DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

HELAL OLSUN MU ?

tboratbora Gönderiler: 38
Kategori A
evvela herkese selam malumunuz 28 şubat davası sonuçlandı. karar müebbet hapis cezası lakin adamlar yaşlandı eh 6 yıl mahkeme süreci yıprandılar tabi onlara da yazık günah . mahkeme heyetinede saygılı davranınca agırlaştırılmış müebbetten müebbete çevrildi 
paşaların cezası sanki darbe ve zulüm 5 inci agır ceza mahkeme heyetine yapılmış gibi. hulasa karardan anladıgım şu size ceza vermeyecegiz lakin millete ve devlete çok zarar verdiniz . adı müebbet olsun ama sırçalı köşklerinizde siz gene oturun ayda bir imzada veririsiniz eger imzaya gelemezseniz biz imzacıyı ayagınıza kadar getiririz . iki buçuk lira için şehit annesinin kalbini kıran hepimizi üzen otobus şoforune hergün 12 33 te istiklalmarşının bastıgın yerleri toprak diye geçme tanı ile başlayan dörtlügü önünde imza attıracaksın 250 milyar dolar soygun yapılan bir darbede halkı ortadan ikiye hatta üç dörde bölen sermayedarları hapse atan vatandaşını fişleyen çocuklarını yaka paça okullardan atan bir partiyi deyil oy verenlerinide cezalandıran bu sözde paşalara neden mülayim davranıldı yaka paça gözaltına alınıp tutuklanmadı ? efendim yaşlılarmış bu suçları işlerken 10 yaslarındaydı sanki bunlar 
birde helalik isteyen çevik bir var onun helaligine diyorum ki asala vede kata helal olmasın . bu helalik sözünü tersren okursak oh size az bile yaptım demenin başkaca bir versiyonu idi . cenazesinde yuhalanan evren paşa gibi bakalım bunlar ölünce arkalarından ne söylenecek . ordudaki amerikancı damarın yönetimi devralmak için yaptıgı 28 şubat darbesi alman ekolu olan refah partisini dogru yolu bitirme ameliyesi idi yönetim amerikalıların zamanı idi hoş amerikalılar alman ekolu ile yola devam edecek deyillerdi ya tansu çillerin şikayetçi olmaması mesut un 28 şubat yok demesi şevket kazanın hatırlıyamaması bu davanın akamete ugramasına sebep oldu . refahın başına temel karamolla oglunu getirdiler numan kurtulmuşla olan çekişmeleri de oldu .bu verilen kara ile ne amaçlandı hangi hesaplar kapatıldı. burada ahmet abiye bir 28 şubat makalesi farz oldu . selamlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .