DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Deccalizm gerçek mi düzmece mi?

TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
Ekim 2017 düzenlendi Kategori DÜNYA
Son 20 yıldır Tek göz sembollerini kafamızı çevirdiğimiz hemen hemen her yerde görmeye başladık. Öyleki bu iş sadece holywood'la kalmadı bir çok tanınmış markaların reklamlarında, hatta hatta Suudi Arabistan polislerinin amblem ve rozetlerinde bile var. Dünya'nın bir çok yerinde inşa edilmeye başlanan masonik tapınakların ve 2018 yılında tamamlanması planlanan Cidde'deki 800 metrelik Dünya'nın en yüksek kulesi olacak olan Tek göz sembollü Kingdom Tower'ın amacı ne? Bu işin arkasında olanlar belli de neden bu kadar çok deccal ( Antichrist) propagandası yapıyorlar onu anlamak zor. Sahte deccal mi getirecekler Süleyman tapınağının başına? Yoksa gerçekten kendileri de deccalin geleceği safsatasına inanıyorlar mı?«1

Yorumlar

 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Thehun. .sahte hologram isa yi gökyüzü nden indi göstericekler. .nede olsa her mezhep i ırk bir kurtarıcı bekliyor. .
 • nevresnevres Gönderiler: 479
  Neden sahte olsun ki?Klonlama tahminimce baya ilerlemiştir.Genleri ile oynanmış bir elle tutulur mesih neden olmasın
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • yörükyörük Gönderiler: 266
  tek göz yani eski mısır tanrısı horus un her şeyi gören tek gözü yeni meşhur olan birşey değil, belki sen bile horus un gözünü üzerinde taşıyorsundur ismine nazar boncuğu diyerek. anladığım kadarı ile bu simgeyi şeytan ın koruması altına girmek için her yere koyuyorlar yada şeytan ın şerrinden korunmak için de olabilir.
  dünyanın çoğu mehdi mesih beklerken bir kısım uyanıklar boş durmayacaktır onlara istediklerini verecektir. ardından o topluma her istediklerini yaptırabilirler, düşünsene böyle büyük bir gücü elinde tutuyorsun.
  bu safsatalara inanmayan diğer kesmi de kontrol dışı bırakmak planlarında olmasa gerek onlarada bir filim cevireceklerdir. bir aralar insanlara çip takmak tan bahsediyordun, bence o sistem anca insanları takip etmeye yarar kontrol etmeye yaramaz.
  mantıklı insanları masallarla değil miğdesi ile kontrol edersin bu nasıl olabilir. sokağa bak son 10 yılda yüzlerce yılda oluşmuş olan yerel gıda zinciri yok olmak üzere, mağaza rakamları ile ögünen market zincirlerinden bahsediyorum, toplama kamplarına dönmüş olan şehirlerde gıda yı kim elinde tutarsa o toplumu o yönetir bence asıl büyük, yakın olan tehlike burada, kar amacı gütmüyorlar para kazanmak sanki umurlarında değil öyle yerlere bayi açıyolarki külliyen zarar olduğunu görebiliyorsun.
  yerel gıda zinciri yok olmuş birileri bu sektörü ele geçirmiş diyelim. her şey 72 saate bakar herhangi bir bahane ile bir ülkeyi aç bırakabilirsin insanları sokağa dökebilirsin.
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Yakın gelecekte bir gıda krizi beklenmektedir. .Bunun için tohum stoku yapiyorlar. .en büyüğü hollanda da..bizimkiler daha yeni basladilar. .

  Klonlama olur tabiki. .ama eksik olan ruhani güç. .onu nasıl tamamlayacaklar. .Bu yem i yutacak çok insan olur da..içi bosaltil mis beyinler tamamen inanır da itikat i ve takvâ si yüksek olanlar nasıl inanicak. .Bazı açmazlar var. .

  Allah i kıyamet e zorlamak. .Yaradan in cevabı ne olur. .Bunlar dünya yi dingonun ahiri zannediyor lar. .ama bu dünya sahipsiz değil. .islamiyet hiç değil. .

  1 kişi bile kalsa üstünlük yine islamindir. .
  Teşekkür edenler (2)Azer TheHUN
 • nevresnevres Gönderiler: 479
  İtikatı takvası olan farza sünnete uymasına bakar uçması kaçması çok bir anlam ifade etmiyor.Onların mesihi bizim deccalimiz oluyor aslında.Kıyamete yakın neler yaşanacağı hadislerde belli ama bunu yaşanmadan anlamak çok zor.
  Teşekkür edenler (1)Azer
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  tonlarca tohum stop yapmakdan evel o tohumu yetisdirmeye elverisli toprak lazim, o toprakda Allaha sukur bizde

  kiyamet ve sare hadislerin 70% belkide daha fazlasi seytani kaynakli diye dusunuyorum

  Allahualem 
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Ekim 2017 düzenlendi
  Eski Mısır inancı Horus, Osiris bunlar tamam eski inanışlar o belli de burda başka bir şey var. Hıristiyanlara da Antichrist ( Deccal) inanışı aşılanmış. Ve son gelenin Yahudiler'den çıkacağına inanıyorlar. Yahudilerin mesih diye bekledikleri antichrist olacak diye vaazlar veriyorlar sürekli kilise papazları. Alt yapısı çoktan oluşturuldu. Holywood filmleriyle de subliminal mesajlar beyinlere kazındı. Cengizhan kardeşim hologram teknolojisi çoktan deşifre edildi. onu ızay istasyonundan yansıttıkları "Blue Bim dedikleti bir ışınla gerçekleştirdiklerini duymayan kalmadı artık. Belki afrikadaki kabileler duymamış olabilir henüz.
  Yanlız Nevres nokta atışı bir yorum yaptı. Genler!!!!
  ABD'nin Nevada çölünde yerin yüzlerce metre altındaki labaratuarlarda İnsan ve hayvan genleri üzerine genetik çalışma yaptığı iddiası var. Gene söylentiye göre yarı İnsan, yarı hayvan geni ile bir Cin çiftleştirilip ortaya doğa üstü güçleri olan bir yaratık meydana getirmişler. Hatta daha ileri bir iddiaya göre, Küresel çetenin seçtiği politika liderlerine onu "King of the King" Kıralların kıralı diye tanıtıp Dünyanın lider'inin o olduğu söylenip her istediklerini yaptırıyorlarmış.
  Yörük'de çok doğru bir şey söyledi. "Gıdanın kontrolünü tutan İnsanı da kontrol eder"
  bilinen klasik bir yorum da benden olsun o zaman
  "Finansal sistemi elinde bulunduran Dünya'yı da içindekileri de kontrol eder"
  Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
 • nevresnevres Gönderiler: 479
  Artık genler üstünde çok rahat oynuyorlardır.Bu kaşık bükme olayları vs. rahatça yapacak insanlar yetiştirmişlerdir.Benim duyduğum kanseri çoktan tedavi ettikleri anti virüs programı gibi genler üretilmiş.Benim merak ettiğim deccalin ölüleri nasıl dirilteceği.
  Teşekkür edenler (1)Cengizhan_29
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Rusyada 70 ve 80 li yıllarda bio enerji kullanıp nesneleri hareket ettiriyorlardi. .Şimdiki teknoloji. .düşünmek bile istemem. .ölü yu de diriltiller ..bunu da illusion üzerinden yaparlar
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  sevgili TheHUN varsayalim sen dediklerin dogru, sen ne oneriyorsun bunlari kabulenib boyunmu eyelim ve caresizliyemi kapilalim yoksa sen bildiyin bir karsi onlemler varmi ve nasil bir onlemler almamiz gereikiyor?
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Thehun. .buyrun bakalım. .o kadar video paylaşım. .hep tez leri söyledin biraz da antitez den bahset ruhumuz açılsın yavv. .
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Ekim 2017 düzenlendi
  Değerli Cengizhan ve Azer kardeşim.
  Öncelikle bu konuları gündeme taşımamın nedeni sizin fikirleriniz nelerdir ve ne gibi önlemler alınmalı onu paylaşmak ve ve Derin Dünya platformunun bütün takipçilerini bilgilendirmek.
  Hepinizin fikirleri değerlidir.
  Öncelikle düşmanımızı çok iyi tanıyacağız, ondan sonra karşımızdaki bu şeytani aklın insanlığı düşürmek istediğii bu tuzaklardan nasıl korunabiliriz onu tartışacağız.
  Benim acizane fikrim. İnsanlığın kuyusunu kazan bu küresel güç simsarlarının gerçekleştirmek istedikleri bütün şeytani planları hep birlikte deşifre edip uyuyanları uykularından uyandırmak.

  Bu arada

  Evangelist Hıristiyanlar açısından

  Tez = Deccal'in gelmesi
  Antitez = Deccal'e ( Antichrist) karşı verilecek insanlık savaşı ve Armageddon
  Sentez = 1000 yıllık milanyum Hıristiyanlık krallığının kurulması

  Küresel Siyonist çete açısından

  Tez = Yapay Deccal'in getirilmesi
  Antitez = Hıristiyan müslüman savaşı ve Armageddon
  Sentez = Dünya nüfusunu 6 milyardan 2.2 milyona düşürmek ve mikroçipli Tek Dünya Devleti vatandaşlık sistemini kurmak.

  Müslümanlar açısından tez antitez ve sentezi de size bırakıyorum. Tabi tezimiz varsa!
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Tez..allah a havale. .
  Antitez. .haydi Bismillah
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 662
  Bu arada dünya nüfusunun 450 milyon a düşürme işi abd li evangelist yahudi planı. .tabi tutarsa..
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Ekim 2017 düzenlendi
  Cengizhan çok doğru söyledin. Tez de Antitez de Sentez de Allah'ın işi bizim açımızdan. Yüce Rabbimiz İsra süresinde olayların gelişimini ve İsrail oğullarını bekleyen akıbeti açık açık bildiriyor.
  Teşekkür edenler (1)Azer
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .