DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

Yaz dizileri sizce?

TevekkülTevekkül Gönderiler: 1413. Derece
Bundan 2 ay önce kadar FoxTv nin çok izlenen dizisi olan "O Hayat Benim" biliyor musunuz? zap zap zap derken bu diziye denk geldim tahminen 55 yaşlarında bir adam ve 22 yaşlarında bir kız dizinin bir sahnesi ve konuşuyorlar... gizli işler olaylar ve hop bunlar tuhaf tuhaf birbirlerine bakmaya başladılar ben akraba sanmıştım oysa... meğer bunlar aşık olmuş birbirine... baba-kız gibiler üstelik bu durumu izleyen evli bir adam benim eşim neden bu kadar genç değil ve bunu izleyen bir dede benim torunumda böyle... bunu izleyen bir kız zengin ve olgun birisi neden olmasın? diyebilir... değil mi? bugünlerde başka bir kanala baktım "Arkadaşlar İyidir" adlı bir dizi başladı ShowTv de ne zaman açsam şu bundan hoşlanmış bu bundan hoşlanmış muhabbeti ve bu muhabbet dönerken arkadaki fonda bir erkeğin nefesi ile yaptığı sessiz.. uyuşturucu tadında bir müzik... aşırı süslü kızlar... giyimleri ise amerika vatandaşlarının giyimi... bizim kültürümüzden ahlaki kurallarımızdan zerrece eser yok... her yaz daha fazla çıkıyor bu dizilerden ve her yaz ayrı ayrı formatlanmış gibi... bu durumla ilgili neler düşünüyorsunuz? bunun önüne geçilebilir mi ?
Sana ağır gelen o bir secde var ya, binlerce secdeden alıp kurtarır seni. 
-Muhammed İkbal-

Yorumlar

• gurkanmertguvengurkanmertguven Gönderiler: 723. Derece
    => TRT - ATV - BEYAZ TV - KANAL24 - KANAL7 - ÜLKE TV - 360 .....

=> STAR - FOX - KANALD - NTV - CNN ......

Ama bukadarda sabit değil tabi, hani vardırya her iyiliğin içinde bir kötülük, her kötülüğün içinde bir iyilik, işte bu tv dunyasındada böyle.Bazen bizim içimizde at koşturabiliyorlar bazende biz onların içindeyiz, bazende kanal savaşları oluyor onlar bizim kanalları alıyo biz kurtarmaya çalışıyoruz vs..

Adamlar Algıyla geliyor, Kaliteyle geliyor bazende Kendi sistemimizle(Aslında gecmişte kendi formatladıklarıyla) geliyor..

Ben kendimce bazen uğraşıyorum çevremdekilere anlatmaya çalışıyorum ama : ( ....

Meydanı boş bırakmamamız gerekiyor , ürettiğimiz sürece kazana bildiğimizi kazanacağız..

Televizyonun yanı sıra Youtube da da güzel şeylere imza atmalıyız..

Daha başka söylenecek şeyler vardırda şimdilik aklıma gelenler bukadar : )

Teşekkür edenler (2)AhmetYozgat Tevekkül

"Cahil Ve Günahkar"       
  • astrolog1astrolog1 Gönderiler: 52. Derece
    E-Mail Güvenliği İçin Yapmanız Gerekenler

1. E-mail adresi alırken doldurduğunuz form içinde eğer şifrenizi unuttuğunuz taktirde size sorulması gereken bir gizli soru seçeneği bulunmaktadır.Bu seçenek sevdiğiniz film, yemek veya hayvan ismi vs.. olabilir.

Sizin bu soruya cevabınız alakasız cevaplar şeklinde olmalıdır.

Örnek:
    Gizli soru : sevdiğiniz film – Cevabı : yengeçleryanyangider
    Gizli soru : sevdiğiniz hayvan – Cevabı : portakal

2. Bunların haricinde şifreleme konularında olduğu gibi mail gizli sorularını ve cevaplarını her yerde aynı kullanmamaya özen göstermelisiniz. Örnek olarak herhangi bir website üyeliğinde kullandığınız bir gizli sorusunu ve cevabını önemli bir msn aç adresinizde kullanmayın.

3. Özel işlerde veya yazışmalarda kullanılan email adresleri website üyelikleri, forum veya sohbet servisleri için kullanılan email adreslerinden ayrı olmalıdır. Bu sayede hem spam maillerden hemde özel bilgilerinizin bulunduğu email adresinizin çalınmasını engellemiş olursunuz.

Teşekkür edenler (1)AhmetYozgat
  • nevresnevres Gönderiler: 2693. Derece
    Bu diziler,filmler popüler kültür öğeleriyle insanlar hipnoz ediliyor zaten insanlar meyilli olduğu için toplumları istedikleri gibi uyutuyorlar.
  • AzerAzer Gönderiler: 3393. Derece
    bu diziler icde manasiz gorulsede, disa faydali etkileri gecdimisdir diye dusunuyorum
  • TevekkülTevekkül Gönderiler: 1413. Derece
    nevres katılıyorum resmen uyutuluyor toplumlar bu arada adamlar istedklerini yapyorlar bir topluluk dışında kimse bu adamların saman altından ne sular yürüttüğünü fark etmiyor şekil a azer kardeşimizde olduğu gibi :)))
    Sana ağır gelen o bir secde var ya, binlerce secdeden alıp kurtarır seni. 
    -Muhammed İkbal-
  • AzerAzer Gönderiler: 3393. Derece
    saman altindaki suyu goremesende sesi isitiliyor, toprak altindaki suyu ise ne gore bilirsin nede duya bilirsin
    benim ne demek istediyimi anliyan anlamisdir, her bir serde ve fitnede bir fayda saklidir  B))))
  • BAMSI_BEYREKBAMSI_BEYREK Gönderiler: 553. Derece
    Yalniz yukarida ATV daha cok iyi projeler üreten kanallarin yaninda sayilmis. Ama son zamanlardaki dizileri beni süpheye düsürüyor.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .