DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Türkiye Kuzey Irak'ta Ne Yapmak İstiyor

13»

Yorumlar

• fatihdyrfatihdyr Gönderiler: 105
    Adam doğru söylüyor hakim..Herifler kürdistan kuruyor bizimki mtv ye %40 zam yapıyor..Zaten milletin canı burnunda resmen kendi ayağına sıkıyor...Bu kafayla ilk seçimde gümler akp...
    Ama şöyle de bir huyu var c.başkanın birşeylerin yolunda gitmediğini hissedince hemen müdahale ediyor,durumu toparlıyor çoğunlukla...Milletin gönlünü alacak bir hamle yapar diye bekliyorum,bakalım ne yapacak....
  • Karatoprak_ygtKaratoprak_ygt Gönderiler: 116
    hakimbeyaz  fitneyle işim olmaz.Neyi görüyorsam onu yazıyorum.Haddini bil.İşte benim mücadelem zaten,senin gibi radikal islamcılar ve kemalistlerle.Yani senin zümrene Erdoğanistlerde diyebilirim.Bunlar devletin bekasını düşünmezler.Bunlar milleti ve vatanı düşünmezler.Bunlar yanlızca Erdoğan'ı düşünürler.15 Temmuz da sokağa çıkanların büyük çoğunluğu bu zihniyetti zaten.Beni daha fazla konuşturma biliyorsun.Benim mücadelem hem senin gibi radikalcilerle hemde kemalistlerle mücadeledir.Siz bu ülkenin çıkarını göremeyenlersiniz.Erdoğan'ı eleştiremeyenlerdensiniz.

Cengizhan kardeşimle aramız düzeldi diyemi kıskandın kardeş.Gel seninle aramız düzelsin :) Biz cengiz kardeşimle kavga ederiz tartışırız ancak devletin ve milletin bekasında birleşiriz.Söylediklerimi anlamadınız hiç bir zaman.Hâlâ da aynı kafada devam ediyorsun.Ne diyeyim devam et...
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 335
    Eylül 29 düzenlendi
    Hemen kızma kardeş daha iyisini getir onu destekleyelim dedik. daha ne olsun.         hapını iç hapını. daha iyisi gelene kadar erdoğancıyız.
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 541
    Arkadaslar benim elestirim yanlış politika. .
    Ve Türkiye nin sessiz kalması. .
    Ben milliyetçi bir insanım. .
    Ülkem için savastim. .
    Barzani de kimmiş. .
    Şöyle bir açıklamayı kabul etmiyorum sadece..
    Barzani bize ihanet etti. .
    Yani koca devlet sadece Barzani üzerine mı oyun kurdu..
    Cumhurbaşkanı ayrı Başbakan ayrı bakan lar ayrı konuşuyor. ..
    Bu milli politika herkes konuştuğunu dikkat etmeli. ..
    Burnumuzun dinine Kürdistan kuruldu. .
    Ben bunu kendime yediremiyorum. ..
    Ve devletin buna en kisa surede çözüm bulması lazım. ..
    Şuanki liderimiz ERDOĞAN DİR. ..
    Karşı tarafa bir cevap vermelidir. .
    Kim oyunu kurdu ise karşı hamle lerde hesaplarken biz ne yapıyorduk. ..
    Şuan hala İncirlik kullanılarak pyd ye yardım gidiyor. .ben bunu anlamıyorum. ..
    Ondan sonrada vay efendim abd pyd ye yardım etti. .kim izin verdi. ..diye sormak gerekiyor. .

Ben sadece şunu istiyorum oyuna oyun la cevap vermelidir Erdoğan. .
    Tank top ile ırak a girin demiyorum. .
    Aynı anda 3 veya 4 cephe acmalidir. .Bu gücü vardır. .karşı tarafa bu gücü göstermelidir. .

Biz bu cografyada 600 sene hüküm surduk. .abd ve İsrail de kim mis. .bir İran kadar bile olamadık. .

Şuanda eminimki bu işin altından Erdoğan kalkicaktir. .Eğer altından kalkamazsa 2019 seçiminde işi zor...Bu cografyada Türk ten kürt den araptan destek alan sadece Erdogan vardır. .

Yiğit kardeş hakim kardes. ..
    Ben Erdoğan in Liderlik vasfı na oy verdim. .
    Bu memlekette her yerinde bir armağanı vardır. .
    Bu tartışılmaz. .iyi veya kötü. .
    Erdoğan gitmeli diyemem..
    Yerine bundan daha iyisi gelene kadar
    DURMAK YOK YOLA DEVAM...

Meral in proje olduğunu herkes biliyor. .
    Gerçeği varken proje ile neden ugrasalim...

Ben Erdoğan dan bu oyuna cevap vermesini bekliyorum. .
    SABIRLA. ..
    Teşekkür edenler (1)hakimbeyaz
    Fatih kardeşin dediği gibi. .biz milliyetçi lerde suan bir burukluk var..bizi mutlu edicek bir cevap verilmelidir. .

Vermezse eğer. ..2 inci 7 haziran a hazır olalım. ..
  • AzerAzer Gönderiler: 430
    erdogan aklinin kurdugu katmanli ve kollari cok olan oyun plana uygun gidiyor, ben inaniyor ve guveniyorum

hepimiz sabirli ve hazirlikli olalim 
    Erdoğan şuan a kadar bizi Madara etmedi. .
    Şuan olan şey çok tehlikelidir. .
    Tabiki cevap vericek. .mecburen. ...
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .