DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

PAPA'NIN YENİ PLANI / CHP'DE NELER OLUYOR?

derindunyaderindunya Gönderiler: 2413. Derece
Mayıs 8 düzenlendi Kategori DERİNDUNYA VİDEOLARI

Yorumlar

• AzerAzer Gönderiler: 3143. Derece
    Mayıs 8 düzenlendi
    ahmet hocam yine faydali bir fidyo olmus,ic siyasetin gidisi erdogan ve milli devletimizin kontroludedir yani kimin kime calisdigini biliyorlar bence,asil mesele vatikanin ortaya dusmesi bence sonlarinin geldiyini gormekleri oldu,yani deyeceyim odurki H.Z MUHHAMED S.A.V hadisi var.Müslümanlardan bir çetecik beyaz evi fethedeceklerdir.demesi herkes amerkadaki sarayi nazarda tutuyor,ama benim zanimca vatikandaki saraydi ve vatikanin iclerinde muslliman olan kalben kardineler papazdarmi kesiklermi var, arab turk ve ucuncu yahidilerin oyununu anlamislarki bugun isin ne yerde oldugunu gormusler,erdogan fetih yakindi demesi sahibine catmis olmali, umetin iceri nasil sizdigini ise arablarin ve turklerin avrupaya gitmeklerinden dikatli bakmakla ve abdulhamitin oyle kolay gitmeyinin sebeblerinde saklidi benim fikrimce,belkide en arkaya roma doneminede bakmak olar yahudilerin avrupaya gelmesi yani kitapsiz yahudide goc edi kitapli yahudide goc edi, nukler silaha geldikdedeki rusyadan transver bilgisi bence gelmisdir simdiye kadar ve yahut irananda gelmis ola bilir,cunki rus savunma bakani soyqu bir saman turkudur,ve irandaki bilim adamlari biz olan baycan turkudur ayrica hindistanin derinliyinde musliman olan kanadida vardir ve pakistaninda unutmak olmaz, yani nukler silahimizda olucak belkide var,kaldiki ingilise almana onlar bitmisler ve oylebir oyuna geldilerki haberleri yok ,bunlar benim fikrimde,ama herseyin dogrusunu ugrunda canimizi seve seve vericeyimiz ALLAH biliyor
    Teşekkür edenler (2)hakan BiKarınca
  • AzerAzer Gönderiler: 3143. Derece
    bildiyim birseyde varki ALLAHA karsi cikan seytan lenatulah ve onun kopehliyini yapan kitapsiz insanlar oyuna geldiler,abdulhamitin sabri kan dokulmemeyi icin diyildi sabirin manasi aksam olunca yarinin nasil olucagini bilmekdir,demem oduki devletimizi yalniz birakmak olmaz bugunlerde ve fikir ayriliklarini bir kenara koyub karsimizdaki hedefe kilitlenmeliyik, guzel gunler yakindir,erdoganin sabirli durusu yapaninda yapdiraninda ve qalib olaninda ALLAH oldugunu bilmesidir
    Teşekkür edenler (1)BiKarınca
  • nevresnevres Gönderiler: 2653. Derece
    Azer gardaş banada öyle geliyor ki Rabbimiz dünyayı küllerinden bir daha doğurucak.Allahu alem.
    Teşekkür edenler (1)Azer
  • medegxesmedegxes Gönderiler: 21. Derece
    ahmet abi bütün videolarını dinledim ama hiç bu kadar iştahlı ve heyacanlı duymadım sesini
  • Süleyman0021Süleyman0021 Gönderiler: 11. Derece
    Azer kardeş dediklerine aynen katılıyorum.ben Diyarbakırlı bir Kürt evladıyım ama derdim ümmetin selametidir.bu memlekette en büyük sıkıntı insanların kara propaganda bin kurbanı olmasıdır.ben hiç bir zaman şu bu lider seçildi bunu millet seçti diye düşünmedim mevsim ümmetin şahlanış mevsimidir Erdoğan olsada olmasa da bu iş olacaktır.video ile ilgili nacizane yorumum şudur Ahmet abi bugün bile kahvede tesadüf bu genç kardeşe aynı yorumu yapmıştım videoyu dinlemeden önce PKK denen bela vallahi billahide salaklar ordusu bu ümmete devlete alan açıyorlar da haberleri yok.gavur bunu anladi harekete kendileri geçti ama bunlar anlamadi.bu Kürt meselesi denen saçma mevzu aslında kürdü türkü daha da kaynastirdi evlilik Lee dahada artti ve hatta insanlardaki İslami hislerin uyanmasına sebep oldular.bunlat Yahudi'nin güdümünde bildiğiniz gibi abi Yahudi ne olacak dedin videoda yanılmıyorsam.yahudi o kadar güç sarhoşu olduki sonunda geldi yine bu millete muhtaç oldu.aksi takdirde 10 yıl içinde İsrail diye bir devlet kalmayacaktır.yahudinin bir hatası milletlerin arkasina sığınıp savaş vermeleri olup ve sigindiklati devleti yarı yolda bırakıp kendilerine aslında düşman edindiler.simdi sıra azerin dediği gibi bu sıra Vatikan Siyonist savaşı başladı biz olmadan kazanan olmaz yesinler birbirlerini.benim kanatim Vatikan kaybedecekler Yahudi kadar siyaseti bilmezler vede hala Yahudi hala vatikanfa çok güçlü demem o ki gidişat İslam birliğidir.sukurler olsun.
    Teşekkür edenler (2)Azer BiKarınca
  • AzərTürkAzərTürk Gönderiler: 41. Derece
    Bence Vatikanın elindeki en büyük kozu Hıristianlıksa düşmanlarınında ona karşı kullanılan en büyük kozda hıristianlığın diğer mezhebleridir yahudilikle birlikde protestanlık ve evenjalistlik vatikanın katolik akımına karşı kullanılıcaktır bence bu 3 güç batıda yeteri kadar güçlü bence tabii daha doğrusunu Ahmet hocam Her şeyin en doğrusunu yüce Allah bilir
  • BiKarıncaBiKarınca Gönderiler: 1633. Derece
    Mayıs 9 düzenlendi
    Azer, öyle birleştirici ve yapıcı konuşuyorsun ki Allah senden razı olsun. Nükleer güç ile ilgili konular şu günlerde forumda gündemde olan bir konu. Bu konu ile ilgili birkaç söz de biz söyleyelim.

Nükleer başlık hususunda Türkiye'nin uzun süredir çalıştığını düşünüyorum. Erbakan hocanın birçok uluslararası adımlarının da bu minvalde olduğu bir gerçek. Öncesi de vardır ve belki Abdülhamit Han'ın dünyanın her yerine gönderdiği ajanları hâlâ bu gizli servisi yaşatıyor, olabilir.

Nükleer güç hususunda ise Türkiye'nin şu anki sıkıntısının nükleer başlığı taşıyacak olan teknoloji eksikliği olduğunu düşünüyorum. Yani bu başlığı dünyanın her yerine ulaştıracak "kıtalar arası balistik füze" teknolojisi şu anda Türkiye'nin elinde yok. Bununla birlikte son zamanlarda füzelerin menzilinin uzatılması için ülkemizde çalışmalar yapıldığı herkesçe bilinmekte.

Bu yüzyılda nükleer başlığı taşıyacak sistem olmadan nükleer teknoloji hiçbir işe yaramaz. Aynı zamanda nükleer başlıksız bir kıtalar arası füzede hiçbir anlam ifade etmez.

Nükleer başlık olmadan bir ülkeye atılacak onbinlerce kıtalar arası füze; can kaybından daha çok mal kaybına neden olur. Füzeleri atan devletin maliyeti ise attığı ülkeden daha fazla olur. Sadece füzeyle, hava saldırıları ile sonuç alınamayacağını Vietnam savaşında ABD'nin kaybetmesi ile dünya anladı. Tabi çok fazla Vietnamlı da bu saldırılarda hayatını kaybetti. Bu konu ile ilgili küçücük bir yazı paylaşmak istiyorum.

Uluslararası İnsan Hakları Merkezi'nin hazırladığı "Yirminci Yüzyılda Soykırım ve Katliamlar" isimli kitabında yer alan bilgilere göre ABD, Vietnam savaşı sırasında 8 milyon ton bomba kullandı. Bu bombalar, II. Dünya Savşaı'nda tüm ülkelerin kullandığının 3 katı ve ayrıca ABD'nin Hiroşima'ya attığı atom bombasının 640 katı büyüklüğünde. Bombardıman boyunca her 40 Vietnamlı'nın payına 1 ton bomba düşüyordu.

Türkiye'nin uluslarası arenada peşine düştüğü teknolojinin, balistik füze teknolojisi olduğunu zannediyorum. Zira nükleer başlık ile balistik teknoloji birbirini tamamlayabildiği oranda bir güç ifade ediyor. Bu yüzyıl; Hiroşima ve Nagazaki'ye bıraktıldığı gibi uçakla taşınacak bir nükleer bombanın bırakılabileceği bir yüzyıl değil! Bundan dolayı hiçbir ülke, gelişmiş füze sistemine sahip olmadan nükleer güce sahibim diyemez. Dese de tepesine kolaylıkla çökerler.

Hava savunma sistemleri ise bu teknolojiye bir anti olarak gelişmekte. Yani sadece kıtalar arası balistik füzeye sahip olmak da birşey ifade etmiyor. Asıl güç; göndereceğin füzenin ne kadar durdurulamaz olduğuyla alakalı. Yani bu alandaki teknoloji çalışmaları füzesi ve antisiyle sürekli gelişecek gibi görünüyor.

Nükleer başlık ise artık taşıyıcı sisteme göre ikinci planda kalıyor. Taşıyamadıktan sonra ülkenin her tarafı nükleer başlık ya da bomba olsa ne olur. Keskin sirke küpüne zarardır, demiş atalarımız.

Türkiye, balistik füze alanında teknoloji arayışlarını sürdürüyor aynı zamanda kendi mühendisleri ile ar-ge çalışmalarına da yoğunlaşmış durumda. Lakin imparatorlar liginin füze teknolojisine de bir an önce sahip olmak istiyor. Yerli mühendisler bu teknolojiyi aldığı yerden geliştirmeye devam edecekler. Şu an ülkemizde uzatılan her füze menzili haberi, nükleer güç olmak yolunda atılan bir mesajdır. Zaten bir ülke füze menzilini geliştiriyorsa tek bir amacı vardır; Nükleer güç olabilmek.

Türkiye, balistik füze teknolojisine sahip olup seri üretime geçtiği gün ilan edecektir; " Nükleer ile imzaladığım anlaşmayı tek taraflı feshettim ve nükleer güce sahibim" diye...

Nükleer güce sahip olduktan sonra özellikle kara gücü güçlü olan masada da güçlü olur diye düşünüyorum. Tabi biz söylüyoruz ama her şeyin en doğrusunu Aliym olan Allah bilir.
    Teşekkür edenler (5)Ömer Azer hakimbeyaz Süleyman0021 hakan
    SAYGILARIMLA
    HAKAN CERAN
  • BiKarıncaBiKarınca Gönderiler: 1633. Derece
    Şöyle bir tanımlamanın doğru olduğuna inanıyorum.

Nükleer Güç = Nükleer başlık + Taşıyıcı Sistem (balistik füze teknolojisi) + Anti sistem (hava savunma teknolojisi)
    Teşekkür edenler (1)Azer
    SAYGILARIMLA
    HAKAN CERAN
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 2173. Derece
    Nükleer gücün bir üstü güç: "Bu teknolojiyi karşı tarafın hava savunma sistemine yakalanmadan topraklarına göndermek"

Efenim şimdi sorabilirsiniz: peki ya biz nasıl karşılayacağız onların nükleer gücünü? 

Filmde burda başlıyor ya... Onlar hayatı sen ise ölümü seversen eğer en büyük savunma ve askeri teknolojiye erişmiş olursun!
    Teşekkür edenler (1)hakimbeyaz
  • hakanhakan Gönderiler: 31. Derece
    Selâmlar ahmed hocam allah sizden razı olsun
    Aslında sorularla başlamak ıstiyorum su an dünyaya pompa lanan ve hangi din olursa olsun farketmez hep sinin kutsal insanlarının yani papazlarının piskoposlarının hahamlarının
    Ve bizim islam alımı diye bildiğimiz kişilerin hep bir ağızdan söylediği bir şey var bu 3. Dünya savaşı cıktı çıkacak ve yahut çok yakın acaba bunları ayrı inanç lara sahip oldukları halde savaş konusunda nasıl aynı fikirde olabiliyor lar ilginç 2012 den beri hersene bu sene denilerek devam ediyor 2017 içinde aynı kehaneti söyleyenler az değil
    Vatikan meselesi hayli ciddî 15 temmuz olsaydı işleri kolaydı ve zahmetsiz yeni 1000 yıllarını garantiye alacaklardı ama olmadı ve bırakın 1000 yılı önlerindeki 100 yıl bile şüpheli
    Yılan tapınağından çıkartıp hz isa da şahislaş tirdiklari tanrıları artık hük mettikleri toplumları kontrol edemiyor ve imparator lıkları çöküyor bakalım papa efendinin yılan tapınağında yaptığı son ayin işe yarayacakmi? Göre ceğiz inşaallah birde merak ettiğimiz kâhin bakirelerinin papaya söylediği kehanetler papanın uykusunu kaciriyormu bunuda çok merak ediyoruz cunki 200 yıl yaşamak ısteyen rokefellerin 102 de olmeside çok manidardı.
    Evet istedikleri savaşı hiç birzaman çıkaramayacaklar inşaallah planladıkları yeni dünya dinini kuramyacaklar inşaallah yılan tapınağının sonu geldi ve sonları hüsrandır inşaallah araftan indirilenler rabbimizin izni ile yurumektedirler
    Türkiye rusyanın parçalanmasına izin vermeyecektir rusya giderse türkiyede gidecektir ondan dolayı iranin bile koruyuculuğuna soyunacaktır tüm bu olayların arasında türkiye tamamiyle etrafındaki ülkeleri bütün tuta bilme çabasındadır kendi kalesini böyle güç lendirmekte buna karşılık amerika şuan dünyada sahte kabadayı operasyonu ile pasifize edilmekte ilerleyen günlerde bunu göreceğiz hernekadar güçlüyüm desede durumu kötü trampin yapacağı gezilerde nunu durdura mayacak inşaallah ingiltereye gelince ingiliz hanedanı su ara azraille çok haşir nesirler normaldir ölümsüz lüğün peşinden koşarsanız allahu teala da ölümsüz lüğün bu dünyaya ait olmayan bir durum olduğunu gösterir diğer dünyayı yöneten ailelere gelince 2021 de planladıkları yeni savaş planlarını yırtıp atmalarını tavsiye ediyoruz yoksa anlamlandiramadikkari çok olaylarala karşılaşacaklar allahın izni ile onlara son sözümüz ise
    Mene teke ufarsın
    Her şeyi yapmaya kadir olan allah cc dür .
  • sirkainatisirkainati Gönderiler: 192. Derece
    Selin Sayek Böke'nin hristiyanlığı üzerine güzel analizler yapılmış. Son 4 video için özellikle Teşekkürler. 
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .