DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

ISO-CAN ve Yeni Gezi Planının Şifresi

13»

Yorumlar

• Bgrgrgn67Bgrgrgn67 Gönderiler: 139
    Ben de İso-can abinin dediklerinin '' Bak kendi ağzınla dedin Amerika darbe istiyodu diye. benim devletimin ordusu kimin malı ki gelip benim ülkeme darbe yapıyo. anladın sen demek istediğimi. herkes kendi vazifesi neyse onu yaparsa ülke karanlığa sürüklenmez. Bu ülkede hangi başbakan kafasını kaldırıp dışarı baksa pat bi darbe. oyuncak oldu devlet. istemiyorum ben darbe marbe. beğenmezsem hükümeti ben deviririm zaten seçimde. '' Kısmına şiddetle katılıyorum. 
    Her türlü darbe toplumun özgürlüğünü kısıtlıyor,devleti yıpratıyor,ekonomiyi çökertiyor sonra pat kendini en az 15 yıl geri atıyosun. 12 eylülü destekleyen Demirel bile darbede ülke en az 15 yıl geriledi diye. Kimse darbeyi savunmasın bence.
    Teşekkür edenler (2)ISO-CAN Tümen
  • KağanDemirKağanDemir Gönderiler: 217
    Ülke hiçbir zaman darbeden bu kadar uzak olmamıştı şahsi fikrim fikrim sadece bu . Tamam düşman çok hemde öyle çok ki meclisteler sayıları da çok hatta . Dışarıdaki düşmanda hiç bu kadar çok olmadı yüz senedir . O zaman Ülke uyanırken bu kadar düşmanla şimdi darbe yapılmıyorsa dahada görmez bu ülke darbe falan (büyük konuşmuş olmayalım da ben inanmıyorum )Ayrıca asker de hiç olmadığı kadar güçlü öz güvenli Ülkede İktidarda uzun süredir devam ediyor demem o dur ki bir o kadar daha gidecek gökten taş yağmadığı sürece . Taştan kasıt (mtl) olan . Allah korusun .
    Teşekkür edenler (1)Tümen
  • TümenTümen Gönderiler: 117
    Mart 2016 düzenlendi
    Darbe olmaz merak etmeyin. Sadece söylenti diye kalır. Darbeler 15 yıl değil 50 yıl geriye götürür ama 28 Şubat 12 Eylül gibi değildi o kadar mazlum edebiyatına gerek yok. Amerikan uşaklarını orduda YÖK'te aramanıza gerek yok. Herkes oy attığı partinin başkanına baksın görür uşakları. Ayrıca sanmayın ki Erdoğan bağımsız. Parti olarak bağımsıza düşmüş olabilirler ama olası savaşta yine Anglo-Cermen ne derse o. Sanki ordu ülkenin içine etmekten çok hoşlanıyor da sürekli bir mağdur edebiyatı. 5 Temmuz 2003'de çuvalın intikamını alalım diyen subayın halini de gördük. Şimdi hala Silivri'de adam ! Kim attı söylememe gerek var mı ? Amerika istiyordu ama ordu yapmıyordu. Amma baktılar fırsat çıktı adamlar da faydalandı. Lafa gelince darbeci dinsiz pislikler ama terörde leş alınca kahraman asker. Şimdi o leşleri de subaylar almamıştır bizim kahraman 20 yaşındaki ergenlerimiz almıştır :) Sizin için 13 yaşında ailesinden ayrılıyor, çamurların bataklıkların içine geçiyor, beyninden 4-5 cm öteden mermiler geçiyor manyak gibi çatışıyor, hayatını hiçe koyup Afganistan'dan Bosna'ya kadar envai çeşit yerde görev yapıyor ve sanıyor ki halk kahramanı oldu ! Oysa ülkesindeki sözde özgürlükçü olup kukla partilere oy atanlar için hala darbecilk potansiyeli bulunan bir dinsiz ! Şimdi bağımsıza düştü falan demeyin 2011'de de bağımsız mıydı ? Darbe darbe diye yusuf yusuf olup generallerin yarısını boşu boşuna hapse atarsın. Saçma sapan bir politikayla terörü bitirebileceğini sanırsın. Adamlar eyleme devam eder susarsın. Baktın oylar düşüyor artık PKK'nın bu hareketlerine son vermek gerekli dersin yine ordunun kucağına oturursun. Adamlar eyvallah sıkıntı yok der başlar işe. Hem adamlara darbeci süsü verip hemde yaptıkları operasyondan propaganda yaparsın. Ama işler kötü gitti mi ordu darbeye hazırlanıyor ! Ne zaman iyi bir şey olsa AKP sayesinde ne zaman kötü bir şey olsa dış güçler ve darbe hazırlığı yapan ordu yüzünden !
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .