DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

Kim bu seckince?

GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 2173. Derece
Kategori Duyurular
Geçenlerde bir forum üyesi burdan sanki şöyle birşey demişti: "bu foruma muhalefet lazım. Belki o zaman canlanır biraz daha." Onun için mi geldi buraya seckince bilmiyorum ama bazı konulara yaptığı yorumları mizahsenle takip ediyorum. Başlık açmamın nedeni ise bazen tehditvari konuşuyor bakalım kimmiş bu dekikanlı. Daha önceden tanıyanınız var mı abiler bu arkadaşı?
«1

Yorumlar

• ISO-CANISO-CAN Gönderiler: 2953. Derece
    Valla tamda ben aynı şeyi düşünüyodum haaa. Acep ahmet abimi getirdi diye. Ben tanımıyrm. Uslubuda burda tamıdıgım kimseye benzemiy. Yeni birisi ama iyidir iyi kalsın iki laflıyoz.
    Teşekkür edenler (1)nevres
  • fatihdyrfatihdyr Gönderiler: 1003. Derece
    Nisan 12 düzenlendi
    güneyin dediği fikri ben atmıştım ortaya.Şaka maka canlandı forum ha :# 
    neyse benim kanaatim biraz bukalemunluk var arkadaşta..önce devrimci gibi girdi,sonra bi ara fetöcü lisanıyla falan konuşuyordu,,sonra bi baktım aaaa ne göreyim saadetçiymiş..yarın ülkücü ondan sonraki gün akp ilçe başkanı çıkarsa şaşırmam.. :p
    Teşekkür edenler (1)hakimbeyaz
  • nevresnevres Gönderiler: 2653. Derece
    Nisan 12 düzenlendi
    Farklılıklar iyidir,insanlari incitmeden tartışmak güzeldir.Ama başlık olmamış sanki uzaylı muamelesi gibi oldu
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 2933. Derece
    Nisan 13 düzenlendi
    Bence de olmamış bu işi burda noktalayalım arkadaşlar. Küfür ve hakaret etmediği sürece bir sorun olmamalı. Ahmet Abimizinde hiç sesi çıkmıyor bu yüzden küsmüş olmasın sakın ?  
    Bencede sorun yok. Tam ahmet abinin istediği her renkten ortam. Devam seckince.
    Nisan 13 düzenlendi
    güneyin dediği fikri ben atmıştım ortaya.Şaka maka canlandı forum ha   diyor sevgili fatih

Pardon fatih   dyr kardeşim  sana selam  göndermiştim. selamım ulaştı mı   :D            Hatırladın mı ?

İnsan bi merak eder abi nasıl tanıdın beni der.
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 2173. Derece
    Yok yanlış anlaşılmasın zaten mizahsen birisi çok belli yazmaya devam etsin. Ama böyle bir an da eskilerin tabiriyle bodoslama dalınca noluyor diyor insan haliyle:)) ama şunu inanıyorum ki hepimiz çok istiyoruz keşke forumda her gün en az 50 farklı kişiden 50 farklı başlık açılsa ne güzel olur demi. İşte o gün a'dan z'ye her kafadan insan sevgi ve saygı ile bilgi alışverişinde bulunuruz burda. Ne güzel olurdu..
    Teşekkür edenler (1)hakimbeyaz
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 2173. Derece
    Yalnız seckince'nin dediği birşey kafama yatmadı değil. Belkide Suriye de ki kimyasal saldırıyı abd bilerek yaptı suriyeye müdahale için. Belkide Rusya ile danışıklı dövüşte yapıyor olabilir. Evet farklılık farkındalık demek bu gerçekten güzel bir şey 
    Nisan 13 düzenlendi
    Ya ya. Bence iyi biri avukatı değilim ama gitmeyin üzerine. Bende foruma ilk katıldığımda bana da muhalefet etmiştiniz, etmişmiydiniz etmediniz ettiniz mi yoksa. Hatırlayamadım şimdi. bu arada size bir soru DERİNDÜNYA forumla nasıl tanıştınız ?  Şahsen ben bir arkadaşımın face de paylaştığı makaleyi okuyup takip ederek ulaştım ya siz ?  sonra da tanışalım tanışma faslı yapalım istedim. olmadı. hiç kimseden istek gelmedi. galiba işleriniz yoğun
  • KağanDemirKağanDemir Gönderiler: 2173. Derece
    Ahmet Abi vidyonun birinde gelin dedi geldim/k . Seçkin kardeşinde kendini tanıtması farz oldu artık . Yanlış anlamasın aileye yeni girmiş merak ediyoruz yeni kardeşimizi .
    Daha forum açılmamaşti.Youtubeda denk gelmiştim.Sonra takip ettim baya ve forum acildi hemen dahil oldum.Sonra uzun sure yazmadim ama şu an su baya güzel sizde gelsenize.
    Nisan 13 düzenlendi
    Valla arkadaşlar seçkin kardeşimiz uyudu galiba. Bugün biraz yazıştık kendisi ile aslında arkadaşta Ahmet Abimizin  fikri müktesebatı ile  çelişen konuları olsada. Ara ara Ahmet abimizin kelimelerini de kullandı.İlginçti.    gayet nazik beyfendi biri.    Anlamadım siz niye cephe aldınız ki.? Küfür etmediği sürece ne olursa olsun yahu istediğini yazsın. Beni sıkıntıya sokan sorularının cevabını takır takır veririz lakin bu başka platformlarda olur bu forumda olmaz.Formumuzun fikir üstadı Ahmet Abimiz cevaplamasak bir türlü cevaplasak bu yaşımızdan sonra birde fikir hırsızlığı mı yapalım. buda bu forumda bize yakışmaz. O nedenle kendisini videolara yönlendirmek istedim.bu seferde ona tepki gösterdi.  Ayrıca Fatih dyr kardeşimin dediği gibi bir soldan bir sağdan bir muhafazakar bir milli renkli bir kişilik işte. Neyse eminim sabah uyandığında yazdıklarımızı okuyacaktır. Renkli kardeş iyi geceler tatlı rüyalar.
    Nisan 13 düzenlendi
    Yok ya cephe alınması sadece belli konularda, olcak o kadar.Uyumuş olabilir.Bir ara bir konuda 30 yeni yorum yazıyordu 30'u da seckince arkadasimizdan.Şok oldum ilkten makine gibi mübarek .Tanışma işi biraz yaş.Herkes farkli yerlerden biraz zor olur.Anca skype gibi bir ortamda olabilir.
    Teşekkür edenler (1)AhmetYozgat
  • seckinceseckince Gönderiler: 3593. Derece
    Nisan 13 düzenlendi
    Tüm Forum arkadaşlarıma Selam ve sevgi sunuyorum.
    Arkadaşlarımın teveccühüne teşekkür ederek başlıyorum. 
    Forum ahalisinin aralarına yeni dahil olmuş bir kişiye karşı "ortak bir merak" taşımasını tabii k de normal karşılıyorum. Ve genel olarak ortaya konan yaklaşımı da  "Yeni olana, tanınmayan ve bilinmeyene gösterilen  tepki" olarak değerlendiriyorum. Ancak  "kim bu seckince" tavrı pek de şık durmuyor bunu da hassaten belirtmeliyim.

DerinDunya topluluğuyle  "youtube aboneliğim vesilesi ile tanıştım. Videolar mail adresime geliyor ve bildirim uyarısı çıkıyor. Binaenaleyh tanışıklığım buradan. Aldığım FORUM davetine de icabet etme gereği duydum. Bilvesile aranızdayım.

Diğer "acaba muhalefet olsun diye birilerinin yolladığı; veya f..öcü tarz; veya bukalemun veya saadetçi" vs tipi yakıştırmalarla alakam yoktur. Bence bu tip yakıştırmalarla "peşin mahkum etme"  tavrından ziyade düşünce ve fikir paylaşımlarımıza ağırlık vermeli ve FORUM ALANI'mızı bir FİKİR PLATFORMU haline getirmeyi hedeflemeliyiz. 

FORUM ALANI'mızı İnsanları yaftalamakla  değil ama canlı tutmakla geliştirmeliyiz. Fikrini ve düşüncesini paylaşana medenice yanaşmalı ve biz de fikirlerimizi yazmalıyız. Bunun yerine  "bu muhalefet; bukalemun;mizahsen;renkli bi kişilik; şucu bucu;neyse yazmaya devam etsin bariiii" vs vs gibi bir tutumla yanaşmamalıyız.

Bunlar acizane düşüncelerimdir. Herkesin bildiği bu hususları malumu ilam kabilinden açıklamayı bir görev bilirim haddim olmayarak. Şimdi kalkıp da birileri  "Senden mi öğrenecez bunları" diye burda tahakküm etmesine gerek de yok.

Ezcümle artık burada yazacağım ve paylaşım yapacağım.

Sevgi ve saygı sunuyorum Sevgili Forumdaşlarım.
    seckince
    Teşekkür edenler (4)ISO-CAN hakimbeyaz ARS GüneyKutbu

"seckince-Speare-sevmekesas" Hattı

Kaç gündür Ahmet abinin sesi çıkmıyor acep nerdedir. Abiiiiiii nerdesin yav özledik.
    Teşekkür edenler (1)KağanDemir
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .