DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

İKİ YAHUDİ : Yeni Müttefik Arayan İsrail’in Geleceği

derindunyaderindunya Gönderiler: 2413. Derece
«13

Yorumlar

• KağanDemirKağanDemir Gönderiler: 2173. Derece
    Yahudilerin birinci dünya savaşındaki rolü nedir ? Aşkenaz ve Safarad ayrımı o döneme de yansımış olması gerek ? Osmanlıya pençe atanlar Aşkenazlardı diye düşünüyorum . Bu durumda Safarad Yahudileri neredeydi ?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum .
  • AhmetYozgatAhmetYozgat Gönderiler: 2603. Derece
    Aralık 2016 düzenlendi
    Sevgili Gökkurt... 
    Birinci Harb'de Safaradlar, Avusturya Macaristan imparatorluğuyla idiler. Daha sonra Viyana Habsburglularına bağlılıkları sürdü. Ancak İkinci Harb'de "Bayer Almanları"yla beraber hareket ettiler. Daha sonra onları, ABD'de Demokrat parti cephesinde yani Anglosakson+HannoverliVindsor Majestelerinin arkaladığı Cumhuriyetçi Partiye karşı, Derin İskoç+İrlanda+Stuartlarla beraber hareket eder 'gibi' gördük. Dolayısıyla ABD'de de Küreselci Siyonist Eşkenazilerin karşısındaydılar. Bu nedenle resmi ABD Sistemi diyebileceğimiz Derin WASP Devletinin karşısındaydılar. Bu nedenle yeterince palazlanamadılar. Küresel ekonomide, sahip oldukları pay, genel içinde çok az....  
    Teşekkür edenler (2)sahinmatematik KağanDemir
  • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 450Level 4
    Hocam bu iki yahudi grubunun Napolyon Savaşları'nda karşı karşıya geldiğini söylemiştiniz. Burada cumhuriyet rejimini kurmak isteyen Napolyon ve karşısındaki monarşi destekçileri olarak ayrı iki düşünce vardı.( tabi burda imparatorlukları yani monarşiyi destekleyenler 1.dünya savaşında o imparatorlukları yıktı burada ki düşünceye de açıklık getirmek lazım) Ancak birde dünyayı yönetme konusunda iki ayrı grup diye tanımlanan bu "üstlerin" daha üstü kişilerinde yapmış olduğu bir durum var. Burada biraz şahsiyetlere inmiş oluyoruz ama Rothschildler' in ilk gün İngiliz'ler kaybediyor deyip borsaları düşürerek sistemi satın aldıktan sonra ikinci gün İngilizlerin kazanmasıyla borsanın fırlatılmasını nereye koyacağız? Biraz daha derinlere inme çabama bunlara da açıklık getirerek daha olanaklı geliştireceğim diye düşünüyorum teşekkürler...
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 2933. Derece
      sürekli farklı renklerde gördüğümüz ve kafamızı karıştıran yahudi milleti  için hiç böyle düşünmemiştim  bukalemun gibiler demiştim.iki yahudi videosundan sonra mesele  biraz daha aydınlanmaya başladı yahudilere  katalizatör gözüyle de bakmaya başladık.  teşekkürler. Bu arada Bukalemundan özür dilerim.....

Buzağıya tapan 10 kabile ile tapmayan  iki kabile veya safaratlar ile eşkenazlar   Avrupa da özellikle  son dönemde pegida gibi ırkçı ve ayrılıkçı söylemlerden etkilenir mi. etkilenirse bu israili ne şekilde etkiler. Yahudiler nankör  korkak ve dönek bir millet   onlara haddinden fazla güç vehmetmenin de doğru olduğunu düşünmüyorum. Hatta bana göre yahudilerin en büyük korkusu gün gelir de insanların yahudilere haddinden fazla güç vehmedildiğinin açığa çıkması ve bunların gerçek güçlerinin tüm insanlar tarafından öğrenilmesi,  kurmaya çalıştıkları tek dünya yönetimi balonunun patlaması ile düşecekleri zillet hali  yahudileri korkutuyordur. Tarih boyunca  yaptıkları terör ve fitne fücur nedeniyle sürekli itilen kakılan bu topluluk  hak ettiği yeri bulacaktır...

Hocam çok teşekkürler  bigilendirme için ama bende Yahudiler konusunda kronolojik olarak bilgi eksikliği var bundan dolayı parçalar yerine oturmuyor . Ne kadar arasamda bilgiyi beni doyurmuyor . Her taşın atlından başka bir bit yeniği çıkıyor . Firavun soyundan geliyorlar deseler şaşırmam Aşkenaz Ataları için . Hocam bu ikilem vidyosunu konu itibariyle kısa bulduğumu ve aç kaldığımızı belirtmeliyim .
    Hocamın verdiği bilgiye dayanarak Safaradlar İki harpte de yenilidiler . Üçüncüde de muhtemellen yenilen akıl olacak. Taraf diyemiyorum kurşun atmadıkları için . Aşkenazlar (Siyonist) daha güçlü taraf olmuş tarih boyu . Hocam Safaradlar bize ne vaad edebilir ki ?? Seçim şansım olsa Safaradları Siyonistlere tercih ederim lakin şeytandan kaçıp diğer şeytana sarılmak olacak bu . Onlarsız güç olmaz mı onlarsız Medeniyet kurulmaz mı ? Cevabı belli de ...
    Hoş Hocamız bu konuda boş nokta bırakmaz da bendeki sade sabırsızlık . Hocam sofrasından aç kaldırmaz bizi Elhamdülillah .
    Gökkurtun fikirlerine katılıyorum. Yahudilerin sizin anlatımınızla bir KATALİZÖR görevi gördüklerini gayet iyi anladık  anlamasına da   lakin YAHUDİLİK NEDİR? YAHUDİ KİM? yahudilik bir din midir dinse evrenselliği var mıdır. yoksa bir ırk mıdır ırksa hangi ırktandır millet midir milleti oluşturan unsurları üzerinde barındırır mı  yoksa soytarımıdır nedir bunlar. yada şöyle sorayım: 13 veya 20 milyon olduğu söylenen bu kavim millet ırk yada din neyse bu yahudiler 7 -8 milyar nüfüsa ulaşmış dünya nüfusunu nasıl yönlendirebiliyor hemde bu çağda     bu kadar bir azınlık  tarih boyunca nasıl olur da yok olup gitmez   hala varlığını devam ettirir.    bunları bir arada tutan çimento nedir güç nedir. sır nedir. bu kadar küçük bir azınlık tarih boyunca bu ölümsüzlüklerini neye borçlular ?   bunu şunun için soruyorum tarih boyunca dünyanın başına bela olmuş bu yahudilere dünya insanlığı olarak bir araya gelip başlarına çuval geçiremezmiyiz. ?  ikinci sorum yahudisiz bir dünya nasıl olurdu? yani tüm yahudileri bir uzay mekiğine koyup uzaya göndersek dünya da sosyal kültürel ekonomik hayat nasıl şekillenirdi yahudisiz bir dünya hayali  öngörünüz ne şekilde olurdu  bununla ilgili bir makale yazsanız neler yazardınız. selamlar saygılar.
    Teşekkür edenler (1)Mehmet Akif Sancaktar
    Burdan tüm arkadaşlarıma çağrıda bulunuyorum. Yahudisiz bir dünya hayali kursanız neler yazardınız? 

NOT: Realiteleri değil sadece hayallerinizi.
  • AhmetYozgatAhmetYozgat Gönderiler: 2603. Derece
    Sevgili Serdar, Gökkurt, Hakimbeyaz ve diğer kardeşlerimizin, aldıkları her bilgiden onlarca soru üretmesi ve bilgiye olan açlığı nasıl heyacanlandırıyor bizi; bir bilseniz! "Aliym Olan Rabbimiz ilminizi artırsın ve her isteyene hayırlı bilgi versin; inşallah!" 
    Dedikten sonra geçelim konuya: Öncelikle şunu söylemeliyim ki yukarıdaki soruların tamamını cevabını bulabileceğimiz bir seri video olarak "Türkler ve Yahudiler"i aylarca önce çekmiştik. Bunlardan üç tanesini, "İki Yahudi" ile dört tanesini yayınladık. arada montajını bekleyen, unutmadımsa üç tane çekim daha var. İlaveten birkaç tane daha çekeceğiz inşallah! Ve bu hususun eki niteliğinde bir (hatta İki) video daha çekmiştik vakti zamanında. Adı mı? İlginç bulacağınızdan eminiz! Adı BÜYÜ...  Diğeri ise hep söyleye geldiğimiz bir tamlama: "Süleyman Medeniyeti..."
    Bildiğiniz gibi sıkıntımız montaj... Açık konuşalım: Ne yeterince teknik elemanımız var ve ne de adam çalıştıracak maddi imkanımız var... Kıt imkanlar dahilinde ancak bu kadar oluyor yani haftada bir ya da iki video. O kadar! 
    Bu nedenle... "2 Yahudi"den önce biraz sabır demiştim ya... Çaresiz, yine öyle diyeceğiz affınıza sığınarak...  
    O halde bu hususta bir makale diyorsunuz ya... Bir önceki haberimizde kitap yazacağımızı duyurmuştuk. O kitaplardan biri de "Yahudi'nin Bitişi"ydi, hatırlarsanız. Yani konu bir makaleyle anlatılacak kadar dar değil; bir kitap ölçüsünde... Kısmetse yazacağız inşallah! Sözünü ettiğimiz videolar ise işin özeti. 
    Bir dizi alıntı yukarıdan; sevgili Hakimbeyaz'dan... 
    "Peki, bunları bir arada tutan çimento nedir güç nedir. sır nedir? Bu kadar küçük bir azınlık tarih boyunca bu ölümsüzlüklerini neye borçlular?   Bunu şunun için soruyorum: Tarih boyunca, dünyanın başına bela olmuş bu Yahudilere, insanlık olarak bir araya gelip başlarına çuval geçiremez miyiz.?  ikinci sorum: Yahudisiz bir dünya nasıl olurdu? Yani tüm yahudileri, mesela uzaya göndersek, dünya da sosyal kültürel ekonomik hayat nasıl şekillenirdi? Yahudisiz bir dünya hayali  öngörünüz, ne şekilde olurdu? Bununla ilgili bir makale yazsanız, neler yazardınız?"
    Tüm sorulara "Hakikati yalnızca Allah bilir!" diyerek tek cevap vereyim, kafanızı karıştırma pahasına da olsa:
    "Eğer, Asur Kralı Sargon MÖ 700'lerin başında; "Eski İsrailli On Kabileyi yani Aaroncuları" hepten yok etseydi...
    Ve Babil Kralı Nabukadnezar da MÖ 500'lerin sonunda "Yahudalı İki Musevi Kabileyi yani Musacıları" toptan ortadan kaldırsaydı...
    * Türkler Orta Asya'da at koşturur, koyun güderlerdi. Müslümanlılıkları, bugünkü sayıya ulaşamazdı. 
    * Müslümanlık, Hz. Osman zamanındaki İslam İmparatorluk sınırları içerisindeki coğrafyayı idare etmeyi sürdürürlerdi. 
    * Rumlar, yani Bizanslılar Hak Dine girerlerdi. İmparatorluk Balkanlarda hayatiyetini korurdu.
    * Hindistan ineğe tapmaz, Müslüman olurdu. 
    * İran Şiiciliği olmazdı; Farslar, Sünni İslam'ın İlim üssü haline gelirdi.
    * Batı Medeniyeti diye bir şey olmazdı.
    * 1492'de Amerika keşfedilmiş olmazdı. Oraya, belki çok yakın bir zamanda ulaşılmış olurdu. Ya da şöyle söyleyelim: Amerika'yı "Eski Dünya yani Asya-Afrika-Avrupa" keşfetmezdi de Amerikalı denizciler, "Eski Dünya"ya gelirlerdi keşif için. Ancak burada "Uzaylılar" gibi karşılanabilirlerdi. Ya da "Zülkarneyn" misali... 
    * Kılıç kalkan harbi sürerdi.
    * Zorlayarak buhar makinesi bulunmuş olurdu... O da değirmenleri döndürme benzerleri işlerde kullanılabilirdi ancak. 
    * En tehlikeli hastalık veba ve veremi geçmezdi. 
    * vs... 
    * Ama insanlar, çok mutlu olurdu. Bu kesin! 
    Hülasa; abartmış olmayalım ama... " -eğer önemsenmekteyse- dünya bugünkü medeniyet seviyesine ulaşmayı Yahudilere borçludur..." dense yalan olmaz. 
    Ancak bundan sonrası için, insanlık, Yahudilere hiçbir şeyi borçlu olmayacaklar. Zira kandilin yağı tükendi. Beşerin bundan sonrası için söz konusu güruhtan bekleyeceği tek şey; terör, savaş, kan gözyaşı... Ve KIYAMET! Çünkü geldiğimiz zaman itibariyle intihara karar vermek zorunda kalan Yahudilerin, ölüm hapnın markasıdır KIYAMET. Ama insanlığın da sonu... 
    Peki! Allah'ın izniyle Yahudileri intihardan, insanlığı vakitsiz sonlanmaktan ve Kıyameti doğal zamanından önce kopmaktan kurtarmanın bir yolu var mı. VAR! Dünyanın, biz Türklere tevdi edilmesi... Bunu kim yapacak? Evvela, biz isteyeceğiz. Batılılar verecek mi? Evet, onlardan bir kısmı, bugünlerde tek yolun bu olduğunu anlamış durumdalar ve şimdilerde, anlamayanlarla mücadele halindeler. Yahudiler verir mi? Hayır! Ancak Safaradlarla oturup konuşmak lazım. Rusya verir mi? Halk arasında artması muhtemel Müslümanlaşma eğilimleri sonucunda, Ortodoksluktan yakalarını kurtarırlarsa evet vermeleri ihtimal dahilinde. Ya Çin verir mi? Kesinlikle hayır! Hindistan ne der bu duruma? Eğer Ankara, İsrail Siyoncularıyla yakınlaşmayı sürdürür ve Hindistanla Batı ve Doğu Pakistan'ın arasındaki düşmanlığı sonlandırırsa... Türk-Hindli-İsrail troykası arasında oturulup konuşulur ve anlaşabilinirse... Evet verebilir! Bütün bu ara argümanlar bir yana... Kanatimiz o ki "Kainatın Sahibi Olan Malik-ül Mülk" sözünü ettiğimiz "Son Vazife"yi vermiş zati... Bu nedenle "o verir mi, bu verir mi?" diye tahmin yürütmenin anlamı yok. 
    Son olarak: "Her şeyin hakikatini Allah biliyor! Bizimkisi ise "Büyüklere masallar..." Selam ve dua ile...

Teşekkür edenler (2)hakimbeyaz KağanDemir
  • dogutayydogutayy Gönderiler: 523. Derece
    Selam Ahmet. video da muhtemelen kurgudan dolayi bir yanlislik var sanirim.yani birbiri ile celisen bir kac cümle  var... Baslarda isyanci olan 2 kabileden (yusuf ve bünyamin ogullarindan) bahsediyorsunuz fakat sonlarda ise bu isyanci kabileler diger 10 kabile oluyor yani eskenaziler... dogrusu nedir ? simdiden tesekkürler..  
    Teşekkür edenler (1)AhmetYozgat
  • dogutayydogutayy Gönderiler: 523. Derece
    Ahmet Abi olacakti :)) hakkini helal et Abi kusura bakma... 

Bizler çıkılacak olan bu süleyman medeniyetinin inşaası aşamasında başarısızlık ile karşılaşılması durumunda bunun bir bumerang etkisi yapıp kendimizide de vurabileceğini  göz ardı etmemeliyiz..adımlarımızı ona göre sağlam atmalıyız diye düşünüyorum.aksi halde batı medeniyetinin artık işe yaramayan  terör savaş kan ve gözyaşı çıpasını tüketmeyi marifet sanan ruhsuz güruhlar ortalığa çıkacak medeniyet yolunda ilerleyen bu milletin yolculuğunu durdurmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Sevgili Ahmet Abimiz herzaman ki haliyle realiteleri döktürmüş.Kendisine teşekkür ederiz. acaba rica etsek geleceğe yönelik   yahudisiz (yahudilerin baskın olmadıkları) bir dünya  hayal etse nasıl bir dünya isterdi. HER ŞEY HAYALLE BAŞLAR.... Selam ve dua ile.
    Ahmet Abi yukardaki soru  deridünya format dışı oldu. silmeye çalıştım ama başaramadım. cevap vermeseniz de olur.  saygılarımla........
  • Mehmet Akif SancaktarMehmet Akif Sancaktar Gönderiler: 1323. Derece
    Değerli kardeşler, ve sevgili Ahmet Yozgat hocam ve de düşünebilme üzerine fikir üreten arkadaşlara muhabbet dolusu selam olsun şanlıurfa siverek turna köyünden. Okulumuz idareciligi verilmesiyle eylül itibariyle yoğun bir süreci başlatmış olduk. Bu sebeple fikirlerinizden istifade edemeyerek konulardan uzak kaldığım her gün birşeylerin eksik yaşandığı tarafıyla telafi edecek fırsatlar bulmaya çalışıyorum. Mazeretimi belirteyim de konuya bir kaç cümleyle girmiş olalım. Yahudiler.... Yeni bir "olmasaydın olmazdık" tapinaginin rituelleriyle bakmaya çalışınca, yahudilerin saldırganlık hırs kin intikam sinirsizliklarinin insanlığa savunma sanayi ve silah teknolojisi ve de ekonomik stratejiler gibi temel konulardaki katkılarını biz yeni anlamış ve ihtimaller konuşmaya başlamışsak yahudilerin gizliliğini bir ölçüde daha anlamış sayılırız. Kaos planlarıyla 1 dolarına bahse giren yahudilerin piyonları olmasın insanlar. Bu işi bi netleştirelim artık. Uzaya göndermek fikri iyi bir çıkış noktası olmuş. Tebrik ediyorum. Zira bir süre uzayda kalsinlar da bi düşünelim neler oluyor. Ooof yeni bir felaket. Sistem kilitlenir. İşin uzmanı olmayan kişiler birkaç adım sonrasında tıkanıp kalır. Sorun olurmu olur. Hmm çözülemez mi. Elbette çözülür. Hem çözüldüğünde öyle sağlam bir düzen kurulur ki. O saatten sonra uzaydakiler geri gelse de bozamaz. En azından birkaç asır kandıramaz nesillerimizi. Kİsa bir sonuç olarak uzaya göndermek mümkün değil ama bize öyle bir şey lazım dedikçe güzelleşecek fikirleri hasretle bekliyorum. Esselam aleyküm
    Teşekkür edenler (3)hakimbeyaz KağanDemir AhmetYozgat
  • Ferhat KaymanFerhat Kayman Gönderiler: 892. Derece
    Aralık 2016 düzenlendi
        Ağbi dediğin gibi dünyaya bir faydaları olmasa özellikle o malum 2 Aile çoktan diğer halklar tarafından kafasına kese kağıdı geçirilip teker teker katledilirlerdi. Belkide YAHUDİ dediğimiz şey sadece zorunluluk/ihtiyaçtan doğan bir hadisedir. Eğer gerçekten algıladığım gibi ise onların ailelerin üzerinden bu kötü şöhreti atmak ve suya sabuna dokunmadan dünyadaki diğer birçok halk gibi yaşayıp gitmek istemek hakları olabilir. Ama bu birşeyi değiştirmez lanet onları tanımladığımız bu hal ile devam etmeye mahkumdur. Bayrağı taşıyan insanlar, kullandıkları lakaplar sürekli değişebilir ama ortak bir amaç uğruna yapılan işler MUTLAK bir DİSİPLİN gerektirmektedir. Dediğiniz örnek çok fazla çoğaltılabilir ağabey bahsettiğiniz olay tam olarak PARALEL EVRENLER TEORİSİ ile çakışmaktadır. Mesela Azeriler Şia değilde Sünni bir yapıya büründürülselerdi! Kültürleri hangi tarzda bir yapıya bürünürdü. Veya Gürcistan gibi şahane bir müziği-gastronomisi-aile bağları vss. Yani kısaca kültür dediğimiz şey bizleri biz yapan atalarımızdan öğrendiğimiz gelenek göreneklerin bir tamlaması ise. Yarın o mevkide bir Elmas Madeninin varlığı keşfedilmesi orada yaşayan insanların hayatını ne derece değiştirirdi? Türkiyeye Android telefonlar hiç sokulmamış olsa idi şuan nasıl bir Türkiye'den söz edebilirdik? Bir yazımda değişimin kaçınılmaz olduğundan bahsetmiştim buna bir kısım şuursuz gericilik olarak lanse etmeye çalışsa da önemli olan Geçmişimizi mümkün olduğunca muhafaza ve müdafaa etmektir. Kültür dediğin şey sadece bayramlarda bir araya gelmek kadar basit bir olaya indirgenemeyecek kadar mühim bir tablodur.

Tahmin ettİğim birşey de hiç kuşkusuz iklim şartlarının toplumların yaşam tarzlarına/kültürlerine olan etkilerinin önemi. Ve beni etrafımdakilerle tanıman gerekir sözünden de anlayacağımız üzere Ulus Devlet veya Milletlerin yakın çevrelerinde konuşlandırılan komşuları ile birbirleri arasındaki etkileşim gerçekleşmesi yapılan kültür alışverişleridir.     Birde kültür yoksunu toplumlar bunlar o AZINLIKLAR diye nitelendirdiğimiz yardıma muhtaç kendi içlerine düştükleri araftan kurtaracak bir el bekleyen halklardır. En basit ölçekte metroda yaşlı insanlara yer vermemek gibi bir durumdan. İnsanın diğer bir canlıya olan saygısı ölçülebilmektedir. Rusların dişilere sadece 'bacayna' gözü ile baktıkları hiçbirimiz tarafından sır değildir, alkolik ve özellikle kafkasyadaki halklara sorulsa etraflarında istenmeyen bir insan tipolojisidirler. Derin Almanya'nın içlerine sızdığı Rusların Geçmişte bilimsel-felsefi düşüncelerden yoksun olduklarından bölgede müslümanları katliamlara tabi tuttuğunu bilmekteyiz..(Şunu da belirtmekte fayda var sanırım o İÇİ BOŞ inanç bugün medeniyete büyük katkılar sağlayan bilimsel gelişmelere olanak sağlamıştır bilmem anlatabildimmi) Onlardaki bu kültürel yozlaşmanın müsebbibi olarak İÇİ BOŞ ve ahlaki açıdan hiçbir getirisi olmayan bir din olan hristiyanlık gösterilmektedir. Slavların aslında sıcak denizlere inme çabalarının ardındaki en büyük neden bence şudur. Sonraki jenerasyonlarının geleceğini garantiye alma konusundaki düşünceye binaen SICAK KANLI İNSANLARIN olduğu coğrafyalara PanSlavist Gen Havuzunun bir miktarını taşımaları gerektiğine dair yapmaları gerekeni yaptıklarını düşündürten içgüdüsel bir vakaa olarak görülebilir. Belki daha sonra antikora ulaşan topluluğun bir kısmı geldiği kaynağa geri döndürülebilir ve halkının geri kalan kısmını pozitif yönde etkileyebilecek bir etkileşim içine girmeleri için göz önünde bulunup diğerlerine örnek olabilecek konumlara getirilebilirler.                                                    
         Toplum iç dinamikleri ile oynayarak Mühendislik Yapmak zordur. Farklı mozaiğe sahip, çok kültürlü milletler meydana getirme meselesidir. Dünyada bunun tek örneği sanırım ABD'dir. Elbette kapitalizmin onlara dayattığı üzere insanlığa verimli katkılar sunan bir toplum olsalar da Üzüm üzüme baka baka kararır düşüncesinden ve metropollerde yanında götürdüğün cevherleri yaşatamayıp kendi içinde çökmekte olan bir millet olduklarını söyleyebiliriz. 

Birde ırksal manada köşeye sıkışmış ekonomi ve toprak bakımından genişleme imkanı bulunmayan unutulup gitmekte olan halklar vardır ki! Bu üstadın söylediği üzere nüfusun yeteri kadar olması sebebi ile devşirilmeye müsait halkların başına o azınlıkların getirtilmesidir. Twit makalede 2 Rusya söyleminizden onların siyasi içindeki dualist yapıyı kastettiğinizi bilsemde gerçek manada dünyanın 2. bir Rusya'ya ihtiyacı vardır. Tahminen söylüyorum  son çalkantılar-zika mevzusu gibi önlemler bana BREZİLYA' olabileceğini düşündürtüyor. 200 Milyon nüfusu ile futbol ve kalça sallamaktan ibaret bu halkın dünyanın diğer ucunda sıkışmış önemli bir kültürel mirasa sahip olan küçücük bir azınlığın onların başına getirtilerek bir bölümü dönüştürülebilir.  Çin kaç parçaya bölünecek? Dünya halkları gelecekte her insanın hacca veya turistik ziyarete bulunacağı nasıl bir ORTADOĞU görmek istiyorlar? Nasıl bir siyaset tarzı ile yönetilecekler? 10 Milyon Japon veya Fransızı güneyimizde özerk bir bölge versek etrafındaki halklar bundan nasıl etkilenir?                 YARINA NASIL BİR DÜNYA BIRAKMAK İSTİYORSUNUZ !!!!                                                               51. Bölge'de ne var biliyor musunuz? Uzaylılar varsa bile buraya kadar uzanıp bizleri bulmaları çooook düşük bir olasılıktır. Bence orada zamanın ilerisinde bizlerin yaşamını çok yönlü etkileyebilecek ileri teknoloji projeler ve bilimsel çalışmalar olduğunu düşünüyorum. Sallıyorum insanları geçici olarak Görünmezlik kılabilen bir madde icat etseydiniz muhtemelen ya sizi korumaya alıp susturulduğunuz dan emin olurlardı karşı gelip kamuoyuna açıklayacağım derseniz ortadan kaldırılıp yok olmanız içten bile değildir. Beylee önemli buluşlar yoğun istişareler, tartışmalar yapılmadan insanların kullanımına sunulmaz yerine numunesini kimsenin ulaşamayacağı gizli bir tesiste muhafaza edersiniz ki ne olur ne olmaz bir gün lazım olabilir. Diye..
        Selam ve Dua ile                                            
    Teşekkür edenler (3)hakimbeyaz AhmetYozgat KağanDemir
      Her Şeyin Doğrusunu ALİYM OLAN ALLAH(c.c) BİLİR!
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .