DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Mektup35: Kaçıncı Mesut Ağa?

2»

Yorumlar

 • nevresnevres Gönderiler: 488
  Erdoğanın Abd ziyareti arefesinde ırak sınırında yapılan tatbikat dikkat çekici.İnşallah bu sefer Türkiye kendi başına bütün oyunları bozacak.Bu referandumun ırak iç savaşına dönüşmesi ihtimalini göz ardı etmemek lazım.Haşdi şabi militanları eliyle çatışma çıkarılabilir.Yapılan tatbikatta Türkiyenin yumuşak tutumundan daha sert tutuma geçişi olarak görülebilir mi acaba?
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 677
  Ahmet abi ağzına sağlık. .yine ufkumuzu açtı.
 • osmankaracaosmankaraca Gönderiler: 26
  Battenburglar Londra daki bombayı patlattı.Geçtiğimiz haftalarda ajanslara düşen ABD helikopterleri Daeş in yöneticilerini bulundukları yerden kaçırdı haberi beni işgillendirmiş ve aklıma şu soruyu getirmişti.Acaba Londra nın neresini patlatacaklar?Bomba hadisesinin bir numaralı maktulü ABD dir.Demek oluyorki Battenburglar Abd lilerle aynı yatağa girmişler.Tabiiki kraliçeyi daha rahat indirebilmek için.Selam ve dua ile.
 • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 306
  Ağzına sağlık ağabey. Acaba soft bölgeye kaydırılan yani güneye inen pkk/pyd'nin nihai hedefi kabe olmasın? Bu bölgeden kaçan Daeşlilerin ise filipin vb yerlere yerleştirilmeleri sonucunda; Şeytani akıl, ateşi doğdukları yer olan lemuryadan mı yakacaklar acaba dedirtmedi değil bana. Birşeyi de es geçmek istemiyorum bu barzani referandumu ne olursa olsun Türk toplum sosyolojisinde bir uyanışa imza attı kanaatimce yani umut verdi bana gelecek adına.
 • sahinmatematiksahinmatematik Gönderiler: 68
  Doyurucu bir yazı olmuş. Teşekkürler...
 • yörükyörük Gönderiler: 283
  mesut ağa babasından dedesinden beri ip cambazlığı yapıyor, birikimi olan birisi. aptalca hareket edeceğini beklemem. mesut ağa bence gelen tehlikeyi görüyor musula dayanan ırak hasdi şabi askerlerinin sıradaki hedefinin kendisi olduğunu görüyor, derdi bir tane değilki diğer tarafındada suriye tarafından pyd fırsat gözetliyor, pyd direk saldırmasa bile pkk adı altında saldırabilir, kendi içlerinde de çekişmeler yaşıyorlar arkasından vuracak olan çok. mesut ağa bu şartlar altında çıkar yol olmadığını görmüş olmalı, zannımca seçim yapılacak seçim bahanesiyle diğerlerinden önce Türkiye girecek formaliteden kavga bile edebiliriz. bu sayede mesut ağa Türkiye ye yamanarak vaziyeti kurtarmış olur.
  ön planda idlip harekatı gösterilerek kuzey ırak operasyonu gölgede bırakılacaktır. hatırlarsanız musulda bizim askeri eğitim kamplarımız yokmuydu kimse ondan bahsetmiyor. dananın kuyruğu kerkükte kopabilir.
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 677
  Irak ta Türkiye nin 5 büyük Kampı var..basika onların yanında tirt
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 677
  Kerkük u referandum dışına çıkarabilirler. .
 • ÖmerÖmer Gönderiler: 166
  Eylül 2017 düzenlendi
  Hiç kimse kafasını yormasın; tam bir evrim teorisi uygulanıyor, yavaş yavaş, alıştıra alıştıra büyük Kürdistanda  kurulacak, gerçek hedef büyük İsrail de kurulacak! Yorumlarla olan oldu önümüze bakalım falan masallarıyla kabül ettirilecek.
  Türkiye nin büyük güç olduğu, bir gece gelecek falan palavralarınıda kimse takmayacak...
  Çok net ve açık!


 • nevresnevres Gönderiler: 488
  Bu referandumun Türkiye'ye yansıması ağır olur.Bir an önce alabildiğümiz kadar destekle girmemiz lazım.
  Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
 • ÖmerÖmer Gönderiler: 166

  Kerkük Milletvekili Erşad Salihi: "Benim arkamda bugün 300 milyon Türk var, bugün gelmezler ise bir daha hiç gelmesinler."

  Bir Türk'ün haykırışı...


Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .