DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

SrdrTpz: KADİM BİLGİ-İSRAEL ŞİFRESİ-KABALA-METAFİZİK İSRİHBARAT

SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
Ocak 2017 düzenlendi Kategori Dünya Tarihi
Eklenti: Metafizik istihbarat adına bir röportaj... Kadim bilgiye bakış açıları...(İsrailoğulları)

İSRAİL'İN ŞİFRESİ -

SPOT 1 :
Türkiye'ye yıllarca sokulmuş "ABRA KADABRA" dediğimiz bir söz var. Onun aslı ''SHABRİRİ''yani ''KÖR'' manasında İbranice bir sözdür. Bunun aslı huni şeklinde bir büyüye dayanır! Gizlenen Talmud Yasaları  ''Şeytan'ın Muskası" kitaplarımızla bunları ortaya çıkardık; 
SHABRİRİ 
 HABRİRİ 
  ABRİRİ 
     RİRİ 
     RİR 
     Rİ 

Sonu ''Rİ'' ile biter ve İsrailoğulları için dünya hakimiyetine çalışan şeytanın adıdır bu. Ve bu şeytanın ismi ve teleffuz edildiğinde ortaya çıkacak güçleri bizlere yıllarca ''RE'' yüzüğünün faydaları kampanyalarıyla daha doğrusu kumpaslarıyla sokuldu.
«13

Yorumlar

 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  SPOT 2:
  Emekli Kurmay Albay Abdülvahit Erdoğan Bey 1968 yılında , ''BÜYÜK TÜRKİYE STRATEJİSİ'' kitabında ISRAEL devletinde kriptolanan harfleri 28 numaralı sayfada şöyle deşifre etmiş: 
  I- I; Irak 
  II- S- Suriye 
  III- R – Royaum de Jordan (Ürdün Krallığı) 
  IV- A: Arabia (Suudi Arabistan)
  V- E – Egypt (Mısır) , 
  VI- L- Liban (Lübnan) dır. 

  İşte bu savaş ISRAEL isminde kriptolandığı gibi Irakla başladı, sonra ''YAKIN DOĞU DEVLETLERİ'' adı altında birleştirecek aşamaya kadar sürecek!.. Bunun son durağı ve nihai vuruş Güneydoğu üzerinden TÜRKİYE' mize olacak.
  Teşekkür edenler (2)sirkainati ARS
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  SPOT 3:
  İsrail oğulları da dünyaya egemen olmak için kökü ilahi kaynaklı olan "P 3" modeli adında 3’lü bir sistem geliştirdiler. Bu da ekonomi, teknoloji ve siyasi güç demektir. Tüm bu gizli ve örtülü harp modelleriyle gerçekleştirdikleri eylemler önümüzdeki günlerde bize 3 cephe gösterecek. Biri ''Hatay Amik Ovası'', diğeri '' Şam'' ve ''Kudüs'teki Hermecuddun/Armagedon ''. Bir Kızılderili sözü vardır: ''Ormanda ne olup bittiğini anlamak istiyorsan ''BÜYÜK AYI''nın izlerini takip et''
  Teşekkür edenler (3)sirkainati ARS BiKarınca
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  SPOT 4:
  İsrail ve stratejilerini yakın plan takip ettiğinizde dünyayı ve gidişatını önceden anlarsınız. Tevrat'ta Samuel bölümünde ''Birikmiş Milletler' yanına alacaksın denir ve diğer pasajlarda, ''Keldaniler diyarını (Irak'ı)gökten yağan ateşlerle tarumar edeceksin, bozacaksın'' şeklinde ifadeler kullanılır. Bunları bir" Komplo Teorisi" olarak söyleyip kapatmaya çalışıyorlar ama kendi hayatları bir tüm dünya halklarını felakete sürükleyen nasyonalist bir komplo teorisi. Yeryüzünün gerçek tarihi baştan yazılacaktır ve beklenen ‘Altın Çağı’ Allah bu millete nasip edecektir.
  Teşekkür edenler (3)sirkainati ARS BiKarınca
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  SPOT 5:
  Özellikle Hanefi ve Bahaizm çatışmasına dikkat edilmesi lazım. Bunlar, İslam topraklarına Siyonist hizmetlerin İsrail adına sokulmasıdır. Bunlarla insanları tahrik edecekler. Suudi Arabistan rejimindeki Bahaizm'le(İngilizlerin yerleştirdiği bir inanç) Sunni İslam arasında çatışma başlatıyorlar. Hatta bunun içinde Cennetten gelen ''Hacer el- Esvet'' taşının çalınması bile var. İnsanlığın sonuna doğru fiziki ve metafiziki kuvvetler olarak cinler yeryüzüne inecek ve insanlarla yaşayacaklar. Mesela, Zülkarneyn'in seddinin göklerde olduğu şeklinde rivayetler vardır. O aşamaya gelince de kıyamet saatini bekleyin artık. Şu an 06. 06. 2006 tarihiyle birlikte İsrail oğullarının sözde ''altın nesli'' start aldı. Dünya, Kudüs dağlarındaki 3 Rabbi dedikleri haham tarafından sürekli trans halinde aldıkları istihbaratı küresel sermayeye aktaran güçlerle yönlendiriliyor..
  Teşekkür edenler (3)sirkainati ARS BiKarınca
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  1-Türkiye sadece Ortadoğu değil, Kafkasya, Balkanlar, bütün dünya için bir strateji merkezidir. Bu tarz ehemmiyete sahip bölgeler için uluslararası stratejide Hinterland yani "Kalp Sahası" terimi kullanılıyor. Türkiye sadece fiziki manada değil, metafizik anlamda da bu özel konumdadır. Dünyada en önemli merkez zahiri anlamda Mekke'dir. Dünyanın bundan sonra devam edecek tarihi dilimi içerisinde yükselen İslam âleminin merkezi Türkiye ve özellikle İstanbul olacaktır. Bunu İsrail oğulları çok iyi bilirler.
  Teşekkür edenler (3)sirkainati ARS BiKarınca
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  2- Şunu lütfen hatırlatalım; "Bizim karşınızda devamlı şeytanla transa geçmiş metafizik istihbarata dayalı bir güç var" . Uluslararası stratejileri doğru değerlendirmek için mutlaka psiko-sosyal ve tarihi açıdan da dini bilgileri dosdoğru kullanmak gerekiyor. Siz, dini sadece namaz ve oruç olarak yani bir ritüeller zinciri kabul ederseniz burada onların istediği güdüklüğe düşmüş olursunuz. Onlar Tevrat'ı, yani Muharref (tahrif edilmiş, değiştirilmiş) Tevrat'ı çağlar ötesi bir strateji kitabı olarak kullanıyorlar. Bunların içinde Kabbala'da var. Ayrıca Muharref Tevrat'ıdeğişik açılardan sistematik olarak yorumlayan 13 tane daha kitap var. Sizin karşınızda şeytanla devamlı transa geçmiş, onunla bilgilenmiş, onunla yaşamış ve onun verdiği stratejileri uygulayan bir güç var. Sizin de bunun karşısında strateji uygulayabilmeniz için muhakkak "Kâinatın Sahibi"nin kudretlerini yanınıza almanız lazım.

  3- Dünyaya yön veren İsrail oğullarını tanımamız lazım. İbranicede İsrailoğlu; "Tanrıyı yenen, Tanrıyla güreşen" anlamına gelir. Bunların inançlarında mitoloji vardır. Gerçek Tevrat yakıldığında Üzeyir (a s) çok ağlamıştır. Ben şimdi insanlara Allah'ı neyle anlatacağım diye. Ertesi gün bir adam kendisini karşıladı.. " Sen Tevrat'ı görmek istiyor musun?. Öyleyse temizlen ve oruca niyet et" dedi. Buluştuklarında kendisine bir tas su içirdi. Üzeyir( a s) o suyu içince Tevrat'ı hatırladı ve sonra o adam onu bir yere getirdi. Tevrat'ın yakılmadığını gömüldüğünü gösterdi. Hatırladığı her şeyin Tevrat'la uyuşması da hayret vericiydi. O zaman gerçek Tevrat saklandı yeryüzünde gömüldü. Gerçek İncil de yeryüzünde saklanıyor. Hatta gerçek incilin başı " Bismila – Rahmana- Rahima'' diye başlar. Bugün elinizde ki bu gayri rahmani bu strateji kitabını insanlar bir din kitabı olarak görüyorlar. Aklın eşya üzerine yaptığı yorumuna felsefe denir. Aklın erişemediği yerde devreye külli irade girer buna da" Din" denir. Kuran'da onlarca peygamber kıssası anlatılıyor. Bu peygamber kıssaları ile dünyada bir strateji belirlemeniz isteniyor. İsrail oğulları Muharref Tevrat'ı getirerek Talmud'u yani Tevrat'ın yorumu ile bütün dünyayı zihni bir programlamaya giriyorlar. Bu 2000 yıllık bir süreçtir. Dünya kara büyü ile ilgili her türlü büyünün etkisindedir. Toplumlar hipnozlu ve formatlıdır. Her ülkenin genetik şifresine ve zaaflarına göre teknolojik unsurlar kullanılarak bu büyü yapılıyor.
  Teşekkür edenler (2)sirkainati ARS
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  4-Dünyanın bu güne kadar iki iyi, iki kötü 4 hâkimi oldu. Bunlardan Hz Zülkarneyn ve Hz.Süleyman iyi güçleri temsil eder. İkisi de İsrail oğullarının peygamberiydi. İki kötü ise Nemrud ve Bühtünnasr. Bunlarda negatif güçlerle dünya hâkimiyeti kurdular. İsrail oğullarını ''dinsizin hakkından imansız gelir'' misali Bühtünnasr yerle bir etti. Ve ondan sonra tekrar dünya hâkimiyeti kurmak için bir araya geldiler ama dağıldılar ve bedevi kavmi oldular ve 2006 yılında bu kavim zirveye vurdu ve dünyaya hükmedecek duruma geldiler. Bunun da en önemli ayağı metâfizik ve fiziki savaşlarının yaşandığı yer olan İstanbul'dur.


  Teşekkür edenler (3)sirkainati ARS BiKarınca
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  5-Her şeye hâkim olmak "P 3 "modeli hak dinde olan bir modeldir. Bunun anlamı; ''Görüyor, biliyor, duyuyor'' demektir. Bu özellikler Allah'ın özellikleridir: ''Varlık, hayat ve hikmet''.. İsrail oğulları da buna sahip egemen olmak için aynı "P 3" modeli adında 3 lü bir sistem geliştirdiler. Bu da ekonomi, teknoloji ve siyasi güç demektir. Tüm bu gizli ve örtülü harp modelleriyle gerçekleştirdikleri eylemler önümüzdeki günlerde bize 3 cephe gösterecek. Biri ''Hatay Amik ovası'', diğeri '' Şam'' ve ''Kudüs'teki Hermecuddun/Armegedon Tepesi''. Kur'an da İSRA suresi 4 ve 7 ayetler İsrail oğullarının yeryüzünden kaldırılacağından bahseder. Onların hepsi bunu biliyorlar. Onun için sinsi bir savaş içerisindeler. Bütün dünya bunu bilmiyor ama biz şu anda ''3. Dünya Savaşı'' içerisindeyiz. Afganistan, Irak, Suriye İran diyorlar ama İran köklü bir ülke. Buna cesaret edemeyecekler.
  Teşekkür edenler (3)sirkainati ARS BiKarınca
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  6- Bunlar "giz bilgileri" metafizik istihbarat dediğimiz kaynaklardan alınır. Mesela bu kaynaklar İsfahan'daki harekete dikkat diyorlar. İran'daki İsfahan'daki hareketin Türkiye'ye karşı provoke edilmemesine lütfen dikkat edelim. Bir Kızılderili sözü vardır, ''Ormanda ne olup bittiğini anlamak istiyorsan ''BÜYÜKAYI'' nın izlerini takip et''. Tıpkı bu sözdeki büyük ayı misali, İsrail ve stratejilerini yakın plan takip ettiğinizde dünyayı ve gidişatını önceden anlarsınız. Tevrat'ta Samuel bölümünde ''Birikmiş Milletler' yanına alacaksın denir, ve diğer pasajlarda , ''Keldaniler diyarını (Irak'ı)gökten yağan ateşlerle tarumar edeceksin, bozacaksın'' şeklinde ifadeler kullanılır. Bunları bir" Komplo Teorisi" olarak söyleyip kapatmaya çalışıyorlar ama kendi hayatları bir tüm dünya halklarını felakete sürükleyen nasyonalist bir komplo teorisi. Ve bu teorilerle insanlık adına yeryüzünün bayraktarlığını yapmış bu milletin insani kodlarıyla oynanıyor.
  Teşekkür edenler (3)sirkainati ARS BiKarınca
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  7- Lütfen bir büyüğünüzden rica edip alacağınız bir ''Gönül gözü gözlüğüyle'' sokaları gözlemleyiniz.Sokakta normal bir insan yok!.. Araba modelleri, villa sayıları, at-avrat sayılarıyla yarışıyor insanlar. Yeryüzünde hakikatleri bilenlerin sayısı çok azaldı lakin yeryüzünde bir kurtarıcı hareketi de başlıyor. Bakınız Allah , Hz İlyas'a peygamberlik görevini verdiğinde İlyas korkuyor "Ben zayıfım, garip bir çobanım hangi nüfuzla, hangi kuvvetlerle seni anlatacağım" dediğinde Allah," Korkma biz seni depremlerle, sellerle, tufanlarla destekleyeceğiz" buyuruyor. Şimdi önümüzdeki günlere mesaj almayı beklercesine dikkat edin. Maalesef yeryüzü büyük felaketlerle terbiye edilecek ve edilmeye başlandı bile... Gizlenen Talmut Yasalarında Ayasofya ve Patrikhane üzerine gizli oyunlar var. . Ayasofya bu plan içinde Vatikan gibi bir model olacak yani, DEVLET İÇİNDE DEVLET. Her türlü insan gizli kimliğini saklayıp buraya girecek ve karışamayacaksınız. Bazı kaynaklarda Juda Sofya ismi de kullanılır. Çünkü. " Aya" aziz demektir. Juda ise Judaizim Siyonizm, Yahudizm demektir. Hıristiyanlara da yar edilmeyecek, eğer kontr bir harakette bulunulmazsa Yahudi planlarının Avrasya, Balkanlar ve Ortadoğu yani Yeni Dünya'nın idari merkezi olacaktır.
  Teşekkür edenler (2)sirkainati ARS
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  8- Topkapı Sarayında ki kutsal emanetlerin bir takım Ali Cengiz oyunlarıyla İsrail'e, Salamon Mabedine getirilmesi bekleniyor. O zaman bir takım güçler zincirleme bağla yerini bulup reaksiyona girecek. Mesela Gizlenen Talmud Yasaları kitabımında da anlatıldığı gibi Türkiye'ye yıllarca sokulmuş bir "ABRAKADABRA" dediğimiz bir söz var. Onun aslı Şhabriri diye ''Kör'' manasında İbranice bir sözdür. Huni şeklinde bir büyüdür bu! Onlar Süleyman (a s) iftira ediyorlar. Süleyman'ın kuvvet ve kudreti Allahtan değil büyüdendi diyorlar. Bu dünyayı büyü ile yönettiğine göre bizde dünyayı böyle yönetebiliriz diyorlar. Bugün aynı Dünya Krallığı'nı kurmaya çalışıyorlar. Özellikle parasal olarak nasıl güçlü olduklarını biliyorsunuz. Dünya'da örgütledikler gayri milli Özel Harp Daire'lerinin organize şebekeleriyle orijinal sahte paranın yanında ''Mükerrer Para'' dahi basıyorlar. Yeryüzünün yer altı ve yerüstü tüm zenginlikleri gayri Yahudilerin ameleliğiyle bunlara akıtılıyor, Türkiye'de ki petrolü niye kullanamadığımız da bunun içinde...
  Teşekkür edenler (3)sirkainati ARS BiKarınca
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  9- Bu stratejinin merkezi Kız kulesidir. 2500 yıllık bir tarihi biliniyor. Kehf (mağara) suresinde Hz Hızır'la ilgili bölümde Hz Musa ile olan buluşmasından ve yol arkadaşlığı sırları anlatılır. Kızıl Deniz denmesine karşın aslı Kız kulesidir. Hz Hızır batın ilimde, Hz Musa ise zahiri ilimde bir derya idiler.Hz Hızır'ın yardımcısı kimdi?. .Hz Yuşa idi. Kabri nerede? Makam kabri de olsa Beykoz da. Bir kara bu insanlar "Bastı zaman, Tayy-i Mekân" ile zamanın içinde hareket etme kabiliyetin deler. Sadece bizim boyutumuzda değil hayatın diğer boyutlarında da yaşadıkları için zaman ve mekan onlara adeta dürülüyor. Yani manyetik bir alanda sörf yapar gibi hareket programları yüklenmiş kendilerine. Tıpkı sizin web sitenize girip tarihi bilgileri almanız ve sayfayı kapatp başka sayfaya geçmeniz gibi. Onlar ilahi yetkiyle zaman zaman tasavvur edip et ve kemik denen ağırlıktan sıyrılıp elektronik dalga boyutunda hareket edebiliyorlar. Tabii bu bir ilim. Bunu Tibet'te de yapıyorlar ama onların ki şeytani. Tıpkı atomu oluşturan negatif ve pozitif elektronlar gibi insanlık aleminde müthiş bir metafizik savaş var.
  Teşekkür edenler (3)sirkainati ARS BiKarınca
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  10- Birde şeytani rakamlar olarak adlandırılan 666 var. Buna bağlı olarak 06/06/2006 tarihinde doğan kutsiyetler dedikleri şahsiyetler...
  Bütün sayılar, rakamlar Allah'ındır. Lakin Allah izin vermişse kaderin hükmü ortaya çıksın diye bir takım şeyler sözde onların emrindeymiş gibi ruhsatlıdır. Şimdi bir bakın bakalım o tarihte doğan çocuklara ne yapıyorlar. Bunları dünyayı yönetecek çocuklar olarak teker teker seçiliyorlar. 6 yaşına geldiğinde Şabat'ta özel bir vaftizden geçirilecekler. Karakteristik özelliklerine göre eğitilecekler. Kana meyilli olanları suikastçı, ilme meraklı olanları fikir adamı stratejist, başarısız olanları ise sözde sanatçı, formula yarışçısı, aktrist veya artist falan ama yine isim olacaklar. Bu ülkenin biraz kalp gözü açılmış insanlara ihtiyaç var. Tarihin belirli devirlerine baktığınız zaman Lâdikli Ahmet Ağa diye birileri vardır..Bu eserleri yazmalarının arkasında mutlaka Hz Hızır'la görüşmeleri var.
  Teşekkür edenler (3)sirkainati ARS BiKarınca
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  11-Eskilerin İlmi huruf dedikleri bir harf ilmi vardır. İsrailliler'de bunu kullanıyor. İsimleri özel seçiyorlar ve harflerle sırları kriptoluyorlar. İsrail kelimesindeki harfler de birer şifredir. Bu şifrelemenin deşifrasyonunu Emekli Kurmay Albay Abdülvahit Erdoğan Bey daha doğduğum yıl 1968 yılında ,''BÜYÜK TÜRKİYE STRATEJİSİ'' kitabında 28 numaralı sayfada yapmış.Orjinaline sadık kalarak veriyorum: I- kelimesi Iraq, S-Suriye, R – Royaum de Jordan (Ürdün Krallığı), E – Egpt (Mısır) , L- Liban (Lübnan) dır. İşte bu savaş İSRAEL isminde kriptolandığı gibi Irakla başladı, sonra ''Yakın Doğu Devletleri'' adı altında birleştirecek aşamaya kadar sürecek!.. Bunun son durağı ve nihai vuruş Güneydoğu üzerinden TÜRKİYE' mize olacak.
  Teşekkür edenler (2)sirkainati ARS
 • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
  12- Lütfen dikkat ediniz Türkiye'de 1968 yılında bir eser yazılmış, " "Büyük Türkiye Stratejisi"Yazarı; merhum Kurmay Albay Abdülvahit Erdoğan. Merhum daha o tarihlerde Türkiye'yi idare edenlerin ve idare edecek olanların bu devleti çok iyi tanıması gerektiğinin üzerine ısrarla eğildi. Ve kitap şu dua ile başlar. YARABBİ Biz Türkleri ilminle zengin et,Güler yüz ve iyi huyla lütûflandır. Öfkelerimizi tutacak sabur Ve tahammülü üzerimizden eksik etme Sağlıkla güzelleştir. Memleketimizi mamur eyle Devletimizi ebediyete kadar hür ve müstakil olarak muhafaza eyle Bütün dünyaya hidayet nurunu saçma imkân ve fırsatını bizlerden esirgeme AMİN!.. Ve ne kadar acıdır ki bu kitapla birlikte hareket eden insanlar tek tek ortadan kaldırıldı. Kendisi de Sultanahmet'te bir araba çarpması sonucu ölüyor.. Burada mutlu olunacak şey bıraktığı Büyük Türkiye ile ilgili fikri harita da nakli ilimler dediğimiz yeryüzü ilimleri ile birlikte İlhami ilimler dediğimiz maneviyata dayalı bütün bilimlerin ve birimlerin planlanmış olması. Bu haritanın arkasında Türkiye'nin iktisadi yapılanmasından da bahsediliyor. Nüfus artışından da bahseder. Bu kadar ciddi bir plan yaptığım çalışmaların içerisinde kaldı mı diye üzülmüştüm. Bu planı hareket ettirdiğimi gören birileri bana bu kitabı mutlaka yazmamı söylediler. Ben acaba bu plan hala harekette mi diye koşuşturduğum da; birde öğrendim ki bu plan yürürlükteymiş. Ve Abdülvahit beyin fikir arkadaşları bu planı ciddiyetle yürütmeye devam ediyorlarmış. O harita önümüzdeki günlerde mutlaka gündeme gelecek. Ve biz bu konuda devletimin milli kadrolarıyla ve milletvekilleriyle birlikte bu stratejiyi tüm Türkiye'ye taşıyacağımıza Allah'ın izniyle inanıyoruz. İşte o ''görüyor, duyuyor, biliyor'' yani P 3'e dayalı planı dünya planları altındaki Türkiye'de hiçbir zaman yadsınamayacak şekilde planların olduğu bir gerçek. Yurt dışında yapılan analizlerde Anadolu insanının cihan-ı şumul genlerinin harekete geçtiği, bu genlerin tekrar dünya nizamı için harekete geçtiği biyolojik tıbbi bir veri olarak belirlenmiş. Çünkü insanların refleksleri tepkileri de takip ediliyor. Büyük Türkiye üzerinden bütün İslam âleminin Orta doğunun ve Balkanların bir çatı altında toplanacağı "İnanan İslam âlemi" diyelim bir büyük devlet gemisi ''NUH'UN GEMİSİ'' gibi yola çıkmış aslında.
  Teşekkür edenler (3)sirkainati ARS BiKarınca
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .