DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Mektup37: Y. Bayezit Özyaşar'ın Mektubu

AhmetYozgatAhmetYozgat Gönderiler: 288
Kasım 5 düzenlendi Kategori DERİNDUNYA MEKTUPLARI
Çoktan beri DD Forum’u ihmal ettiğimizn farkındayız. Yani mektup yoktu… Bu arada, birkaç mektuplaşmayı genele açayım inşallah! İlk mektup Yıldırım Bayezit Özyaşar’dan… Aramıza yeni katılanlardan Yıldırım kardeşimizle şöyle başladı mektuplaşmamız…

DECCAL'İN ADASI

Dedi ki Yıldırım: “ Selamünaleyküm abi! Allah zihin açıklığı ve işinizde kolaylık nasip etsin! Bu arada, bir ricam olacak… Bermuda Şeytan Üçgeni hakkında bir video yapabilir misiniz? Orada, üzeri uydudan karartılmış bir ada olduğu ve Deccal’ın o adada yaşadığı söylenmekte; bir rivayete göre. Ne dersiniz? Böyle bir çalışma yapmanız mümkün mü? Veya yapıldıysa hangi videonuz olduğunu öğrenebilir miyim? Allaha emanet olun dua ile…” *** Sevgili Yıldırım... Aleykümselam... Konuya dair bir çalışmamız henüz yok. Bu olmayacak anlamına da gelmiyor tabi. Belki, senin mesajın böyle bir çalışmayı tetikleyebilir. Bir düşüneyim konuyu. Bu arada, şunu ekleyeyim mesajıma. Deccal’ın değil de bizzat ŞEYTAN'ın bir adada yaşadığını haber veren bir Hadis biliyorum. Tabii ki bu ada, adalardan bir ada… Söz konusu adanın, Bermuda olup olmayacağı konusu belli değil. Bunun dışında iki ada daha var malum: Manhatten adası ve Jeykıl adası… Doğrusu ya ben, bu hadisi yıllar önce okuduğumda, Britanya adası ve üzerinde yaşayan İngo-Judik hanedanlık olarak yorumlamıştım. Daha sonra, doğrudan doğruya Şeytan olabileceği ve olamayacağı üzerine düşünmeye başladım. Lakin aynı boyutta ya da evrende veya alemde İnsan ve şeytanın bulunma ihtimali zayıf geldi. Ancak Peygamber kıssalarında “İnsan Suretli Şeytan” figürü de geçmekte. Kısacası konuya dair bir karar vermiş değilim doğrusu... Bir süre ve yoğun olarak hususa odaklanmalı ve gece düşüncesi yapmam şart! Eğer vakit bulabilirsem, arzun baş göz üstüne… Bu anlamda senden bir şey isteyeyim mi? Bermuda adası, kimin envanterinde; İngiltere'nin mi? Bir araştırabilir misin? Allahın selameti üzerine olsun Sevgili Yıldırım...
Sevgili hocam… İngiltere nin deniz aşırı toprakları olarak geçiyor Bermuda adaları,Ada Ve adacıklardan oluşan bir birleşim. Sevgili hocam Şöylede bir hadis var Biraz daha Açıklamalı lakin ben kısa Yazdım Hıristiyanların ileri gelenlerinden biri iken Şam’dan bir heyetle Medine’ye gelip müslüman olan Temîm ed-Dârî, yolculuk sırasında arkadaşlarıyla birlikte uğradıkları ıssız bir adada, adının “cessâse” olduğunu söyleyen bir hayvanın delâletiyle deccâl ile görüştüklerini, elleri ve ayakları zincirle bağlı bulunan deccâlin zamanı gelince ortaya çıkacağını kendilerine söylediğini Hz. Peygamber’e anlatmış, o da deccâl hakkında duyduklarının daha önce ashaba söyledikleriyle benzerlik göstermiş olmasından dolayı memnuniyetini ifade etmiştir. (Müslim, Fiten, 119-121; Ebû Dâvûd, Melâhim, 15) ***
Bermuda'nın İngiltere’nin mi yoksa Danimarka’nın mı malı olduğu konusunda ikircikli düşünüyordum. Demek ki Kraliçeninmiş. Sağ olasın yıldırım... Bir de ada meskun mu yani yerliler var mı yoksa askeri üs mü var? Haritadaki tam konumu nedir. G.Amerika'ya mı daha yakın Kuzey Amerika'ya mı? Hangi enlemin üstünde; Mısır piramitlerinin enlemi mi Kabe'nin enlemi mi? Yoksa Yunanistan'ın enlemi mi? Yukarıdaki hadiste sözü edilen sahabenin çıkış yeri ile aynı enleme mi düşmekte? Zahmet olmazsa bir bak da bana bildir. Selamlarımla...
Sevgili abi, selamlar... Bermuda adası ABD'nin Doğusunda kuzey Karolina eyaletinin Hatteras burnunun 900 km açıkta. Atlas Okyanusu’nda Karayip Adaları’nın kuzeyinde kalmakta enlem olarak Kabe’den piramitlerden Yunanistan’dan çok farklı konumda. Lakin Şam'a baktığımda; Enlem olarak, Şam’ın Enlemine çok yakın olmakt. Şam’a bakmamın sebebi sahabenin Şam’dan Mekke’ye gitmiş olduğu ve düşündüm ki İslamiyeti yaymak amaçlı çıktığı bu yolda tekrardan Şam’a geldiği Ve oradan yola çıktığı düşünümekte kanımca. Ada meskun mahal olarak yaşam sürmekte lakin çevrelerinde Küçük adacıklar oluşmakta. Yeryüzünde dünya tarihinde en çok esrarengiz olaylara içinden çıkılmaycak durumlara hadiselere şahitlik eden bir ada. Sevgili hocam... İşin garip olan tarafı Google maps ta "Bermuda şeytan üçgeni" diye arama yaptım da. Bermuda Adası’nın biraz açığında bir yeri göstermekte. O yeri yakınlaştırdığım da ekran kararmakta. Başka bir denizde Hint okyanusu, Büyük okyanus veya Atlantik'in başka bölgesinde, başka adalarda, denizleri yakınlaştırdım da böyle bir karartma sorunu ile karşılaşmıyorum. Kanımca bermuda şeytan üçgeninin olduğu eksen de karartılan bölgelerde adaların olduğu... Ve o adaların resmi olmaksızın İngiliz veya ABD askerleri tarafından korunmakta. Benim gibi düşünmekte olup kafa yoranların bu bilgilerden mahrum kalmasını sağlamaktalar. Ve bu yüzden karartılmış diye düşünmekteyim. O halde biz de son sözü sizin gibi söyleyelim: "Her şeyin doğrusunu alim olan Allah bilir!"
İHSAN ŞENOCAK MESELESİ 

Sevgili hocam ihsan Şenocak operasyonu, plan üzerimi olmuştur. Yoksa gerektiği için mi görevden alınmıştır? FETÖ ile bağlantılı mıdır?Çok merak ediyorum Selam ve dua ile İnşAllah! 
Sevgili Yıldırım...  İhsan Şenocak ve benzeri münferit konular hedef alanımızın dışında; biz, daha büyük fotoğraf üstünde ve mümkünsü şahıslar üzerine bina etmeden anlatmaya çalışıyoruz meseleleri. Bu bağlamda sözü edilen şahısla ilgili olarak bir merakım ve araştırıp soruşturmam da olmuş değil. Haberlerde şöyle bir gördüm. Ama madem gündemimimize geldi, şu kadarını söyleyeyim; Bu tür extrem ve Batının, Batılının, Batıcının hazzetmediği konuların ortaya dökülmesinin bir FETÖ planı olduğunu düşünüyoruz. Hainler, Batılı dostlarına: "Bakın! Türkiye, Erdoğan eliyle böyleleştiriliyor. Bunlar, Erdoğan'ın hocaları..." diyebilmek için galiba. Zaten bu nedenle AK Parti Hükümeti, söz konusu şahsı, teşkilattan açığa aldı acilen.  Herhalde onlar da; "Bu adam, zaten bizden değil, biz de bundan değiliz!" dedi bir bakıma. Yani FETÖ'nün muhtemel küçük planını bozdu. Şunu da eklemeliyim: Plan, FETÖ'nün de adam, FETÖ'den mi yoksa şahıs kandırıldı mı, ya da spontan olarak konuştuğu konular, palana uygun malzeme içerdiği için söz konusu video servis mi edildi; bilmem... O halde, bir kez daha tekrar edeyim: Konu, bizim alanımızın dışında... Hakk, doğru olana yardımcıdır nasılsa... 
Son söz olarak... Bu konunun ve benzerlerinin, Forum üzerinde tartışılmasına, prensip olarak taraftar olmadığımızı da belirterek kapatalım konuyu.... 
YECÜC MECÜC MESELESİ 

“Sevgili hocam! Videolarınızla yeni tanışıyorum. Ama büyük keyif alarak izlediğimi de söylemekten mutluyum.
Bu arada Yecüc Mecüc videonuza da baktım. Burada, değişik bir konuya değinerek. farklı bir teoriden bahsetmişsiniz. Mantıklı aslında… Lakin Kur’an’da bunların söz anlamayan bir kavim ya da topluluk olduğundan bahsedilmekte. Biraz farklı düşüncelerim var. Bununla birlikte, doğrusu emeğinize de saygı duyuyorum. Sağ olun! Bitirirken, videolarınızın devamını bekliyorum.”
 Sevgili Yıldırım... Yecüc Mecüc hususu muğlak... Bu hususta pek çok teoriden söz edilebilir zaten kısa kısa söz ettik de işaret ettiğin çalışmada. Oradaki teori, Madde ve Atom üzerine Nükleer reaksiyon çerçevesinde kuruluydu. Aklımda, bunu dışında bir başka teori de bulunmakta; Yecüc Mecüc anlatımının... Belki onu da kayıt altına alabiliriz vakit bulursak. Ama bunlar doğru, anlamına gelmiyor asla. Hakikati Allah biliyor; şu anda başka bilen yok... Lakin şunu söyleyebilirim... Yecüc Mecücle ilgili hikayede; "Onlar, her sabahla akşam arasında gömüldükleri hapsaneden/kuyudan/yeraltından çıkmak için tünel kazısı yapmaktalar. Bitime az kala yorulmuş olarak; "Kalan kısmı da yarın kazar, yeryüzüne çıkarız." der lakin "İnşallah!" demeyi unuturlar. Fakat ertesi gün iş başı yaptıklarında, tünelin tamamının çöktüğü ve tümden kapandığını görürler. Tabii ki silbaştan olarak yeniden başlarlar kazmaya. Hikaye diyor ki; Son kıyamete bir kala Kavim, akşam iş bırakırken; "Kalan kısmı da yarın kazar, yeryüzüne çıkarız." der ve bu sefer "İnşallah!" diye de ekler. Ertesi gün ise tünele son kazmayı vurarak, yer yüzüne çıkarlar... Burada kazılanın toprak olduğu kanatinde değiliz. Bunu "Kıyamet Teknolojisi"ne ulaşmak için üretilen bilim olarak anlamak lazım mı acaba, diye düşünüyorum. Eğer hikayede gerçeklik payı varsa. Ve bizim açımızdan söz konusu teknolojiye ulaşmak için "İnşallah!" benzeri bir şifre gerekiyorsa, Kıyamet'e karar verenlerin (ya da "Tanrıyı Kıyamete Zorlayan"ların) Müslüman ( tabii ki münafık) olmaları hasebiyle ya da bir şekilde İslami Literatürdeki ifadelerin şifre özelliğini çözmüş olmaları lazım geliyor. Son söz: Şifre gerçekse, (Bizim KUN MEDENİYETİ teorimizin zaman ve medeniyet diliminin eşiğinde…) "SÖZ"ün derinliklerinde saklı şifre özelliğinin çözülmüş olmasına dair bir Lisan ve Kelime İLİMİ'in zirvesine ulaşılması gerekmekte. Bunun sırrının da Kutsal Kitapla bir alakasının olması ihtimalinin kuvvetli kanaati içerisindeyim. Bunu becerecek olanların da ancak Müslümanlar olacağı kesin! Bu bağlamda Yecüc Mecüc yani Kıyamet Teknolojisi Bilimcilerinin, kutsal şifre hırsızlığı için hidayet oyunu oynamaları şart olmakta. Böyle bir şey mümkün mü? Bilmiyorum! Ama şunu söylemeden geçmeyeyim: Geçtiğimiz 2017 yaz mevsiminin Haziran ayının son günlerinde, DD Koordinatörü Sevgili Serdar Topuz’un yaptığımız yoğun emeğinin sonucunda hayata geçirilen 1. DD İstanbul Buluşması’nda, konakladığımız yurttaki sohbetlerin birinde açıklamaya çalıştığımız Kun Medeniyeti, Kun Enerjisi, Büyü-İlim İlişkisi ve tabii ki Ahiret Tekniği, Cennet ve Cehennem teknolojileri ve benzeri hususların anlatımına şahit olan kardeşlerim ne demek istediklerimi anlayacaklar. Başta İbrahim Sarıkaya, Faruk Hamid, Muzaffer Gonca, Mert Gürkan, Serkan ve diğer kardeşlerim anlayacaklardır. Belki buraya, Yecüc Mecüc ve Kun Medeniyetiyle ilgili düşüncelerini de yazarlar. Bermuda’yı da belki… Her şeyin hakikatini sadece Aliym Olan Allah bilir. Selamlarımla sevgili Yıldırım...
 Not: Bu arada Sevgili Yıldırım’ı "forum.derindunyamıza da beklediğimizi de yazalım.
Teşekkür edenler (3)Azer Cengizhan_29 yörük

Yorumlar

• nevresnevres Gönderiler: 384
    Farklı boyutlarda olabilir ancak aynı dünyadayız açıklaması nasıl olur bilmem.hadiste yemeklerine ortak olun diyor hatta nusaybin cinleri diye bir taifeden bahsediliyor.Boyut farklı olabilir ancak bulunulan mekan aynı olabilir.Deccal hadisi de doğrudur hint okyanusunda oldupu söylenir.tahminimce çoktan serbest kalmıştır.Bermuda denilen yerin bir aldatmaca olması da muhtemeldir.
    Yecüc mecücün genetik olarak bizden farklılıkları olduğu kanaatindeyim.Bu seddin manevi bir engel olma ihtimalini de göz ardı etmemek lazım ama hadisleri tevil etmeyi sevmediğim için yaşayı görelim derim.
    Batı rahatsız oluyor diye dinin emirlerimi söylememesi mi gerekirdi?başörtüsü giymeye gerek yok etek giyin dar pantolon giyin mi demesi gerekiyordu?Eğer bu adamdan farklılarsa neye inanıyorlar bi çıkıp söylesinler.Durum gereği söyledilerse müstesnalardır.Bu adam zaten darbe gecesi sokaktaydı talebeleriyle nasıl fetocu oluyor anlamadım.Darbeden önce de konuşmaları malum.Neden doğrunun konuşulması bu kadar rahatsız ediyor insanları anlamış değilim.Bu hocanın dedikleri yanlış değildi ki bu adam bizden uzak diyorsun tabi böyle birşey dendiyse.
  • yörükyörük Gönderiler: 230
    deccal konusunda alttaki belgeselde dendiğine göre, o dönemde yaşamış olan yahudi ve hristiyanlara eziyet eden hükümdarlardan bahsettiğini söylüyor, zulüm altında olanların açık açık söyleyemediklerinden benzetmeler yoluyla kendi dönemlerini anlattıklarından bahsediyor.

bermuda şeytan üçgeni mevzusunda ise kaybolan gemi uçak vs. ler için en makul teori şöyle su altında yeraltında katılaşmış ismini unuttuğum bir madde var sismik hareketler ile bu madde su ile temas ediyor kelle kirecin su ile temas etmesi gibi kaynamaya başlıyor deniz fokurdayınca üstünden gemi uçak ne geçerse batırıyor.
  • yörükyörük Gönderiler: 230
    ihsan senocak hakkındaki fikrim. yeni bir kavga değil çok eski özet olarak ayetçiler ve hadisçiler olarak ikiye bölünmüş durumdalar birbirine cavura vurur gibi vuruyolar eskiden beri, ayetçiler hadisçilere kendi fikrinizi yada dininizi ayet yoluyla Allah a söyletemiyorsunuz peygambere söyletiyorsunuz diyor, hadisçilerde ayetçilere tek başına ayet yeterli değil diyor. kavganın özü yada görünen kısmı bu. şimdi neden kavga ayyuka çıktı derseniz tüm islami topluluklar selden kütük kapma derdinde fetonun boşalttığı alanı doldurmaya çalışıyorlar, fetoya din için bağlanan büyük bir topluluk var bunlar ortada kaldı diğerleri bize gel bize gel diyor ötekide o iyi değil bak bizde böyle diyerek kurban pazarlığı yapıyorlar.
  • nevresnevres Gönderiler: 384
    Bu mantığa göre gog magog yahudilere saldıran kavimlerdi.İslamda bunu yecüc mecüc olarak aldı.
  • gurkanmertguvengurkanmertguven Gönderiler: 76
    Kasım 9 düzenlendi

Piri reisin haritası

ŞİFRE HARUT İLE MARUT'UN GÖĞE İNİP ÇIKARKEN KULLANDIĞI DUA OLABİLİRMİ?

"Cahil Ve Günahkar"       
  • AzerAzer Gönderiler: 481
    bence kimlerse yapay yecuc mecuc leri bu cinlilerin uzerine musalat etmek istiyorlar,ve asil gercek yecuc ve mecucler ya Ahmet hocanin dediyi gibi radyasyonlardir yada azab ve sidetli agri veren viruslar, ve onlarin cikmagina bence hayla cok var
    Allahualem
  • esperanzaesperanza Gönderiler: 2
    ahmet yozgat hocam 10. yüzyılda kurulan cluny ya da kluni tarikatı hakkında çok bilgi yok  bir de aytunç altındalın iki almanya videonuzu da sabırsızlıkla bekliyorum 
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .