece sistem yolunan yurumektedi
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Azer kardes..Türkler ölmeyi ve öldürmeyi göze aldıkları zaman dünyada ki hiç bir ırk onları durduramaz. .
  Teşekkür edenler (2)Azer TheHUN
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  kardes ben onumuze geleni ve mahsum ve bilgisiz insanlari oldurelim demiyorum ve hicbir zamanda demem, mahsum ve gunahsiz insanlari oldurmek ne Turke ne Muslumana nede kendine insan deyene herbir dininden ve irkindan asili olmayarak insanliga yakismaz, sadece  bizden biri gunahsiz olunce, biz seyretmiyelim ve sen demis yeri gelince hic dusunmeden oldurelim yeri gelincede korkmadan olumle uzleselim, yilanin basi ezilmedikce biz agiz dolusu kendimize Turkuz Muslumaniz demek yarasmaz kardes, batini hem icden hemde disardan Feth etmeyin vakti gelmisdir bence ve bu kufur yerini deyismeden bu isi sonladirmak lazimdir, en azi bir bin yil insanlik huzur gorsun
  Teşekkür edenler (3)GüneyKutbu TheHUN Cengizhan_29
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Kasım 2017 düzenlendi
  Azer kardeşim hani şu ülkemizi yönetmek için öne atılıp milleti temsil ettiğini iddia eden ve oy istiyen koca göbekli millet vekilleri var ya! Hani 10-15 bin lira maaş alıp sonra da Tv'de helal'den haramdan söz edip ahkam kesenler! Hani oturduğu koltuktan Avrupaya kükreyip şöyle yaparız böyle ederiz diye tehditler savuranlar! Eğer avrupada bugün Türk ve müslüman soykırımı olsa, çok azı dışında o kükreyen koca göbekliler kınamaktan öte gitmezler, gidemezler. Zira onların kalplerini mal mülk sevdası ve ölüm korkusu sarmış durumda. Ölmekten korkanlar savaşmayı göze alamazlar.
  İşte o zaman bu milletin fedakar yiğitleri, ki onların sayısı da çok sayılmaz kendi göbeklerini kendileri kesmek zorunda kalacaktır.
  Bizim bu hale gelmemizin en büyük nedeni kefereler ile işbirliği yapıp kendi vatanını milletini satan içimizdeki müslüman görünümlü münafık zındıklardır.
  Teşekkür edenler (2)Cengizhan_29 Azer
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Kasım 2017 düzenlendi
  Ama asıl konumuz bu da değil aslanlarım. Avrupayı müslümanlara karşı kışkırtan küresel mafyayı konuşalım.. Ve neyi amaçladıklarını..
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Thehun. .daha bizden Roma nin ocunu almaya çalışıyorlar. .Bu milletin uyumaya değil .uyanmaya ihtiyacı var. .Yani sağlam bir lideri olduğu sürece sıkıntı yok. .etrafındaki aç köpekleri saymazsak Erdoğan bi iş i iyi kiviriyor
  Teşekkür edenler (2)TheHUN Azer
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .