DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Deşifre- GLOBAL VATANDAŞLIK 2030

TheHUNTheHUN Gönderiler: 216
Eylül 10 düzenlendi Kategori DÜNYA
Global Citizenship

http://en.unesco.org/gced

https://www.globalcitizen.org/en/

Transforming our world: the 2030 Agenda for Sustainable Development

https://sustainabledevelopment.un.org/

Mobilizing citizens of the world to achieve the 2030 Agenda

UN - UNITED NATIONS

https://www.un.org/development/desa/undesavoice/feature/2016/05/26583.html

GLOBAL VATANDAŞLIK 2030

Hepinizin bildiği markalı satılık bir TV kanalına çıkartılan ve "Futurist" olduğu iddia edilen küresel çete tarafından ısmarlama olduğuna ve çetenin Türkiye distribütörü olduğuna hiç şüphe götürmeyen bir şahsa sorulan 2050 yılına kadar bizi ne bekliyor sorusuna verdiği cevap

- 2030 yılında herkese microchipli global vatandaşlık verilecek
- 2030 devletlerin ortadan kalktığı yıl olacak
- 2030 Dünya nüfusunun %47'si yeterli gıda ve içilebilir su bulamayacak.
- 2050 yılında Dünya nüfusunun %80'i işsiz kalacak. Onların yerini robotlar alacak.
- 2050 yılında İşsiz kalanlara Dünya vatandaşlık maaşı bağlanacak.

Şimdi soruyorum sana küresel çetenin distribütörü sayın Futurist!

Bu mikroçipleri insanlara nasıl takmayı düşünüyorsunuz?

-Dünya ekonomisini çökertip fiziki parayı ortadan kaldırarak ve insanları çaresiz bırakarak mı?

-Algı operasyonlarıyla kandırarak mı?

-Ya da savaşarak mı?

İncil'in aşağıdaki ayetine iman etmiş dindar Hıristiyanlara bu çipleri nasıl takmayı düşünüyorsunuz?
Onlar Şeytanın mührünü taşımamak için savaşıp ölmeyi çoktan göze aldılar.

Revelation 13:16-18 Also it causes all, both small and great, both rich and poor, both free and slave, to be marked on the right hand or the forehead, so that no one can buy or sell unless he has the mark, that is, the name of the beast or the number of its name. This calls for wisdom: let the one who has understanding calculate the number of the beast, for it is the number of a man, and his number is 666.

Türkçe tercümesi;

Küçük ve büyük, zengin ya da fakir, özgür ya da köle herkesin sağ ellerine ve alınlarına şeytanın mührü vurulacak. Bu mühürü taşımayanlar alış veriş yapamayacaklar. Bu mühür 666 rakamını içerir.

Müslümanlar da şehadeti çoktan göze aldılar.

Peki sen neyine güvenmektesin? Sahip olduğun paraya mı? Ateşli silahlarına mı? Taptığın İblise mi?

En sonunda hüsrana uğrayanlar siz olacaksınız.

Allah azze ve celle şöyle buyurdu

De ki: Ey kafirler, yenileceksiniz ve toplanıp cehennemin dibine sürüleceksiniz ! ” Âl-i İmrân
Teşekkür edenler (3)Ömer BAMSI_BEYREK Cengizhan_29

Yorumlar

• BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 90
    Ne kadar da masum bir planmis gibi duruyor. Neymis? Sifir aclikmis, sifir fakirlikmis, esitlikmis blablabla...bunlari bugün dediniz, dün de demistiniz. Sonuc? Sifir. Daha da kötüye gidiyor. 

Bir de suyu temiz ve ulasilabilir kilacaklarmis. Nasil? Dünyadaki suyu bir tane sirkete baglayarak mi? Hani Nestlé var ya, o.

Bir de dünya vatandasligi istiyorlarmis. Acik acik devletinizi, milletinizi yok edecegiz, hepiniz bize baglanacaksiniz diyor. Bu bahsettigin Fütürist kim? Habertürke arada bir cikan hanimefendiden mi bahsediyorsun? Merak ettim de.
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 216
    Eylül 10 düzenlendi
    o değil başka biri. Tv. programlarını takip edenler anlamıştır kim olduğunu.
    Bu arada şahısların kim olduğunun bir önemi yok sevgili Bamsı, asıl ona o sözü söylettirenlerin vermek istedikleri mesaj önemli.
    Benim anladığım kadarıyla bu tür adamları Tv ekranlarında konuşturup Türk milletinin tepkisini ölçüp nabız yoklama yapıyorlar.
    Kendinden gayet emin bir şekilde stüdyo'daki diğer konukların şaşkın bakışlarına aldırmadan pişkin pişkin şunu da söyledi ısmarlama şahıs ayrıca

- 2030'a kadar bireysel olarak sahip olunan araçlar azaltılacak ve çok paylaşımlı araçlara geçilecek. 2050'ye varıldığında da bireysel araçlar tamamen ortadan kaldırılacak. Tüm ulaşım vasıtaları insansız olacak.

Bu sözün tercümesi şudur anlaşıldığı kadarıyla "Dünyada tam bir köle toplum
    meydana getirilecek"

Açlık oyunları "Hunger Game" filmini izlemeyenleriniz varsa izlesin!
    Küresel çetenin bugüne kadar vermek istediği en büyük mesaj bu film ile verilmiştir.

Bir tarafta azınlıkta olan küresel elitlerin olduğu, karşı tarafta da nüfusu azalmış Dünyada fiziki para kullanmayan ve hayatta kalmak için birbirlerini öldüren çipli köle toplumları gösteriyor.
    Teşekkür edenler (1)BAMSI_BEYREK
  • yörükyörük Gönderiler: 230
    o çipler büyük bir güneş patlamasına bakar, tahminlere göre 15o yılda bir meydana geliyomuş tüm elektrikli aletler bir anda cızırt getti. yanlış hatırlamıyosam 1984 te amerikanın bir bölgesini küçük bir güneş fırtınası vurduğunda elektrik direklerini bile devirmişti, 1854(doğru hatırlıyosam) dekinde tüm telgraf sistemlerini yok etmişti. günümüzde olduğunu düşünün daha ne olduğunu anlamadan bir anda 100 yıl öncesine dönmüşsün, evdeki marketeki malzemeler 3 gün anca yeter sonrası bıcağı keskin olanın hüküm sürdüğü bir dünya.
    10bin yıl önce yaşayan mağara insanlarının eserleri hala duruyor taşlarda, günümüzün dijital verilerini resimleri yazılarını ne kadar koruyabileceğiz dijital veri depolama aletlerinin ömrü ne kadar en fazla 30 yılmı. kim diyordu hatırlamıyorum 3. dünya savaşının nasıl olacağını bilmemde 4. nün taş ve sopalarla olacağını biliyorum diyordu.
    bugün haberlere bakarken çok güldüm floridayı vuran kasırga nedeniyle nükleer santraller kapatıldı diyordu. yok öle bişey nükleer tepkimeyi başlattınmı en az 400 yıl sürer of düğmesi gibi bişey yok. sadece kontrol altında tutuluyor o da nereye kadar kontrol edilebilecek betonun ömrü en fazla 100 sene demir çelik ne kadar bilmiyorum, çernobil in üzeri betonla kapatıldı beton ömrünü tamamlayınca nolacak, dünyada kaç tane nükleer santral var.
    bunlar hala insanlara çip takıp kontrol etme derdinde, pamuk depolasınlar o daha çok cenaze işlerinde lazım olacak. 100 sene sonra dünyada yaşayan tek insan toplumu balta girmemiş ormanlarda yaşayan izole kalmış burnunda kemik takılı insanların olması kuvvetle muhtemel görünüyor.
    Teşekkür edenler (3)BAMSI_BEYREK TheHUN nurdan
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 571
    Şimdi bu çip takılan insanların güneş fırtınası elektronik korelti yapiyor. .yolda yürürken aynı zombiler gibi olur diyorum. .
    Abd şokta kasırgada 2 kişi uçmuş. .şok şok şok. .
    Bu ciplere siyanür de koymayi planliyormuslar veya baska bir zehirli madde. Bu da vücuda uzaktan radyofrekansli bir müdahele sözkonusu oldugunda vücuda saliniyormus. 

O zaman günes patlamasi meydana geldiginde bu ciplerdeki zehri aktif hale getirebilir ve insanlar ya ölür ya da cengizhanin dedigi gibi zombi gibi felegini sasirmis sekilde etrafta yürürler. Sonrasi malum.

TheHun haklisin söyletene bakmak lazim. Milletin tepkisi demissin. Millet ya "abi gene cikti bir tane komplo teorisyeni sacma sapan seyler söylüyor yeaa" diyecek ya da "vay bee demek böyle olacak haa?" deyip hic birsey olmamis gibi hayatina devam edecek ya da demin reklam girdigi icin bölünen dizisine devam edecek.
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
    Bu küresel çetenin bundan 30- 40 sene önce olduğu gibi neden çelik kasalı arabaları artık üretmediklerini bunun yerine bir vuruşta hurdaya dönen araçları yapıp bize sattıklarını da daha sonra ayrı bir başlık altında deşifre edeceğiz inşallah.
    Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
    Eylül 12 düzenlendi
    Değerli kardeşlerim

2015 yılında UN'in yani Birleşmiş Milletleri'nin "2030 SUSTAINABLE DEVELOPMENT"sürdürülebilir gelişme adı altında bir proje başlattığından ve bize de satılık medya tarafından Dünya Ekonomik Forum'u olarak yutturulan ilk defa Dijital para'dan ve microchip'lerden söz edilen, "UNESCO"nun da hemen ardından "GLOBAL CİTİZENSHİP" Dünya vatandaşlığı projesi için Dünya Ülkelerinin liderlerini apar topar Davos'a toplayp orada imza attırdığından haberiniz var mıydı?
    Eminim ki bir çoğunuz bundan haberdar değildir. Olamaz da çünkü satılık medya üstünü örtmektedir. Başta isimlerinin başında ve sonunda Türk geçen Tv kanalları olmak üzere.
    Türkiye'yi temsilen o dönemde hepimizin bildiği ingilizceyi şakır şakır konuşan, küreselcilere yakın olduğu düşünülen ve 15 Temmuz'dan sonra ortalıklarda pek gözükmeyen bir isim de oraya gitti. İmzayı attı mı atmadı mı Allah bilir lakin bunun gizli tutulduğu çok aşikar.Hiç bu konu ile alakalı bizim satılık medya kanallarında konuşuluyor mu?

Cevap hayır
    Teşekkür edenler (2)BAMSI_BEYREK Cengizhan_29
    Eylül 12 düzenlendi
    Anlayacağınız üzere gelecek pek iç açıcı değil ve bizi ileride iyi günler beklemiyor.

Son sözüm

Sizin hayır bildiklerinizde şer, şer bildiklerinizde ­hayır vardır.
    Allah bilir, siz bilemezsiniz Bakara Suresi 216.ayeti Kutsi'si üzerine hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diyorum.
    Teşekkür edenler (2)BAMSI_BEYREK Cengizhan_29
    Gelecek ic acici degil lakin ümitsizlige düsmemek de lazim. Tartistigimiz seylerin cogu gavur kaynakli mevzular. Belki dedigin gibi onlarin serleri bizim hayirlarimizdir.

Bu arada "Son sözüm" yazmissin; bu baslik baglaminda mi, yoksa...?
    Eylül 13 düzenlendi
    Sevgili Bamsı benden buraya kadar. Ben vermek istediğim mesajı verdiğim kanaatindeyim. Bu yüzden bu konularda bu sitede pek söyleyeceğim bir şey kalmadı. Biraz benim ilgi alanımın dışına çıkan bir tarzı var buranın. Ben TV'de her gün zaten haber yapılan Politik& jeopolitik meseleleri tartışmaktan ziyade, sahne arkasının izini sürmekten yanayım. Ve maalesef bu konular üzerinde kafa yoran senden ve bir iki kişi'den başka kimseye rastlamadım. Her ne hikmetse Derin olduğu söylenen Derin Dünya sitesinde Ahmet Yozgat abimi tenzih ederim bu arada, bu meselelere değinen kişi sayısı yok denecek kadar az. Kimbilir belki de benim için Komplocu diye geçirmişlerdir içlerinden. Ya da biz bunları facebookta filan görmüştük zaten diye düşünmüşlerdir.
    Bu arada kardeşlerim şunu bilsinler ki benim ne facebookum ne twitter hesabım oldu bu güne kadar. Hem sevmiyorum hem de fişlendiğimizi düşünüyorum.
    Her neyse hepsine de saygı duyarım. Ama kimin haklı çıktığını zaman gösterecek. İnşallah o merojenlerle ya da bölgesel meselelerle uğraşan kardeşler haklı çıkmış olur da ben yanılmış olurum. Zira tehlike göstere göstere gelmektedir.

Ve son olarak malumun olduğu üzere olayın özeti şudur. Şeytani aklın çok uzun zamandır kurguladığı Tek Dünya Devleti'ne doğru giden sürecin tamamlanma aşamasındayız. 2030'a kadar bunu gerçekleştirmek istemektedirler. Artık bunu çıkardıkları bir Dünya savaşıyla mı yaparlar yoksa ülke liderlerini Davos'a davet edip imza attırarak mı yaparlar kesin bir tahminde bulunmak zor ama bu işin peşini bırakmayacakları kesin.
    Üzücü olan şey ise ülkemizde büyük çoğunluk bunun farkına henüz varmış değil. Ya da alıştıkları rahatlıktan ötürü umursamaz davranmaktalar. Ben kendi kardeşime bile bunu söylediğimde bana gülüp geçiyor. Bir umursamazlık var insanlarımızda. Acaba medyanın algı operasyonlarının bunda bir etkisi olabilir mi diye düşünmeden edemiyor insan. Kimbilir belki de 10-15 yıl sonra ellerine takılmış mikrochip'lerle hayatlarının geri kalanını sürdürmek zorunda kaldıklarını fark ettikleri an umursamaya başlarlar.
    Ve gene maalesef çok üzülerek söylemeliyim ki ülkemizin içinde başta medya çalışanları olmak üzere bu plana göz yuman, para ve mevki makam karşılığında ülkesini satan siyasi hainler var. Gören gözler bunu çok net görebilirler.
    Görmeyenlerin de canı sağ olsun.

Hepinizi şanı yüce Hazreti Allah'a emanet ediyorum.

Sağlıcakla Kalın
    Eylül 13 düzenlendi
    Vallaha ne yalan söyleyeyim abi biraktigina üzüldüm. Son zamanlarda güzel konular hakkinda konusuyorduk. Haklisin, cok fazla ragbet görmeyince, insan bir zaman sonra bikiyor.

Ama yine bir gün girersin insaallah. Actigin bilgilendirici basliklar icin tekrar tesekkür ederim.

Kal saglicakla. 
    Valla kardes üzüldüm bak şimdi. .Burada sınır li bi sayıda olsak bile beyin fırtınası yarattık. .yani güzel bi muhabbet ortamı oldu. .Tabii sana katılım konusunda yeterli sayı olmadı. .3.4 kişi harici kimse yorumda bulunmadı. .bazen bende sıkılıyorum. .niye tartışma yok diye. .ama bazı arkadaslar whatsahap grubu yapmış. .ordan takiliyorlar. .ne diyelim. .bendede fasbook twitter yok..Ama bolca kitap okurum. .tartışma programları izlerim perde arkası merak ederım. .yani senin kafadan..

Yani fazla derine inemedik. .yorumlar konusunda ..Yorum isi 1.2 kişiye kalırsa is zor..
    Eylül 13 düzenlendi
    Değerli kardeşim Cengizhan
    Benim bir yere gittiğim yok. İlim nerde ben ordayım. Başta Ahmet Yozgat abime ve ekiblne çok aydınlatıcı olduğunu düşündüğüm böyle bir platformu oluşturdukları için teşekkür ederim. Benim söylemek istediğim şey bu konular üzerinde çok fazla konuşmaya gerek olmadığı kanaatindeyim. Ben bu konu hakkındaki misyonumu tamamladım.
    Vermek istenilen mesaj alıcılara iletildi. Zihinlerinin ve hayal kurma beceriilerinin genişliği kadarıyla isteyen istediği kadarını alır.
    Ben işin edebi, felsefi, mistik tarafından çok somut şeylerle ilgilenmekten yanayım. Ama soyut tarafına alaka duyanlara da saygı duyarım

Sağlıcakla kal
    Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .