DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Yüce Divan

derinderin Gönderiler: 52
Ülkenin şuanki durumundan sorumlu olanlar Yeni bir Yüce Divan Kurulurda orada yargılanırlar mı?
Teşekkür edenler (1)nevres
«134

Yorumlar

 • derinderin Gönderiler: 52
  Enes Berberoğlu ötecekmiş , davaları kapalı oturumda görülecekmış.
  Teşekkür edenler (1)nevres
 • nevresnevres Gönderiler: 479
  Erdoğanın seçimle gideceğine hiç inanmadım onlarda bunu biliyorlar.Yani ellerinden gelirse yaparlar.
 • derinderin Gönderiler: 52
  Erdoğan özür diler el öperse , " Yeni " Yüce Divan kurulur. Köprülü lazım ise Köprülüde verilir. Karar Erdoğan'ın.
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  ''7 Haziran seçimleri öncesinde paralel yapının en yoğun şekilde örgütlendiği Maliye Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu, KOSGEB gibi kurumlardaki yanlış uygulamalar seçim sonuçlarının doğrudan etkilenmesi hedeflenmiş ve vatandaşlar dört koldan baskı altına alınmıştı.

  Özellikle geçmiş 2015 yılında seçim öncesinde FETÖ’cü bürokratlar eliyle devreye alınan 65 yaş ve engelli aylığında yaşanan sorunlar, haksız ve hukuksuz bir şekilde Maliye-SGK-Çalışma Bakanlığı-Trafik-Belediye gibi çeşitli kurumlarca uygulanan cezalar, Okul Aile Birliklerinden SGK prim teşviklerinin iadesinin istenmesi, 550 bin Bağ-Kur’luya 3 bin TL ile 30 bin TL arasında değişen geriye dönük cezalar uygulanması, ecri misillerin yüksek tutarda belirlenerek seçim öncesi tebliğ edilmesi, kamu kurumlarının denetimlerinin gereksiz yere yoğunlaştırılarak vatandaşlar ve esnafın tedirgin edilmesi vatandaşları küstürmüştü.

  ''Bakanlıktaki FETÖ'cülere neden hesap sorulmuyor''
  Devamı..
  http://m.yeniakit.com.tr/haber/milletin-adamlarina-hep-ayni-tezgah-401045.html
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Hükümetin içine sızdırdıkları satılık köpeklerin eli ile vatandaşlar devlete karşı küstürülmekte tamam orasını anladık da, yahu devleti bu pisliklerden arındırmak o kadar mı zor? Eğer bu temizlik bir an önce gerçek anlamda yapılmazsa AKP halk'ın gözünde itibarını kaybeder..
  Başta ÖSYM ve Milli Eğitim Bakanlığı olmak üzere bütün devlet kurumları bir an önce kriptolar'dan temizlenmeli.
 • derinderin Gönderiler: 52
  Demirtaş davaların hepsinden beraat ediyor, dhkpcli teröristler beraat ediyor.Her alanda Müslümanlara saldırı var.

  Erdoğan'ı yada hükümeti kim neden desteklesin. Fetö 250 kişiyi öldürdü. PKK ve dhkpc 70000 ( yetmiş bin kişiyi öldürdü )
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Devletin kontrolü hükümette değil Küresel çete'nin elinde dediğim zaman kimse inanmak istemiyor ve olur mu öyle şey mevcut iktidarda bir sağ parti var fasonlar nasıl bu kadar güçlü olabilir şu an içeride diye soruyorlar.
  Be kardeşim sen bilmezmisin ki bütün Dünyayı bu küresel çete ele geçirmiş durumda. Ya da bilir de görmezlikten mi gelirsin! Velev ki dediğin gibi kontrol gerçekten hükümetin elinde olsaydı senin Adalet sistemin, senin eğitim sistemin, senin medya kanalların, senin devlet kurumların, senin ekonomin bu durumda olurmuydu? Daha say sayabildiğin kadar..
  Bunlara "Paralel Devlet" kelimesini atfefmeye dilim varmıyor. Türkiye dış güçlere biat etmiş satılık bir şebeke tarafından içerden ele geçirilmiş durumda. CHP'si, PKK'sı Fetö'sü hepsi de bu şebeke ile ittifak içerisinde dört bir kol'dan saldırmakta.
  Ama asıl soru şu, muhafazakar bir parti olan AKP 14 yıldır iktidar da olmasına rağmen bu şebeke nasıl bu kadar palazlandı?
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  cunki bu kuresel cete nin hem virusu hemde anti virusu var, teknoloji ve bir cok yandan bizden 30-50-100 yil ondeler, ve matruska misali ic ice oyunlar kurub oyunlari bozuyorlar, yani kuranda kendileri bozanda kendileri, herkes onlara calismiyor, sadece sistemi oyle kurmuslarki dogru yolda oldugunu ve dogru olani yapiyorsan bile yine onlarin istediyini bilmeden yapmis oluyorsun, yani istedikleri seyi bazen milli bazen qayri milli gorunusunde yapdiriyorlar, bunlarin sistemi nasil calisdigini oyrenmek ve tam milli bir sistem tasarlamak lazim, hemde vakit kaybetmeden
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • derinderin Gönderiler: 52
  14 palazlandıysalar bunlar küresel çapta bir hareket yapabilme ihtimali olmayan bir yapıdır.
  Azer konuyu açıklamış.
  Ülkenin yazılımını kuran hertürlü programı yazmıştır.
  TheHun bazen kızgınlık ve öfke düßencemizi yanlış yönlendiriyor.
  Ülkeye atılan yazılım , sinyallerin aşırı dalgalanma sonucu Bios'un bozulma aşamasına getirmiş yeni bir yazılım atılması lazım durumuna getirmiştir.
 • nevresnevres Gönderiler: 479
  Kumarı oynatan onlarken bizim kazanmamız beklenemez tek yol masayı devirmek.Ufak tefek kazanmak mümkün ama kesin zafer mümkün değil.
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  bunlar kadar biz kendimizi tanisak, bu ceteler bizi oyuna getire bilmez, kureselciler sesiz gelmeyi ve var olmaginin siri bizim ne istediyimizi bizden iyi bilmesidir, yani biz istediklerimizin arasina kendi isteklerini gizlemeyi iyi biliyorlar
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Kumar masasının sahibi de kumar oynayan da aynı kişiler olunca danışıklı dövüş misali olur ve diğer oyuncular kaybeder. Ya masaya oturup oynamayacaksın ya da oynuyorsan hile yapanı deşifre edip oyunu bozacaksın. Başka yolu yok bu işin..
  Teşekkür edenler (1)Azer
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  devlet millet ve unmet olarak ritmi deyismemiz lazim, yoksa gorunusde kazanan derinde ise kaybedenlerden oluruz
  Teşekkür edenler (1)TheHUN
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 350
  Azer'in son yazdığı yorum'un altına imzamı atarım. Çok doğru söyledin Azer kardeşim..
  Teşekkür edenler (1)Azer
 • derinderin Gönderiler: 52
  Derin hayalleri bırakıp gerçekleri bakalım. Durmuş Yılmaz , Devlet Bahçeli , Ali Babacan , Abdullah Gül . Yeni bir Yüce Divan kurulup yargılanmalı. Yeni Yüce Divan ismide İHTİYARLAR Divanı olmalı. Herkesi inandığı DİN ile yargılamalı!
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .