DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

AK PARTİ’Yİ BEKLEYEN TEHLİKE ve YENİ AK PARTİ NASIL OLACAK?

derindunyaderindunya Gönderiler: 2413. Derece
DerinDunya Ailesi : DerinDunya.com | TarihTurk.com
Teşekkür edenler (2)Azer Ömer

Yorumlar

• AzerAzer Gönderiler: 3143. Derece
    Nisan 30 düzenlendi
    hocam artik devletin icinde  avrupa amerka yani kiblesi batiya olanlarin devri bitiyor yavas yavas cok sukur,anadolu devletine sahiblense tek turkiyenin hayrina deyil,tum dunyanin hayrina olucak,bizler ALLAHDAN baska hickimseye muhtac olmadigimiza kalben inansak ve guvensek ALLAHDA bizi hickimseye yedirtmez,saygilar
  • nevresnevres Gönderiler: 2653. Derece
    Nisan 30 düzenlendi
    Yine güzel bir video olmuş elinize sağlık.Bu gazetecilerin tweetlerini okurken şunların hepsini temizleyiverse ya erdoğan demiştim malum olmuş bana demek.Peki Erdoğan bu işi nasıl yapacak?En merak ettiğim kısım bu.Partinin yüzde 80'i bu kısımlardan oluşuyor.Parti seçmenlerinin ise yarısı.Erdoğan'a kolay gelsin.Selamlar saygılar
  • Sur_Sancaqı_21Sur_Sancaqı_21 Gönderiler: 31. Derece
    Hocam bence erdoğanı bitirmek hiç kolay olamaz ama diyarbakırda biji biji erdoğan denilmesi belki işleri değiştirebilir sevgilerimle.
  • fatihdyrfatihdyr Gönderiler: 1003. Derece
    Nisan 30 düzenlendi
    Ahmet abi diyor ki Anadolu ümmileri görev başına gelecek..Geri kalan şuandaki tüm kadrolar değişecek..Valla abi tartışma çıkarmak için mi yapıyosun bunu anlamadım..En başta ben karşı tarafa geçerim..yani 17 aralıktan sonrasını gördük hep birlikte.devlet içinde bir kadro değişikliği yapmak hiç de kolay olmuyo hatta sonra darbe bile yapmaya kalkıyorlar..bir de islamcıları ekarte edersen adamlar cihat ilan eder Allahıma...ve unutmayalım Allah islamcıların yanında  :# 

Benim kanaatime göre hiç öyle abartılı bir değişiklik olmayacak milliyetçi akp kurulmaya çalışılıyor..Fetöden ağzı yanan akp parti içindeki tüm dindarlara şüpheyle bakıyor.Çünkü vaktiyle fetö ile içtikleri su ayrı gitmiyordu  dolayısıyla şuan ayırt edemiyorlar kim kimden..ee böylece bu dindar kitle artık rafa kalkacak yerini de bahçeli mhplileri dolduracak..hatta o bile uzun sürmez bence....

• sahinmatematiksahinmatematik Gönderiler: 593. Derece
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 2173. Derece
    Mesele Erdoğan değil ki burada. Asıl mesele milletin halen daha 20 yüz yıl ile yaşaması ee buna birazda akaygı partinin son 15 yılda ki değişim gösteren politikaları da dahil. Yani alan da satan da razı durumda şu an milletçe. 16 Nisan hiç olmasaydı yine parlamenter sistem devam etseydi, millet öyle bir alışmış ki Erdoğan her seçim kazanacak birileri çıkıp diktatör diyecek, Türkiye stabil yoluna devam edecek, arada kah abd kah Rusya ile iyi veya kötü olacak, AB sürecinde hep kapıda bekleyecek, yaz geldiğinde çocuklar karneyi aldığında 3 aylığına herkes kış uykusuna yatacak, bu böyle gidecek hep... Nereye kadar? Erdoğan olmasın başkası olsun ne yazar zihniyet değişmedikçe? Sevgili Ahmet ağabeyimiz videoda milleti imparator millet sınıfına hazırlamak gibisinden bir cümle dedi heralde, soruyorum size hazır mı bu millet? Bence değil. Çözüm ne peki? Millete rahat hissettiren sistemi ötekileştirmek.
  • KağanDemirKağanDemir Gönderiler: 2173. Derece
    Vidyonun altında bir müjde var sanki ama soru şu 
    "Bu akı karaya dönmeye yüz tutmuş parti, nasıl olacakta Anadolu Kalenderleri Partisi haline gelecek ?"
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 2723. Derece
    İslama sırt çevirip , öğretilerinden uzaklaşırsan cahil bir grup gelir ve onu ele almaya çalışır ve ortaya çıkarılan yaşam tarzına da İslam derler. Gerçekte bu böyle midir? Tabi ki değildir.Cihat kavramını İşidle birlikte zikir edersen olayı kaçırırsın. İhlas kavramını ihlas finansla zikir edersen keza aynısı.Fatihim önce kavramlara dikkat edeceğiz. Allah'ı cümle içinde kullanırken dikkat edeceğiz.İslamın ne olduğunu  ve nasıl kullanılması gerektiğini iyi bileceğiz . Kendilerini İslamcı diye tarif edip İslama uygun yaşamayanlara prim yaptırmayacağız.Ama evvela bunların ne anlama geldiğini herkesten iyi bileceğiz.Sonrası malum dua edersin ALLAH " Kün " derse bakmışsın biranda oluvermiş. Tayyip bey cemaatleri şuan hizaya çekecek sonra yol haritalarını ellerine verecek . Karşı tarafa geçecekler gibi bir durum olamaz. Herkes kendine çeki düzen verecek .
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 2723. Derece
    Eğer itaat konusunda sıkıntı yaşanacak olursa 3 4 gün önce İran asıllı ingiliz vatandaşı ve katarlı ortağının maslak ta öldürülmesi olayında olduğu gibi suikastler  sık yaşanabilir.
  • Mehmet Akif SancaktarMehmet Akif Sancaktar Gönderiler: 1323. Derece
    Erdogan kimin projesi konusunda başka bir tartışma istiyorum Ahmet abimden. İktidara geldiği dönemi değerlendirirken ekolleri ve bu ekollerin nüfuzettigi devlet organlarını düşünüyorum. Sanki arka planda çalışan virüs uygulaması gibiler. Parlayan Erdoğan imajının destekçisi rolünde yayılmış vaziyetteler. Yıllar içerisinde de ekol olmanın gereği olarak pirincin içindeki beyaz taş olma bukalemunlugu ile herkesten çok Erdoğanci oldular. Erdoğan gücünü milletten aldığını söyleye geldiğinden beri anlıyoruz ki ekollerin beklentileri Erdoğan in hedeflerine engel veya zıt ya da aykırı. Yeni bir parti merkezinde iktidar olmak üzere uzlasan ekollerin ak parti bünyesinden ayrıldığını düşünüyorum da o zaman Anadolulu Ummilerin yerleştiği ak partinin durumu saadet partisinin düşürüldüğü durumla benzeşmiş olmayacak mı. Bir adım geriye çekilip bir adım ileriye bakarken şöyle bir tablo görüyorum: Ak parti bünyesinden temizlenecegini anlayan virüsler yeni bir taşıyıcı beden bulacaklar. Var olan bir ideolojiyi yeni imajıyla çatı olarak kullanıp parlak bir ambalajla albenisi olan "ne olursan ol yine de gel' beklentisiyle cephe oluşturacaklar. Ya da bu ekoller var olan ideolojik taban bulamazlar ise toplama bilgisayar misali farklı marka birimleri birleştirerek yeni bir ideoloji kuracak ve böyle bir cephe oluşturacaklar. Bu ekollerin en sağlam yönü neredeyse sınırsız parasal desteklerinin sağlanacak olması. Ve şimdi bir de ak partiye bakalım virüsler yok tamam. Anadolulu milli ve tertemiz. Bu tertemizlik gereği anadolulu insanimizda bulunmayan hile yalan veya katmanlı stratejiler zayıf. Dunya siyaseti acemilik kabul etmez. Kısaca Erdoğan arkasindan işler cevirilmeyeceginden emin olur. Güvenebilir kadrosuna bu anlamda. Öyle de yeterli değilki bu. O noktaya gelindiğinde bütün çarkların bağlı olduğu Erdoğan çarkı olmadığında bütün çarklar işlevsiz kalacak. Erdoğan çarkı iftira yada suikast gibi yöntemlerle yerinden alınırsa ki bu suikast kısmını da sniper ile düşünmemek gerekir. Biyolojik saldırılar trafik kazaları vs. Tabloda iki cephe var şimdi parlak gelecek(!) Vadeden ekollerin cephesi ve Erdoğansız işlevsiz kabuk halde akparti.

Zor bir süreç olacak. İnşallah milli kadrolar Erdoğansız dahi güçlü kalacak yetkinlik ve güçte olurlar. 
  • SarıçiçekSarıçiçek Gönderiler: 292. Derece
    Sayın Erdoğan toplumun bir kesimi veya bir grubu (adı ne olursa olsun) için çalışıyor görünmek yerine toplumun her ferdi için çalışan bir insan olarak görünse çok daha faydalı ve çok daha ikna edici olur diye düşünüyorum. Anadolu ümmilerinin işini de çok daha kolaylaştırır. Bu da en başta eğitime yapılan yatırımlarla olur diye düşünüyorum. Bu milletin Erdoğanları bitmez ihtiyaç oldukça Rabbim çıkarır. Saygılarımla
    Teşekkür edenler (1)hakimbeyaz
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .