DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Kategori Önerisi

Mustafa.DemiralMustafa.Demiral Gönderiler: 14
Şubat 2016 düzenlendi Kategori Önerileriniz
Merhaba. Forum da güncel siyasi, iç, dış haberleri paylaşabileceğimiz bir "Gündem" kategorisi olursa güzel olur. Ülkemizin sorunlarını, durumunu beraber tartışabileceğimiz güzel bir bölüm olur. 
Teşekkür edenler (2)nevres seher

Yorumlar

 • seherseher Gönderiler: 4
  Merhaba.Yeni baslik acmalimiyim bilemedigim icin bu konu altina yazmaya karar verdim.Ahmet hocam benimde 12 eylül hakkinda özellikle Diyarbakir Cezaevi Olaylari ki buna 12 Eylül'ün Auschwitz'i denilmesiyle ilgili bir makale yada video beklentisi icindeyim.cok fazla tarafli yazilarla saglikli bilgi edinemiyoruz acikcasi.


  Teşekkür edenler (2)Cetik AhmetYozgat
 • GaripGarip Gönderiler: 1
  Forumda insan tabiatı, akıl ve kalp üzerine bir bölüm yapılabilirse kişisel ve manevi gelişim açısından faydalı olabileceğini düşünüyorum. Saygılarımla...
 • nyznyz Gönderiler: 2
  Cümleye selamlar, kıymetli Ahmet hocam, bir videoda Pakistan'ın bize nükleer teknolojiyi verdiğini bir cümleyle ilettiniz, bir video veya makale ile aydınlatsanız bizleri, nükleer teknoloji, uzun menzilli hava savunma sistemleri, balistik kıtalararası füzeler. Neden hala tank ve jet motorumuz yok? Neden geliştiremiyoruz? Bugüne kadar içten yanmalı bi otomobil motorumuz dahi yok galiba, olsa idi bir otomobil markamız olurdu galiba!! Sizce ne durumdayız, biz kardeşlerinizi bu konuda biraz bilgilendirseniz.
 • agartaagarta Gönderiler: 7
  Selamlar Ahmet hocam sizden türk lerin elinde olduğu söylenen yada taşı ile ilgili bilgi alabilir miyiz allaha emanet
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .