DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Medya Terörü Ve Zihinsel İşgal

TheHUNTheHUN Gönderiler: 305
Aralık 2017 düzenlendi Kategori DÜNYA
Değerli kardeşlerim hep siyasi ve jeopolitik meseleleri tartışıyoruz tartışmasına da sizin de bildiğiniz gibi asıl tehlike medya terörüdür.
Siyasi ve askeri işgaller elbetteki çok önemli bizim açımızdan ve hep gündemimizde tutacağız, çözüm önerilerini tartışacağız. Peki içerideki zihinsel işgali ne yapacağız?Evlerimizin içine kadar giren satılık medya ile ahlaki ve kültürel erozyona uğratılan toplumumuzun dönüştürülmesine kim engel olacak?Proje yerli dizilere, televole ve abuk subuk eğlence programlarına kim dur diyecek? Şeytanilerin bilinç altlarına yönelik yaptığı toplum mühendisliği dur durak vermeden devam etmektedir. Hırsızlık arsızlık, cinayetler, adi suçlar, tecavüzler, aldatmalar, boşanmalar, eş cinsellik almış başını gidiyor. Bütün bunların sorumlusunun algı operasyonlarıyla zihinleri manipüle eden medya olduğuna kimsenin şüphesi olmasın!
Gençlerimiz artık evlenmek istemiyorlar. 10 yıldır süren evlilik programları sayesinde kadınlarımız ailenin temeli olan kutsal saydığımız evlilik kurumunu daire, araba, yüksek maaş olarak algılar oldular.Yerli dizilerle zengin koca figürlerine özendirildiler. Erkeklere sorsanız zira evlenmek onlar için boşanmak ve ömür boyu nafaka ödemek, sahip olduğu mal varlığını boşanan tarafa kaptırmak anlamlarına gelmektedir artık. Evlenmek istemeyen gençlere neden evlenmek istemedikleri sorulduğunda internetten bulup idare ediyoruz, evlenip de hayatımızı niye karartalım ki! cevabını vermektedirler genellikle.
İnsanlarımızın ellerine tutuşturulan akıllı telefonlar ile sosyal medya adı altında yapılan zihin kontrolü operasyonlarını daha saymıyorum bile.
Allah aşkına bizim devlet yetkililerimiz toplumumuzun ne hale geldiğini görmüyorlar mı? Yoksa bunu toplumumuzu dejenere eden bir tehlike olarak görmüyorlar mı? Yok eğer görüyorlarsa o zaman neden bu iç işgale bir türlü engel olmuyorlar?
Bittik yahu bittik..
Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve bu vatanın bir evladı olarak yürekleri sızlatan asıl tehlikenin bu olduğuna inanıyorum.
Dışardan gelecek işgalin değil.

Yorumlar

• BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 94
    Merhaba abi.

Meclis "evlenme" programlarini zor yayindan kaldirtti, bütün medyayi ele alsa, zaten meclis icinde bulunan bati kafalilar özgürlüge müdahale deyu direnecekler ve karar cikmayacak.

Hükümet fazla birsey yapamaz. Is millette bitiyor. Millet cok ragbet gösteriyor. Ben de 2-3 sene öncesine kadar cok Tv izlerdim ama bugün anca haftada bir kac saate indirdim. 

Cocuklarin egitimi, bilhassa kiz cocuklarinin egitimi analara bindirilmis vaziyette, bittabii. Ama gel görki o analarin cogu zihinsel isgal altinda cocuguyla ilgilen(e)miyor. Sabah kadin programlari, öglen reality sovlari, aksamüstü 5 sene önce bitmis dizilerin eski bölümleri aksamlari da diziler. Sonra cocuklar da ya aynisini yapiyorlar ya da odalarinda yalniz büyüyorlar.

Hülasa, milletin zihninin degismesi lazim.

Ne buyurmus Hz. Peygamberimiz (s.a.v.): "Nasilsaniz öyle idare olunursunuz". 

Kendimizi degistirmezsek, hükümete veya komple devlete feryad-u figan eylemek beyhudedir.
    Teşekkür edenler (3)TheHUN BiKarınca Cengizhan_29
  • AzerAzer Gönderiler: 593
    her kes kendi aylesini kontrolu altinda tuta bilse, hicbir alqi veya tv birsey yapamaz, ben bu konuda radikal kararlar alinmasi yanlisiyim, ulkemizi guclu ve sayqili bir ulke haline gelmesini istiyorsak, en birinci Aylemizden ise baslamaliq, diye dusunuyorum, ben evde ask mevzulu hicbir dizinin seyredilmesini yasaklamisam, cocuk boyle diziyle buyuyorsa demek senin evinde seytanin bir kulu var artig, ve gelicekde korkak bir insana cevirlecekdir, birce Vatan ve Millet askini guclendiren dizilerden ve proqramlardan basqa,  hersey ayleden baslar arkadasla eger biz aylemize sahib cikarsak sozun asil manasinda sahib cikarsak diyorum yani gorunusde diyil, Devletimizede Allah sahib cikar
    Teşekkür edenler (3)BiKarınca TheHUN Cengizhan_29
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .