DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

abd saldırısı

yörükyörük Gönderiler: 240
Kategori DÜNYA
elli kusur kişinin ölüp beşyüz civarı yaralı olan saldırıdan bahsediyorum. adamın biri otelin penceresinden konser alanını değişik silahlarla tarıyor ölen ölüyor kalan kalıyor. bana kalırsa o iş öyle olmadı.
birileri konser alanının taranması eylemini planladı, alanı en iyi açıdan gören pencere seçildi, o odaya girildi odada oturan gariban vatandaşın kafasına sıkıldı eline bir tabanca tutuşturuldu sonrasını biliyoruz, adamlar geldikleri gibi silahlarını bırakarak elini kolunu sallıyarak gittiler.
ama neden? ne amaçla.
Teşekkür edenler (3)BiKarınca BAMSI_BEYREK hakimbeyaz

Yorumlar

• BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 93
    Ilk önce daes dediler, sonra 64 yasinda bir abdli yapmis. Ne hikmetse saldirgan hemen intihar etmis, bilirsiniz son zamanlardaki saldirilarda saldirganlar ya intihar ederler ya da öldürülürler. Ardindan abdde bazi siyasetciler ve bazi sanatcilar bireysel silahlanma konusunun görüsülmesi lazim diye atlamislar.

Bir video izledim. Adam bir internet sitesi gösterdi orada bir is ilani vardi bir kac hafta öncesinden. Las Vegasta bir etkinlik icin oyuncu vb. ariyorlarmis. Bayagi ilginc geldi.

Acaba sahte bayrak operasyonu mu diye aklima gelmisti ilk duydugumda zaten. Allah bilir.
    Teşekkür edenler (2)BiKarınca TheHUN
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 368
    Ekim 5 düzenlendi
    Bana da raina saldırısını hatırlattı. Terör devleti ABD,  karizmayı çizdirmemek için  her türlü yalana başvurdu. Adam zenginmiş, canı sıkılmış, kumarda para kaybetmiş, dur ben şu insanları tarayayım demiş. miş muş.    Yersen.....
    Bu eylem Avrupada ki hangi eylemin karşılığı acaba ?  ve karşılığında hangi cevap verilecek bekliyoruz.

Ha bu arada ölenlerin yakınlarına baş sağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz. hani hep öyle denir ya......
    Teşekkür edenler (3)BiKarınca Cengizhan_29 TheHUN
  • yörükyörük Gönderiler: 240
    konser alanının piramit şeklindeki bir  kumarhanenin bahçesi denebilecek kadar önünde olması ve koskoca dikilitaşın altında olması da bir garip. istanbul daki dikilitaşın yanında patlayan bomba aklıma geldi. yanlış hatırlamıyosam ahmet abi nin bu konuda videosuda olacaktı, gene yanlış hatırlamıyosam ahmet abi Türkiye ye verilen mesaj safını seç artık mealinde bir mesaj veriliyor gibi birşeyler söylediğini hatırlıyorum, bu mantıkla abd ye safını seç artık der gibi bir mesaj olabilirmi.
    Teşekkür edenler (2)BiKarınca TheHUN
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .