DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Herşeyin Teorisi

ISO-CANISO-CAN Gönderiler: 297
Ahmet abi senin ilk vidyolarından kanal 5 te çektiğin, Batının ortadoğu ve Dunya üzerine planları adlı vidyon vardı. Orda dünya düzenini oyle güzel oyle sade ve anlaşılır anlatmışsınki, gelen müşterilerime dinletiyodum herkes acayip beğeniyodu.Şöyle bi isteğim ve projem  var. eminim diğer arkadaşlarda destekleyeceklerdir. Aynı ordaki gibi sade bi dille, şöyle herkesin anlayabileceği şekilde yeni dünya düzenini bizim durumlarımızıda, 15 temmuz, başkanlık falan katarak tekrar çekermisin. Şöyle 30 40 dakkalık bi vidyoyla, bizde gelen gidene dinletsek, facede twitterdan falan yaysak nasıl olur. Yani başlıktaki gibi herşeyin teorisi falan yani. O vidyonun tadını bulamıyorum hiçbişeyde. Konuları detaylandırdıkça öncekileri dinlemeyen kala kalıyo anlamıyo. Abi şiddetle böyle bi vidyo istiyorum haberin olsun. Kal sağlıcakla. İzlemeyen varsa öneririm.
Teşekkür edenler (1)ibrahimsarikaya

Yorumlar

• AhmetYozgatAhmetYozgat Gönderiler: 285
    Nisan 14 düzenlendi
    Sevgili İsmail... Sen de olmasan, daldık gidiyoruz fersah fersah kuyulara.
    Bir kardeş daha hatırlattı bunu. "Arayı çok açtın abi! Bu seni anlaşılmaz yapmakta..." diye. O deyince, kendi kendime; "Korkma! Bizim çocuklar anlar fakiri; nasılsa hepsi okumuş..." diye düşünmüştüm. Çocukların filtre edilmişliği ve üst seviyede okumuşluğu kesin de... Şimdi sen uyarınca,.. Anlamış olduk ki kabahat, okumuş olanda değil; yazanda... Benzeri bir uyarıyı da Abdülhakim yapmıştı, REKS'lerin ardından...
    Galiba çok kazdık toprağı diyesim geliyor şimdi. Biraz özet çalışmamız lazım herhalde. Bu anlamda Rex Deus ve Anti-Reksi özetlesem mi?
    Dün Sevgili Sarıkaya'nın  Çin, Kuzey Kore, Rusya sacayağında olan hareketlenmeyle ilgili olarak sorduğu ve "...Özellikle Ahmet abinin cevabı..." diye şart koştuğu ABD/TRUMP sürprizlerinin anlaşılamamış olmasını, ne yalan söyleyeyim anlayamamıştım. Çünkü olacaklar, zaten yazılmıştı Rexlerde Allah'ın izniyle...
    Demek ki Reksleri tam anlatamamışız ki "söz konusu sacayağı" derindunya aynasında görünmüyor. Sevgili Seçkince de "Tamamen hayali bir kurmaca!" deyip bitiriyor. Ha, bu arada ona da bir merhaba ve hoşgeldin yapalım. Şimdilik dostlar arasındasın, kısa zamanda kardeşler arasına katılmaya mecbursun da! Ona göre yap hazırlığını...  
    Bu aralıkta hemen söyleyeyim; Sevgili Sarıkaya'yanın emri üstüne bugün, "Sacayağı Manzarasını" kaydedecektim. Yine de edeceğim inşallah. Ama önce bir "REKS Özeti" şart anladığım kadarıyla. Zira hususiyetle Anti-Rex'i iyice içselleştirmemiz lazım(mış.).
    Tabi Anti-Reks in artçı şokları olacak, sırada onlar vardı; mesele onlarla tamamlanacaktı. Bu durumda biraz erteleyeceğiz. 
    Şimdi düşünüyor ve arkaya nazar edince anlıyorum... O kadar çok dosya açmışız ki... Önsözlerini vermiş ve devamla ucundan göstermiş; bir başka dosyaya geçmişiz.
    Daha önce belirttiğim gibi bu metot, aslında Kur'anın metodu. Mesela Musa kıssasının ve diğerlerini, Kitab'ın başından sonuna serpiştirilmiş olması gibi. 23 yıllık bir yolculuk O'nunki; anlatılanların unutulmaması lazım.
    Biz de o metodu uygulayalım demiştik; yine de diyoruz. Fakat özetin özeti... 
    Bu ayın başında, kısa videolar kararı almış ve "kısa kısa" yapacağız demiştik oysa... Yine daldık gitti. Vardık dün yayınlanan "Paralel Hanedanlar" kaydına. Bu sabah dinledim: Çok girift! Onu da özetlememiz gerek. Lakin kısa konuşmayı beceremiyoruz ki kardeşim! "Adamın hası, lafın kısası!" diye bir söz var mıydı bilmiyorum; yoksa bile olsun diyeyim kendimi örnek vererek. Yani adamın hası olamamak gibi bir kabahatle sabıkalıyız anlaşılan. 
    Dur bakalım Sevgili İsmail! Çektin kulağımızı, uyarız inşallah uyarına. Sağ olasın, var olasın; arada bir kulağımızı da çekesin! Al sana, Derindunya sahasında bir görev daha! Ahmet Yozgat'ın kulağını, ara ara çekmek... Ona göre! 
    Öpüyorum alnından, abisinin ilk göz ağrılarından olan İsmail'im! 
    Teşekkür edenler (2)ISO-CAN ibrahimsarikaya
  • ISO-CANISO-CAN Gönderiler: 297
    Abim ne haddimize bizim kulak çekmek. Ben sadece o vidyodaki gibi genel dünya düzenini anlattığın bi 30-40 dakkalık vidyo istiyorum. o vidyo 3 sene oldu nerdeyse. Köprünün altından malum çok sular aktı. Güncel bi versiyonunu cek bizde gelen gidene dinletelim onlarda anlasın ne olur ne biter dünyada. Hem bu zamana kadar anlattıklarınında özeti olur. Daha önce dinlemeyenler seni bilmeyenler falan dinlediğinde yeni katılımlar olur. Öyle işte. Şiddetle bekliyorum abey. işin ras gelsin.
  • KağanDemirKağanDemir Gönderiler: 217
    Has ağabeyim vizeydi ödevdi der iken senin dersleri aksattım toparlamaya çalışıyorum lakin çok yol katetmişsiniz bensiz . Son çalışmalar da bana Ağabeyim yeni yüzme öğretti şimdi okyonusa sürüklüyor bizi dedirtti . Kabahat bizde de Ağabeyim sen yine de bize kısa seni yormadan genel bir özet yapabilir misin ?
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 256
    Ahmet ağabey Senin Adamlığın lafını uzun yapan cinslerden olsun boşver. Şaka bir yana sende bizim göz bebeğimizsin ağabey selametle.
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 335
    Nisan 15 düzenlendi
    Evet abi ya son paralel hanedanlar da kafa karıştırdı.Merovenj karolenj ve benzeri hanedanlıkların günümüz versiyonu ile ilgili kısa kısa bilgilerde var mı acaba ?  Ayrıca Rothschild  ailesi bu hanedanlıkların hangisi ile daha güçlü bir ilişki veya varsa akrabalık bağları içinde ?  Günümüzdeki hangi devletin başkanları bu hanedanlıklardan geliyor veya fiilen bunlardan.    Malum bu hanedanlıklar 1300 1500 yıl önce yaşamışlar  yani köprünün altından çok sular akmış olmasın. 
    Selam ve saygılarımla.
    Abdülhakim AK
  • KağanDemirKağanDemir Gönderiler: 217
    Feodal Avrupa tarihi ve o klanların yahudiler ile ilişkileri bağlamında bir zaman yolculuğu yapsan Ağabeyim tadından yenmez .
    Teşekkür edenler (1)hakimbeyaz
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .