DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

Nazar çalışması

ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 2733. Derece
Esselamun aleykum ağabeyler aklıma bir şey geldi sizinle paylaşmak istedim.
Nazarın önemini bizim coğrafyamızda bilmeyen yoktuır. basit bir gazete ilanı ile işe başlayacak ve gözüne güvenen benim nazar'ım kuvvetli diyen ve bir sosyal sorumluluk projesine davet olacak şekilde ilan verilecek ve  gözünün tesiri yüksek en az  100 kişi koşullar açıklanarak seçilecek. Ardından taksim vb. bir yerde (haber kanallarının radarında olduğundan ) bu insanlar tek tip bir kıyafet ve askeri nizam sıraya geçirilecek. o sırada moderatör bir kişi o ana kadar kimsenin bilmediği Ahmet abinin de bilgisinden kesin emin olduğu ve insanlarda hayret uyandıracak vay denilebilecek bir konuyu insanlara dağıtacak.mesela reina saldırısını planlayan örgüt jsoc gibi.  . ve o insanlar bu bilgi sonrası bunların yapmış olduğu operasyonun kusursuzluğuna istinaden o yakıcı gözlerini işin içerisine sokacaklar,nazar değdirecekler ve bu  sadece bizim medyamızda diil tüm dünya medyasında haber haline getirilecek. Yandaş medya belki haber olarak geçmeyebilir. ancak böyle yahut buna benzer bir toplu hareket ilgi çekebilir.
Bununla hedeflenen asıl konu şu: insanların bilmediği ama bilmesi istediği önemli bir konu her hafta bu yolla aynı şeklinde ahmet hocanın arka planda kalarak başka birinin adıyla yada direk derin dünya ekibi olarak üstlenilecek. ve türkiye nazarında tüm dünyaya mesaj verilecek. reklam parasına ihtiyaç yok bu zaten ana haberlerde gazetelerde yerini alacak. ve her hafta farklılık göstererek tüm kesimlerden insanların dikkatini çekecek konularla devam edecek.
bir hafta sağlık , bir hafta güvenlik. bir hafta ekonomi, önemli olan devamlılık sağlamak insanların dikkatini ve takibini cezbetmek ve olursa popularitesini ve türkiyedeki devlet büyüklerininde dikkatini çekecek bir orgazisyona imza atmak olacak. bunlar benim sabahın en bereketli saatlerinde aklıma gelenler. tabiki burada yazma amacımız sizlerle paylaşıp fikri olgunlaştırmak yada olumsuzluklarını tartışıp çöpe atmak. fikirlerinizi merakla bekliyorum . selametle.

Yorumlar

• hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 2943. Derece
    Ocak 14 düzenlendi
    Sevgili İbrahim    ''  tabiki burada yazma amacımız sizlerle paylaşıp fikri olgunlaştırmak yada olumsuzluklarını tartışıp çöpe atmak. fikirlerinizi merakla bekliyorum ''

Cümlelerinden güç alarak  ve affına sığınarak diyorum ki  uygulanabilirliği olmadığı için hoş bir fikir değil. 

Yazılarını okuyor ve ziyadesiyle istifade ediyoruz.Yeni konular ve yeni yorumlarında buluşmak üzere. sağlıcakla kal.....
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 2733. Derece
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .