DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

2025 yılından sonraki görsel teknoloji

TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
Eylül 2017 düzenlendi Kategori DÜNYA
Yeni Dünya Düzeni'nin sahip olduğu uzay teknolojisini hayatta kalanlarla 2025 yılında mı buluşturmayı hedefliyorlar?

Tüm görseller cam'dan ve hologram'dan olacak.

İzleyin..

2025 yılındaki görsel teknoloji

The Future Technology of Display in 2025
«13

Yorumlar

 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Şu anda mevcut olan bu teknoloji ellerinde bulunmasına rağmen o halde neden bizimle şimdi paylaşmayıp 2025 yılını bekliyorlar?
  diye sorarsak doğru cevabı bulacağız kanaatindeyim.
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Vay. .......

  Ulan o kadar borca girdim. .
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Her şey 8 yıl için mi
  Teşekkür edenler (1)hakimbeyaz
 • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 105
  Hayretle izledim. Madem camla hersey mümkün, neden plastigi dayiyorlar bize? 
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 105
  Bir de merak ettigim, bu bahsettigimiz ciplerle bu teknolojinin alakasi var mi? Kanimca var, zaten besbelli. Ama deri altina monte edilen cipten bahis yapilmamis. Eger böyle bir teknoloji bu ciplerle mümkün olabilirse anca, insanlarin hepsi aldanip taktirir mi sizce? Siz ne yapardiniz?
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Eylül 2017 düzenlendi
  Değerli kardeşim ellerinde mevcut olan bu teknolojiyi 2025 yılına kadar bekletmeleri çok enteresan. Çipi vücuduna enjekte ettirmek istemeyenler için de deri üstüne yapılan dövme şeklinde dijital çipler de yapmışlar. Her halikarda çiplerden kaçış yok gibi gözüküyor. O görüntüleri de inşallah bir ara sizinle paylaşacağım.

  Bu haber devAğustos ayında pc dergisinde yayınlandı.

  Ünlü PC Dergisinin Baş editörü
  "İsteseniz de istemeseniz de mikroçipleneceksiniz" diyor.

  Ready or Not, You're Getting Microchipped

  By John C. Dvorak
  August 9, 2017

  İngilizcesi olan arkadaşlar bir göz atabilirler.

  Read more..

  https://www.pcmag.com/commentary/355485/ready-or-not-youre-getting-microchipped?utm_source=zergnet.com&utm_medium=referral&utm_campaign=zergnet_1946015
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Youtube'a "digital microchip" ya da "tattoo microchip" diye yazdığınızda görselleri izleyebilirsiniz.
 • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 434
  İyi güzelde videoyu durdurup anlatan kim? Luciferin kendisi mi ? Sunulan bu yaşam tarzıyla tanrıya karşı zaferini mi ilan edecek ?

  Oldukça düşündürücü ve ilginç bir paylaşım olmuş.
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Çip i yiyen mutlu oluyor ne var bunda....

  Kardeş bu bize uymaz. .tarihte hiç bir güç bize çip yukleyemwmis. ..ama bu bayagi küçük. .

  Böyle bi dünya. ...
 • yörükyörük Gönderiler: 266
  fotosentezlemi çalışıyo o ekranlar batarya nerde şarz kabloları nerde, kablosuz ağ ormanı içinde ekrana bakmaktan otistikleşmiş mal gibi insan yığınları olur(iddia değil gerçek). adamlar doğaya bile ekrandan bakıyo bee:)) orda çok güldüm hele hala roketatar gibi canon dijital slr ile fotoğraf çekerken. 3 ay önce akıllı telefonumu rafa kaldırdım tuşlu alo alo dan başka işe yaramayan bi cihaz aldım sosyal medya dediklerini kaldırdım zaten faceboktanda kovdular, derin bir sessizlik sırtımdan bir yük kalkmış gibi sivilcemi sıkmış gibi rahatladım:) en son 4-5 ay önce tv yi açtığımı farkettim şimdi. benden haber çıkmazsa bilinki eski çakar almaz pc yide çöpe atmışımdır. ekranlı su bardağından su içerken suyun ph sını ölçen bi yazı çıkan bardak görebilirmiyim yada ekranlı tavada soğan kavururken sıcaklığını gösteren bi şeyde çıkarmı diye sonuna kadar baktım ama yok. kız yataktan kalkıyor önce ekrana bakıyor ekrandan ayakkabı seçiyor git bi önce yüzünü yıka. oltanın ucunda ne olduğunu gösteren bi ekran olaydı bak onu alırdım.
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Çok güldüm. .)))
 • yörükyörük Gönderiler: 266
  internette avare avare dolaşırken bakın ne buldum, gelecek şeyler isimli 1936 yapımı bir film bilim kurgu tarzında. konu 1936-2036 yılları arasında geçiyor. 1936 da dünya savaşı çıkar 1970 lere kadar sürer dünyada medeniyet kalmamıştır savaş ve bir hastalıktan(zombi gibi) insanlar ölmüştür, geriye küçük insan grupları kalmıştır bir grup bilim insanı medeniyeti yeniden kurar. 2036 ya gelindiğinde insanlar yerüstünde değil yeraltında şehirler kurmuş orada yaşıyordur, bilim çok ilerlemiş uzaya uydu fırlatacaklar uzayı keşfedecekler fırlatma rampası günümüz fırlatma rampalarının benzeri ama top şeklinde namludan dolduruluyor, tabi güleceksiniz hayal güçleri zayıfmış diye, helikoptere biniyorlar cep telefonu gibi saatlerinden konuşuyorlar, ellerinde cep telefonuna benzer camdan aletlerle iletişime geçiyorlar,  aynen yukardaki gibi camları ekrana cevirip ordan görüntülü iletişim kuruyorlar, en garibide hologram teknolojisi var boşlukta görüntü elde ediyorlar, yer altındaki şehirlerinde cam fanusların içinden kablosuz asansörlerle ulaşım sağlıyorlar. japonyadan tanıdğımız rayların altından ilerleyen havada asılı hızlı trenlere biniyorlar. en garibide insanlar isyan ediyor bu kadar teknolojik gelişme insanlara mutluluk getirmedi artık teknoloji dursun diye isyan çıkıyor. ve bu film 1936 da çevrilmiş.
  Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
 • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 306
  @TheHUN güzel konulara değiniyorsun. Bunlar biraz bilinen bilinenin de önünde tahmin edilen konular. Malum merolenjlere karolenjlerin kök atası deniliyor doğru mu sence? Birazda bunlardan gel bize istersen.
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Eylül 2017 düzenlendi
  Kardeşim herkesin ilgi alanı farklıdır. Sen merolenjlerle karolenjlerle vaktini harcamaya devam ederken, diğer tarafta küresel satanist çete senin gelecek 20-30 yılın için sahne gerisinden planlar yapar. Yapar da senin ruhun duymaz. Senin çok bilinen dediğin, ve bu günlerde daha yeni yeni gündeme gelen şu çok konuşulan çiplerin planının 40 yıl önceden yapıldığından kaçımızın haberi vardı? Müslümanların o boş işlerle uğraşacak kadar lüksü yok şu anda kardeşim.
  Her taraftan kuşatılmış durumdayken ve dört bir tarafımız ateş çemberi olmuşken bize düşen şey bu küresel çetenin içimizdeki hainlerle işbirliği yaparak milletimize kurduğu tuzakları boşa çıkarmak için çalışmak değil midir? Onlara onların silahı ile savaş verin dememiş miydi Resulü Cihan?Merolenj karolenjle uğraşma vakti çoktan geride kalmıştır.
  Milletimizin Devletimizin bekası tehdit altındadır.Tehlike göstere göstere gelmektedir.
  Sen o merolenjleri facebook'da ara evvela. Eminim orada ilgilenenler çoktur.

  Bu arada önce gönderdiğim UN'in askeri lojistik sevkiyatlarını izle ardından da Unesco'nun Tek Dünya Devleti rejimine giden 2030 Global vatandaşlık projesini oku da ondan sonra gel tekrar konuşalım seninle.

  Bu arada 15 Temmuz'da başımıza gelenleri de hatırla'

  Allah'a emanet ol
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Biraz sert çıkış oldu hakkını helal et ama böyle boş işlerle uğraşanlara tahammülüm yok. Bir savaşın içerisindeyiz. Vakit edebiyat vakti değil!
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .