DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

YENİ DÜZENDE SİYASİ İSLAM ve MİLLİYETÇİLİK

derindunyaderindunya Gönderiler: 2413. Derece

Yorumlar

• SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 450Level 4
    Mayıs 2 düzenlendi
    Uzun zamandır, hasretle beklediğimiz video. Ahmet ağabey meselenin aslına sanki tadımlık değinmiş ama olsun. Her video gibi ses getirmesi gereken bir çalışma, bundan sonrası diğer derindunya mensuplarının. Yani iş paylaşmakta ve yaymakta... Burada konuyla alakalı kendi adıma zaten daha önce pek çok kafama takılmış soruların izahı da diyebilirim. Yani neden İslamiyet yerine islamcılıktı ki zaten? Ya da neden ümmet olmak varken ümmet-çi oluyorduk? E zaten Türklüğünün şükrünü yapamamışsın Türkçülüğü mü savunmaya kalkışıyorsun? Vs. Hepsi yerini buldu. Şu son zamanda artan adına araplaşma diyerek ne melun bir şeye hizmet ettiğini bilmeden o sözü kullananlar vs. Hepsinin üstüne düşeni alması gerekiyor... Resmen 3-5 kelime üretip bir zihniyet oluşturmuşlar ve o zihniyetlerde o kelimelerle ya bir ırkı/toplumu yücelttiklerini ya da küçümsediklerini sanmışlar.  
    Teşekkür edenler (3)hakimbeyaz ibrahimsarikaya AhmetYozgat
  • medegxesmedegxes Gönderiler: 21. Derece
    Tüm gruplar arasında bir Ülkücüler eğitim ve strateji alanında imparatorluk kavramından zayıf bu bir eksiklik değil öğretilmedi bu anlayış. ama derinler bu eksikliği en etkin,kalıcı ve içine sindirerek bunu hızlı bir şekilde "imparatorluk" Anlayışını işlemeye koyulmuş belliki Güneydoğu da Suriye,Irak'ta savaşarak toprak kazanma ve oranın halkına topraklarını iade etmesiyle bunu başarma yolunda. Burada güç benim sizlerin güvenliği,malınız,herşeyinizi sağlıyorum ve size bırakıyorum iç güvenliğinizi sizden olanla oluşturup bırakıyorum diyerek başka cepheye gitmesi bir imparatorluk mesajı hem yapana hem yapılana. Bu şekil kazanılan öğrenim ise hamuru bozulmamış inancı sağlam ve kamaşıkların olmadığı bir öğretim yöntemi olacak inancım kararlılığı bağlılığı ölümcül olacaktır
    Teşekkür edenler (2)hakimbeyaz AhmetYozgat
  • YavuzAlkisYavuzAlkis Gönderiler: 11. Derece
    Hocam Video İçerisinde Dediğiniz Gibi Geçen Yüzyılda Verilen Rumeli ve Kemalist Hasarın Yani Ulusalcılık Laiklik İslamcılık Vb Birçok İdeolojinin Hasarının Ardından Yeniden Bir İmparatorluk Gibi Davranmaya Başlayan ve İslamiyetin Hüküm Sürdüğü Anadolu Devletinin Kurulduğu Andır 16 Nisan.. Burada Özellikle Dikkat Edilmesi Gereken Konu İse Yapılacak Uluslararası Hareket ve Operasyonlarda Milliyetçilik Kavramının Akıllardan Silinip İslamiyetin Birleştirici Gücünden Faydalanmak ve Yeniden Ümmet İmparatorluğu Haline Gelebilmektir..

Saygılarımla.
    Teşekkür edenler (1)AhmetYozgat
  • ÜlkücüÜlkücü Gönderiler: 182. Derece
    140 küsür videonuzu izledim.. Hızlı hızlı yazdım, ve kontrol etmedim. İmla hatalarımı bağışlayın..
    Anlattıklarınız içerisinde bazı odakların yeni dünya tasavvurları, tarihi ve meselelerin kökenine ilişkin aydınlatıcı temel bilgiler olduğu gibi, haddiniz olamayan, bilgi sahibi olmadığınız, maksatlı zırvalamalarda bulunuyorsunuz..

3. Konu.. Bu konuda ki öfkem ve kullanacağım ifadeler muhattabınadır.. İsteyen alınsın isteyen yok ben değildim desin.. Mili şuuru ve dini şuuru almanlardan alan herkes gibi sizlerde sanırım zamanında ülkücülerin meşhur haydarı ile müşerrref oldunuz.. Bozkurt, mhp ve ülkücü düşmanlığınız hat safhada.. Geçmişteki kuyruk acılarınıza veriyorum.. Bir ülkücü olarak derdimiz mhpnin var olup olmaması değildir. Hiçbir zaman olmadı.. T.C. ninde var olup olmaması değildir.. Hele rejime kökten karşıyız.. Bizim derdimiz Allahınyer yüzündeki halifeleri ve kılıcı olarak dünyada teşkilatlanmak, devlet olmak, nizamı alem ve ilahikelumatullahtır. Yani davamız haktır.. Davamız Allah davasıdır. Bkz. Ülkü ocaklari eğitim semineri ortaokul düzeyi..
    Yani Adı ne olursa olsun.. Tam ve bağımsız milli bir yapılanma ile Turana, Nizamıaleme giden yoldur ülkümüz.. Devletin adı önemli değildir ki, siz partiden bahsediyorsunuz.. Devletimiz Devleti Aliyye dir. Liderimiz, şuan Halife hazretleri olmadığı için, Başbuğumuzda olmadığı için partimizin lideridir.
    Geçmiş 10 senenin vatan haini, din dümanı ve ifsatçısı, küresel proje akparti ve lideri Erdoğan, tahmin ettiğim ancak tam olarak bilmediğim bir sebep ile tamda ülkülerimiz yolunda ilerlemeye başladı 7 haziran 2015 ten sonra. 2012den itibarende ufak ufak sinyal vermeye başlamıştı zaten.. Öfkemiz ve kinimize soru işaretleri koymaya başlamıştı.. Allah yolunu açık etsin.. Arkasındayız, kanımız canımız ve malımız ile.. Hilafete, islam nizamına giden yolda ancak neferleri oluruz ülkücüler olarak.. Lakin yinede geçmişinden dolayı erdoğana hilafeti yakıştırmam.. Durun bakalım zaman ne gösterecek..
    Ülkücüler bu toplumun ve ümmetin en çok haksızlık edilen kahramanlarıdır.. Sokaktaki itlerden bahsetmiyorum.. Milletimizin genel serseriliği, itliği, edepten nasibini alamamışığı, başıbozukluğudur o..
    Benim bahsettiğim konu şu ki, Saadetçiler esada koşarken,  Akpliler uyurken, dünyadan bir haber iken pkk ile flört halinde iken, açılımlar saçılımlar yapar iken, Ülküciler 2012den bu yana suriyede cihad meydanlarına akıyor, şahadete varıyorlardı.. Geçende bir akpli gazeteci bir dingili şöyle bozdum.. Fatih tezcan kıbrıs konferansı.. 7 hazirandan sonra suriye suriye demeye başlamış vatandaş..  ülkücüler solcular biz hep bir haberdik diyor.. Kaç kişi gitti diyor..
    Kusura bakmayın ama, solcular ve ülkücüler başından beri orada.. Ülkücüler muntasır billahta, yavuz sultan selim tugayında, fetih ordusunda, çeyşül islam, öso sahil tümeni ve sayamayacağım bir çok ehlisünnet saflarında şehit olurken, solcularda mihraç köpeği ile esad saflarında, diğer örgütler ile pyd saflarında idi.. Sol gazetelerde afişe edilen elleri keleşli mhp ilçe ve ocak başkanlarını görebilirsiniz.. Tabi şehitlerimizide.. Sadece Akpliler yok cihad sahalarında ne hikmetse.. İHH hariç tabi.. Hakknı yemeyelim, işin başından beri ordalar.. ama onlarında tarafı yoktu.. herkesin ihh'sı idi onlar.. daha yeni bizim safa geldiler.. Kusura bakmayın.. Bu hep böyle idi..
    Çeçen cihadında ülkücüler cepheye koştu, erbakancılar propagandasını yapıp oy topladı.. Anca konuşurlar zaten.. Tansu çiller bile daha delikanlıydı o konuda..
    2005, 2006 Kerkük telafer Türkmen cihadı.. Akpli devlet bile bizi sattı conilere.. Doğradı bizi amerikan ordusu oralarda..
    Azerbayacan cihadı? Ülkücüler Gence nin dağlarında cihada hazırlanırken, ÜLKER ermenilere silah ve cephane ve tıbbi malzeme taşıyordu.. Bunlar benim hayatımda tanık olduklarım.. Ve aklıma gelmeye bir çokları..
    Taa fransanın cezayir katliamından başlar ülkücülerin cihadı.. Mhpnin kuruluşu ile 1910 lar Libya cihadı, Sunusiler arasındaki ilişkiyi incelemenizi öneririm.. Ve dahi Seyid Ahmed arvasiyi.. Ülkücülük bir cihad, bir serhad, bir akıncı hareketidir.. Küresel planlara tehlikeli aktör X olarak katılırlar daima.. Plan bozarlar, yok olma pahasına..
    Erbakancıları sadece bosna cihadında görebildik her ne hikmetse.. Bayrağı kaptılar bizden orada.. Bununda sebebini hayra yoramıyorum maalesef..

Velhasıl ülkücülerin adını ağzınıza besmele ile alın münafık köpekler..Harici şerefsizler.. Vatan severlik, cihad, yumurta göte gelince 15 temmuzda sokağa çıkmak değildir.. Savaş kapıya gelince sokağa çıkan erler değil ümmetin kadınlarıdır.. Sizin dininiz bile bizimle aynı değil kıbleniz bizimle bir değil.. Önce ağızındaki etlerimizi tükürün.. Haklarımız haram zıkkım olsun.. Cahil köpekler, gizli servis beslemeleri sizi.. Aynı milletten değiliz sizinle.. Sizin erlerinizden bizim kadınlarımız daha cesur ve merttir..

Şimdi bu konuya 80 darbesi ve 28 şubattan sonra içimize ekilen kemalist ve yahudi-batı menşeyli ırçılık damarından bahsedecek olanlar için şunu diyebilirim.. Çok operasyon yedik.. Ülkenin tek sigortası idir.. Ve her dönem söküp attık onları.. Evet Hayırdada yine söküp attık elhamdülillah.. Atsız ve muzaffer özdağ ekibinin dışlanmasından buraya kadar tarihini inceleyebilirsiniz..
    Teşekkür edenler (1)AhmetYozgat
  • ISO-CANISO-CAN Gönderiler: 2953. Derece
    Yaaa  tamda benim Almanya'daki çakma ülkücü amcam gibi konuştun haaa. Lafa gelince en büyük ülkücülük kendisi. Nasıl mı gittiğinde rahmetli basbugu falan onlar ağırlıyordu orda. MHP ye laf söyletmez asla. Neyse bu mübarek insan senin gibi vatanı milleti dini kendisinin koruduğunu zannediyor zavallı. Ama adamı  ne hikmetse bi cumada bile görmedik.  Arşivden sana 50 tane düğünde içip sarhoş ortada gezdiği video atabilirim. Velhasıl, MHP nin bu zihniyeti bu dine nasil sahip çıkacak pek kafam almadı benim. Simdı çıkıp amcan sarhoşmuş falan tatavasi yapmazsın inşallah. Ben yozgatliyim bizim orda herkes MHP li. Bide meşhur lafı var Yozgatin üstü  kerhane, altı meyhane diye. Kırıkkaledede yasadim kayseridede hep aynı. Ülkücüyüz, ulkucuyüz oooooh aman sabahlar olmasın.  Yani tüm MHP tayfası bu kafada. Şimdi müslüman ayakları yapıyonda burdakileri bilmem ama bana MHP yi anlatma gardas. Sizin lugatta din sadece lafta. Bitane milletvekiliniz yok alnı secdeye değen. Bunun için kaybettiniz iç Anadoluda kimse size oy vermiyor bu kafaylada vermeyecek. Katıldığım tek tezin dini bilgimizin az olduğu konularda yorum yapmaktan kaçınmak. Gerisi boş laf.....
  • ISO-CANISO-CAN Gönderiler: 2953. Derece
    Öyle ümit ozdag milliyetçiligi değil Ahmet yenilmez milliyetçiliğine verildiğiniz gün gerçek vatana millete en önemlisi dine sahip cikaçak mertebeye gelirsiniz. O zamanda tüm milletin bağrında yer edersiniz baş tacı olursunuz.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .