DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

2025 yılından sonraki görsel teknoloji

2

Yorumlar

• GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 275
    Savaş isteyen birisini savaş geliyor diyerek uyarman tabiki de mantıklı birşey. İnsanlar manen köleleşmişken chip edebiyatı yapmak ne kadar doğru peki? Merolenjler hz isa soyundan geldikleri iddiasını bir adım öne alıp hz davut'tan geldiklerini iddia ediyorlar yani hristiyan+yahudi dünyasını birleştiriyorlar, bir tek Ahad ekolüne sızamıyorlar sızamayacaklarda haliyle ibliste bu avaneleri savaşa zorlayacak. Bu zorlamanın neticesinde çıkan olayları da burada dile getirmişsin, temelsiz düşünce olmaz ha bu düşünce güzel olabilir mi gayet tabi. Facebook twitter kastını ise anlamış değilim. Bir bildiğimiz var elbet. Son olarak sert uyarı yapan mümin kardeşlerimizden Allah razı olsun.
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 567
    Güney kutbu kardes. .ahah ekolune sizamiyorlar demişsin. .feto neydi diye sorarım. .thehun görüşlerine katılıyorum. .
    Aldulhamit.. kardes kanı dokmedi ama koca imparatorluğunun sonu geldi. .

Etrafimizi sarmislar sen neyden bahsederken. ..

Neyse bu yorumda sonra ben kaçar ..

Hakkımızda hayirlisi derim. .
    Eyvallah. .
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
  • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 90
    Hayirdir cengizhan abi, sen de mi gidiyorsun? 
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 210
    Eylül 13 düzenlendi
    Değerli Güney Kutbu
    senin Merolenjler dediğin topluluk bizim tabirimizle siyonist hıristiyanlar onların diliyle de isimleri Evangelist'ler. hz isa soyundan geldikleri iddiasını bir adım öne alıp hz davut'tan geldiklerini iddia ediyorlar mı etmiyorları bilemem ama bildiğim bir tek şey var senin de dediğin gibi hristiyan+yahudi dünyasını birleştirip "Tek Dünya Devleti" kurmak.

Şimdi son bir kez şu "One World Government" ya da "One world Governance" system Tek Dünya Devleti ne anlama geliyor onu bir açıklayayım anlamayanlara.
    Bu konunun kardeşlerimce yanlış algılandığını düşünüyorum.
    Tek Dünya Devleti'nden kasıtları Tek bir merkezden yönetilen totaliter bir rejim anlamına geliyor. Nasıl ki bugün UN ( United Nation) Birleşmiş Milletler kurumu ya da konseyi var, UNESCO var ve onun 2030 Dünya Vatandaşlığı projesi var. Bütün veriler o tarihe işaret ediyor. Ve gelecekte yapmayı tasarladıkları bunu bir sonraki safhaya götürmek. Artık ondan sonraki safhanın tarihi 2050 mi olur 2070 mi orasını henüz kestirmemiz mümkün değil. Ama en nihayetinde bu yüzyilın sonuna kadar bunu gerçekleştirmek istiyorlar.

Nasıl yapmak istediklerini de daha önce yazdıklarımı okuyan kardeşlerim anlamıştır. Okumayanlar ve anlamayanlar içinde tekrar niteliğinde olayın aslını özetliyeyim.
    Şöyleki günümüzde çok kutuplu Dünyada hangi güçler varsa onları elimine ederek başlayacaklar işe. Tez- Antitez= Sentez formülü ve "Problem, reaction, solution" srratejisi ile yürütüyorlar planı.
    Mesela Avrupa Birliği, Rusya, Komunist Çin, giderek muhafazakarlaştıklarını düşündükleri Türkiye, İran vs. ve Tek Dünya Devletine giden yolda tehdit olarak gördükleri ülke statüsündeki bütün yerler. Yapılmak istenen şey Ulus devletlerini küçük küçük garnizon yapılara bölmek, ya da diğer bir deyişle küçük özerk kantonlara bölmek. Bir sonraki aşamada da hepsini bir yapıda birleştirip "Tek Dünya Devleti" denilen yönetim sistemini gerçekleştirmek. Yani kısacası "Böl Parçala Yut" stratejisi.
    Ayrıca bunu yapmaları için her ülkeyi savaşla işgal etmeleri de gerekmiyor. İçeride çalıştırdıkları işbirlikçileri dğer bir tabirle hainler ile de gerçekleştirmeleri mümkün.
    Şunu sorabilirsiniz ve sormaya da hakkınız vardır. 2030 yılı çok uzak bir zaman değil bunu bu kadar kısa süre içerisinde nasıl yapacaklar? O zaman size tarihten örnek vereyim. Abdülhamit cennet mekan 1908 yılında darbe ile taht'dan indirildiğinde koca imparatorluğu yıkacak 1.Dünya savaşının 1914'de başlayacağını kimse tahmin edebilir miydi?
    Ya da 1935'de yaşayanlar 2.Dünya savaşının 1939'da start vereceğini İsrail Devletinin 1947'de kurulacağını?
    Gözlerimizi artık açmamızın vakti çoktan geldi de geçiyor değerli kardeşlerim. 2030 çok yakın bir gelecek gibi görünebilir ama çok kısa süreler içerisinde Dünya'da çok büyük gelişmeler olmuş dönüp tarihe baktığımızda. O kadar geri gitmemize de gerek yok. Güney sınırlarımızda bulunan ülkelerin 2001 yılından beri bugünkü durumlarına nasıl geldiklerine bir bakalım, o zaman daha iyi görürüz yaklaşan tehlikeyi.
    Şimdi ülkemizin üzerine göstere göstere yaklaşan bu tehlike karşısında ne yapılabilir asıl tartışmamız gereken konu bu.
    Silahlar üzerimize doğrultulmuşken, dört bir cepheden saldırı altındayken bizim siper alıp strateji belirlememiz gerekmez mi? Savaştayken yanlızca savaşa konsantre olursunuz, Savaşta olduklarını düşünmeyenleri bunun dışında tutuyorum bu arada.
    Lakin gel gelelim bizim gençlerimizi facebook ve diğer sosyal medya kaynakları ele geçirmişler. Bu yüzden ben pek umutlu değilim milletimizin geleceğinden.

neden biz Türk Milleti olarak 15 kez yıkılıp dağılarak,16. ile Türkiye'yi kurduğumuzu şimdi daha iyi anlıyorum.

Sağlıcakla kal
    Teşekkür edenler (1)BAMSI_BEYREK
    Eylül 13 düzenlendi
    Bu arada o görüntüleri bilerek ve isteyerek gönderdim ki tablo çok net ortaya çıksın diye. Onlarca senedir ellerinde bulunan yüksek uzay teknolojisini neden diğer insanlarla şu anda paylaymıyorlar da 2025 yılından sonra ya da 2030'dan sonra gün yüzüne çıkartacaklar? Cevabı sorunun içerisinde zaten.

Allah'a emanet olun
  • misafirmisafir Gönderiler: 251
    Tipik mürid yorumu. ! Ahad ekolüymüş. Ahad ekolüne sızamamışlar onun için savaşacaklarmış. Kim bunlar ( Mehdi) Ahad ekolü anlatında bilelim. Mesih ve muallak konu Mehdi inancına saldırıp Mesih-Mehdi inancı çıkardınız. Kim bu KURTARICI AHAD ekolü?
    İslam'a SIZMA'yı bırakın sızamazsınız.
  • yörükyörük Gönderiler: 230
    ihlas suresi. diyanet işleri meali.
    1.Kul huvallâhu ehad
    De ki: “O, Allah’tır, bir tektir.
    2.Allâhus samed
    Allah Samed’dir. (Her şey O’na muhtaçtır; O, hiçbir şeye muhtaç değildir.)
    3.Lem yelid ve lem yûled
    O’ndan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir)
    4.Ve lem yekun lehu kufuven ehad
    Hiçbir şey O’na denk ve benzer değildir.

Ahad ekolünü Allah(c.c.) böyle tarif ediyor. yada ben öyle zannediyorum. bunu iyice anlayan insan puta aracıya ihtiyacı olmadığını bilir, yani sızamazlar.
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 275
    Mehdi-Mesih-Kurtarıcı-islam=Ahad ekolü nerede demişim? Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır?
    Eylül 13 düzenlendi
    Kardeşlerim sanal ortamda yazdıklarımız yanlış algılanabiliyor. Eminim ki Misafir senin söylediğini yanlış anladı. Şu mehdi mesih konularına gelirsek de gördüğüm kadarıyla bir çoğumuzun ortak görüşü aynı. Üstad Ahmet Yozgat Abimiz de bu mehdi bekleyişinin tarihçesini bize daha önce hazırladığı videolarla detaylı bir şekilde anlattı ve bilmeyenleri de aydınlattı.
    Bu inancın kökeni taa eski medeniyetlere kadar varıyor.
    1- Mehdi kurtarıcı bekleyecek kadar lüksümüz yok.
    2- Hepimiz bu anlamda birer mehdiyiz.

Mesih'in Nükleer bir Dünya savaşıyla geri geleceğine iman etmiş Apocalyptic inanca sahip beyinleri yıkanmış Armageddoncu bir toplulukla karşı karşıyayız. İşin vahim olan tarafı rahip kılığına girmiş satanistlerin onları kışkırtması. Savaş adım adım üzerimize gelmekte. Biz istemezek de bu savaşı çıkartacaklar

Ülkemizi yönetenler bir an önce son sürat askeri lojistik hazırlıklarını tamamlamak zorundalar.
    Vakit daraldı.
    Eylül 13 düzenlendi
    Her an herşey olabilir bu saatten sonra..
    ihlas suresi. diyanet işleri meali.
    1.Kul huvallâhu ehad
    De ki: “O, Allah’tır, bir tektir.
    2.Allâhus samed
    Allah Samed’dir. (Her şey O’na muhtaçtır; O, hiçbir şeye muhtaç değildir.)
    3.Lem yelid ve lem yûled
    O’ndan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir)
    4.Ve lem yekun lehu kufuven ehad
    Hiçbir şey O’na denk ve benzer değildir.

Ahad ekolünü Allah(c.c.) böyle tarif ediyor. yada ben öyle zannediyorum. bunu iyice anlayan insan puta aracıya ihtiyacı olmadığını bilir, yani sızamazlar.

Yörük
    Allah tekse Ahad ekolü Türkler neci?
    Allah muhtaç ,aciz olmuyor mu Ahad ekolüne ?
    Ahad ekolü çocuğumu ? Babası mı?
    Ahad ekolü işleri yapıp Sızmaları önlediği için Denk ve Benzer olmuyor mu?
  • yörükyörük Gönderiler: 230
    misafir. başka birinin inancını sorgulamak benim görevim değil, onu soracak olan Allah (c.c). bu konuda muhattabın ben değilim.
    ıssız bozkırlarda yaşamak İnsanı mesulsuz etmez.

Zâriyât 56, Ben cinleri ve insanları, ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.

İnsanların ve cinlerin yaratılış sebebini açıklıyor ve

Doğrusu biz insanı, imtihan etmek için karışık bir nutfeden (erkek ve kadın sularından) yarattık da onu işitici, görücü yaptık. (İNSAN/2)

O, hanginizin daha güzel iş yapacağınızı denemek için ölümü ve hayatı yarattı. O, üstündür, bağışlayandır. (MÜLK/2)

Her nefis ölümü tadacaktır. Sizi bir imtihan olarak kötülük ve iyilikle deneyeceğiz. Hepiniz de sonunda bize döndürüleceksiniz. (ENBİYA/35)

görüldüğü gibi ıssız bozkırlarda yaşamak kimseyi "MUAF" yapmıyor. Hatta insanın ıssız bozkırlarda neye nasıl inanabilecek olmasına da sizin Türk peygamber İbrahim a.s. dan örnek veriyor.

76. Üzerine gece bastırınca, bir yıldız gördü: "Rabb'im budur." dedi. Yıldız batınca da:" Ben batanları sevmem." dedi.

77. Ay'ı doğarken gördü: "Rabb'im budur." dedi. O da batınca: "Yemin ederim ki, Rabbim bana doğru yolu göstermeseydi, elbette sapıklığa düşen topluluktan olurdum." dedi.

78. Güneş'i doğarken görünce: "Rabb'im budur, bu hepsinden büyük." dedi. O da batınca dedi ki: "Ey kavmim! Ben sizin (Allah'a) ortak koştuğunuz şeylerden uzağım."

79. "Ben yüzümü tamamen, gökleri ve yeri yoktan var edene çevirdim ve artık ben asla Allah'a ortak koşanlardan değilim."

80. Kavmi onunla tartışmaya başladı. O da onlara dedi ki: "Beni doğru yola eriştirdiği halde Allah hakkında benimle mücadele mi ediyorsunuz? O'na ortak koştuklarınızdan hiç korkmuyorum, ancak Rabbimin dilediği şey hariç. Rabbim ilmiyle her şeyi kuşatmıştır. Hiç düşünmez misiniz?"

81. "Hakkında hiçbir delil indirmediği halde, siz Allah'a ortak koşmaktan korkmuyorsunuz da, ben sizin ortak koştuklarınızdan nasıl korkarım?" Eğer bilirseniz söyleyin, bu iki topluluktan hangisi güven içinde olmaya daha layıktır?

82. İman edenler ve imanlarını zulüm ile karıştırmayanlar... İşte güven onlarındır ve doğru yolu bulanlar da onlardır.
    .bamsi beyrek kardes ..birazda diğer arkadaş lar takilsin. ...biz bayagi bi yorum yaptık. .artık kota doldu. .

Sağlıcakla kalin
    Kizdigim nokta 3.5 kişi üzerinden gidiyor bu iş. .
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .