DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber
DerinDunya Sözlük açıldı! Sizlerin de katılımını bekliyoruz...

Ezberleri Bozacak Bir Yazı Yazıcıoğlu Suikasti

analist0681analist0681 Gönderiler: 21
Kategori Ortadoğu
 Derin Dunya Haber ' de Muhammed Ali Yıldız ismiyle makale yazmaya başladım. Vadinin Aslanları adlı yazıma göz atabilirsiniz. Yazıcıoğlu suikasti hakkında bir yazı kaleme alıyorum. Yazıyı yazmadan önce kardeşlerimden kendi görüşlerini yazmalarını istiyorum. Bana yardımcı olursanız müteşekkir kalırım.

Yorumlar

• Mehmet Akif SancaktarMehmet Akif Sancaktar Gönderiler: 135
     Derin Dunya Haber ' de Muhammed Ali Yıldız ismiyle makale yazmaya başladım. Vadinin Aslanları adlı yazıma göz atabilirsiniz. Yazıcıoğlu suikasti hakkında bir yazı kaleme alıyorum. Yazıyı yazmadan önce kardeşlerimden kendi görüşlerini yazmalarını istiyorum. Bana yardımcı olursanız müteşekkir kalırım.
    Analist kardeşim. Konuyu hangi yönlerini araştırarak yazıyorsun yazmayı düşünüyorsun bilemiyorum. Ama Muhsin yazıcıoğlu öncesi ve sonrası şeklinde düşünüyorsan Muhsin yazicioglu fikirleri ve projelerini ifade etmeni isterim. Kim yaptı kısmını tahminen söylemek yerine hedefledikleri amacı gösteren bir yazı beklerim mesela. Çünkü bu suikastler ilk defa olmuyor ve tabi son da olmayacak. Selametle.
  • ISO-CANISO-CAN Gönderiler: 297
    Ben muhsin yazıcıoğlunun mhp ye yapılacak operasyonların onunu acmak için suıkast yapıldıgını dusınuyorum. Meral akşenerı basa gecırıp mıllıyetcı kanadı ele gecırecekler ve turkı devletler elıyle rusyayı kasıyacaklardı. Onlerındekı engel muhsın baskandı onuda şehit ettiler. Bilmem aiz ne düşünüyorsunuz. Merak ettim makaleni paylaş bir an once
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .