DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Rüya..

gurkanmertguvengurkanmertguven Gönderiler: 76
Kategori Duyurular
Arkadaşlar Allah hayra çıkarsın ruyamda Ahmet abiyi gördüm bu ikinci görüşüm, birincisi çok önceydi.
Rüyamda Ahmet abi kitap çıkarıyodu.Siyah kapaklı bi kitap, ismi ise kurtların vedası yada ona benzer vadisi de olabilir   :)  Raflarda vitrinlerde bu kitaplar vardı.İmza günü gibi bir ortam vardı, birde bayan bir gazeteci vardı yabancı, Ahmet abiyle röportaj yapmış biri olarak gelmişti. Güzeldi :)  

"Cahil Ve Günahkar"       
Teşekkür edenler (3)esen AhmetYozgat AlpErTunga

Yorumlar

• Mehmet Akif SancaktarMehmet Akif Sancaktar Gönderiler: 140
    Allah kabul etsin. Hiçbişey anlamadım.  Hayrolur inşallah. ;)
    Teşekkür edenler (2)gurkanmertguven AlpErTunga
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 369
    Röportaj mı güzeldi. Gazetecimi güzeldi.  yoksa rüya mı güzeldi. Neyse sen güzel diyorsan güzeldir. Bende birşey anlamadım. :)
  • gurkanmertguvengurkanmertguven Gönderiler: 76
    Rüya güzeldi Abi :) bayanın yüzünü pek hatırlamıyoprum zati. Rüyadanda öte o atmosfer güzeldi insanların toplanması falan..

"Cahil Ve Günahkar"       
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 369
    Mart 20 düzenlendi
    Rüya diyorsun, bayanın yüzü diyorsun, atmosfer diyorsun hımmmm..   güzel....
    Abi rüyadaki atmosfer işte daha nası anlatim  :) 

"Cahil Ve Günahkar"       
  • AhmetYozgatAhmetYozgat Gönderiler: 288
    Sevgili Gürkan, gördüğün rüyanın gerçek olmasına katkı olması için "Kurtların Vedası" başlığıyla bir makale yazalım diyorum. Aslında bir roman da olur ama şu an vaktimiz yok.  O vakti bulursak, Nihal Atsız'ın ikilemesini de üçlemiş oluruz ve iyi de olur aslında.
    Madem başlığı rüya diye atmışsın... Bu gece gördüğüm bir rüyayı anlatayım. Bu Erdoğan'ı ilk görüşüm: Geniş bir tarlanın ortasında bir lenger pilav durmakta. Pirinç. Ama eskimiş... Bu nedenle benim içimden yemek gelmiyor ve yanından geçip kenardaki kulübeye yöneliyorum. O arada, Erdoğan'ın lengere yaklaştığını görür gibiyim. İçimden; "Yok canım! O, eskimişliği belli olan bu pilavı yemez..." geçiyor. Ama yanılıyorum. Pilavdan bi tabak almış olarak o da kulübeye giriyor. Orada başkaları da var. Ancak Erdoğan'ın girişiyle çeşitli biçimlerde kızlı erkekli gençler, (kızların aralarında pantolonlular da var) kulübeye akın ediyorlar. Herbirinin elinde pilav tabağı olduğunu görüyorum ve oldukça iştahlılar. Hayırdır inşallah diyerek uyandım. Doğrusu bir yorumum da olmadı. Sadece aklıma, seçilme yaşının 18 indirilmesi sonucunda, gençlerin Ak Partiye ilgisi geldi. Pirinç Çin'i hatırlattı. 19 sayfalık bir metin olarak yazdığımız Antirex planında Çin'e epey bir bölüm ayırmıştım. İlaveten; Erdoğan'ın, Arabistan-İran-Rusya ziyaretlerinin ardından Çin'e de bir merhaba demesinin iyi olacağını düşündüğümde oldu bu arada. Benim elimdeki tabağa rağmen pilavı tercih etmeyişim. Erdoğan'ın bazı icraatlarına şerh koyabileceğim anlamını çıkardım. Doğrusunu Allah bilir... 
    Teşekkür edenler (1)gurkanmertguven
  • Mehmet Akif SancaktarMehmet Akif Sancaktar Gönderiler: 140
    ;) Ahmet abim... analizi rüyaya taşımış ve hatta rüyadan da yeni analizler taşmış helal vallahi. Hayrolsun insallah
    Teşekkür edenler (1)gurkanmertguven
    Allah hayra çıkarsın abi , keşke yorumlayabilecek kadar ilme sahib olsaydım ama pilava baktım çok güzel şeylerden bahsetmiş. Belkide o gençler bizizdir o pirinç taneleride yazılarımızdır ve değerlendiriliyordur. Hayır olsun abi  :)

"Cahil Ve Günahkar"       
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .