DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Avrupa'nın Geleceği! Göç Krizi ve 3. Dünya Savaşı

TheHUNTheHUN Gönderiler: 1303. Derece
Kategori DÜNYA
Avrupa'nın Geleceği! Göçmen Krizi ve 3. Dünya Savaşı

The Future of Europe!! | 'Migrant Crisis' | 'WW3' | 'Donald Trump'

Yorumlar

• TheHUNTheHUN Gönderiler: 1303. Derece
    Dallas Texas'da mülüman karşıtı silahlı protestocular.

Armed Anti-Muslim Protesters against Mosque in Dallas Texas

Polonya'da İslam karşıtı protesto "İsa bizim kıralımız, müslümanlar def olup gidin"

Poland to Muslims: " Here, Jesus is our King so get out "

Anti Şeriat karşıtı proteso in San Bernardino

Anti-Sharia Law Protest Held In San Bernardino, Counter Protesters Accuse Group Of Being Anti-Muslim

"Burada cami istemiyoruz" Almanya'da protesto

'No mosques in Germany!' Mass rally against Muslim houses of worship in Thuringia

Anti İslam yürüyüşü (Arizona ABD)

"Anti-Islam" Rally in Phoenix, Arizona

Müslüman karşıtı protesto( İrlanda Dublin)

Anti Muslim /fascist protest in Dublin.

Kanada'nın parlamento binası önünde islam karşıtı gösteri

Canada: Anti-Islam and anti-Trudeau protesters hold demo on Parliament Hill

Avıstralya'da Amerika karşıtı gösteriler müslümanlar tarafından şiddete dönüştürüldü

Anti US Protests By Muslims Turns Violent In Sydney Streets of Australia

Antifa'lar la müslümanların sokak çatışması

ANTIFA and Muslim Thugs Violently Interrupt Americans Protesting Sharia Law

Polonyalı kız " Müslümanlar def olup gidin"

Polish girl speaks out against Muslim migrants - Poles support Mr. Trump's Immigration Policy

Yüzlerce Finlandiyalı müslüman göçmenleri protesto yürüyüşünde

Finland: Hundreds rally against Islam and EU refugee policy

Sığınmacılar Avrupa'ya akın ettikçe Göçmen karşıtlığı büyüyor ABC TV

Anti-Immigrant Protests Grow as Refugees Flood Europe | ABC News

İsveçte göçmen karşıtı protesto

Sweden: Pro and anti-immigration protesters face off in Stockholm

Londra'da sağcı parti müslümanları protesto etti.

Far-right party incite anti-Muslim feelings in London

• Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 4653. Derece
    Thehun. .biraz da türkçe video gönder.kardes .lanet olsun şu icimdeki ingilizce bilmeme. .

Yahu kardeş bu adamların tek din ve karma bir ırk oluşturmak istedikleri biliniyor. .

Şuan illumination yeni bir din kitabı piyasaya sundu. .alıştırma yapiyorlar. .

Yanlız bu işi Rusya ve Türkiye bozuyor. .

Bu rus lar konusunda bi makale okumuştum. .aklımda değil ama ortadokslar üzerinden bişey planlaması yapmaya çalışıyor lardi. .

Türkiye üzerindeki plan fetos du ..tutmadı. .

Bu ikilinin aforoz edilmesi lazım onlar icin . .Bunun için çalışmalar yapiyorlar. .
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 1303. Derece
    Planları Allah'ın izniyle zaten tutmayacak da biz onların kirli çamaşırlarını ortaya döküp ne yapmak istediklerini gösteriyoruz.
    Bu arada anlamak için ingilizce bilmene gerek yok sevgili Cengizhan. İzleyerek de anlayabilirsin. Her şeyin üst akıl tarafından organize edildiğini ispat etmeye çalışıyorum. Bu İslam karşıtı protestocular kendi başlarına sokağa çıkmıyorlar. Biz de gezi olaylarında olduğu gibi onları da organize eden birileri var sahnenin gerisinde.
  • AzerAzer Gönderiler: 3843. Derece
    dikatli olmak gerek kufur kazanmak hesabini kaybetdiyor goruntusunde saklamisdir bence, hertarafdan geliyorlar aklimiza  gelmiyen bazi yollardan da  geliyorlar
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
  • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 833. Derece
    Ben bir yorum yazdim ama göstermiyor.
    Yalniz ilk video cok fena, daha önce izlemistim. Dün bahsettigim yahudi kadin ilk videonun 27:30 dakikasinda konusuyor. Planlarini acikca belli ediyor.

Ayrica söyle bir sey de var: Göcmenlerin neredeyse hepsi göc ettikleri ülke tarafindan daha önce sömürülmüs ülkelerden geliyorlar. Bir nevi adalet tecelli ediyor. Ama görünüse göre yahudi eliyle. Ya da söyle mi: Bir Hadisi Kudside buyuruldugu gibi “Azîz ve celîl olan Allah şöyle buyurdu; 'Buğzettiklerimle buğzettiklerimden intikâm alırım. Sonra da döner, hepsini cehenneme döker, sürer, atarım.' ” (Mecmeu’z-Zevâid, 7/289)

Bir de cok sayida zenciler var. Mevcut zencileri de katarsak Avrupada zenci nüfus cogaliyor. Gecenlerde bir iddia duymustum; o da eskiden Avrupanin aslinda bir zenci kita oldugunu. Zenci krallar, filozoflar falan. Ama sonra dogudan gelen kavimler göcüyle beyazlarin (Türklerin, Cermenlerin ve Slavlarin) etkisinin giderek arttigi da söylenir. 

Bunun hakkinda somut bilgisi olan var mi? Acaba Ahmet abi bu konuda derinlemesine bilgiye sahip mi? Cok Merck ediyorum bu konuyu ve iddianin dogrulugunu. Eger iddia gercekse tarihin yeniden yazilmasi kacinilmaz.
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .