DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Yeni Dünya Düzeni Ve Tapınakçılar İçindeki Çatışma....

Anahtar54Anahtar54 Gönderiler: 4
Kategori DÜNYA
Ahmet Hocam ve Dostlara...

Öncelikle TheHun kardeşime teşekkür ediyorum. Benim için ayırdığı zamana.

Sanırım karnımdakini kısa paragraflarla anlatmaya çalışmak da çok başarılı olamadım.

İlk cevap verilmesi gereken ABD dolarının üzerinde yazılı olan Yeni Dünya Düzeni tamlaması. Hepimizin malumu Dolar tedavüle girdiğinde ve dünyanı şu anki hali dahil olmak üzere onlar açısından Yeni Dünya Düzeni hala kurulabilmiş değil ki bu hedefi paranın üzerine yazdılar. Ve dünden bu güne Başkanları kurulacak bu düzenin harika olacağını sıklıkla vurguladı.
Hepimizin vakıf olduğu konudan başlayacağım ama başka bir gözle bakarak. Tapınakçıların Büyük Üstadını Fransa Kralı ve dönemin Papa sı kısık ateş de yakarak öldürdüğü gün. (1310) Sayıları 160 bin civarındaydı deniyor. Akdenizin en büyük donanması, tarihin en büyük serveti ve her Kralın yanında adamları vardı. Ve artık kendi devletlerini kurmaları gerektiğini düşündükleri bir dönemde, Büyük bir gizlilik le çalışmalarına  rağmen kendılerıne kurulan tuzaktan haberleri olmadığı söylenir. 
Ama bir kaç yüz kısıden fazlasını ele geçirmekden başka bir şeye sahip olamadı Fransız Kral ve Papa..

Belki de Üstadları kendini feda etmiştir. Kurdukları bu yapıyı derinlere gizlemek için. Ölü taklidi yaparak masonların, tavistok'un, Gül ve Haç'ın ........ve bildiğimiz bilmediğimiz bir çok yapı yaratarak ve / veya içine girerek Cemaatlerinin üstünü örtmüşlerdir. Bana kalırsa yapı aynı yapı amaç aynı amaç. Sadece gerçeği perdelerin arkasına saklama çabası.

1290 lı yıllar da kurulduğu söylenen İsviçre asıl Devlet olma kabiliyetini 1310 lu yıllardan sonra kazanmıştır.  Alplerin dağ köylülerinin kurduğu bir ülke Dünya Bankacılık merkezidir. Bilimin ve siyasetin merkezidir. Bankacılık kuralları dahi onların Basel şehrinden alır adını. Her uluslar arası örgütün merkezi İsviçredir. Daha çok örnek vermeden benim gibi düşünen çok arkadaşım gibi İsviçreyi Bizzat Tapınakçılar kurduğu fikrindeyim. Papa nın koruyucularının da 1500 lu yıllardan bu yana İsviçreli olduğunu eklemeliyım. 1310 lu yıllardan sonra hepimizin bildiği gibi guruplar halin de bazıları da İskoçya,İngiltere Ve daha sonra Amerika kıtasına yerleştiler. Biraz hızlanarak devam edeyim. Yine Sovyet devriminde Lenin yanında altınlarla İsviçreden bir trenle Rusya ya gitmişti.  

Kurucuları Fransız olsa da özellikle Britanya ya ulaştıklarında ve büyüdükçe  zaman içinde farklı fraksiyonlara ayrılmaması mümkün değildi ve bu oldu. Amaç ve hedef birliği olsa da... Örnek kripto - Dijital paraya geçmek tartışmalı bir konu değil aslında ortak fikir. Şu anda isimlerini duyduğumuz Bitcoin gibi dijital paralar sadece insanların bu fikre alışması için yaratılanlar. Vakti geldiğinde tüm Dünyanın kullanması için hazır bekleyen asıl dijital para SDR. Eminim adını duyanlar vardır. Yinede yazayım. IMF nın kaydi parası İMF den borç aldığında bir ülke, kayıtlara SDR borç girilir sonra bu ABD dolarına çevrilerek ülkeye ödenir. Tahsilat yapıldıkca da tekrar SDR ye cevrilerek hesap kapatılır. Yani İMF kurulduğun da djital paranın kararı zaten ortak verilmişti. İnsanlara çip takma fikrinden Dünya nüfusunun seyreltilmesi fikrine kadar. Hepsi üzerinde fikir birliğine biz ve babalarımız dahi doğmadan önce kararlaştırdıkları şeylerdi. Peki sorun nedir.???  Sorun zamanı geldiğin de guruplardan fraksiyonlardan birinin yok olacağının kaçınılmaz olması. Yavuz Sultan Selim Han ın da dediği gibi Dünya bir kişi için büyük olabilir belki ama iki kişi içinde küçüktür.

Benim gördüğüm içlerinde iki ana yapı oluştu. Bir tanesini Anglo- Saksonlar diğerini ise AB yani Roma- Germen olarak ifade etmek mümkün. 

Günümüze gelirsek. Trump ABD sınden başlamak gerek. Bana kalırsa ne Trump bir aptal nede onu oraya getirenler. Trump'ı getirenler yani Alman ekolü ABD yi bir çekiç gibi kullanarak Dünya üzerinden Britanyanın hegemonyasını  tamamen yıkmak istiyor. Arap Baharıyla başlayan süreç ve şu anda da yaşananlar tüm taşları yerinden oynatmaya devam ediyor. Peki bu taşlari kim döşemişti Orta Doğuya..??? Elbette ki ingiltere...
Oynayan onların taşları.. Pasifik 'i kim dizayn etti.. Uzak Asyada Avustralya ya kiminse dokunamadığı na göre mühendis yine İngiltere. Elin de sonun ABD Kuzey Kore üzerinden orada da taşları yerinden oynatacak. Bu iki gurup arasında ki ihtilaf su yüzüne 1. Dünya savaşın da çıktı. Yazımın başında da eklediğim gibi Sovyet devrimi İsviçreden giden altın ve Leninle yapıldı. Rus çarlığını zayıflatan ve sonuca ulaşan Lenin'in İlk yaptığı şey savaşdan çekilip İngiktereyi tek başına bırakmak oldu.  Bu savaşın uzamasına sebep oldu. Ve Britanya için Yükselme devrinin sonuydu. Savaşı kazansa da artık duraklama devrine girecekti. 2. Dünya Savaşı da onlar için gerileme devrinin başlangıcı oldu.

Peki İngilizlerden sonra Orta Doğuda, Afrikada ve ileride Kafkasya da oluşacak boşluğu kim dolduracak.??????  Bizim önümüzü açan işte bu gerçek. 

Hiç bir gurubun yada güç merkezinin amacı bana kalırsa başka bir geleceğe gitmek değil sadece gidilen geleceğin sahibi olmak.

Sonuç: Cengiz Hanın çift taraflı öğüdüne kulak vermeli... Eğer doğru atın, doğru nalın da ki, doğru çiviyi bir eklemede ben yapayım doğru zaman da yerinden çıkartabilirsek büyük bir orduyu durdurabiliriz.

Onlar kendi hayallerini kovalasın bizde bizimkini. 

Yorumlar

• TheHUNTheHUN Gönderiler: 377
    Ocak 16 düzenlendi
    Yanlış anlaşılma yok değerli kardeşim aslında aynı analizi farklı versiyonlarda yapıyoruz. Yeşil dolarların sahipleri de bitcoin'in ve diğer dijital paraların sahipleri de tapınakçılar. IMF'in SDR denilen karşılıksız senetleri de, UN denilen Birleşmiş Milletlerin ve hatta NATO kuzey atlantik ittifakı'nın da sahipleri bunlar. Buraya kadar katılıyorum. Fakat mücadele o bahsettiğin iki grup arasında değil bence. Tapınakçı dediklerimiz fasonlar piramitin en tepesindeki Firavun hanedanlığının tetikçileri ve onların ayak takımları. Ve diğer bir tabirle küreselci dediğimiz zümredir. Ve kendi aralarında da çok büyük bir ittifak vardır. Ayrılmış falan değiller. Bu ittifakın ABD ayağına Rokkafeller, Britanya ayağına Rothchild'ler, Kuzey Avrupa ayağına da Bilderbergler oturmuştur. En tepede de ahtapotun başı CFR vardır. Firavun hanedanlığı dediğimiz yer de orasıdır.
    Kapitalist dediklerimiz ise 1800'lü yıllardan beri ABD'nin ve Avrupa'nın müesses nizamına alışmış zümre, ve "Yeni Dünya Düzeni" fikrine karşı gelen hıristiyan tebası. Bunların başını da cizvitler yani Vatikan çekiyor. Evet çipler çok uzun süre önce kararlaştırıldı ve aralarında anlaştılar bu doğru fakat hayatın gerçekleri işin içine girince o noktada yollar ayrıldı. En başta İncil inancına ters düştü. Mark of the Beast( Şeytanın mührü vurulacak) sözde ayeti hıristiyan dünyasını telaşlandırdı.
    Başta katolikler olmak üzere protestan almanlar ve hatta ABD'nin evanjelikleri dahi buna karşı çıkarak durun bakalım siz bu RFİD çiplerle bize de bizim evlatlarımıza da kefen biçiyorsunuz diye direniyorlar. Sadece sıradan bir çip deyip geçersek olayı anlayamayız. Çiplerin takılması demek hürriyetin elden gitmesi demek. Canını çipçinin eline teslim etmek demek. Bu kavganın asıl sebebi bu yüzden diye düşünüyorum. Ha bu arada dijital para çıkartmalarının arka planını biz daha önce tartışmıştık. Yeni Dünya Düzenin'de Bitcoin ve türevleri başlığına göz atarsan bu çip olayının o kadar basit olmadığını senin de anlayacağına şüphem yok. 21.Yüzyılın ana formatı "cashless society" dedikleri nakitsiz toplumdur. İlk basamak dijital paralardır. 10-15 yıl sonraki ikinci adım iise fiziki paranın tamamen ortadan kaldırılması ve şu anda isteğe bağlı olan çiplerin zorunlu takılmasıdır. Ben kırsalda yaşayacağım şehirden taşınıyorum benim paraya, alış verişe ihtiyacım yok desen bile biometric ID dedikleri kimlik bilgilerin pasaportun, diploman, ev tapusu vs. o çipe yüklü olacağı için kaçış olmayacak.
    Zaten şu anda süreç başladı. Paganların ülkesi isveç başta olmak üzere Avustralya ve ve ABD'nin bir kaç eyaletinde çiplere start verdiler.
    Ne kadar zamana yayarlarsa yaysınlar, şeytana tapanların istediği gibi o kadar kolay olmayacak bu iş. Başta müslümanlar buna karşı çıkacaklar. Kimbilir belki de yaptıkları bu şeytani plan yüzünden onların 300 senelik hegomonyaları da sona erecek.
    Kendi sonlarını hazırlamaktalar Allahulalem.

Her zaman olduğu gibi en doğrusunu elbette hüküm sahibi olan Hazreti Allah bilir.

Kal sağlıcakla
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 341
    Müslümanın çipi yüzünde Allah'ın verdiği nur iledir. Alnında secde izi, dizlerinde yama gerektiren aşınma izleri vardır.
    Bir elinin infak ederken sergilediği kararlılığı diğer eli bilmez.Kalbinde mazlum halklara karşı beslediği sevgi ,kaşlarında zalim halklara karşı beslediği öfke vardır. Çipleri ve dijital paraları anlamaya çalıştığımız kadar Allahın kitabını anlamaya çalışırsak daha faydalı olabilir. Selametle.
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
  • AzerAzer Gönderiler: 671
    cip meselesi bence oyle gorunduyu gibi,insanligi kontrol altina almak diyil, yani derinde ondanda vacib bir plan ve maksat var, Allahualem

ayrica o ciplerin icinde neler saklanmis onu dusunmek lazim, ve cipleri kendisine takilmasina musade etmeyen insanlar icin se, basqa bir yolla ciplerin takilmasi plani da var bence, ben sahsen bizde fabrika ayarlari misali bir cip olduguna inaniyorum, ve bizdeki cip, takilmak istenen cipden hayirlidir
    Teşekkür edenler (1)TheHUN
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .