DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Kün Enerjisi ve Selamın Sinerjisi

derindunyaderindunya Gönderiler: 260
DerinDunya Ailesi : DerinDunya.com | TarihTurk.com
Teşekkür edenler (3)Azer hakimbeyaz yavuz

Yorumlar

• nevresnevres Gönderiler: 318
    Ruh konusuna girmenin zaman kaybı olduğu kanaatindeyim.Peygamberimize ruhtan sordukları zaman hakikatini rabbim bilir diyerek cevap vermemiş.Ayette de ondan size az bir ilim verildi diyor.Yani biz bu dünyadayken belki de ahirette bile ruhu kavrayamayacağız..
    Teşekkür edenler (1)hakimbeyaz
  • AzerAzer Gönderiler: 430
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 335
  • yörükyörük Gönderiler: 216
    berzah bir bölge, bir dünya gibi birşey değil duvar demek iki şeyi birbirinden ayıran ayıraç bildiğim kadarıyla.

konu ses e gelmişken üzerinde çalışmak için sıraya koyduğum aklımda olan bir meseleden bahsetmenin zamanı gelmiş sanırım 432 hz ve 440 hz ses frekansı meselesi diye bir olay var(mış). müzik dinlemeyen sevmeyen bir insan gördünüzmü duydunuzmu birçoğunuz hayır diyecek ama öyle biri var ben, duyduğum zaman ya kapatırım yada ortamı terk ederim abartmıyorum bu konuda ciddiyim.  çoğu müzik beni rahatsız sinirli yapar kimiside tam tersi bir ara neden böyle oluyor bende ne sorun var diye ciddi ciddi araştırdım sorun bende değilmiş sesteymiş.  hitler almanyası zamanında insanları kontrol etmenin her yolunun araştırılması yapmışlar sesler üzerinde de çalışmışlar, ses frekenaslarının insanlar üzerindeki etkilerini araştırmışlar iddiaya göre doğanın sesi 432 hz. 440 ise insanları depresif huzursuz yapıyor, bu bilgiyi insanları kontrol etmek amacıyla kullanıyolarmış. günümüzde 440 hz ses dünyasında standart haline gelmiş zehirli müzik de diyorlar googla sorunca göreceksiniz. birde 528 hz var onu da tedavi amaçlı kullanıyorlar(mış).yüzeysel olarak bu bilgilere ulaştım daha derin bir araştırmaya girişmedim. youtube gibi sitelerde bolca bu konuda video var.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .