DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Dünya Sahnesinde Dört Oyuncu : Tanrıların Savaşı

derindunyaderindunya Gönderiler: 295
DerinDunya Ailesi : DerinDunya.com | TarihTurk.com
Teşekkür edenler (1)yörük

Yorumlar

 • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 306
  Ekim 2017 düzenlendi
  Bu angeloslar şu an istanbulda mı yoksa Türkiye'nin herhangi bir yerinde mi ikametgâh ediyorlar? Ayrıca kendilerini gizliyorlar mı mesela yahudi josef'in yusuf adı ile dolaşması gibi...
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Ahmet abinin ağzına sağlık. .Video manyağı yaptı bizi. .sabah telefonu açınca herseyden önce ahmet abinin video şu düşüyor. .telefona. .

  Erdoğan in bu tanrıların savaşında bitaraf olmasi. .masada olmasi gerçekten içimdeki yağları eritiyor. .
 • yörükyörük Gönderiler: 266
  biz bu filmi görmüştük. hatırlayalım Osmanlı Mekke, Kudüs, Mısır ı alıyor Roma yı da alıp İstanbulda ne yapmayı planlamışsa şimdi de aynı plan geçerli demekki. Haçlı ordusu İstanbul, Kudüs, Mısır ı almıştı Mekke yi aldımı hatırlamıyorum onlarda aynı plan doğrultusunda Roma da birşeyler yapmayı planlamış olmalı, Trump aynı plan doğrultusunda kendisini Mısır ekolünün temsilcisi olarak görüyor olmalı yada o göreve atanmış olarak diğer yerleri ele geçirecek Mısır merkezli eski planı uygulamak istiyor demekki.

  bu eski planın içeriği ne olabilir aklıma tek dünya devletinin kurulma şartının Vatikan'ı, İstanbul'u, Mısırı'ı, Mekke'yi almaktan geçtiği geliyor. buralara sahip olan dünya ya sahip olur düşüncesi olabilirmi. ya da işin ilahi boyutu tek dünya dini ni kurmanın yolunun burdan geçmesi gerektiği olabilirmi.

  Trump ın derdi bizimi gerdi diye aklıma geliyor, zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış hesabı git yat işine gücüne bak diyorum. neyseki başkasının derdinden gerilen tek sen değilsin diyor diğer tarafım. bu planı da açıklığa kavuşturduktan sonra yarın başka dertlerle gerilmeye devam ederiz.:)
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .