DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

KİM KİME SIZDI? : Düşmanlar ve Kriptolar

Yorumlar

 • nevresnevres Gönderiler: 479
  3. Yahudi mevzusu çok merak uyandırdı şahsımda.En derinleri en kriptopları olsa gerek.Öyle derinki diğer iki yahudiye sızmış olsa gerek.Londra'da bile varlar derken ingilterinin ortağı olan ikinin biri olan yahudiye sızdığını anlıyorum.En tehlikeli olanlar bunlar mı acaba?
  Teşekkür edenler (2)AhmetYozgat ARS
 • Anahtar54Anahtar54 Gönderiler: 4
  Ahmet Hocam,
  Forum'u kulanın, tavsiyene binaen buraya yazmak istedim aklımdan geçenleri. Belki farklı bir pencere açılmasına faydam olur.

  Söylenmesi gereken ilk söz. Biz kızıl elmayı bir toprak parçası olmaktan çıkartmalıyız. Kızıl Elma alternatif bir yeni dünya düzeni planı olmalı. 
  Okunduğunda komik gelen bir cümle. Ama işin sahibinin yapmak istediğini doğru anlar isek, Yolumuzu bulabiliriz. Baybars gibi. Köle olarak gittiğin bir ülkenin Han'ı olabilirsin. ve tarihin akışını etkileyebilirsin.
   
  Nereye gidildiği anlaşılabilir bir durum. Ancak nasıl ve kimler hangi rolde.
  Bilgi yarın yaşanacaklar hakkında fikir verir. Geriye kalan insanların algılarını yönlendirmek.Bu, onların senin istediğin istikamette yürümelerini sağlar.
   
  Para ve inanç insanları hareket ettirmek için kolay bir yol.
  Anladığım yerden devam edeyim. Parayı yönetmenin en kestirme yolu merkez bankasına sahip olmaktır. AB bu açıdan son derece başarılı bir pilot bölge. (Birleşik Amerika'dan sonra) O zaman bana kalırsa AB'nin etki alanını genişletmek ve daha fazla ülkeyi aynı merkez bankasına bağlamak gerek. 
  Ve bu ülkeri ve insanlarını aynı korku karşısında birleştirmek gerek. İngilterenin (Ki ABD'nin en az yarısını da ifade eder.) bir eli ile AB nin bütünlüğüne karşı bir tehdit yaratması. Diğer eliyle Rusya ya karşı bir tehdit yaratması iki yeni dost yarattı. Almanya son bir kaç yıldır Rusya da düzenli olarak yatırım yapıyor. Fransızlar koşa koşa Rusya ya gidiyor. Burada önemli olan şey bildiğiniz gibi Rusyanın bu hali onlar için fazla büyük. Ama sadece Rus Devleti AB nin bir parçası olabilir. 
  Peki içinde Rusya da olan bir Avro'nun  karşısında sterlin nin hayatta kalması mümkün mü? Zanlımca İskoçya'dan başlıyarak onuda lokma lokma Avro'ya bağlanması en kolay yol olacak.
  Bu Kanada yı da  AB'nin doğal bir parçası yapacak. Sanırım o an artık birliğin adı Büyük Kuzey Birliği olabilir. Halkanın diğer parçaları üstüne düşüncemi belki başka zaman yazarım. 

  Her sistem ancak karşıtı varsa hayatta kalır. Sanırım bizim payımıza düşen onların karşıtı olan bir sistem. Bizim AB den uzaklaşmamız ve Avrupada pişirilen Türkofobi bunun bir hazırlığı.

  Bana kalırsa. onlar, bırakalım yürüsün. Bizde payımıza düşen yerde yürüyelim. Ve bilelim ki doğru nal da ki doğru çivi bir orduyu durdurmaya yeter.

  Not: Artık Akdenize ihtiyaçları yok. İklim değişikli bu düzenin böyle şekillenmesinin asıl motivasyon aracı. Artık Kışın bile gemiler kuzey buz denizinden geçebiliyor. Sadece 50 yıldan biraz fazla zaman sonra, neredeyse  Avrupa kıtası büyüklüğündeki Görland kullanımlarına açılacak. 

  Şems-i Tebrizi nin de dediği gibi;

  Hakk'ın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil, seninle beraber aksın. "Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir" diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?  Teşekkür edenler (1)ARS
 • ÖmerÖmer Gönderiler: 163
  Beyin jimnastigi

  Ahmet abi yine bütün ezberli bozacak bir video olmus. Emegi gecen derin dünya ekibine sükranlarimi iletirim.
  Konuya rusyayla baslamak istiyorum, zira anlasilan rusyanin derin yapisinda cermenler hep var olmus ve su anda durum öyle gözüküyor. O zaman ilk fikre gelecek hadise Almanya ve Rusyanin normal sartlarda is birligi yapmazi gerekir ve yarida kalmis BAP (Büyük Asya Alman Imparatorlugu) projesini hayata gecirmek istenir. Fakat durum onu andiriyorki suanki mevcut alman devleti safarat yahudilerin ortaklasmasindan kopamiyor yada simdilik kopmak istemiyor. Eger Rusya ve Almanya bir arada bulusamiyorlarsa o zaman bunu musaci kesim tüm gücünle engelliyor olabilir. Böye bir yakinlasmayi anglosaksonlar ve eskenazi yahudileri´de istemeyebilir cünkü Amerika Birlesik Devletleri hem Obama hemde Trump dönemi kesin talimatla Almanya Rusyaya karsi yaptirim uygulatiyor. Birde ukrayna krizi mevcut. O dönem Birlesik Krallik Putine destegini iletmis ve ertesi gün Rus ordusu Ukraynaya girdi ve
  Cermenlerin BAP projesi bununla birlikte sarsintiya ugradi. Kanaatim odurki cermenler hedeflerinden vazgecmis degil. Baska bir aryan irkini devreye sokmalari ve görevi fransaya verilmesi muhtemeldir.
  Simdilik Fransa secimi beklemekte. Kazanan taraf Rusya`nin ya imdadina yada batmasina yetisecek.
  Belki cermenlerin izledigi siyasetin arkasinda hala Vatikan olabilir cünkü bundan bir kac sene evvel Vatikan Rum Ortodoks Patrikhanesinle isbirligini tüm dünyaya ilan etti. Bundan en fazla rahatsiz olan Putin`idi cünkü bagimsizlik mücadelesinde bir ortagini kaybetmis oldu.
  Yanlis hatirlamiyorsam Ahmet abimiz önceki videolarinda rus irkinin, kültürün ve dilin olusturulmasinda iskandinav yahudi tüccarlari büyük bir rol oynadigini belirtmisti. Hala bu yahudi tüccar toplumu rusyanin derinliklerinde varligini sürdürüyorsa o zaman bunlar ne eskenazi nede safarat yahudileri olmasi gerekir. Zira  Ukrayna´da Putini harekete geciren eskenazi yahudileri olamaz cünkü onlar ingojudik ortakligini fesh edmis durumdalar. Almanya üzerinden Rusyaya karsi yaptirim uygulayan safarat yahudileri de olamaz cünkü onlar olsaydi ambargo uygulamazlardi.
  Geriye sadece ücüncü yahudi milleti kaliyor.

  Teşekkür edenler (1)ARS
 • KağanDemirKağanDemir Gönderiler: 217
  Ağabeyim çok sorum var bismillah deyip hemen başlıyorum .
   1453-2017 arasında olan her olayı iki Yahudi üzerinden anlattın .Sonda süpriz olarak Üçüncü kripto ...?Ağabey anlattığın bu 500 yılın neresine koyabilirz Kripto Yahudiyi ? London-İstanbul arasındaki tek bağlantı Aşkenaz değil miydi ?/değilmiş! o bağlantının sebebi Roma değil mi ?Papalığın derinlerinde bir Yahudi yatıyor olabilir mi ? Çünkü anlattığın bütün hikaye Safarad Aşkenaz ve Papa üçgeninde dönüyor .Çok karıştım AĞABEY .
  .
  İlk takılan soru AntiRex'te! İran paramparça olacaktı lakin kafası karışık olan Sefarad, Babil Sürgününden Kalma vefa borcuna rağmen mi parçalayacak İranı ?

  Fatih Yahudi tehlikesini bildiği neden göz yumdu ?İstanbul macar dökümü top olmadan alınmaz mıydı ? Aslında Yahudi olmadan İmparatorluk kurulmaz mıydı ?Tarihte bunun örneği var mıdır Ağabeyim?

  Bir diğer soru Romanyotlar ...Roma Yahudisi olanlar İspanya Yahudisi haline nasıl gedi .Muhtemelen Safarad Kızı ve Romanyot oğlu evliliğiyle . bunun sebebi Safarad kızlarının güzelliği miydi ? Aşkenaz kızları güzel değil miydi ? Yani Romanyot neden Aşkenaz değil de Safaradları seçti ?Çıkarı neydi ? Tersten bakar isek Romanyotlar zaten Safarad idi bu durumda Ağabeyim... İspanyol Yahudisi Bizansa nasıl sızdı?Ne zaman sızdı ?

  Ağabey Şarlman;  Sakson,  Frank, Lombard, Anglo, Cermen, Got ve Slav Kralı olup babası Kısa Pipin Frank kralıydı. Bu durumda Habsburlar Şarlmanın mirasına yani Kutsal Roma İmparatorluğuna konup adını da Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu yaptılar .Bu Roma tacı Franklardan nasıl Cermenlere geçti ? Papa niye taçı Onlara verdi ? Sırf Osmanlıdan korktukları için mi ? Cermenlerde Papanın onlara yaptığı aynı operasyonu Lehistana Macaristana ve Rusyaya yaptılar . Yine sebep Türkler miydi ? Doğru mu anlamışım ?

  Yine Papa izdivacı olan Aragonlu Ferdinant ve Kastilyalı İsabell birlikteliği ile Yahudi kaymağı operasyonu sonucu Safaradlar DomuzMorranolar, Konversolar ve Çöplük tabakalarına ayrıştı . Morranolardan Kolomb, Konversolardan Da Vinci çıktı Bize kalan çöpten de Sabatay mı çıktı ?Ağabeyim.
  Yeni kıtaya İlk Safarad ayak batsı Abraham da Safarattı ? Demokrat Taraf Aşkenaziler ve ortakları orda nasıl başa geçti ? Amerika iç savaşı ve ardından gelen Cumhuriyetçi ve Demokrat kavgası hakkında ? Sanki Ağabeyim Amerikadaki Yahudi kavgasını tam olarak anlatmadın zannımca yada ben anlayamadım taşlar oturmuyor bende ?

  (Karayların) Aşkenazların ve Safaradların Ankara ve İstanbul savaşları için Üçüncü Yahudi vidyosunu mu bekleyeceğiz Ağabeyim ?Osmanlı Yahudi ilişkisi bu kadar olmasa gerek hem daha 1919 sonrası var sabır yine en zor sınav Ağabeyim .

  Hindistanda Sarıya karışı turuncu Japonyada sarıya karşı siyah derken Neyi kastettin ağabey ?

  Habsburgların torunlarına Hannoverler ve Windsorlar diye bilir miyiz ? Eğer öyleyse Habsburg operasyonu ile kurulan Romanovlar...Yani AntiRex için Safarad emrinde dünyadaki bütün sarışınlar var doğru muyum Ağabey .?
  Bu bağlamda satraç tahtasında beyazlar(sarılar) anti, siyahlar Rex ise Türkiye Safaradların veziri olma ihitmali yüksek değil mi ?Türkiyesiz AntiREX nasıl olur ki ?

  Ağabeyim kafam çok karıştı sorularımı maruz gör. Selam ve Dua ile 
  Sağlıcakla Kardeşler Ağabeyler .
  Teşekkür edenler (1)nevres
 • nevresnevres Gönderiler: 479
  Nisan 2017 düzenlendi
  Biraz araştırma yaptim bu konuda 3. Yahudi olarak Safarad olarak kabul edilen ama aslında olmayan Mizrahiler karşıma çıktı.Tabi bundan emin değilim sadece araştırmamda karşıma çıktı.
  Bir sorum vardi ancak 3. Yahudi videosunu bekleyeceğim.Gökkurtun soruları hakkında heralde video serisi yapmak lazım hatta mini dünya tarihi video serisi gibi olsa ne kadar güzel olur.Selamlar ,sevgiler.
  Teşekkür edenler (2)Azer KağanDemir
 • AzerAzer Gönderiler: 633
  Nisan 2017 düzenlendi
  salam olsun kanimnan canimnan olan qardasdarimiza ben azerbaycan turkuyem ALLAH boyle vidyo hazirlayanlardan razi olsun 3 yahudi deyil varsin 5 yahudi olsun fark etmez teki biz kim oldugumuzu unutmayalim ve birlikde olalim hocam kuranda kecen bir ayede yahudilerin cok az bir kismi cikmak sartiyla lanetlenibler 3 yahudi vidyoda az olan yeni asil yahudiler hakdada birseyler soylersiniz INSALLAH  sevgiler ve sayqilarla ve kardesderim unutmayalimki qalib olan mutlaka ALLAHDI
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .