DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

MU KITASI VE ATLANTİS VE DÜNYA TARİHİ

Ferhat KaymanFerhat Kayman Gönderiler: 89
Mart 2016 düzenlendi Kategori Dünya Tarihi
M.KEMAL'ın ARAŞTIRMA YAPTIRDIĞI ! BÜYÜK TUFAN SIRASINDA veya DEPREMLER SONRASINDA  %99 U OKYANUS ALTINDA KALAN  MEDENİYETİN BEŞİĞİ OLDUĞU SANILAN EFSANEVİ KITA ! Yorum Sizin

http://www.fullhdfilmizlesene.org/bilim-kurgu-filmleri-izle/yildizlararasi-interstellar-full-hd-film
  1. KIZILDERİLİ'LER İLE SOY BAĞIMIMIZ VAR MIDIR ?4 oy
    1. M.KEMAL'IN GİZLİ VASİYETİ AÇIKLANMALI MI ?
      75.00%
    2. GENİŞLEMEKTE OLAN EVRENDE ÜZERİNDE YAŞADIĞIMIZ GEZEGENİ NUH'UN GEMİSİ OLARAK GÖRÜYORMUSUNUZ ?
      25.00%
    3. MEVCUT DÜNYA YÖNETİM SİSTEMveKAPTANLAR'INI DÜŞÜNÜRSEK 2125YILINDA 2.BİR TİTANİCFACİASIBEKLİYO MUSUN?
        0.00%
  Her Şeyin Doğrusunu ALİYM OLAN ALLAH(c.c) BİLİR!
mu1.jpg 17.7K

Yorumlar

• KağanDemirKağanDemir Gönderiler: 217
    Ademden bu deme kadar yok olan medeniyetler saymakla bitmez benim bu konuda düşüncem Rab'bin çok gelişmiş ve zalimliğe düşmüş toplumları yok ettiğini dünyayı resetlediğini düşünüyorum tekrar kurmak üzere buna büyük kış bir buçuk milyar sene önceki veya meteor yağmurları ve ayın oluşumu kesinlikle NUH tufanı örnek verilebilir . Bu büyük resetlerin bir daha olmayacağını bundan dolayı Ahir zamanda yaşadığımız kanaatindeyim .Allah'ın hakkı üç ise biz üçün üçüncüsündeyiz deyim yerindeyse 90+3 ler oynanıyor ateş söz verdiği gibi toprağı yenmekte bir mucize olmazsa . 
    Atlantisten ziyade Mu halkından geldiğimizi söylüyorlar . Atlantisin sırrı Piramitlerde olduğunu veya tam tersi olabileceği düşünüyorum .
  • Bgrgrgn67Bgrgrgn67 Gönderiler: 139
    Mu kıtasının gerçek olmadığı falan kanıtlanmıştı sanırım. Bu vidyoyu ben de izlemiştim ama doğruluğu hakkında çok bir bilgim yok açıkcası.
  • Ferhat KaymanFerhat Kayman Gönderiler: 89
    Mart 2016 düzenlendi
    Aslında konuyu TÜRK TARİHİ VE MU KITASI die açıcaktım ama Aynı zaman diliminde yer almış ve benzer kaderi paylastığını düşündüğüm için pencereyi biraz daha genişlettim.Evt Gökkurt bende Rab'bin bir PLANI olduğunu ve gelicek nesillere ders olması mahiyetinde Lut - Mu - Firavun- atlantis  gibi örneklerle( HALKLARIN ÇOĞUNU ) veya Genel manada bir HARD RESET ATARAK örng.. Dinazor'ların İtlafı. Bizi HAK YOLU'na ve İYİLİĞE sevk etmeye çalıştığını Sizin Gnostizm adlı başlıkta ve Hocam'ızında bahsettiği Sızıntı DİN ile DOĞRUDAN ALAKALI. Ateş ile Toprak=HAK ile BATIL=YİNG ve YANG  Arasındaki asırlardır süregelen bu savaşta GALİP GELEN TARAFIN OLMAMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNMEKTEYİM  ve  KIYAMET'e kadar bu SAVAŞI Sürdüreceğimizi anlıyoruz.ŞAYET Vesveseci , Oyuncu İBLİS Olmasaydı Biz HAK Yolundaki Fanileri  NASIL sınanacak ve RABBİM'in bize Müjdelediği Cennetini
    Nasıl Hak edicektik ?? Belkide Şeytan=Deccal ve Onların yaydığı Korku ve Zulüm Dalgaları olmasaydı Biz Beyn Fakiri ve Aciz İnsanlar İbadet etmeyi bırakacak ve KIYAMET ASIL OZAMAN KOPACAKTIR.Bundanda şu SONUÇ'u Çıkarıyorum eğer İblis bir Fani ve Ölümlü bir varlık olarak yeryüzüne inseydi onu öldürmemeliyiz.Ama bize GALİP GELEMİYCEK ŞEKİLDE ZİNCİRLEMELİ ve İnsanlardan uzak bir adada kendi karanlığında boğulana kadar (KIYAMET'e) dek Hapsetmeliyiz. 
       Yanılıyorsun zamanın başlangıcını bir mum olarak ele alırsak ve yapılan günahı da o muma gölge eden taş olarak düşünürsek ademin veya proto insanın sebepsiz yere bir yaprak koparması bir gölge yaratacaktır . Gününüzde yapılan bir günah misal adam öldürmek o muma yapılan gölgeyle eşit olacaktı . Yani muma yakın iken yapılan küçük günahın muma uzak iken yapılan büyük günaha karşı gölgeleri eş değer oluyor . Şeytan o zaman da vardı şimdide var bizim tek sorunumuz mumdan uzaklaşmak . Peki ya muma yakın olsaydık yapılan en büyük günah yanlışlıkla karınca ezmek olsaydı cennetten farksız olurdu dimi işte bu durumda her yeri aydınlatan mumu bir tek çakıl taşlık gölge beyaz sayfada ufak bir kara leke olacaktı ancak bu bile çok sinir bozucu olacaktı . Günahsız yaşarken ufak bir günah işlemenin vicdan azabı büyük olacaktı  . Attığımız taşlar küçük olsun bizde kaya etkisi yaratacak ancak bu bir kaya olmayacak .
      Şeytanı öldürmek mümkün değil ama küçültmek mümkün . Sadece mumu görmesek de onun bizi aydınlattığını bilelim yeter . Çakıl değil kum olalım .

TUFANINDA BİR YAĞMUR DAMLASIYLA NASİPLENEMEYEN ÇÖLÜNDE BİR KUM TANESİYİM ...
    Teşekkür edenler (1)Ferhat Kayman
  • Ferhat KaymanFerhat Kayman Gönderiler: 89
    Mart 2016 düzenlendi
     Felsefende sıkıntılar var. Bir mum gölgelerin veya karanlığın içinde daha cok kendini gösterir ve aydınlatır!       Veya 1 Tufan , Rüzgar müdehalesiyle sönebilir..Mesele senin dediğin mumun ışığında aydınlanmak veya ona gölge ihsan etmek değil , o ışığı içinde taşıyıp gittiğin her yerde karanlığı aydınlatmaktır.ZAMAN göreceli olduğuna göre bir mum da başka bir mumu veya gaz lambasını ateşleyebilir.Unutma çöllerde büyük kum fırtınaları GÜNEŞ'in ışığını bile engelleyip karartabilir.Bu dünya bir ağaca benzer, biz de bu ağaçta yarı ham, yarı olmuş meyveler gibiyiz.MEVLANA
                     Mesele HAK-KIN Sonsuzluğunda ZERRE olduğunu bilip  GÜNEŞ Gibi Yaşamak...
    Mevzu mum değil Hakkın ışığı zaten . Günde güneşle gece ayla ay yoksa yıldızla yanar mum yol gösteren fener misali O istemedikçe de sönmez . Çölde fırtına günü geceye çevirirse kara bulut ayı gölgelerse kışın kar göğü kapatırsa bil ki sınanırsın o zaman Hz İbrahim gibi yolu kendin bulman gerek .
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 296
    Sevgili Ahmet ağabeyin bir gün dinlenme maksatlı olarak: "MU kıtası, Atlantis, Proto Atalar, mısır piramitleri, Türk piramitleri, Aztekler, Vikingler, Kızıldereliler, Tötonlar, Aryenler, bab iller? Sümerler vb" konularda şöyle biz forum yolcularını coğrafik maceralara götürse öyle iyi olur ki demi sevgili forumdaşlar :) 
    Teşekkür edenler (1)AhmetYozgat
  • nevresnevres Gönderiler: 436
    Böyle bir video vardı mısırla ilgili bir bak istersen.
  • cemil_yanikcemil_yanik Gönderiler: 6
    Öncelikle hepinize sevgi ve saygılarımı sunarak söze başlamak istiyorum. Benim belirtmek istediğim konu isim meselesi. MU kıtası değil de BUĞ kıtası diye düşünüyorum. Baş-Buğ, Buğ ların başı.
  • AzerAzer Gönderiler: 548
    iyi aksamlar kardesderim  sibirya ve alyaska bir zamanlar toprak siniri variydi yani saman ve ya sibirya turkleri amerkan yerlileri ayni soydandi bu benim fikrimdi, saygilar
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 296
    Sevgili Azer gardaşım öncelikle selam edirem sene. Fikirlerin konuşurken ki burada hörmetinnen tekip ederiğ seni. Heç yabancılığ çekmeyesen 
    Teşekkür edenler (1)ARS
  • AzerAzer Gönderiler: 548
    aleykum selam GüneyKutbu kardesim hormetiniz cok olsun,ben yabanci bir yerde dyilimki kardes,saygilarimla
    Teşekkür edenler (3)GüneyKutbu ARS FenomenKUARK
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .