DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

KOSGEB Girişimci Desteği Alanların Yorumları

derinsiyahderinsiyah Gönderiler: 7
Kategori Diğer
Medyadan takip ettiğim kadarı ile  bir çok insan  yeni iş yeri açarken  KOSGEB Girişimci Desteği almış sizin veya sizin etrafınızda  böyle KOSGEB Girişimci Desteği alan var mı ? Nasıl almışlar  ve nasıl oluyor  bu iş bende  bir iş yeri açmak istiyorum yer bakıyorum.Güzel bir lokanta ve kebap işletmesi açmak istiyorum.

Yorumlar

• ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 332
    Aramıza hoşgeldin siyah derin kardeş. Biraz daha farklı ve derin  soruların yanıt bulduğu bir site burası. Bu sorularının cevabını bu işler ile daha yakından ilgilenen forumlarda paylaşırsan senin için daha iyi olur kanaatindeyim. Kal sağlıcakla.
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 332
    Sakın yanlış anlama bu arada sana git demiyorum . Senin aramızda bulunman her ne kadar tüm renkleri yutan bir renk olsan da renk katar bizlere. Lakin daha derin soru ve konularla seni bekliyoruz. Selametle.
  • derinsiyahderinsiyah Gönderiler: 7
    Sakın yanlış anlama bu arada sana git demiyorum . Senin aramızda bulunman her ne kadar tüm renkleri yutan bir renk olsan da renk katar bizlere. Lakin daha derin soru ve konularla seni bekliyoruz. Selametle. '' İbrahim abi yanlış  anlamıyorum seni, fakat inanki internette adam akıllı  bilgi yok ve bir çok blog veya web site  reklam amaçlı kurulmuş ve bir çok kişi  bu reklam amaçlı sitelere  girip  yanlışlılada olsa  dolandırıcıların eline düşüyor. Bakın bu siteyi internette geçen gün buldum.Adamın biririni kosgeb 'den destek alacaksın diye dolandırımışlar bak istersen http://danismanfirmamagduru.blogspot.com.tr/2015/11/tse-hizmet-yeterlilik-belgeli-ve-marka.html
    Ha derinlik hayantın ta   kendisi  değil mi ? Hayat en derin okyanuslardan daha derin değilmi ?
     Hayatın gerçekliği en büyük  felsefe değil mi  ?

Ben  piyasada bilgi  araştırıp dolandırılmak yerine ''Derindünya''da  bu  KOSGEB delilen kurumdan  kim  veya kimler  nasıl ve hangi yoldan destek almıştır  diye yazdım. Çünkü forumda  cevap verenler bu forum üyeleri  ve kıdemliler  ve kıdemli birisi  burada kosge hakkında bize yalan yanlış bilgi vermez. Yanlış mıyım ?
    Ben  bu   hafta içinde KOSGEB'e gideceğim  bakalım  neler öğreneceğim. Beni aranıza  aldığınız için TŞK EDERİM.
    Teşekkür edenler (1)gurkanmertguven
  • gurkanmertguvengurkanmertguven Gönderiler: 83
    Mart 20 düzenlendi
    Ben de bu hafta sonu başlayan kursa gideceğim. İlk adım kurslarını bitirip belge almak.
    Teşekkür edenler (1)derinsiyah

"CSR"       
    Ben de bu hafta sonu başlayan kursa gideceğim. İlk adım kurslarını bitirip belge almak.
    Merhaba gurkan  kursun başladımı  beni  hala kimse  aramadı  bekliyorum.
    Teşekkür edenler (1)gurkanmertguven
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .