DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

KAYBOLAN GÖNDERİM

AlcuTeginAlcuTegin Gönderiler: 18
Kategori Duyurular
Arkadaşlar nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı  Atatürk'ün masonlarla ilişkisi:Atatürk mason muydu? adlı gönderim kayboldu baya bir özenle yazmıştım ve baya iyi tartışma olacak bir gönderiydi gönderimi 9 kişi gördü sonra forumu kapattım ve 2 dk sonra tekrar girdiğimde yoktu uzun bir gönderiydi içim cız etti :( mümkünse bu tartışmayı yeniden  başlatıp tartışma arasında kaynaklarımı paylaşacağım eğer ben yapamaz isem başkasının tartışmasına da katılırım nede olsa amaç beraber doğru yola gitmek.Eğer paylaşımımı yöneticiler uygunsuz bir içerik olarak görüp kaldırdıysa da canları sağ olsun esenlikler.
Her şeyin yanlış olduğu yerde her şey mübahtır
Gökkuşağının bittiğe yere doğru...

Yorumlar

• AlcuTeginAlcuTegin Gönderiler: 18
    Bir de söyleyeyim eğer tartışmayı yeniden başlatırsam Türk tarihi kategorisinde paylaşacağım 
    Her şeyin yanlış olduğu yerde her şey mübahtır
    Gökkuşağının bittiğe yere doğru...
  • SerdarTopuz_SerdarTopuz_ Gönderiler: 451
    KARDEŞLERİM
    DERİNDÜNYA HABER SİTEMİZİN FACEBOOK VE TWİTTER SAYFALARI AKTİF HALE GEÇMİŞTİR.
    DESTEKLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ...
    https://www.facebook.com/ddhaber/
    https://twitter.com/DerinDunyaHaber
  • fatihdyrfatihdyr Gönderiler: 105
    Aynısı az önce bana da oldu.1 saattir yazmaya çalıştığım ve noktayı koyduğum o güzelim yazı,göndere tuşladıktan sonra puf oldu uçtu..Sinirden ekranı kıracaktım nerdeyse.
  • AzerAzer Gönderiler: 490
  • ISO-CANISO-CAN Gönderiler: 298
    Uzun yazı yazarken arada taslaklara kaydedın ordan kaybolmaz üatüne devam edersiniz. Burda silme olmazda sistem bazen hıyarlık yapıyo.
    Teşekkür edenler (1)AlcuTegin
  • AhmetYozgatAhmetYozgat Gönderiler: 288
    Mayıs 5 düzenlendi
    Konuyu Sevgili AlcuTegin, Fakire de sordu ve cevapladık...
    Yazısının silinmiş olabileceğini zannediyordu.
    Sevgili kardeşlerim buradan metin silme yetkisi, bizimle beraber iki kardeşin uhtesinde.
    Ta baştan söylemiştik: Burası özgürlük alanı, bazı temel  ahlaki kurallara uymama durumunda silme işlemi gerçekleşebilir. Lakin şimdiye kadar bu işlem iki defa ve bizim tarafımızdan yapıldı. Diğer iki yetkili kardeş, zaten böyle bir duruma tevessül etmezler.
    Fakirin sildiği son konu ya da şahsın paylaşımlarını eleştiren de biz değildik hattı zatında... O paylaşımcı, "Forumun Öz Kardeşleri"ni rahatsız etmişti. Bunu da  kardeşler, açık açık belli ettiler. Biz karışmadık ama.
    Daha sonra Sevgili Serdar, bana sordu: "Ne yapalım abi?" diye. "Görmezden gelin ama dokunmayın zira bizim verilmiş sözümüz var. Silmeyiz ve karışmayız..." dedik. Yine de öyle deriz...
    Lakin kendi aralarında kısa bir konuşma geçmiş ve bunun üzerine sözünü ettiğimiz kardeş, yorumlarını kesme kararı almış. Serdar, beni durumdan haberdar etti. Ben de "Eh!" dedim ve paylaşımlardan sadece birini sildim. Durumu ve "Forum Ailesi"nin genel arzusunu onaylamak adına. Diğer yorumlar da sitenin derinliklerine gömüldü gitti zaten...  
    İlk sildiğim konu, yine Atatürk'le ilgiliydi. Silinmesi bu ilgiden ötürü olmadı; "hakaret" içeriği nedeniyle oldu. Yukarıda da söylediğimiz gibi kurallarımız, "siyasi" değil, "ahlaki" hücumlarla alakalı. Başka bir durum değil. 
    Sızma var mı? Yo zannetmiyorum. Bu arada  şunu da söyleyeyim... Bazen fakir de uzun uzun yazıyoruz. İşi bitirip "Yorum gönder"e bastığımızda göndermiyor mendebur. Ve onca emeğimiz zayi oldu diye hayıflanıyoruz. Bu nedenle nice zamandan beri kopyalı çalışmayı yeğliyorduk.
    Ancak.... Bu mesajla birlikte "taslak kaydet"e dokunmayı öğrenmiş olduk ve başladık.
    Sağ olasın İsmail! 
    Selam ve dualarımla... 
    Teşekkür edenler (1)AlcuTegin
  • TheHUNTheHUN Gönderiler: 216
    İnternette yazılan hiçbir şey silinip uçmaz havaya hocam. Yapay zeka onu kaydeder ve derin dünya'nın süper bilgisayarına gönderir.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .