DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Macron Bilmecesi?

GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 257
Cizvit tarikatının okulundan mezun, kendisi Roschitlerin göz bebeği olarak serpiştirilip kamuoyuna sunulmuş adeta. Ve son olarak AB'nin desteğini almış konumda, merkelin verdiği destekte cabası üstelik. Roschitler ve Avrupa birleşiyor mu yeniden? Sanırsam ingilizler liderlik için bütün batı dünyasına kılıç çektiler yanlarında ise Türkleri görmek istiyorlar. Bu Macron gerçekten bir bilmece tabi bana göre. Acaba Vatikan bu işin neresinde? Cizvit ekolü macronun kalbindeki derinliklerinde olabilir mi?

Herşeyin doğrusunu Allah bilir.

Yorumlar

• AzerAzer Gönderiler: 430
    macron kimin kopeyidi demek hayla biraz erkendi bence, ama benim fikrimce vatikanin raziligini almislar,ve kimide getirseler gec tez muhakat ankaranin elini opucekdir,
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 257
    Fransa artık Vatikanin diyebiliriz öyleyse sırada güney Almanya var, peşine kuzeyliler sanırsam windsorluların kraliçesi de artık ölüme yakın. Bu vesile ile İngiltere de yönetim el değiştirirse kuzey Almanya daha rahat vatikana bağlanır kanaatindeyim. Burada bir soru sormam farz oldu Ahmet ağabeye: "Sevgili ağabey bu ingiltere'nin gerçekten hiç mi bir milli aklı yok? Chattam house bunun için çalışıyor mu yoksa kendi derinlerinde sırf britonların menfaatine çalışan bir akıl mevcut mu" niye mi sordum çünkü papa''nın karşısına çıkacak Avrupa da ki tek güç işte bu güçtür, gerisi Er ya da geç papaya biat edecektir. Bu güç var ise bize Avrupa da truva atı olabilir düşüncesindeyim.
    Teşekkür edenler (1)Azer
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .