DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

13. Kabile ve Gizemli Asa

Ferhat KaymanFerhat Kayman Gönderiler: 89
Aralık 2016 düzenlendi Kategori Kitap
      Konu derin ve önemlidir, beğensek beğenmesekte günümüze dek! Uzanan binlerce yıllık bir hükümden bahsediliyor. Önceki yazımı biraz daha açmak ve devam etmek istiyorum. Lanet derken her 2 tarafında oluşturduğu LÜM-Düşünce Kuruluşları yani yönetimde karar alma kademesindeki tepedeki %1’lik elit kesimi kasdettim. Yoksa Musevi olarak doğan veya hangi kabile veya ırka mensup oldukları gözetmeksizin o mukim ve zararsız işlerle uğraşan kesimle hiçbir sıkıntımız olamaz. Benim ezoterik, ahlaki görüşlerim bu yöndedir. Bizdeki Antisemitizm Binyıllardır Yanlış Kararlar verip masum insanlara uygulanan işkenceler ve soykırımların müsebbibi insanlar olduğu bilinmelidir. Lanet bu insanların yakasını bütün Alemlerde bırakmasın ki ŞİMDİLİK ellerinde tuttukları asanın ne denli tehlikeli olduğunun farkına varıp dikkatli kararlar alsınlar. Diğer yandan şuan bile güneyimizde yaşanan acıların, dünyanın diğer ucunda yaşanan adaletsizliklerin sorumlusu olarak Yükümlülüklerini Yerine Getirmeyen Bizlerin sebep olduğunu düşünmektense, güç zehirlenmesi yaşayan mantarcı gençlere YÜKLEMEMİZ gayet anlaşılabilir bir durum olmalıdır. Simya tekniğinden anladığım kadarı ile onlarda bu günah yumağını uydurdukları sahte bir altın buzağaya yükleyip yakıyorlar. Gözümün önünde mitlerde geçen boğa heykelinin içinde yakılan insan figürleri geldi neyse. Önemli musaoğullarının altın(Dolar)a olan düşkünlüğü ve nefislerine yenik düşmeleridir. Onların dünya ticaretinde bu denli güçlü olmalarının altındaki bu genetik rahatsızlıktır diye düşünüyorum. Sonucunda da dünyaya yaydıkları faiz denen illetin bir yansıması olarak gelir adaletsizliğindeki uçurumun her geçen gün artması ile düzensiz göç dalgaları yaşanmakta, ürettikleri fitne tohumları ile zamanında birilerinin yavrusu olan Ümran Bebeklerin ellerine silahlar vererek birbirine kırdırttıkları için madalya filan beklemesinler!

Gel gelelim bizim ahaliye söylenen güzel bir söz vardı yukarıda ASAYI ALMAYA HAZIR OLMAK! Sır burada işte abi halklar elbette kendi geleceklerini tayin etme hakları vardır. Ama gerekli göründüğü yerde birilerinin bütün dünyayı analiz edebilmeli ve  müdahalelerde bulunulmalıdır. Yola sapasağlam devam etmek için elzem kural budur. Ben bütün olasılıkların hesaplanmaya çalışıldığı bir komutan aklıyla düşünürsem hiçbir çıkar yol kalmadığı 1000 Askerinizin Hayatını Kurtarabilmek ümidi ile 100 tanesini feda edebilirmisiniz? Sorusuna mecburen her yönetici Çoğunluğun İyiliği için evet demek zorunda kalacaktır. Bu elbette çıkar-ırk-din-dil ayrımı gözetmeksizin asayı taşıyama heveslenen insancıkların baş köşeye asması gereken bir tablet olarak kalması ve yüklenilmesi gereken zorunlu bir misyondur. Şimdi binyıllardır hüküm süren bu azınlık inşaatı her daim devam edilerek özenle inşa edilmesi gereken medeniyetin temelinin sağlamlığını gözden geçirmek zorundalardır. Ve sorarım yönetimi beğenmeyen bizim cenaha dünya üzerinde şuan 192 Bayrak dalgalanmaktadır bu sayıyı en az 300’e çıkartabilir ve her birine ayrı ayrı ama birbirleri ile bağlantılı evlatlarına anlatacakları destansı hikayeler, zaferler dolu bir tarih verebilirmisiniz? ASA gücü simgeler mutlak güç yalnızca yüce Rabbimize aittir. Lakin değdiği yere bereket, huzur, adalet dağıtan sonsuzluk iksirinin bulunduğu o asanın Kurt Başlı sapından çekildiğinde bir kılıç çıkıvermektedir. Yön duygusunu kaybeden bireylerde bu kılıçın akıttığı kanlar ellerine bulaşır. Gözleri ak renge bürünerek, Dişleri şaraptan kızıla boyanır ve gerçekte bir vampir olduğunu bütün gözler görür. Kıralın çıplak değil aynı zamanda şeytanın uşağı olduğunu bir kez daha cümlealem görmüştür. Halk bu durumdan önce irkilip dağılan tesbih taneleri ve çil yavrusu gibi birbirlerinden kopsalarda, kısa bir zaman sonra toplanıp azgın şeytanı taşlamaya başlar beynini oracıkta dağıtıverirler. Aynı tankların üzerine çıktıkları Dünyayı huzur ve barış getireceğini söyleyen bir kahraman iblisin üzerinde tepinip asayı elinden alıverirler. Ama umulmadık bir şey olur o bir süre önce etrafına yıldırımlar savuran, ölüm kusan o kadim emanet bir anda küçük bir altın yüzüğe bürünüverir. Buna anlam veremeyen kahramanımız alkışların, tezahüratların arasında bir süre oyalandıktan sonra onların arasından sıyrılır ve banliyölerde bulunan evine ulaşmak için hızlı adımlar atarak yola koyulur. Her zaman önünden geçtiği kobilerin önünden selam vererek geçer ve Ferhatpaşa caddesine ulaştığında öksürerek kaldırımda ilerleyen arada duvara yaslanarak destek alan daha önce rastlamadığı aksakallı, nur yüzlü bir ihtiyara rastlar. Kahramanımız ona yaklaşır emmi hayırdır yardım edebileceğim bir şey varmı? Der; İhtiyar teşekkür edip az ötede bulunan ahşap evi işaret ederek. Oraya kadar koluna girmesinin kafi olduğunu söyler! Evin önüne geldiklerinde yılların verdiği yorgunlukla ihtiyarın yüzü gibi çiziklerle dolu, üzerinde gelip geçen birçok insanın imzalarının bulunduğu çift kişilik oturağa yerleşirler. Kısa bir sessizlikten sonra ayazın etkisiyle soluklanan bilge adamın dudaklarından süzülen yoğun size sisin onda bıraktığı esrarengiz etkiyle hipnotize olmuş gibi ona bakakalan kısa bir müddet önce atlattığı şokun hala etkisinde olan kahramanımız garip fotörü olan bu adama son 2 saate başından geçen inanılmaz hikayeyi anlatmaya başlar. Bilge adam cebinden çıkardığı tütün tabakasından bir tutan tütün çıkarıp bunu hamlede, zarif bir şekilde tek seferde yuvarladığı mereti azına götürür. Ardından derin bir nefes çekerek; Yeğenn başına çok ciddi bir bela almışsın o yüzük sadece ateşin ortaya çıkarabildiği kadim bir idoldür. 

Onun sırrına varmak istersen sana önerim evine ulaşınca kuzinenin içine atıp bir süre beklet çıkardığında yapman gerekenler sırayla üzerinde belirginleşmeye başlayacaktır.

Yok edilemez bu yüzüğü tekrar asa haline getirebilmek için onun amacını tam olarak idrak edebilmek önemlidir. O yüzüğün sırrına vakıf olabilmek için nice canlar yitip gitmiş hiçbiri kontrolü elinde tutamamıştır. Çünkü onu taşıyan kimseleri özünden saptırarak, zamanla dönüşüme uğratır kendine esir eder. Sana önerim onu bana vermen ve ardına dönüp bakmadan gitmen olacaktır karar senin! Kahramanımız şaşkın vaziyette hakkıyla kazandığına inandığı bu gizemli yüzüğe dikkatlice bakar, ardından verdiğin bilgiler için çok sağol ama şansımı denemek istiyorum. Söylediklerin işe yaramazsa bir kuyumcuya götürüp bozdururum der. Ve sohbet ettiği bu esrarengiz adama gecikmişliğin verdiği sıkıntı ile adını sorar. İhtiyar şapkasını hafif yukarı kaldırır ver gülümseyerek gandalf olduğunu  tanışmaktan memnun olduğunu söyler. Sohbet için tekrar teşekkür eden kahramanımız hızlı adımlarla yüzüğün gerçekten ona ne gibi mucizeler göstereceğine dair merak dolu düşüncelerle evinin yolunu tutar.

Abi Musevi yazısı yine yoldan çıktı bende buraya attım bi ara devam ederim inşallah :smile: 

Her Şeyin Doğrusunu ALİYM OLAN ALLAH(c.c) BİLİR!
Teşekkür edenler (1)AhmetYozgat

Yorumlar

• Ferhat KaymanFerhat Kayman Gönderiler: 89
    Aralık 2016 düzenlendi
         http://www.dshaber.com/haber/1330/pelin-cift-ile-gundem-otesinde-tarot-kartlari-uzerinden-sifreli-mesajlar-konusulacak.html

Nasıl becermişsem yazılar İngiltereden-İsraile kadar duyulmaya başlamış eee tabi Fetöcülerin Kol gezdiği güzelim ülkemizde istihbaratçı ajanlarında bu siteye göz attıkları bir gizem değildir herhalde. Zaman darlığından 10 dakikada yazdığım yazı yüzünden 1 gün boyunca linç edildim. Sadece takip ettiğim birkaç mecrada gazetelere bakamadım bile. Lanet konusunda ben büyücü filan değilim elbette tövbe ettim gitti. Hedef belliydi Balkan-kafkasya-afrika-endülüs- Aborjinler(Barış çubuğu tüttürüp DAĞ’la AĞAÇ’la konuşan Kızılderililer bırak konuşsun halk neler söyleyecek o Allah’ın nakış nakış işlediği güzellikler) Katliamlar yapan zihniyetlerdi. Geçmişe tarih kitaplarını değiştirmek dışında bir şey yapamıyoruz. Ama elbette insanlığın öldüğü güneyimizdeki bütün acılara hepimiz suç ortağıyız. Konuyu peşinden 3 Milyar insanın yürüyüp saygı duyduğu Cumhurbaşkanımıza saldırmak için kullanan fetöcü zihniyeti kınıyorum. Ben bir mecrada dünyanın tepesinde oturan ümran bebek paylaşmıştım. Keşke o yönetse filan diye bişeyler ekledim. Yukarıda görünen kartta ise Saferad olduğunu düşündüğüm Trump ve Asayı yerleştirmişler. Konu biraz böyle şekillenmiş Ezoterik bir konuya açıklık getirmeye ve dünyayı yöneten kirli Üst Aklın zihninden olaya nasıl bakıldığını anlamaya çalışmıştım. Düşmanınızı tanıyamazsanız maalesef hamlelerini tahmin edemez, ne zaman 2. olduğunuzu anlayamaz ve asla 1.lik koltuğuna oturamazsınız. Komutan filan değilim ben ahali misafirhanedeydim bir sürede yazılarımı okumaya tenezzül eden kitlenin zihninize misafir oldum!! 1000 Asker meselesi Sadece içerden ve dışarıdan maruz kaldığımız ateş çemberini biraz hafifletmek kukla teröristleri kullanan insanlara ülkemiz ve bizlerin asla eğilmemesi için yollarımızı gözetleyen mazlumlar için kurtlar sofrasındaki masada her daim savaşmaya hazır olduğumuzu bilmeleri için bilmeleri için sarf edilmiş bir sözdür. Yer kalmadı doğru Ne yüreklerimize daha fazla sığdıracağımız acılar için nede her kese nasip olmayan Mübarek Şehitlik makamı için defin yerimiz. İyi bir komutan asla askerlerini o duruma düşürmemelidir. Lakin dost bildiklerinizin arkanızdan hançerlediği kahpe dünyada her zaman açılacak yeni bir yara için yer vardır. Şu da bilinmelidir ki kaptan her zaman gemisi ile birlikte batar. Eleştiri adı altında yapılan hakaret ve imaların bilerekse tetikçilerini başta olmak üzere, azmettiricilere hakkımı helal etmiyorum. Sayfalar dolusu destansı küfürler yazabilirdim ama üstadın mekanını artık daha fazla kirletmek istemiyorum.

En fazla kırılıp uyuz olduğum ise elbette özel hayatın amuga koyulduğu- insanların barkodlanmaya çalışıldığı bu saçma zaman diliminde yazdığım yazıların bir kısmına muhalif mutasyona uğramış ucube müsvettelerin onlar kendini iyi biliyor nokta atışı yapıp hedef göstermeyeceğim. Bana ayar verip, cezalandırmaya çalışan tenya kılıklı ansı belli bbsı 50 orul orul o çocukları çıktığınız lağım deliğine geri dönün.

Giderayak Avustralya yeni keşfedilmiş bir ada(İnsan yaşamına uygun yeni bir gezegen)) olsa bütün putlarınızı  orayadamı götüreceksiniz diye bi şaplak atmış olayım.

Kaçmıyorum dişliler arasındaki eski yerime geri dönüyorum sadece Astalavista..

Teşekkür edenler (1)AhmetYozgat
    nah.jpg 76.8K
      Her Şeyin Doğrusunu ALİYM OLAN ALLAH(c.c) BİLİR!
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .