DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

24 haziran

yörükyörük Gönderiler: 302
Kategori TÜRKİYE
dünden beri biri konuyu açarmı diye bekliyorum kimse açmayınca ben açayım dedim. benim aklıma takılan konu Türkiye ye yapılmak istenen operasyon ne idi de karşılık olarak seçim tarihini 24 haziran tarihine alarak boşa çıkarıldı. ayrıca neden 24 haziran bir mesaj olmalı diye düşündüm.
 24 haziran 1938 Türkiye hatay daki milletler meclisi komisyonu ile ilkişkiyi kesiyor.
23 haziran 1939 hatay fransanın egemenliğinden çıkıyor fransa hatay ın Türkiyenin bir ili olmasını kabul ediyor ve haklarından vazgeçiyor.
mesaj bu olabilirmi, karşı mesajımız bu afrin mesajı ise bize yapmak istedikleri operasyon da afrin suriye üzerinden birşey olmalı. başkanlık sistemine geçtiğimiz seçimden bu yana hep medyada erken seçim iddiları çıkıp duruyordu her seferindede hükümet buna karşın seçimler zamanında yapılacak diyordu, sanırım şer güçler seçimin zamanında olacağına ikna oldu planlarını ona göre yaptı, koca kurt bahçeli oyunu okuyup karşı hamle yapmış olsa gerek. herkes bundan bahsediyorda işin iç yüzünü nedir bilen varmı;?
Teşekkür edenler (2)tbora Cengizhan_29

Yorumlar

• tboratbora Gönderiler: 52
    konuyu açmakla iyi ettin seçim öne alınması iç vede dış tehlikelere karşı ön almak dolar euro operasyonları ile memnuniyetsiz kitleleri arttırmak terör operasyonları sanayii bölgelerindeki yangınlar futboldaki üzücü olaylar ile güvensiz bir ülke mesajı vermek niyetindeler di yani erdogan sizi koruyamıyor yönetemiyor degiştirin bunu demek istiyorlar  dış tehtitlerde var arap uşaklarını suriyeye sürmek türkiyeyi iran yanlısı gösterme sunni araplarla arasını açma mezep savaşlarını başlatma  niyetindeler akdeniz deki gaz rezervlerini elde etmek burnumuzun dibindeki sınırımızdaki zenginlikten bizi mahrum bırakma ameliyesi yaklaşan savaşta hızlı ve tek yetkili olarak karar almak olası bır savaş esnasında seçimle meşgul olmamak man kurtların bekledigi fırsatı vermemek amacıyla seçimin öne alındıgını düşünüyorum
    Teşekkür edenler (2)Cengizhan_29 yörük
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .