DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Kraliçenin soyunu, Peygamber efendimize götürmelerinde ki sebep ?

Selamun Aleyküm Dostlar,

Haber sitelerinde dolaşırken böyle bir haber buldum, belki ilginizi çekebilir, ne gibi bir algı oluşturmak istiyor olabilirler acaba ?

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5587555/Historians-trace-Queens-heritage-Prophet-Muhammad.html
Teşekkür edenler (1)tbora

Yorumlar

 • yörükyörük Gönderiler: 302
  kendine peygamberin soyundan gelen manasında seyyit diyen insanlarla kraliçeyi yan yana koyunca, kraliçe seyyitlerden peygamber soyuna daha yakın görünüyor. kraliçenin emrinde olmayan halifenin emrindekinden daha fazla müslüman olsa gerek. böyle birşey olmasa bile kraliçe bu sıfatı sonuna kadar hak ediyor diyorum. hani üniversitelerde fahri doktora verirlerya bu sayede kraliçe öbür tarafıda sağlama almış demekki :)
  Teşekkür edenler (1)yavuz
 • tboratbora Gönderiler: 52
  islam dünyasına sizin koruyucu ve haminiz kraliçe demek istiyorlar. şimdiki arap hanedanlarına ingilizler deseki elizabetin peygamber soyundan geldigini kabul edin deseler bu korkaklar fetva bile verirler . papanın katolik tanrılıgına karşı güneş batmayan imparatorluklarına mavi kanlılıklarına birde müslümanların yer yüzündeki halifesi ünvanını yakıştırarak şöyle bir unvan veriyorlar angılların ve ilk insanların kraliçesi müslümanların halifesi güneş batmayan iparatorluk kraliçesi diye tarif edebilirler ayrıca papanın kutsiyetine karşı bende müslümanların koruyucusu halifesiyim demeye getiriyor yani tanrıyım diyor daha ne desin pis bir oyun turkleri uhdesi deki halifelige sahip çıkarak ön alma operasyonu 

 • tboratbora Gönderiler: 52
  yaralı bir konu eline emegine saglık
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .