DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Tasavvuf Konusunda Eleştiri

ÜlkücüÜlkücü Gönderiler: 18
140 küsür videonuzu izledim.. Hızlı hızlı yazdım, ve kontrol etmedim. İmla hatalarımı bağışlayın.. Anlattıklarınız içerisinde bazı odakların yeni dünya tasavvurları, tarihi ve meselelerin kökenine ilişkin aydınlatıcı temel bilgiler olduğu gibi, haddiniz olamayan, bilgi sahibi olmadığınız, maksatlı zırvalamalarda bulunuyorsunuz..
2. Konu.. Tasavvuf hakkında ileri geri konuşmak, harici, vehabi, neoselefi, ateist, şia, ve islam düşmanlarının ortak paydası.. Kendinizi, beslendiğinİz kaynakları, dini yetersizliğinizi veya iğrenç maksatlarınızı ortaya koyuyorsunuz. Renginizi belli ediyorsunuz sadece.. Ne diyelim.. En hafif tabir ile, okumayı bilmediğinizden olsa gerek kitaplara düşmanlığınız.. Mehdi mesih konusu gibi tasavvuf konusununda cahilisiniz.. Dini konulara pek girmeyin bence.. Tarihte ve gizli yapılanmalar konusunda iyisiniz.. ordan yürüyün.
Tasavvufu burada anlatacak değilim.. Haddim değil.. Çünkü daha ilk basamakta ayağı kayıp yüzüstü kapaklanan bir biçareyim. Ne mutlu o yolda yürüyebilene..

Teşekkür edenler (1)BurakAğca

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .