DerinDunya Haber Açıldı! Sizleri de bekliyoruz : DerinDunya Haber

Erdoğan'ın Mayıs-2017 Ziyaretlerinin Şifresi

2»

Yorumlar

• Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 3513. Derece
    Ahmet abi ağzına sağlık. .yanlız bu kadar bilgiyi Külliye ilede paylaşsan daha iyi olmazmi. .yani danışman olarak
  • Cengizhan_29Cengizhan_29 Gönderiler: 3513. Derece
    Sirkainat i nin sorusuna katılıyorum. .Bu roshetlar degilmiydi cin in sahipleri. .turkiye ile nasıl olacak. .15 temmuz da ilk arayan ingiltere idi..Erdoğan ingiltereye yanasik duruyor. .Bu rahatsızlık verici.yılan dan dost mu olur..ucak projemize de Salça oldular. .adamlar bi rahat birakmiyorlar. .
  • SarıçiçekSarıçiçek Gönderiler: 302. Derece
    Ben ABD'nin Türkiye'nin ve İslam dünyasının yanında yer alacağını​ düşünüyorum. Amerikan tarihine baktığımızda genelde​ dünya barışından ve haktan yana olmaya çalıştıklarını görüyoruz.( İngiltere müdahale etmediği sürece) Ahmet abi dediğin gibi İngiltere biter de Amerika serbest kalırsa inşallah bizden yana olur. Bence Trump'un ilk olarak İslam'ın merkezi olan Arabistan'a gitmesi ve destek vereceğini açıklaması bir gösterge diyebiliriz. Allahu alem. 
  • hakimbeyazhakimbeyaz Gönderiler: 2953. Derece
    Çok güzel bir çalışma olmuş. Yeni bir ufuk açıldı küçük dünyamızda ve arkasından kendimize sorduğumuz sorular sorular sorular. Teşekkür ederiz.  Hindistan, Amerika, Çin ve İngiltere bekleye dursun.  Bizim beklemeye hiç niyetimiz yok.  Durmak yok, yola devam.........
  • GüneyKutbuGüneyKutbu Gönderiler: 2223. Derece
  • AzerAzer Gönderiler: 3373. Derece
    nato zirvesinen sonra isin rengi beli olucak, orta dogu nekadar guvenlise ab ve abd de okadar guvenli olucak 
  • HakanKutalmisogluHakanKutalmisoglu Gönderiler: 202. Derece
    hocam bu planlarla ilgili bir kaç sorum olacak. sorularımı başlıkların altına yazmayı doğru buluyorum.
    bu geziyle ilgili olark RTE papanın planına karşı bir saldırıya mı geçmiş oluyor?
  • İttihatTerakkiİttihatTerakki Gönderiler: 192. Derece
    Bir solcu olarak çok beğendim Ahmet abi.Şahsınızız yazılarını çok yakından takip edeyrum.Başarılarınızı dilerim.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .