DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Ahmet abi bu konuda neden başlık açmadın?

muharremyaganmuharremyagan Gönderiler: 33
Selamun Aleyküm.

Ahmet abi sayende bir çok konuda bilgi sahibi olduk. Yahudiler, Hristiyanlar, Müslümanlar.. Bunlara bağlı messebler, sapmış tarikatlar vs.. 

Fakat türkler ve türkiye üzerine tam manasıyla bir video paylaşımın gelmedi henüz. Nacizane fikrim, anlatacağın gerçeklerden, ayrıştırıcı durum oluşmaması için ince eleyip sık dokuyup olması gerektiği kadarını aktardığın. Durum, bu şekilde değilse ve bu konuda bir video çekecek olursan özellikle öğrenmek istediğim bazı başlıklar var.

1 : Dünyadaki gerçek türk nüfusu
2 : Türkieyedeki türk nüfusu
3 : Kripto türkler
4 : Türklere en fazla ihanet eden türk boyları
5 : Türkleri bir arada tutmaya çalışan ve buna önem veren türk boyları
6 : Turan birleşimini engelleyen unsurlar
7 : Türkiyenin türk dünyasındaki gerçek yeri
8 : Türkiyenin türk dünyasında yapmadıkları ve yapması gerekenler tavsiyeleri
9 : Türk boylarından bizlerin karşısında rol alan türk boyları
10 : Türkiyedeki ırklara göre nüfus ve nüfuz dağılımı
11 : Türkiyedeki türklerin osmanlıdan sonra yer altında veya ter üstünde kazandıkları iktidarlar ve verdikleri mücadele
12 : Türkiyenin bundan sonra izlemesi gereken en makul disiplinler
13 : Türkiyede anadolu insanının bir türlü ticarette kemikleşememesinin nedenleri?
14 : Türklerin iç meselelerindeki çözüm yolları ve olası çözüm hataları
15 : Dünyadaki aksi hareketlenmelerde türkiyenin kaçış planlarına ek senaryolar
16 : Türkiyedeki tahimini dönme ve kripto sayısı
17 : Türkiyedeki sapkın tarikatlar dizisi
18 : Türkiyede türklerin iktidar olması için gerekenler, olmasının artıları veya eksileri
19 : Türkiye türk dünyasına birleştirici güç olabilirmi? olması için yapılması ve yapılmaması gerekenler.

Aslında birbirlerine bağlı olan bu soruları cevaplama imkanınız olursa çok sevinirim. Muhtemelen şu anda klıma gelmeyen ama ilgili arkadaşlarımızında eklemeleri ile daha sağlıklı bir hale getirilecek sorularımızın cevaplarını en iyi şekilde verebilmenizi Mevlamdan niyaz ederim. ALLAH doğru bilgileri aktarabilmenizi kolaylaştırsın, saygı, sevgi, samimiyet ve dua ile..

ALLAH'a emanet olun
Teşekkür edenler (5)Azer hakimbeyaz AhmetYozgat Ömer TheHUN

Yorumlar

 • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 482
  Muharrem kardeşime ilave olarak bir kaç soruda ben eklemek isterim.

       
  1. Türkler 1071 de Anadolu ya girdiğinde Anadolu da yaşayanlara ne oldu ?
  2. Anadolu'nun ne kadarı Türk olabildi.
  3. Burasına  Anadolu mu demeliyiz Rum diyarımı? 
  4. Anadolu yada  ingilizce Anatolia olarak bildiğimiz bu topraklarda yaşayan medeniyetler nelerdir.?
  5.Batı medeniyeti çöküyorsa ve  biz geleceğin medeniyetini inşa edecek isek üzerinde yaşadığımız  topraklarda               yaşamış medeniyetleri  de göz önüne almalımıyız ?   
  6. Anadolu'yu idare etmek neden bu kadar zor ve çetrefillidir  yada bu toprakların haini neden çoktur ?
   

  Teşekkür edenler (4)muharremyagan AhmetYozgat Ömer TheHUN
 • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 482
  Umarım Ahmet abimiz sorularımızı görüyordur.  Yukardaki sorularımıza İlaveten Nüfüs ve Vatandaşlık Müdürlüğünün yeni uygulamaya başladığı Alt soy- üst soy ile yapılmak istenen nedir ? Bunuda yukardaki sorular çerçevesinde ele aldığımızda nasıl okumalıyız ? 
  Selam ve saygılar.
  Teşekkür edenler (4)AhmetYozgat Ömer muharremyagan TheHUN
 • tboratbora Gönderiler: 52
  sevgili kardeşim muarrem sordugun soruya katkıda bulunmak ve fikirlerimi sizlerle paylaşmak istedim  allah yahudileri fitne için yaratmış biz türkleride savaşçı olarak şeytani aklın karşısında haram helal dogru yada yanlış kavramlarıyla düşünüp amel eden bir topluluk yönetme kaabiliyeti olan bir genetik şavaş sanatını en hakkaniyetli insan hukukuna çocugun masumiyetine kadının mahremiyetine yaşlının acizligine düşmanının amandilemesine  aman veren bir dustur olarak kabul etmiş uygulamış bir millet şundan eminimki allah bu milleti seviyor çok yüzlü hilekar sinsi materyalist batının karşında hakkı hakikatı haykıran mazluma yardım eden düşenin elinden tutan bunda da din mezep kavramı göz etmeden yapan tek millet  soy agacı uygulaması başladı site kilitlendi hala hangi oguz boyun dan geldigini  üç kuşak ötesini bilmeyen bir millet meydana çiktı on yılda on milyon kişiliksiz kimliksiz nesiller meydana getirildi soy agacı uygulaması milletin kendine gelmesi için yapılan bir uygulama en dogal hakkıda zaten yanılmıyorsam adnan menderes zamanına kadar kimliklerde alevi kürt ermeni yahudi türk hıristiyan diye yazılıyordu osamanlının son dönemlerine kadar kılık kıyafetlerinden kim oldugu anlaşılıyordu 1915 ermeni ihanetinden sonra burada kalan ermeniler kürt alevisi kimliginde kriptolaştılar  1936 yılında yapılan mubadele ile anadoludaki hıristiyanlar yunanistana göç ettiler bizler ya şavaş çıydık yada çiftçi ticaretle ilgilenmedik ticaaret hep gayri müslümlerin elinde oldu  bu ticaret yapmamak genetik kodla ilgili bir mevzuu oldugunu düşünüyorum hepinize tüm kardeşlerime sevgi vede saygılarımla
  Teşekkür edenler (4)Azer hakimbeyaz AhmetYozgat TheHUN
 • gurkanmertguvengurkanmertguven Gönderiler: 84

  Araya bir de "Nevzat Tandoğan Caddesi"nin "Zeytin Dalı Caddesi " olarak değişmesini de ekleyelim..

                                                                                                                                 "CSR"       
 • ufuk5959ufuk5959 Gönderiler: 1
  Hocam sizii zevkle seyrediyor, dinliyoruz .birçok kavmi sizlerin sayesinde öğrendik , hafızaya attık. Hocam ben amalek kavmini çok merak ediyorum .tevratta geçen ve TANRI'nın hep savaş halinde olduğu AMALEK KAVMİ .BİZİM İLİM ciler araplar olduğunu söylüyor , doğrumu?doğru ise yada doğrusunu bize anlatabilirmisiniz? kim bu AMALEKLER
  Teşekkür edenler (2)AhmetYozgat TheHUN
 • TheHUNTheHUN Gönderiler: 377
  Mart 9 düzenlendi
  Öncelikle değerli kardeşim Muharrem Yağan'a çok teşekkür ederim. Bu sorular uzun zamandır benim de zihnimi kurcalıyordu. Yanlız ben konuya farklı bir açıdan yaklaşacağım. Saf kan Türk ırkı 1000 yıl önce Anadolu'ya girdiğinde daha önce bu topraklarda yaşayan yerli etnik gruplarla karışmış olmalı. Oğuzların kayı boyundan bir Türk olmama rağmen, işin genetik kısmı beni şahsen fazla ilgilendirmiyor. Zira son dinin peygamberi Resulullah s.a.v efendimiz kavmiyetçiliği yasaklamıştır.
  Benim asıl zihnimi kurcalayanlar ise içinde bulunduğumuz bu zamanda, dünya küreselizme doğru giderken, küreselizmin destekçileri mantar biter gibi bitmeye başladılar içimizde. Yada zaten vardılar da biz mi farkedemedik?
  Bu bağlamda,
  Küresel satanist çeteyi ve planlarını deşifre eden, ve bugüne kadar kendisinden çok şey öğrendiğimiz Saygıdeğer ağabeyim Araştırmacı /Tarihçi/Yazar Ahmet Yozgat'a sormak istediğim bir soru var.
  Hani siz bir yazınızda demiştiniz ya,
  "İllümünatinin zihin kontrolüyle toplumları ve devletleri ele geçirmek ve “Yeni Dünya Düzeni” dediği Satanik bir dünya kurmak üzerine faaliyette olduğu söylenmekte. Kuruluşundan günümüze kadar gizli İllümünati yeminlilerinin amaçları arasında monarşileri yıkmak, dini inançları yok etmek, ulus devletleri sonlandırmak, vatanseverliği bitirmek, sosyal düzeni ve her türlü disiplini altüst etmek şeklinde olageldi. Örgütün en temel amacı “Yeni Dünya Düzeni”ni kurmaktır."
  Biz şu anda sizin bu söylediklerinizi resmen ve alalen yaşıyoruz toplum olarak.
  Atmosferin ısındığı şu günlerde sahada Pkk/ypg gibi taşeron terörist örgütlere karşı ordumuz savaş sürdürürken ve şehitler verirken, bir taraftan da içeride çocuklarımız/neslimiz hedef alınmış durumda.
  Çocuklarımızın cinsiyetsiz, dinsiz, vatansız kısaca kimliksiz bireyler olmaları için, adları düşünce kuruluşları/vakıflar olan mihraklar tarafından aile kavramını yıpratacak projeler üretiliyor içeride, diğer taraftan da medya/sosyal medya yolu ile türlü türlü subliminal mesajlar/algı operasyonları dur durak vermeden devam etti/ediyor ve üzerimizde toplum mühendisliği yapılıyor. En basitinden 10 yıl boyunca bizim milli/örfi/kültürel değerlerimizi erozyona uğratan şu adi evlilik programları mesela. Diğerlerini de siz sayın.. Gene bakıyoruz en muhafazakar geçinen medya kanalları bile vatan/millet aşkına derken bir taraftan da bitcoin, dijital para, mikroçip, kadın robot reklamı yapıyorlar. Belediyeler yüz tarama ve dijital ödeme sistemleri ile nakitsiz sistemi yaygınlaştırma çabası içerisine giriyorlar vesaire vesaire. Velhasılı kelam söylemlerle eylemler taban tabana zıt gidiyor. Bilerek yada bilmeyerek satanik yeni dünya düzenine hizmet ediyorlar/alet oluyorlar içimizdeki bizler.
  Çok açık ve net soracağım,
  Sayın Ahmet Abi,
  hadi ulusalcı/solcu görünümlü öne çıkan kripto siyasi kimlikleri bir tarafa geçtik, çoğunluğu Türk ve müslüman olan bu millet tarafından seçilip başa getirilmiş yerli/milli/muhafazakar ülke yöneticileri buna neden göz yumuyorlar? Yok eğer birşeyleri değiştirmeye güçleri yetmeyecekse, ve bozulmanın önüne geçemeyeceklerse o halde neden devlet idaresine atılıp Hak katında sorumluluk/vebal üstleniyorlar? Eğer gerçekten Türk ve müslüman iseler!

  Saygılarımla
  Teşekkür edenler (2)AhmetYozgat Cengizhan_29
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .