DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

PLANLANAN NEO-SEMAVİ DİNLER VE FETÖİZM

Yorumlar

• AzerAzer Gönderiler: 548
    Mayıs 12 düzenlendi
    hocam bunlarin bukadar ilimleri var akilari var ama seytan nasil kadirmisa ve yahut iman hisini calmisa bu kopey surusunun hasa ALLAHA karsi savasa kalkmislar,bunlara haketen sizmislar,,tesekurler hocam gene faydali bir vidyo olmus ve aklimda olan bazi seylere isik tutdu,ALLAH herseyi goren ve bilendir
  • hakanhakan Gönderiler: 13
    Hocam allah razı olsun sizden
    Önce sunu söylemek isterim bu zavallıların planladıkları tek dünya dini anlayışının sebebi dünyayı daha rahat bir şekilde yönete bilme istekleri ve tanrıcılık oynama arzuları yapa bilirlermi tabiyki hayır allahın izniyle
    Bati Hristyanlik zaten onların istediği şekildedir merkezi mesihi bir anlayişa sahiptir
    Asil sıkıntıları iseturkiyede ve ortadoğuda bulunan hıristiyanlar dır bu hıristiyanlar islam coğrafyası içinde olduklarından dolayı oldukça öze bağlı kalmışlardır bunları inanç olarak devşirmek oldukça zordur ama imkansız değildir tanrı baba tanrıça ana ve oğul tanrı inancı mısırı yerle bir etti bunlarında inşaallah daha beter yapacaktır
    Başka bir konu ise feto gibi bir gizli kardinalin eliyle yapacakları bozgunculuk allahın izni ile bertaraf edildi peki bittimi acaba sadece fetomuydu ben zannetmiyorum bu gizli kardinallerin su an hala cemaatler içinde olduğunu düşünüyorum eğer cemaatlerin ıç yapıları incelenirse bu durum ortaya çıkaracaktır kendi aralarındaki hiyerarşik yapılanmalar hiç islâmî gözükmüyor hocam sizden ricamiz turkiyedeki gizli kardinallerle alakalı bir video yapmanız oldukça faydalı olacaktır inşaallah
    Her şeyi yapmaya kadir olan allah'a hamd olsun.
    Teşekkür edenler (2)Ömer ibrahimsarikaya
  • AzerAzer Gönderiler: 548
    Mayıs 12 düzenlendi
    hocam bugunlerde gundem cok yogun keciyor ve dunku putin vladimir adli makalenizi bugun okudum ve ustunede bu vidyo ve erdoganin 8 mayisdaki kudus cikisi bunlari birlesdirdikde marakli gidis ortaya cikiyor,kuduste zaman bizim bildiyimiz vakidere gorediyil,kendi mecrasinda akar,kudus muslimanin namusudur, hocam   sular isinmagi cokdan baslamisdirda, bugunlerde kaynamaga basladi bence,endogrusunu ALLAH bilir 
    Teşekkür edenler (1)ibrahimsarikaya
  • SekarSekar Gönderiler: 19
    Ahmet ağabey emeklerinize, fikrinize sağlık..
    2 kez dinledim çalışmayı ve üzerinde biraz düşündüm. Çıkartılabilecek soruların cevaplarını da konunun içinde buldum. Geriye dönük bir kaç video izlemem gerekiyor kanaatindeyim.

Ancak ne kadar alakalıdır bilmiyorum daha önce sizden mi duydum hatırlayamadım, Kıbrıs'lı bir azizin mezarında bulunan bizzat Hz. İsa'nın ağzından dökülen ve  bu azizin elinden çıktığı söylenen bir kitabın varlığından söz ediliyordu. Hatta bu el yazmasının Genel Kurmaya bağlı bir yerde muhafaza edildiğini de biliyorum.
    Söylenene göre orijinal İncilin bir kopyası bu el yazması. 
    Hani doğru kartı oynamak anlamında, eğer bu el yazması bizim muhafazamız altındaysa, Din üzerinden tezgahlanacak her hangi bir kıyamet planını bozamaz mı bu kopya ?
    Hali hazırda dini istismar ederek uzaktan kumanda niyetine kullanan guruplar yeterince dejenere ediyor zaten.
    Bu çokta konu ile alakalı olmasa da, merak ettiğim bir durum. 
    Bir varsayım da bulunmak gerekirse, biri çıkıp orijinal Kur'anı bulduk dese, zaten on parçaya bölünmüş İslam toplumu kendini yer yok eder sanıyorum.
    Haliyle kendilerinin bile kutsallığından şüphe duyduğu derleme İncilin tabiri caizse ''0'' versiyonu bir anda önlerine konsa neler olurdu acaba diye sormadan edemiyorum ..
    Teşekkür edenler (1)ibrahimsarikaya
  • percinpercin Gönderiler: 2
    Öncelikle Selamün Aleyküm. İlk mesajım bu forumda. Videolardan takip ediyorum idim, kısa bir süredir de forumu takip ediyordum. Videoyu izledikten sonra bir noktadan başlamam gerektiğini düşündüm. 

Videoya gelecek olursak ilk başta çok karamsar bir tablo çizdi Ahmet abi kendisi de belirttiği üzere. Daha sonra yüreğimize su serpti. Allah'ın dinini koruyacağı sözü bizim için yeterli bu konuda şüphemiz yok. Bize bu mevzuda neler düşecek, düşen bu görevleri nasıl değerlendireceğiz ? Yoğun gündem içerisinde çok daha büyük katmanlı planlar karşısında bireysel ve kitlesel olarak neler yapabiliriz ? Sorularıyla karamsarlığa kendimi sürüklüyorum tekrar. Şimdilik elden gelen daha çok öğrenmek gibi geliyor.
    İlk mesajımda şunu belirtmeden geçemeyeceğim. Tüm emekleriniz ve fikri çalışmalarınız için teşekkürler. 

İbrahim PERÇİN
  • ibrahimsarikayaibrahimsarikaya Gönderiler: 299
    Çin deki aile fotoğrafında  ortodoks , budist ve Müslüman ülke başkanları orta kısmı kimselere kaptırmamışlar. katoliklerin  şansı pek yok gibi.
  • ÜlkücüÜlkücü Gönderiler: 18
    140 küsür videonuzu izledim.. Anlattıklarınız içerisinde bazı odakların yeni dünya tasavvurları, tarihi ve meselelerin kökenine ilişkin aydınlatıcı temel bilgiler olduğu gibi, haddiniz olamayan, bilgi sahibi olmadığınız, maksatlı zırvalamalarda bulunuyorsunuz.. 1. Konu.. Öncelikle mehdi ve mesih konusunda tövbe edip iman tazelemeye davet ediyorum sizi.. Bu konuların istismar ediliyor olması demek, olmadıkları anlamına gelmez.. Aksine bukadar istismar edilmesi, bütün semavi kökenli muharref dinlerde dahi varlığını koruması, deccal fitnesi ve tehlikesinin ne kadar büyük olacağına, mehdi ve mesihin geleceğine dair bütün peygamberlerin kendi ümmetlerine sıkı tembih ve vaazlarına işarettir.. Hz. Süleyman a.s. dan, Zülkarneyn a.s. 'a, Son peygamber olan Peygamberimiz Sav. 'e kadar bu tehlikeden ve mehdi a.s Mesih a.s dan bahsedilmiştir.. Meselenin adis ve kuran kaynaklarına girmeyeceğim. Haddim değil çünkü.. İlmim yetmez, bildiklerimide yanlış kelimeler ile aktarabilirim. Bence sizde kendi alanınızda kalın ve haddiniz olmayan cahil olduğunuz konulara çok girmeyin. Kendiniz küfre batarken milletide ifsada sürüklemeyin.. Bu konu o kadar açık bir konudur ki, ayet kaynaklı delilleri vardır.. Dini vehabi ve şia bulaşıklığı ile mgv kökenli mihraklarda öğrendiğiniz belli oluyor. Lakin şunu söyleye bilirim. Mehdi a.s. bu yüzyılın konusu değildir.. Bu yüzyılda gelmeyecek. Yıl 1438.. ilk 25 geçti.. 1500 ler beklenecek artık.. Detayını araştıran çok şaşırtıcı ve sağlam bilgilere, kuran hadis kaynaklı delillere ulaşabilir. Tavsiye ederim araştırın.. Çokta keyif alacaksınız.. kendinizi geçmiş çağlar ile geleceğin kesiştiği bir bilim kurgu ve gerçeklik filmi içerisinde hissedeceksiniz konuyla ilgili gerçekleri öğrendikçe.. Mucizeler, adalara sürüklenen gemiler.. Bir örnek.. Deccal hayattadır. Dünya üzerindeki bir adada yaşıyor şu an.. Zincirlere vurulmuş olarak bir manastırda kilit altındadır.. Süleyman a.s idi Allahualem zincire vuran yanlış hatırlamıyor isem.. Ve her sene bir bir halkası kırılıyor çıkmasına yaklaştıkça.. Adada başında nöbetçi olarak Dabbetül arz beklemektedir.. Velhasıl bir kaç videoda siyasi gündelik zırvalıklara konu ederek bu meseleyi, küfre battığınız ve milleti ifsada sürüklediğinizi görüyorum.. Bilin ki, Deccal çıkmaya yaklaştıkça insanoğlu deccal tehlikesini unutacak.. Habersiz olacak.. Önceki ümmetler bile bu konuyu çok iyi bilir iken, bu en büyük fitne ve tehlike ile yüzyüze kalan bu ümmet bu konuyu gittikçe unutacak. Ve en unutulduğu noktada Deccal çıkacak. Sizde buna hizmet ediyorsunuz..

2. Konu.. Tasavvuf hakkında ileri geri konuşmak, harici, vehabi, neoselefi, ateist, şia, ve islam düşmanlarının ortak paydası.. Kendinizi, beslendiğinİz kaynakları, dini yetersizliğinizi veya iğrenç maksatlarınızı ortaya koyuyorsunuz. Renginizi belli ediyorsunuz sadece.. Ne diyelim.. En hafif tabir ile, okumayı bilmediğinizden olsa gerek kitaplara düşmanlığınız.. Mehdi mesih konusu gibi tasavvuf konusununda cahilisiniz.. Dini konulara pek girmeyin bence.. Tarihte ve gizli yapılanmalar konusunda iyisiniz.. ordan yürüyün.
    Tasavvufu burada anlatacak değilim.. Haddim değil.. Çünkü daha ilk basamakta ayağı kayıp yüzüstü kapaklanan bir biçareyim. Ne mutlu o yolda yürüyebilene..
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .