DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

HİLAFET VAKASI - HİLAFET ODASI

analist0681analist0681 Gönderiler: 21

HİLAFET VAKASI

  ( Yazı yaklaşık referandumdan 2 ay önce yazıldı ) 

  Türkiye şaha kalkmaya doğru emin adımlarla ilerliyor. Bu adımları 23 Mayıs ' tan sonra yavas yavaş İngilizlerle 15 Temmuz' la birlikte ise tamamen İngilizlerle atmaya başladık. 23 Mayıs ' ı iyi okuyabilirsek 15 Temmuz ' u çözebiliriz. Ama bu yazı bunun konusu değil. ABD dayatması referandum ise bu yazının hiç konusu değil. Erdoğan ve Bahçeli , Türk Siyaset Tarihine geçecek çok büyük bir operasyon yapıyor. Bu operasyon için kendilerini de feda ediyorlar.

Başkanlık sistemi gündeme geldi. Evet çıkarsa eyalet sistemi gündeme gelecek. Ve ardından HİLAFET !

Hilafet kaldırılmadı dostlar. Askıya alındı. Gizliden bir TEŞKİLAT tarafından yürütülüyor. X şehrinde ki bir ÜS ' te Hilafet Makamı adlı bir oda var. Bu odanın hizmetkarı , emanetçisi yakın zamanda Erdoğan ' la sıcak ilişkiler kuracak. Lütfen sözlerimi bir kenara not edin !

Bu gündem de olan tasarı asla yürürlüğe girmeyecek. Ama evet çıksa ama hayır. 2019 ' da çok farklı bir sistemle tanışacağız. Bu referanduma götürülen tasarıyı SARAY ' da bir grup ve İngilizlerin Devlet içinde ki en büyük adamlarından biri hazırladı. Bu grup darbede ters tavır sergiledi. Yakında hepsini mahkemelerde göreceğiz.

Gelelim hilafet konusuna. Hilafetin askıya alınma sebebi ve şuan getirilmeme sebebi İNGİLİZLERDİR. Ve İngilizlerin Devlet içinde ki en rütbeli isimlerinden dediğim adam İSLAMCI kimliğe bürünmüştür. Osmanlı yıkılış dönemine gidelim , Abdulvehhab ' lar bu görev için yetiştirildi. Şuan İngilizler siz hilafeti getirin sınırlarınızı Viyana ' ya kadar getireceğiz ama bizim kontrolümüzde olun diyorlar. Ve bu şekilde kendisine düşman olan Rockfeller - ABD - Vatikan bloğunu bizimle çarpıştıracak ve işten karlı çıkmış olacak. Ama hayalleri kursaklarında kalacak.

Hilafetin gelmesi için çalışacak bir ekip şuan hazırlanıyor. Bu ekibin başında olacak kişi şuan İstanbul ' da çok iyi ve ünlü bir İMAMHATİP ' te okuyor. Bu ekibe hizmet etmesi düşünülen ve daha ön planda olacak kişi ise yakında kendini ön plana atacak. Haberleri takip edin bu isimde bir İMAMHATİP öğrencisi. 2020 ' ye kadar bir sürede Hilafet Makamı emanetçisi Cumhurbaşkanına yakınlaşacaktır. Hilafet makamı aralanıyor. Ama Erdoğan ve Erdoğan ' dan sonraki isim döneminde gelmesi ZOR ! 15 - 20 sene sonra yavaş yavaş bu kapı açılacak. Zihinsel Devrim ile Hira Dağının uyku numarasında ki evlatları uyanacak ! Yardım Allah 'tandır ve fetih yakındır. ( Saf , 13 )  

  Not : Bu yazıyı sallama bir bilgiyle yazmadım. Bahsettiğim çocukla yaklaşık 1,5 senem geçti. Şuan Beyoğlu İmamhatip ' te okuyor ve Ürdün ' de Arapça Eğitimi almaya gitti. 

 - Muhmmedi Yıldız

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .