DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

FORUM KATEGORİLERİ İLE İLGİLİ

derindunyaderindunya Gönderiler: 2413. Derece
Merhaba;
Forum kategorileri sizce yeterli mi? Forumla ilgili her tülü öneriye açığız.
Değerli görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.
Saygılar.
DerinDunya Ailesi : DerinDunya.com | TarihTurk.com

Yorumlar

• nevresnevres Gönderiler: 2693. Derece
    4 ana başlık olması gerektiğini düşünüyorum. Ekonomi,siyaset,kültür,din .bu kategorilerde kendi içinde ayrılabilir
  • seckinceseckince Gönderiler: 3593. Derece
    nevres dedi:
    4 ana başlık olması gerektiğini düşünüyorum. Ekonomi,siyaset,kültür,din .bu kategorilerde kendi içinde ayrılabilir
    Evet fazla karışık bir figurasyona gerek yok. Mesela   GÜNDEM maddeleri tek başlık altına alınsa yeterlidir. Dünya, Türkiye, Türki ülkeler, Ortadoğu vs vs diye çoğaltılması gereksiz, diye düşünüyorum. Ekonomi başlığı da gereksiz. O da GÜNDEM başlığı altında değerlendirilmeli. Geniş Gündem maddelerinin işlendiği ana bölümlerden hariç olarak bir KİŞİSEL SAYFA başlığı da açılabilir. Burada  arkadaşlar  kişisel sayfa açarak orada bir not defteri gibi kendi sayfalarına yazabilir. 

YAni çok geniş ve uzun uzadıya bir kategorilendirmeden ziyade kullanılabilir ve aktif bölümler halinde düşünülmeli, kanaatime göre..

Saygıyla belirtiyorum.
    seckince

"seckince-Speare-sevmekesas" Hattı

• AzerAzer Gönderiler: 3373. Derece
    simdilik yeterlidi 
  • analist0681analist0681 Gönderiler: 212. Derece
    Sitenin bir analiz grubu olmalı. Burada güzel tespitlerde bulunan kişiler arasından seçilmeli. Yeri geldiğinde siyasi konular hakkında tartışmalılar. Fikir çokluğu olmalı. 
    Teşekkür edenler (2)Sekar SerdarTopuz_
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .