DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Yeni Dünya Düzeni ne zaman kurulacak?

TheHUNTheHUN Gönderiler: 210
Eylül 8 düzenlendi Kategori DÜNYA
Önce mektubu okuyalım daha sonra tartışma konusunu başlatacağım değerli Derin Dünya kardeşlerim

Bir Mason'dan mektup - Tarih 15 Ağustos 1871

Albert Pike’ın 15 Ağustos 1871 tarihinde, kendisi gibi mason olan İtalyan Giuseppe Mazzini’ye yazdığı mektup Kanada Kraliyet Donanmasından emekli olan eski bir İstihbarat Subayı olan William Guy Carr tarafından Londra’daki British Museum kütüphanesinde keşfedildi. Ve bu mektubu Quoted in Satan: Prince of This World adlı kitabında yayınladı.

1871 tarihli bu mektup sadece 1’nci ve 2’nci dünya savaşları için yapılması gerekenlerden bahsetmiyor bugün itibariyle önemi daha da artan 3. Dünya savaşına dair planlara/hesaplara da yer veriyor. Şöyle ki:

“15 Ağustos 1871, Washington DC

İlluminati‘nin amacına ulaşması için öncelikle bir dünya savaşı çıkarmalıyız.

Bu sebeple Rusya‘da Çarlığı zayıflatıp, ateizmi ve komünizmi hakim kılmalıyız.

Ajanlarımız vasıtasıyla Britanya İmparatorluğu (İngiltere) ve Alman İmparatorluğu (Almanya) arasında gerginliği körükleyerek savaşa zemin hazırlamalıyız.

Ve 1.Dünya Savaşı sonrası, komünist düzeni iyice inşa etmeliyiz ki, tüm hükûmetleri yıkabilelim ve tüm dini düzenleri zayıflatabilelim.

Ardından İkinci Dünya Savaşı‘nı çıkarmalıyız ve bunu gerçekleştirmemiz için;

faşistler ve siyonistler arasında savaşla sonuçlanacak bir gerginlik oluşturmalıyız.

İsimleri Nazi olacak olan faşistleri, savaş sonunda yok etmeli ve savaş sonrası Filistin‘de israil devletini kurmalıyız.

İkinci dünya savaşı sürecinde uluslararası komünizm mutlaka hristiyanlığı dengeleyecek bir güce ulaştırılmalı.

Toplumlara ölçülü bir şekilde “Son Çöküş”ü yaşatacağımız zamana kadar bu denge bizim için gereklidir.

Üçüncü Dünya Savaşı‘nı çıkarmamız için;

İslam Aleminin liderleri ve siyonistler arasında ajanlarımız vasıtasıyla, ayrı düştükleri konular üzerinden gerginlik çıkarmalıyız.

Ve bu savaş, Müslüman Dünyası ve israil devletinin birbirlerini yok edecekleri şekilde dizayn edilmeli.

Ve bu hengâme içinde diğer milletleri bu konuda, fiziksel, ahlaki, ruhsal ve ekonomik olarak çökmeleri için mücadeleye zorlamalıyız.

Nihilistlerin ve ateistlerin önlerini açmalıyız ve müthiş bir sosyal çöküş provoke etmeliyiz ki böylece bu kanlı kargaşa ve vahşetin doğurduğu korku içinde mutlak ateizm etkisi ortaya çıksın.

Ve insanlar her yerde vahşi devrimci azınlığa karşı kendilerini savunmak zorunda kalacak.

Daha sonra insanlık medeniyeti, bu vahşi yok edici elitleri imha edecek.

Ve birçok kişi hristiyanlıkta hayal kırıklığı yaşayacak.

Ve kimileri hayatta herhangi bir pusulası veya istikameti olmaksızın deizmi seçecek.

Ama bir düşünceden ötürü endişe duyacaklar.

Bu endişelerinin sebebi; nereye itaat edecekleri, neye yönelecekleri konusu.

Ve sonunda evrensel bildiriler, evrensel kurallar, evrensel mesajlar yoluyla Lucifer‘ın Saf Doktrininin ışığını almaya başlayacaklar.

Ve bu doktrin, sonunda tüm insanlık içinde genel dünya görüşü haline gelecek ve ona teslimiyet içinde olacaklar.

Hristiyanlık ve ateizmin fethedilmesi ve aynı zamanda yok edilmesinden sonra ortaya çıkacak olan bu genel dünya görüşü, dünya genelinde Muhafazakar hareketlere de sebep olacaktır…”

Şimdi konuya kaldığımız yerden devam edelim..

Politikacıların aldıkları siyasi kararlar aslında toplumları oyalamak için değilse, İnsanlar sonuç getirmeyen o kararlara kafa yorup iç çekişmelerle vakit harcarlarken küresel sistemin sahipleri sahnenin gerisinden planlarını yürütmüyorlarsa ve aslında dünya siyasetine onlar yön vermiyorlarsa
Hemen hemen Dünyadaki bütün ülkeler ve onların yöneticileri kontrol altına alınmamışlarsa
Öyle ki G8 dediğimiz ülkelerin başkanları ve idarecileri de bizzat bu sistemin kurucuları tarafından belirlenmemiş ve başa getirilmiyorlarsa ve bildiğinizi düşündüğüm hüsnü zannım üzere,
Politik&Jeopolitik meseleleri konuşacağız bu platformda. Konuşacağız konuşmasına da fakat asıl konuşmamız gereken yer
sahnenin arkası değil midir?
Dünya küresel bir sistemin hegomonyası altındayken milli yöneticilerden ve politikacılardan bahsetmemiz mümkün görünmemekteyken Başkan Trump'ı ya da Merkel'i ya da Teresa'yı konuşmamızın pek bir anlamı var mı sizce değerli kardeşlerim?
Mümkünse o zaman hangi politikacılar? İsimlerini sayın da ben de bileyim.
Politikacılar birer kukladan ibaret değillerse, Küresel sistem için çalışmıyorlarsa, para ve şöhret karşılığında satın alınmamışlarsa o zaman bugün bu Dünya neden bu halde? Başkanlığa kim gelirse gelsin fark eder mi? Onlar zaten küresel elitler tarafından önceden seçiliyorsa eğer.

Çoğunuzun bildiği şu meşhur 1969-1977 yılları arasında ‘Ulusal Güvenlik Danışmanı’ ve ‘Dış İşleri Bakanı’ olarak görev yapan Amerika Birleşik Devletleri’nin dış politikacısı Henry Kissinger'in hafızalarımızdan hala çıkmayan sözünü bir hatırlayalım.

"Yeni Dünya Düzenini kurmamız için tek ihtiyacımız olan şey büyük bir kriz'dir" demişti.
"All we need a major crises to bring New World Order"

Peki nereye varmak istiyorum. Varmak istediğim konuya birazdan varacağım ama o konuya bodoslama girmeden evvel Yeni Dünya Düzeni'ni anlamamızı sağlayacak konunun özüne bir girelim önce.

Yeni Dünya Düzeni (NWO)'nun stratejisini anlama adına
Understanding the NWO Strategy

- Controlled Oppositions ( Kontrollü Muhalefet)

- Problem, Reaction, Solution Technic
( Sorun çıkarma, Tepki verme, Çözüm önerme tekniği)

- moving towards a unilateral/multipolar world from multilateral/Totalitarian world.
(Çok kutuplu Dünya'dan Tek Kutuplu Dünyaya geçiş)
- Away from Democracy to moving towards Dictatorial Totalitarian One World Governance Regime (Demokrasiden uzaklaşma ve Tek taraflı Diktatör Tek Dünya Devleti İdaresine geçiş)

Şimdi şu soruyu çok açık ve net ortaya atıyorum;

soru -1
11 Eylül 2001'den günümüze kadar gelen süreçte bir üst akıl tarafından ustalıkla tasarlandığına hiç şüphe duyulmayan ve Dünyayı kaos'a sürüklediği düşünülen şey ya da nesne nedir? ve bununla varılmak istenen amaç nedir?

"ORDO AB CHAO" Kaos'dan düzen kurma
Eğer öyleyse bu nasıl olacak?

Not:
Sorun çıkarma, Tepki verme, çözüm önerme tekniğini kullanarak çıkarımda bulunun ve doğru cevaba ulaşın.

A- Kontrollü göç krizi
B- Planlı Küresel ekonomik çöküş
C- Küresel nükleer savaş çıkartma ve nüfus azaltma
D- Kontrollü İç savaşiar, yıkımlar, sefalet ve hastalıklar ve GDO ile nüfus azaltma
E- İklim silahı ile yıkımlar, maddi manevi hasarlar
F- Medya ile zihin kontrolü ve algı operasyonları yaparak yaşayan zombi toplumlar meydana getirme
G- Kültürel dejenarasyona uğratma ve Ahlaki çöküntü, sentetik uyuşturucularla beyinleri dumura uğramış nesiller
Ğ- Hepsi

Sizce hangisi?

Soru-2 çok açık ve net soruyorum

Türkiye küreselcilerin mi kontrolünde yoksa ulusalcıların mı ? Diğer bir deyişle Derin Dünya'nın mı kontrolünde yoksa Derin Türk Devleti'nin mi?

Eğer derin Türk Devleti'nin ise,
Ben ülkemdeki Tv kanallarında yayınlanan programlara baktığımda, yerli olduğu iddia edilen dizileri seyrettiğimde, reklamları izlediğimde, alış veriş için girdiğim markalı AVM'lerde, giydiğim kıyafette, aldığım gıda ürünlerinde, bindiğim araçlarda, bindiğim uçaklarda, aldığım telefon hattında, kullandığım internette, çocuğumu gönderdiğim okul eğitiminin müfredatında, hukuki mevzularda, eczaneden aldığım ilaçta, Hastanede, postanede, bankada, markalı otellerde, devletimin sahip olduğunu düşündüğüm kurumların logo'larına baktığımda, ve kafamı çevirdiğim hemen hemen her yerde benim yaşadığım ve sahibi olduğumu düşündüğüm ülkemde küresel sistemi görüyorum)

Ve sorguluyorum!

Siz değerli kardeşlerime de şu can alıcı soruyu soruyorum şimdi!

Bütün Dünya'da olduğu gibi benim ülkemde de her yer zaten ele geçirilmiş görünürken daha neyi ele geçirecekler ve Yeni Dünya Düzeni'ni kuracaklar bu derin güçler??
Teşekkür edenler (2)BAMSI_BEYREK hakimbeyaz

Yorumlar

• Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 569
    Kardes bu soruya bende soruyorum. .nerde bu bizim derin devlet. .Cumhuriyetimixi patates e çevirdiler. .hala ortada yoklar. .adamlar kalbimize girdiler ..daha geride bişey kalmadı. .

Hala bekliyoruz. ...

Cevap hepsi...

Krizden fırsat çıkar. .bizim daha fırsat çıkardığımızi görmedim. .hep gol yiyoruz. .

Bi muhalefet var ..bize değil düşmana calisiyor. .

Böyle bakınca yahu adamlar ne kadar satılık adam içimiz e sokmuslar. .

Bu ele geçirme isinde kalpten sonra beyin kaldı. .onu ilk önce ele gecirmislerdi zaten..

Allah tan 15 temmuzda beyindeki bu tehlikeli toksik asitleri attık. .oda darbe bahanesiyle. .
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 210
    Eylül 8 düzenlendi
    Cengizhan kardeşim bu soruları kışkırtmak için sorduğumu herkes anlamıştır sanıyorum. İllizyondan ibaret bir sistemin içerisinde yaşıyoruz.
    Bu meselenin içini derinlemesine deşmemiz ve deşifre etmemiz gerekir.

Şimdi burdan yola çıkarak bir soru daha çıkartalım.

Zaten Yeni Dünya Düzeni dediğimiz düzen kurulmuş ve biz de o düzenin birer parçası olduğumuzu ve şu anda içinde bulunduğumuzu var sayarsak bundan sonraki aşama daha ne olabilir?
    Yani bir tüyo vereyim.
    Dünya nüfüsunu o daha önce saydığımız yöntemlerle iyice azaltıp daha sonra fiziki paranın ortadan kaldırıldığı, herkese çiplerin takıldığı, Parçalanmış ülkeleri bir çatı altında birleştirildiği Küresel "Tek Dünya Devleti" ya da yönetimi mi kurulmak isteniyor? Asıl varılmak istenen nokta o mudur? Yoksa bizim daha deşifre edemediğimiz başka amaçları mı vardır?
    Onu tartışalım

Derin Dünya platformunun beyin fırtınacıları biraz da siz yorum yapın. Kimsenin sesi çıkmıyor.
    Hep aynı kişiler yorum yapıyor. Bu böyle olmaz.
    Teşekkür edenler (3)Cengizhan_29 BAMSI_BEYREK hakimbeyaz
    Eylül 8 düzenlendi
    Hemen bir tiyo daha " Fason ustası Albert Pike'ın 1871 yılında yazdığı, komplo teorisi gibi gözüken ama gerçekleşmiş olduğu çok açık ve net olan o gizemli mektubunun 3. Dünya savaşının nasıl çıkartılacağı hakkındaki paragrafları tekrar tekrar okunulup üzerinde kafa yorduktan sonra analiz yapılmalı.
    Zira İnsanlığın geleceğini ilgilendiren asıl kısım o parargraflarda saklı.
  • misafirmisafir Gönderiler: 255
    Yeni Dünya düzeninde ilk bakacağımız yer, yaşadığımız toplum olan Türkiye'dir. Ondan sonra çarkın nasıl işlediğini anlarız. 1000 yıldır anadoluda olan bir topluluğa, kendi kültürü ile uzaktan yakından alakası olmayan Cumhuriyet sistemini koymaları ve adamın tekini bu topluluğun atası " Ata-Türk" olarak belletmeleri.
    Aklı olan için yeterlidir.
    Eylül 8 düzenlendi
    Cumhurbaşkanının danışmanlarından bir şahıs bir Tv kanalına analiz ve yorumlar yapması için sürekli çıkartılıyor ve şu mesajı veriyor her defasında;
    Yerleşik düzen sona eriyor "Yeni Bir Dünya Düzeni" kuruluyor ve bundan kaçış yok. Biz bu yeni Dünya Düzeninde Avrupa'nın yanında yer almayacağız. Avrupa çöküyor" diyor.

Peki şimdi çok açık ve net soruyorum sayın danışman!

1- Yeni Dünya Düzeninden kastın nedir bir açar mısın?
    2- Avrupa çökerken sen nasıl ayakta kalmayı düşünüyorsun? Hiçbir teknolojin hiçbir ağır sanayi üretimin yok senin.
    3- Kimlerin safındasınız?

Kapalı kapılar ardında kimler kimlerle ve ne gibi andlaşmalar yaptılar? Çipli nüfus kimliklerinden sonraki aşama bize ne olarak sunulacak bu ülkede? Bizim adımıza birşeylerin altına imzalar atan oy verip başa geçirdiklerimiz, ellerimize de çiplerin enjekte edilmesine ne zaman karar verecekler çok merak ediyorum.
    Kimse talimatların küresel sistemin kurucuları tarafından gelmediğine ve bize dayattırılmaya çalışılmadığına bizi ikna etmeye çalışmasın!
    :blush: Eski Düzenden Yeni Düzene geçiyorlarmış. Eski Düzeni kim kurmuştu? Yeni Düzeni kim kuruyor?
    Teşekkür edenler (4)TheHUN Azer Cengizhan_29 BAMSI_BEYREK
    İki cümleyle özetledin olayı misafir kardeşim. Ve o sözlerin altına imzamı atarım.
    Bravo seni tebrik ederim.
  • AzerAzer Gönderiler: 481
    eskiden yeniye gecmek ve istediyini almak ucun kaos teorisini ise salicaksin, yani 3 asamali zaman katmaniyla 

Eski Düzeni kimlerin kurduğunu bilmiyoruz ( Müslümanlar açısından esaret dönemi) yeni düzeni kimlerin kurduğunu bilmiyoruz ( Müslümanlar açısından getirisi ne olacak)
    Türkçülük olarak bakanlar,kafalarına fazla takmasınlar.Türkler her dönem kim güçlü ise onun dinini örfünü adetini alıp yaşayıp gitmiş topluluk. Çabucak yeni düzene adapte olurlar.
    Azer kardeşim 3 aşamalı zaman katmanından ne demek istediğini anlamayan okuyucular olabilir.
    Hangi aşamalar onlar? Göç krizimi? sağ sol çatışmalarıyla körüklenen iç savaşlar mı? Ekonomik çöküş mü? Direk olarak çıkartılacak Dünya savaşı mı?
    Biraz açarsan iyi olur kanaatindeyim.
    Teşekkür edenler (1)Azer
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 569
    Yahu bu azer de kripto gibi. .bişey söylüyor çöz çözebilirsen

Thehun bence insanlar üzerinde analiz yapıp olaylara karşı nasıl tepki veriyor her birini kodladilar. .

Şimdi her ırk a karşı savaş açıp yönetilebilir bir insan alemi hesabı içerisindedir. .

Savaş isteyen e savaş. .Barış isteyene barış. .öpücük isteyene öpücük. .

Bu yeni savas ismi..hibrid ve asimetrik savaş teknikleri. .

Şimdi bi üst kategorisinde sofistike silah sistemleri ile ülke orduları pasifize etme ve Ulus devlet leri ortadan kaldırıp. .yarı otonom şehir devlet leri kurma işleri var..

Mesaja 15 temmuz da Trakya Bölgesi. .
    Teşekkür edenler (2)TheHUN Azer
    Eylül 8 düzenlendi
    Ne kadar hybrid savaş yaparlarsa yapsınlar gerçek askerlerle bir kara harekatı olmadan kimse hiç bir savaşı kazanamaz. Evet darbeler ve kültürel erozyonlarla içeriden ele geçirebilirler ama o da uzun süreli olmaz. Daha önce konuştuğumuz şu yapay zeka teknolojisi ile kimler kimin safında onu tespit ediyorlar zannımca. Sonra savaş sona erdiğinde teslim alıp giderken arkada bıraktıkları parçalanmış ülkelerin yönetimlerine onların tarafında olanları getirecekler. Irakta Libya'da Ukrayna'da yaptıkları gibi.
  • yörükyörük Gönderiler: 230
    ben o albert pike ya atfedilen yazıların gerçek olduğunu düşünmüyorum, kendilerini dünyanın sahibi sanan insanların diğer insanlara işte biz buyuz, tüm kontrol bizde, bize karşı gelemezsin imajı yaratmak için yarısı yalan yarısı gerçek uydurmacalarından ibaret olduğunu düşünüyorum, küresel sistemin işleyişini sırlarını işleyen birçok makale belgesel film vs. medaya ürününü asıl kendileri hazırlıyor, bunlar sanki sırlarını açık ediyormuş havasıyla aba altından sopa göstermesinden ibaret, habersizce fotofğraf çekiyomuş gibi poz verip fotoğraf çektirmelerine benziyor. tüm kontrol onlarda olsaydı böylemi olurdu. aksine çok zayıf olmalılarki çıkar yol peşindeler telaşla her yolu deniyorlar.
    Eylül 9 düzenlendi
    Sevgili yörük! Ben de senin gibi düşünüyorum. Kendi kendilerini deşifre edip, bakın biz buradayız gücün sahibi biziz der gibi bir durum var ortada sanki.
    Ama hani senin de bildiğin şu anda herkesin gözü önünde cereyan eden ABD'de ve Avrrupa'da iç savaş çıkarmaya yönelik müslüman kimliğine bürünmüş Daeş gibi oganize terör gruplarının kanlı eylemleri ve diğer milliyetçi ve küreslci grupların çatışmacı provakatif eylemleri onların bir amaç doğrultusunda ve bir üst akıl tarafından orkestra edildiğini kanıtlar nitelikte değil mi?
    Pike'ın mektubunun şu satırlarını alt alta koyalım ve büyük resme bir daha bakalım.

- Bu savaş, Müslüman Dünyası ve israil devletinin birbirlerini yok edecekleri şekilde dizayn edilmeli.

- Ve bu hengâme içinde diğer milletleri bu konuda, fiziksel, ahlaki, ruhsal ve ekonomik olarak çökmeleri için mücadeleye zorlamalıyız.

- Nihilistlerin ve ateistlerin önlerini açmalıyız ve müthiş bir sosyal çöküş provoke etmeliyiz ki böylece bu kanlı kargaşa ve vahşetin doğurduğu korku içinde mutlak ateizm etkisi ortaya çıksın.

Ayrıca, planlı bir küresel finansal çöküşle birlikte bir kriz meydana getirip Dünyayı 3. Dünya savaşına sürükleme niyetlerinin de olduğu çok açık ve net gözükmektedir.
    Albert Pike'ın mektubunda geçen 3. Dünya savaşının hem anarşik sivil savaşların. hem de medeniyetler arası savaşın aynı vakitte çıkartılması gerektiği yazmakta.
    Teşekkür edenler (2)yörük Cengizhan_29
  • yörükyörük Gönderiler: 230
    asıl hedef ateizm ise, şeytanın ateizme bakış açısı ilahi boyutunu düşünmek gerek, şeytan dahi ateist olmadığına göre bu işin karşısında şeytan bile duracaktır şeytanla aynı saftamıyız :) nerden nere bağladım ben bile şaştım şimdi.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .