DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

ŞANLI ORDUMUZ 3 SAATTE AFRİNİ ELE GEÇİRDİ

nevresnevres Gönderiler: 486
Kategori TÜRKİYE
Ordumuz afrin şehir merkezini 3 saat gibi kısa bir sürede ele geçirdi.Şanlı ordumuza mehmetçiklerimeze selam olsun.Allah fetihler nasip etsin. Sırada menbiç var inşallah.

Yorumlar

 • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 451
  Mart 19 düzenlendi
  Biz gitmesek alamıyorlardı. 4 derin dünya gönüllüsü yetti burdan sevgili Gürkan Mert GÜVEN, Abdullah kardeşim ve Ahmet Abimizle Afrin' e yettik . Bir dört kişi daha gelse Münbiçi de alırdık ama olsun şimdilik buda yeter. Güvenlik noktasındaki bir anlık zaafiyet sebebiyle Afrine doğru yol aldık ve PYD köylerine yaklaşmışız yapılan yanlışlık 3. askeri noktada anlaşıldı. Ordan bizi geri çevirdiler. Gönlümüz Afrin Merkeze kadar gitmekti ama gidemedik. Geçmemize izin vermediler. İhtiyaç yok dediler. Diyor ya cumhurbaşkanımız ihtiyaç  olsa önde ben arkada sizler diye. Neyse şimdilik ihtiyaç yokmuş bunu test etmiş de olduk.
  Teşekkür edenler (2)nevres gurkanmertguven
 • yörükyörük Gönderiler: 281
  en büyük zafer silah kullanmadan elde ettiğin zaferdir. bu açıdan afrin merkezde TSK büyük bir zafer kazanmıştır. bazıları bu zaferi gölgelemek için pyd ile abd ile anlaşma yapıldı şu bu taviz verildi gibi çamur atmaya kalkıyorlar, pyd seviciler iyice dengelerini kaçırıp pyd savaşmaya tenezzül bile etmedi(küstü) diyecek kadar olmuşlar. hadi onlar der ama bizim içimizdekilere noluyorsa sokak sokak bina bina çatışarak kayıplar vererek şehri alsaydık dahamı iyi olacaktı.
  devletimiz sıradaki hedef için şaşırtıcı yerleri hedef gösteriyor bir gün bir yeri başka gün başka yeri kastediyor. sıradaki hedefe afrinde olduğu gibi davul zurna ile girmeyeceğimizin göstergesidir bu.
  Teşekkür edenler (2)hakimbeyaz nevres
 • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 451
  Sevgili yörük yorumun çok güzel. Seni seviyoruz ancak bir sonraki hedefe de davul zurna ile göstere göstere gireceğimizi düşünmekteyim. Hatta bu konuyu abartacağız hemde bayağı abartacağız ama nasıl,  işte onu bilemiyorum. Bekleyip hep birlikte göreceğiz. Neden mi ? onu da sonra söyleyelim biraz merak olsun.
  Teşekkür edenler (3)nevres yörük ibrahimsarikaya
 • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 332
  Davul zurna? Mecaz oldu sanırım ancak mecazen de olsa düzeltilmesi gerekiyor. Malum eskiden mehter marşıyla gelip izmir marşıyla gidenlerimiz dahi oldu ama zurnayı kullanmadık hiç. Allah Allah nidaları ve tekbirlerle gireriz. Sonrasında kurban kesip şükür namazı kılarız. Hediye olarak yaptığımız camilerden ezan sesi eksik olmaz. Sokaklarda oynayan çocuklarla eski evlerine yeniden hicret eden kuşların cıvıltıları eksik olmaz. Taş medeniyetinin insanlarıyız biz, plastik değil. Selametle.
  Teşekkür edenler (2)hakimbeyaz gurkanmertguven
 • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 451
  Doğru söylüyorsun sevgili İbrahim seninki daha güzel oldu.  Davul zurna mı demişim. Davul zurna nerden çıktı bende anlamadım.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .