DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Ahmet Yozgat'a

2

Yorumlar

• ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 291
    kraliçenin tacının altında haç işareti var  hemen sonrasında yahudi yıldızı var acaba Ahmet hocanın anlatmaya çalıştığı birleşme bu olabilir mi? 
    Teşekkür edenler (1)AhmetYozgat
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 291
    Kafayı oluşturan arkadaşta mısır firavunlarına benziyor yüzünün inceliği ve gözleri
    Teşekkür edenler (2)GüneyKutbu AhmetYozgat
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 256
    her yere subliminali koymuşlar artık bizde subliminalden anlar olduk iyice :)
    subliminal nedir arkadaş ya söz dediğin biz Türk olacak. Ahmet ağabeyin de dediği gibi tek katmanlı düşünüyoruz biz yani delikanlıca bizim subliminalimiz de özümüzde tek sözdedir. 
  • DreamWorldDreamWorld Gönderiler: 8
    Nisan 9 düzenlendi
    @AhmetYozgat
    Sayın Ahmet Yozgat Beyefendi. Mehdi Konusu Dışında ki Tüm Sözlerinizin Altına İmzamı Atarım. 
    Neden Mehdi Konusunun Hurafe olduğunu düşünüyorsunuz ? Kuranda Gizli de Olsa Mehdiyetten söz edilir. 

Örneğin,Araf Suresi 181 /Nur Suresi 55 / ENBİYA SURESİ’NİN, 105. / ENAM SURESİ’NİN, 89 / NEML SURESİ’NİN, 62
    HUD SURESİ’NİN 8. BAKARA SURESİ’NİN 148. http://www.kurandamehdiyet.com/ ;
  • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
    Nisan 9 düzenlendi
    Ağabey yoğun bir gececi tayfası gözlemliyorum. Onlar içinde bir çalışma mı düşünsek? Üyelerin fikirleri ne olur acaba?
    Teşekkür edenler (2)nevres AhmetYozgat
    Bu arada yazarlık çalışmamız için kardeşlerimize arzumuzu da yenileyelim. 
    Sevgili derindünya ailesi, pek çoğumuz forum'a katılırken gerçek isimlerimizin dışında isimlerle üye olduk lakin gelinen noktada özellikle yazarlık çalışmamızda rahat işlem ve gereksinimler adına gerçek isimlerinizi kullanmanızı arzuluyoruz. Forumda direk olarak isim değiştirmeniz mümkün olmasa da giriş sayfasından yada profil ekranınızdaki ayarlar kısmından Facebook ve Twitter hesabından bağlan seçeneğini kullanarak giriş yaptığınızda o hesaplarınızda kullandığınız isimleriniz forum'a kaydedilecek ve bundan sonraki işlemlerinizde gerçek isimlerinizle katkıda bulunabileceksiniz... İlginiz için teşekkürler.
    Teşekkür edenler (2)nevres AhmetYozgat
    İsim kullanma konusunda fikrimi soracak olursanızsa eğer şahsen ben mahlas kullanmaktan yanayım.. biraz eski fikir gibi ama olsun gelişen teknolojide hayalim hep teksir kağıdının kokusu, gaz lambası hatta yerine göre mum ışığı, bir de divit kalem. Daha ne ister bu fakir? Eğer ki benden isim istiyorsanızsa sevgili serdar topuz bir ara kullanabileceğim bir mahlası burdan ya da özele mesaj olarak atarım. Maksat bilgiye ulasmaksa eğer isimler de fanidir. Selam ve dua ile
    Nisan 9 düzenlendi
    Bu benden çok Ahmet ağabeyin arzusudur. Zaten bu çalışmaları da onun adına yürütmekteyim. Biz isteğimizi dile getirdik elbette istediğiniz ismi kullanmakta özgürsünüz. 
    Ahmet ağabeyin sözü baş üstüne. Bu arada kiliselere saldırı olmuş mısır'da. Burdan derindunya ailesinin bir küçük damlası olarak kınıyorum bu saldırıyı. Bizim dinimiz hoşgörü dini hele inandıklarına ibadet eden suçsuz insanları vuranları daha bir kınıyorum.
  • kuzeylikuzeyli Gönderiler: 5
    Allah'ın selamı üzerinize olsun Ahmet Hocam...Ne zamandır yazacaktım fakat bir türlü olmadı. Ama kısa olarak bir temennim olacak. Sunularınız çok güzel oluyor . Mükemmel...Burayı yakalayıp takip eden kardeşlerimiz az değil. Bir video yayınlandıktan sonra daha ilk saatte 300 izlenmeye ulaşması bence sevindirici bir olay...Son zamanlarda ki uzun analizleriniz 35 dak . ile bir saate kadar yaklaşmıştı. Bunları haliyle zamana sığdırmak ve analizi bir an önce ifa etmek ve süre limitlerini aşmamak için seri okudunuz. Burada hiç sorun yok...Ancak inanır mısınız Ahmet Hocam ekranda sizleri görmemek vallahi eksiklik oluyor şahsım adıma...Bilmiyorum, benim gibi düşünen kaç kişi var...Fakat sizin için bu olayın zor olacağını tahmin edebiliyorum. Mesela o ekrana hazırlanmak, o gün akşamına bir an  önce videoyu yetiştirmek elbette zor olabilir. Ne bileyim işte böyle bir durum var.Geçenlerde yeniden gözüktünüz ve çok sevindim. Gündem gerçekten çok hızlı değişiyor. "Büyük" devletlerden birinin bir hamlesi oluyor , hemen ertesi gün birinden bir cevabı bekliyorsunuz. Bunlar elbette coğrafyada değişkenlerin konum değiştirmesi gibi hareketleri bir anda size getiriyor." Neyse !..." diyeyim... Sizlere duacı olalım. Allah böyle bir zamanda bizi hipnozlardan korusun , bize akıl ve irade nasip etsin...Bu akıl ve iradenin peşinde bir nesili beraberimizde getirsin.
    Tekrar selam ve dua ile...
    Ekrandan kasıt ulusal kanal mı yoksa videolarda ki yüz mü? Ben heralde ikincisini daha ağır basar gördüm yazıdan. Vallaha Ahmet ağabey keşke her gün kayıt yapıp atsa yüzünün gözükmesine gerek yok onu da şöyle haftada bir 15 dk lik kayıtta yapsa kafi. Ayrıca tüm forumdaşlara tavsiyemdir herkes facebook ta bir fake hesap açsın. Mesela bir şarkıcı seçip onun adına açsın sonra onun sayfasına girip arkadaş olarak bi 100 kişiyi ilk etapta eklesin sonra şöyle bir ay o şarkıcınin şarkılarını fotolarını vb paylaşsın sonra arkadaş sayısını artırsın daha sonrada Ahmet agabeyimizin videolarını paylaşsın. Hatta popüler haber kanallarının yorum kısmına youtube linklerini paylassinlar videoların. Burdan konuşması güzelde yapması inanın daha bi güzel. Sevgili kuzeyi Ahmet ağabeyin yüzündense söyledikleri ilk etapta madden tercihimdir. Selam ve dua ile 
    Bu arada Ahmet agabeyimizin burdan yayınladığı mektup formatındaki makalelerde tadından yenilmiyor desek yeridir heralde ki zira bizide alıştırdı sağolsun ağabey. İnşaAllah bu sürekli olurda biz fakirlerde yararlanırız.
  • Ramız_karaeski6445Ramız_karaeski6445 Gönderiler: 1
    Merhabalar burada başta ahmet Yozgat hocamız olmak üzere bu başarılı bilgilendirme amaçlı yapılmış tüm kuruluşların testekleyicilerine teşekkür ederim saygılar...
  • Abad_Yusuf_ArasAbad_Yusuf_Aras Gönderiler: 15
    Selamlar derindünya camiası. Az önce bir yerlere de not bıraktım buraya da aktarmak isterim. Ahmet Yozgat buradan okuyor sanırım. Çalışmalarınız bu vatan için ümit verici, emeği geçen ve burada bulunan insanlara ayrı ayrı teşekkür ederim. İlgi ile takipçiniz olacağım. Ahmet Yozgatın pek çok dostu olduğunu düşünüyorum, bilgi bakımından hazinesi geniş. Yolu açık olsun, tavsiyem peşini bırakmayın çünkü ben öyle yapacağım. Elimden geldiğince ve zaman buldukça buradayım, kitapları severim bazı durumlar gözüme çarptı çalışmalar yaparak sizlere sunacağım. Ayrıca duymadıklarınızdan size fısıldayacağım, Ahmet Yozgata direk nasıl ulaşabilirim? Ona da farklı şeyler aktarırız elbet, siz yolun yolcusu olun devlette millette hatta ümmette sizin yanınızda olacaktır. Yusuf Aras.
    Teşekkür edenler (4)ARS AhmetYozgat Azer BiKarınca
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .